Jump to content

[Επίσημο] Motorola RAZR V3x


satsi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην λήψη και αποστολή SMS η μόνη και πολύ χρήσιμη διαφοροποίηση που έχω παρατηρήσει σε σχέση με τα V980, V1050 είναι η δυνατότητα εκτύπωσης του μηνύματος η οποία παρέχεται και σε άλλες λειτουργίες και μάλιστα ασύρματα παρ'ότι η συσκευή δεν κατάφερε να εντοπίσει τον hp deskjet 995c.

Οι λειτουργίες των μηνυμάτων παραμένουν ουσιαστικά οι ίδιες με το V600 όπου και παρουσιάστηκαν οι περισσότερες διαφοροποιήσεις σε σχέση με πριν (προβολή μηνυμάτων ανά θέμα ή περιεχόμενο, διαχείριση e-mail, αναφορά παράδοσης...)

 

Δεν είχα δουλέψει ποτέ SMS σε Μοtorola ,(αν και είχα για ένα διαστημα και γώ το μέτριο V980),αλλά νομίζω η αντιστοίχιση του Ελληνικού αλφαβήτου,στο πληκτρολόγιο,σε σχέση με άλλα κινητά,δεν είναι καλή,άσχετως των υπολοίπων όπως αναφοράς παραδοσης ή διαχείριση μενού,η οποία διαφέρει σε κάθε μαρκα κινητό έτσι και αλλιώς...

 

Όσον αφορά το Bluetooth, το iBook συνεργάστηκε με Nokia αλλά και με το H500. Στην σελίδα του iSync φαίνεται πως δεν υποστηρίζεται ακόμα η συσκευή αλλά το πρόβλημα είναι πως δεν μπορεί να μεταφερθεί καν αρχείο.

Τέλος παρατηρήθηκε πως αν υπάρχει επαφή που η επιλογή της σε επιστρέφει στην αρχική σελίδα το ίδιο συμβαίνει και με τις λίστες εισερχομένων-εξερχομένων κλήσεων, οι οποίες δεν ανοίγουν και σε πετάνε στην αρχική οθόνη. Η διαγραφή της συγκεκριμένης επαφής λύνει το πρόβλημα. Επίσης η καταχώρηση του μέγιστου αριθμού τηλεφωνικών αριθμών σε μια επαφή (επτά) την καθιστά αδύνατη να ανοίξει και δημιουργεί το παραπάνω πρόβλημα. Στο τηλέφωνο θα περαστεί νέο λειτουργικό μέσα στην εβδομάδα, οπότε και θα υπάρχουν πληροφορίες για τις λειτουργίες που διορθώθηκαν.

 

-To ΒΤ πολλές φορές εμένα δεν μου συνεργάζεται πάντα και άμεσα μόνο με ΗΥ-Θέλει να κάνω χειροκίνητη λειτουργία από το tray των windows XPSp2.

 

-Aκόμα όταν διαβαζεις ένα μηνυμα που έστειλες,κρατώντας το βελάκι προς τα κατω ή πάνω ,σε πάει αυτόματα και διαβάζεις το προηγούμενο ή επόμενο μήνυμα που έστειλες,πράγμα που είναι σπαστικό,γιατί σε μπλέκει τι έστειλες (αν το μήνυμα είναι πλήρες σε χαρακτηρες και θελει scroll)

 

-Τελος άσχετο ,εχω δεί να μην επανεφέρεται η συσκευή,μετά από εφαρμογή java,στην αρχική λίστα επιλογών εφαρμογών java ,με κανένα πλήκτρο,και φορτώνεις την λίστα εξ'αρχής.-Αλλα και όταν πρωτοανοίγεις την συσκευή,αργεί 10-20'' να φορτώσεις όποιες λειτουργίες του τηλεφώνου θελήσεις....

 

 

Περιμένω νέα σου (όπως και όλοι υποθέτω),για το νέο λειτουργικό ,και που το πέρασες,και αν έκανε σύντομο χρόνο (αυθημερόν)....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://a508.g.akamai.net/7/508/787/20040802192230/www.motorola.com/css/images/logo.gif

Δεν είχα δουλέψει ποτέ SMS σε Μοtorola ,(αν και είχα για ένα διαστημα και γώ το μέτριο V980),αλλά νομίζω η αντιστοίχιση του Ελληνικού αλφαβήτου,στο πληκτρολόγιο,σε σχέση με άλλα κινητά,δεν είναι καλή,άσχετως των υπολοίