Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλε μου οταν εχεις καταφερει κ εισαι το ποιο εμφανησιμο κινητο. Εχεις φτιαχτει με τα ποιοτικοτερα κ ανθεκτικοτερα υλικα. Εισαι ip68. Εχεις το καλυτερο μεγαφωνο-ηχο, Εχεις μια κορυφαια καμερα με full manual ρυθμισεις, Εισαι ο ΜΟΝΟΣ με wide camera, Εχεις μπαταρια που σου κραταει καλυτερα αποτι περιμενανε ολοι, κρατας ραδιοφωνο και τζακ ακουστικων, το software σου εχει ωριμασει κ εχει γινει χρηστικοτατο, Απο ταχυτητα εισαι σφαιρα. Προβληματα δεν εμφανιζοντε σε κανεναν κ πουθενα, Κοστιζεις 50% φθηνοτερα απο τον ανταγωνισμο. Γινεσαι talk of the town (το οποιο εαν εχεις προσεξει ηδη συμβαινει) τοτε εισαι το κινητο της χρονιας. Κραταω 2 επιφυλαξεις. 1:περιμενω κ εγω να δω τα αποκαλυπτηρια του oneplus5. Γιατι μπηκε δυνατα αυτη η εταιρια κ ποτε δεν ξερεις...

2:δευτερη κ σημαντικοτερη επιφύλαξη να μη βγαλει κανα σοβαρο ελατωμα στη πορεια. Κιτρινες οθονες ir bootloops bsods

κλπ. Βεβαια το εαν τελικα εχω δικιο η οχι θα το ξερουμε σε κανα 6μηνο. Η προγνωση μου ομως αυτη ειναι με οτι εχω δει μεχρι στιγμης απο τη συνολικη προσφερομενη εμπειρια χρησης των φετινων κινητων.

 

τιποτα δεν ισχυει απο αυτα που γραφεις

καλυτερος ηχος στον κοσμο HTC u11

καλυτερη καμερα στον κοσμο HTC u11

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τιποτα δεν ισχυει απο αυτα που γραφεις

καλυτερος ηχος στον κοσμο HTC u11

καλυτερη καμερα στον κοσμο HTC u11

 

Το καθε fanboy τα δικα του γραφει.

Link to comment
Share on other sites

Πω, πω πω!!!!!! Στον κόσμο, κιόλας! Να, αυτά μ' αρέσουν!

 

Sent from my Huawei P9, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

τιποτα δεν ισχυει απο αυτα που γραφεις

καλυτερος ηχος στον κοσμο HTC u11

καλυτερη καμερα στον κοσμο HTC u11

 

Οκ...Στο γαλαξια,ομως??

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

τιποτα δεν ισχυει απο αυτα που γραφεις

καλυτερος ηχος στον κοσμο HTC u11

καλυτερη καμερα στον κοσμο HTC u11

 

μην βιαζεσαι για την καμερα,εχω το βλεπω αν ειναι τριτο φετος το htc u11.μην κοιτας τα doix mark,φιλος εχει παρει ητο xz premium sony υποτιθεται οτι το θεωρω no1 καμερα λογω αισθητηρα αλλα απο οτι μαθαινω παραμορφωνει λιγο την φωτο,περιμενει update.καλυτερη καμερα lg g6 φετος!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια μεχρι τωρα στις 10 ωρες που εχω το κινητό ειναι τουμπανο - κοσμημα (αυριο οποσδηποτε θηκη και προστασία, ξερετε αν υπαρχει και για πισω προστατευτικο τζαμακι; ) καταπληκτικες και οι 3 καμερες παρα πολυ γρηρορο μεσα σε 15 λεπτα περίπου το κινητό πηρε ολες τις εφαρμογές επαφες εκανε και αναβαθμιση (ζεσταθηκε λιγο εκείνη την ωρα αλλα λογικο ηταν πιστευω) πραγματικα τελεια ανταποκριση σε χαρτες πολυ πιο γρηγορο σε σχεση με το g3 το αποτηπωμα ωραιο σε σχεση με το 6s φιλου ιδιος χρονος ανταποκρισης το ηχειο πολυ δυνατο και με καλουτσικο μπασο. τωρα για μπαταρια πιστευω σε καμια εβδομαδα θα εχω αποψη. λευκο χρωμα το πηρα και τωρα το βραδυ που το ειδε η γυναικα γυαλισε το ματι της και να δω τι θα κανω η θα παρω το g3 το δικο της η το κοβω να παρει και αυτη το g6
Link to comment
Share on other sites

Ούτε καν...

 

Oχι και ουτε καν, μια χαρτα ειμαι εκει πανω στα θηρια.

Και το λιγο που χανει στην κυρια καμερα, το κερδιζει με την δευτερη wide που απλα σπερνει.

Link to comment
Share on other sites

Oχι και ουτε καν, μια χαρτα ειμαι εκει πανω στα θηρια.

Και το λιγο που χανει στην κυρια καμερα, το κερδιζει με την δευτερη wide που απλα σπερνει.

 

Μια χαρά είναι η κάμερά του, απλά δεν είναι η καλύτερη που σχολίασε ο φίλος παραπάνω.

 

Παιδιά είμαι ανάμεσα στο G6 (έχω G3) και το S8 τι λέτε εσείς?

Αν το οικονομικό και η edge οθόνη δεν είναι πρόβλημα, S8.

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι η κάμερά του, απλά δεν είναι η καλύτερη που σχολίασε ο φίλος παραπάνω.

 

 

Αν το οικονομικό και η edge οθόνη δεν είναι πρόβλημα, S8.

 

Δυσκολη αποφαση.

Το s8 εχει αθλιο fingerprint reader, και touchwiz.

Απο την άλλη εχει ωραια edge amoled οθονη και ειναι μουρατο.

 

To G6 εχει τωρα που μιλάμε 130€ λιγοτερα, εχει ωραιο reader πισω, εχει ωραια δευτερη wide καμερα για γουστα.

Αλλα εχει ξεμεινει με 821 και δεν εχει αμολεδ

Link to comment
Share on other sites

τιποτα δεν ισχυει απο αυτα που γραφεις

καλυτερος ηχος στον κοσμο HTC u11

καλυτερη καμερα στον κοσμο HTC u11

 

Φιλε μου κινητο της χρονιας ειναι αυτο που στο γενικο βαθμο βγαινει καλυτερο.

 

Η τιμη παιζει πολυ μεγαλο ρολο στην εξισωση.

 

Η μπακατελα σου κανει €690. Δηλαδη €250 ευρα διαφορα με το G6. και ειναι η Γεωργιαδου των κινητων.

 

Φωτογραφια εαν απομονωσουμε τη δυνατοτητα του G6 να τραβαει wide, ειναι αρκετα ικανο. Ας πουμε θεωρητικα οτι το G6 εχει ενα 8 και η βασιλειαδου των κινητων εχει 8.5

Wide camera η βασιλειαδου 0 το G6 7 (σηκωνει βελτιωση θελει ois)

Design το G6 9 η βασιλειαδου 3 (με 1 κιβωτιο μπυρες)

Ήχος: οταν μιλησα για καλυτερο μεγαφωνο-ηχο εννουσα μεγαφωνο για ip68 υλοποιησεις. Η βασιλειαδου ειναι ip68?

Και ηχο μιλουσα για την επαγγελματικου τυπου ποιοτικη εγγραφη ηχου που διαθετει.

 

Με λιγα λογια το G6 δεν ειναι αριστο πουθενα. (εκτος απο τα υλικα κατασκευης που εκει απλα ειναι κορυφη της κορυφης φετος) Ειναι ομως σχεδον αριστο στα παντα. Κατι που και κανενα κινητο δεν το εχει καταφερει φετος και ταυτοχρονα ειναι κ φθηνοτερο τους. Στη δικη σου Βασιλειαδικη περιπτωση κατα πολυ μαλιστα.

 

Ειναι σαν να προτιμησες να σκασεις €1000

Για να πας με τη ντουβλη και οχι €500 για την μπελουτσι, επειδη η ντουβλη ειχε ωραιοτερο χρωμα αφέλειες...

 

Συνελθε... Και εαν το εχεις...πουλα!

 

----- προσθήκη μηνύματος 19 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

λοιπον παιδια μεχρι τωρα στις 10 ωρες που εχω το κινητό ειναι τουμπανο - κοσμημα (αυριο οποσδηποτε θηκη και προστασία, ξερετε αν υπαρχει και για πισω προστατευτικο τζαμακι; ) καταπληκτικες και οι 3 καμερες παρα πολυ γρηρορο μεσα σε 15 λεπτα περίπου το κινητό πηρε ολες τις εφαρμογές επαφες εκανε και αναβαθμιση (ζεσταθηκε λιγο εκείνη την ωρα αλλα λογικο ηταν πιστευω) πραγματικα τελεια ανταποκριση σε χαρτες πολυ πιο γρηγορο σε σχεση με το g3 το αποτηπωμα ωραιο σε σχεση με το 6s φιλου ιδιος χρονος ανταποκρισης το ηχειο πολυ δυνατο και με καλουτσικο μπασο. τωρα για μπαταρια πιστευω σε καμια εβδομαδα θα εχω αποψη. λευκο χρωμα το πηρα και τωρα το βραδυ που το ειδε η γυναικα γυαλισε το ματι της και να δω τι θα κανω η θα παρω το g3 το δικο της η το κοβω να παρει και αυτη το g6

 

Προστατευτικα τζαμακια-μικροι κυκλοι για τους φακους υπαρχουν. Εκτος εαν εννοεις κατι αλλο... Gοrilla 5 εισαι ολος πισω. Δες κανα drop test και θα ξε-αγχωθεις.

 

Θερμοκρασία μιας κ ειμαι με G3 οποτε με καταλαβαινεις... Πως ειναι; το ιδιο περιπου; πιο κρυο; πιο ζεστο; τι αισθηση σου αφηνει; (παντα σε σχεση με το G3)

 

Το νεο screen ratio πως σου καθετε στο ματι;

 

Ποιας χωρας μοντελο σου εστειλαν;

 

Οταν λες τελεια ανταποκριση σε χαρτες αναφερεσαι στο Gps η στο cpu του;

 

(το ηχειο του σε σχεση με το G3 ειχε μεγαλη διαφορα; το μπασο που σου αρεσει καλυτερα στο g3 η g6?)

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δυσκολη αποφαση.

Το s8 εχει αθλιο fingerprint reader, και touchwiz.

Απο την άλλη εχει ωραια edge amoled οθονη και ειναι μουρατο.

 

To G6 εχει τωρα που μιλάμε 130€ λιγοτερα, εχει ωραιο reader πισω, εχει ωραια δευτερη wide καμερα για γουστα.

Αλλα εχει ξεμεινει με 821 και δεν εχει αμολεδ

 

Εαν σε ενδιαφερει το gaming σε virtual reality mode, πας για s8.

Για οποιαδηποτε αλλη χρηση πας για G6

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μια χαρά είναι η κάμερά του, απλά δεν είναι η καλύτερη που σχολίασε ο φίλος παραπάνω.

 

Φιλε μου εαν αναφερεσαι σε εμενα δεν ειπα οτι εχει "την καλυτερη". Ειπα οτι εχει "κορυφαια". Τωρα το ποια εκ των κοφυφαιων ειναι η καλυτερη αυτο ειναι αλλο θεμα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μην τσακωνεστε και περιση με το htc 10 τα ιδια ελεγαν για την καλητερη καμερα αλλα αποδηχτικε οτι ηταν χαλια το lg g5 ειχε πολυ ανωτερη αυτα με τα αποτελεσματα του dxomark ειναι στημενα για δελεαζουν το κοσμο αμα δεν τα πιασεις στα χερια σου μην πηστεβετε κανεαν εγω παντος τα καλητερα σε καμερα που επιασα στα χερια μου ηταν lg g4, lg g5 kai samsung s6, s7, s8 και τωρα σαν κατωχος και το lg g6 αυτα ειναι τα κινυτα που εχουν καλες καμερες για μενα και το λεο γιατι εχουν περαση τα παντα απο τα χερια μου σε κινυτα...
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου κινητο της χρονιας ειναι αυτο που στο γενικο βαθμο βγαινει καλυτερο.

 

Η τιμη παιζει πολυ μεγαλο ρολο στην εξισωση.

 

Η μπακατελα σου κανει €690. Δηλαδη €250 ευρα διαφορα με το G6. και ειναι η Γεωργιαδου των κινητων.

 

Φωτογραφια εαν απομονωσουμε τη δυνατοτητα του G6 να τραβαει wide, ειναι αρκετα ικανο. Ας πουμε θεωρητικα οτι το G6 εχει ενα 8 και η βασιλειαδου των κινητων εχει 8.5

Wide camera η βασιλειαδου 0 το G6 7 (σηκωνει βελτιωση θελει ois)

Design το G6 9 η βασιλειαδου 3 (με 1 κιβωτιο μπυρες)

Ήχος: οταν μιλησα για καλυτερο μεγαφωνο-ηχο εννουσα μεγαφωνο για ip68 υλοποιησεις. Η βασιλειαδου ειναι ip68?

Και ηχο μιλουσα για την επαγγελματικου τυπου ποιοτικη εγγραφη ηχου που διαθετει.

 

Με λιγα λογια το G6 δεν ειναι αριστο πουθενα. (εκτος απο τα υλικα κατασκευης που εκει απλα ειναι κορυφη της κορυφης φετος) Ειναι ομως σχεδον αριστο στα παντα. Κατι που και κανενα κινητο δεν το εχει καταφερει φετος και ταυτοχρονα ειναι κ φθηνοτερο τους. Στη δικη σου Βασιλειαδικη περιπτωση κατα πολυ μαλιστα.

 

 

Πάντως για logical, γράφεις πολύ περισσότερο με συναίσθημα παρά με λογική.

Αυτή τη στιγμή το U11 γράφει στα 670 στο skroutz και το g6 452 αρα 218ε διαφορά.

Επίσης μη ξεχνάς ότι, ότι κυκλοφόρησε το HTC άρα με λίγη αναμονή θα πέσει κάτω από 600 ενώ το G6 πόσο ακόμα θα συνεχίσει τον κατήφορο ;

 

Νομίζω ότι όσοι καλοβλέπουμε το G6 και βάζω και τον εαυτό μου μέσα είναι γιατί η τιμή είναι εκεί που είναι σε επίπεδα περσινής ναυαρχίδας (όπως και το chipset του βεβαίως) ενώ η εμφάνιση είναι 100% φετινή.

 

Βέβαια έχω την εντύπωση ότι η πτώση τιμής του σχετίζεται με το G6+ που έχει ότι παρέλειψε το G6 (εκτός Led και snap 835).

 

Για την κριτική σου στα επιμέρους θέματα με το U11 δε μπορώ να απαντήσω καθώς δεν έχω κανένα από τα δύο αν και θεωρώ ότι απέχεις από την αντικειμενικότητα.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για logical, γράφεις πολύ περισσότερο με συναίσθημα παρά με λογική.

Αυτή τη στιγμή το U11 γράφει στα 670 στο skroutz και το g6 452 αρα 218ε διαφορά.

Επίσης μη ξεχνάς ότι, ότι κυκλοφόρησε το HTC άρα με λίγη αναμονή θα πέσει κάτω από 600 ενώ το G6 πόσο ακόμα θα συνεχίσει τον κατήφορο ;

 

Νομίζω ότι όσοι καλοβλέπουμε το G6 και βάζω και τον εαυτό μου μέσα είναι γιατί η τιμή είναι εκεί που είναι σε επίπεδα περσινής ναυαρχίδας (όπως και το chipset του βεβαίως) ενώ η εμφάνιση είναι 100% φετινή.

 

Βέβαια έχω την εντύπωση ότι η πτώση τιμής του σχετίζεται με το G6+ που έχει ότι παρέλειψε το G6 (εκτός Led και snap 835).

 

Για την κριτική σου στα επιμέρους θέματα με το U11 δε μπορώ να απαντήσω καθώς δεν έχω κανένα από τα δύο αν και θεωρώ ότι απέχεις από την αντικειμενικότητα.

Η διαφορα δεν ειναι 250 αλλα 218. Ουαου!

Αρα κακως το ανεφερα εχεις δικιο. Ειναι αμελητέα. Το G6 δε θα πεσει αλλο; σοβαρα τωρα;

Φιλε μου εαν στα γραφομενα μου δε διακρινεις λογικη και αντικειμενικοτητα...τι να πω? Οκ. Σεβαστη η αποψη σου. Απλα σκεψου το ενδεχομενο η κριση και οι θεωριες σου να σφαλουν λιγακι. Δεν αποκλειετε να ξες...

Edited by logica1
Link to comment
Share on other sites

Οκ...Στο γαλαξια,ομως??

Γεννώνται ερωτήματα τώρα. Όπως , στο σύμπαν? Τι γίνεται με το σύμπαν? :)

 

Sent from my Huawei P9, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Εαν σε ενδιαφερει το gaming σε virtual reality mode, πας για s8.

Για οποιαδηποτε αλλη χρηση πας για G6

 

Mην το τερματιζεις, εχει και ενα οριο.

Link to comment
Share on other sites

Προστατευτικα τζαμακια-μικροι κυκλοι για τους φακους υπαρχουν. Εκτος εαν εννοεις κατι αλλο... Gοrilla 5 εισαι ολος πισω. Δες κανα drop test και θα ξε-αγχωθεις.

 

Θερμοκρασία μιας κ ειμαι με G3 οποτε με καταλαβαινεις... Πως ειναι; το ιδιο περιπου; πιο κρυο; πιο ζεστο; τι αισθηση σου αφηνει; (παντα σε σχεση με το G3)

 

Το νεο screen ratio πως σου καθετε στο ματι;

 

Ποιας χωρας μοντελο σου εστειλαν;

 

Οταν λες τελεια ανταποκριση σε χαρτες αναφερεσαι στο Gps η στο cpu του;

 

(το ηχειο του σε σχεση με το G3 ειχε μεγαλη διαφορα; το μπασο που σου αρεσει καλυτερα στο g3 η g6?)

 

 

πιο πολύ θέμα ψυχολογίας ότι είμαι καλυμμένος

 

καμία σχέση φίλε με το g3 ώρες ώρες δεν μπορούσες να μιλήσεις με αυτο απλός όταν το ζόρισα αρκετά απλός λιγο ζεστάθηκε ξανά λέω καμιά σχέση με το g3

 

στην αρχή κάπως παράξενο αλλα το συνηθίζεις πολυ γρήγορα πανω στο 10 λεπτό

 

forza italia!!

 

και τα 2 σε σχέση πάντα με g3 τα έβαλα κάτω μαζί με 4G και τα 2 (G3,G6) τουλάχιστον 2 με 3 δευτερόλεπτα διάφορα πολύ σημαντικό όταν είσαι εν κινήσει

 

to g3 βγάζει ωραίο ήχο απλός στο 6 έχει ένα τσακ στο μπάσο τωρα επειδή το έχει πιο εσωτερικα τι να πω;

 

ότι νεοτερο θα ξάνα γράψω :)

Link to comment
Share on other sites

Γεννώνται ερωτήματα τώρα. Όπως , στο σύμπαν? Τι γίνεται με το σύμπαν? :)

 

Sent from my Huawei P9, using Tapatalk.

 

Κατσε τωρα,γιατι με εβαλες σε σκεψεις...:rolleyes::lol:

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Mην το τερματιζεις, εχει και ενα οριο.

Φιλε μου εαν διαφωνεις καπου θα ηταν προτιμοτερο να μου πεις που ακριβως παρα να πετας τις κλασσικες ατακες αμοιβαδας. Σε ποια χρηση υπερτερει το s8 εναντι του G6 για να σε οδηγησει στην αγορα του; για πες μου σε παρακαλω.

Link to comment
Share on other sites

Προστατευτικα τζαμακια-μικροι κυκλοι για τους φακους υπαρχουν. Εκτος εαν εννοεις κατι αλλο... Gοrilla 5 εισαι ολος πισω. Δες κανα drop test και θα ξε-αγχωθεις.

 

Θερμοκρασία μιας κ ειμαι με G3 οποτε με καταλαβαινεις... Πως ειναι; το ιδιο περιπου; πιο κρυο; πιο ζεστο; τι αισθηση σου αφηνει; (παντα σε σχεση με το G3)

 

Το νεο screen ratio πως σου καθετε στο ματι;

 

Ποιας χωρας μοντελο σου εστειλαν;

 

Οταν λες τελεια ανταποκριση σε χαρτες αναφερεσαι στο Gps η στο cpu του;

 

(το ηχειο του σε σχεση με το G3 ειχε μεγαλη διαφορα; το μπασο που σου αρεσει καλυτερα στο g3 η g6?)

 

 

πιο πολύ θέμα ψυχολογίας ότι είμαι καλυμμένος

 

καμία σχέση φίλε με το g3 ώρες ώρες δεν μπορούσες να μιλήσεις με αυτο απλός όταν το ζόρισα αρκετά απλός λιγο ζεστάθηκε ξανά λέω καμιά σχέση με το g3

 

στην αρχή κάπως παράξενο αλλα το συνηθίζεις πολυ γρήγορα πανω στο 10 λεπτό

 

forza italia!!

 

και τα 2 σε σχέση πάντα με g3 τα έβαλα κάτω μαζί με 4G και τα 2 (G3,G6) τουλάχιστον 2 με 3 δευτερόλεπτα διάφορα πολύ σημαντικό όταν είσαι εν κινήσει

 

to g3 βγάζει ωραίο ήχο απλός στο 6 έχει ένα τσακ στο μπάσο τωρα επειδή το έχει πιο εσωτερικα τι να πω;

 

ότι νεοτερο θα ξάνα γράψω :)

 

Zannako Σε ευχαριστω για τις απαντησεις σου κ θα χαρω να ακουσω και αλλες εντυπωσεις σου στο συντομο μελλον :-)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εαν διαφωνεις καπου θα ηταν προτιμοτερο να μου πεις που ακριβως παρα να πετας τις κλασσικες ατακες αμοιβαδας. Σε ποια χρηση υπερτερει το s8 εναντι του G6 για να σε οδηγησει στην αγορα του; για πες μου σε παρακαλω.

 

Παρεμβαίνω στη "διένεξή" σας και λέω μερικά που μου ήρθαν στο μυαλό στα γρήγορα:

 

- Οθόνη

- Μπαταρία

- Επεξεργαστής

- Εσωτερική μνήμη

- Κάμερα (κατά γενική ομολογία είναι ένα σκαλί πάνω)

- Notification led (για εμένα είναι πολύ σημαντικό)

- (Service Ελλάδα)

- (Αξία μεταπώλησης)

 

Όλα τα παραπάνω (και ότι άλλο μπορεί να έχω ξεχάσει), εκτός αυτά εντός παρένθεσης, βοηθούν στη συνολική καλύτερη εμπειρία χρήσης με S8/S8+ έναντι του G6.

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Παρεμβαίνω στη "διένεξή" σας και λέω μερικά που μου ήρθαν στο μυαλό στα γρήγορα:

 

- Οθόνη

- Μπαταρία

- Επεξεργαστής

- Εσωτερική μνήμη

- Κάμερα (κατά γενική ομολογία είναι ένα σκαλί πάνω)

- Notification led (για εμένα είναι πολύ σημαντικό)

- (Service Ελλάδα)

- (Αξία μεταπώλησης)

 

Όλα τα παραπάνω (και ότι άλλο μπορεί να έχω ξεχάσει), εκτός αυτά εντός παρένθεσης, βοηθούν στη συνολική καλύτερη εμπειρία χρήσης με S8/S8+ έναντι του G6.

 

Τζαμπα χανεις τον χρονο σου.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εαν διαφωνεις καπου θα ηταν προτιμοτερο να μου πεις που ακριβως παρα να πετας τις κλασσικες ατακες αμοιβαδας. Σε ποια χρηση υπερτερει το s8 εναντι του G6 για να σε οδηγησει στην αγορα του; για πες μου σε παρακαλω.

 

Λίγο προσοχή στο ύφος σου παρακαλώ, ο γραπτός λόγος είναι εύκολα παρεξηγήσιμος.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...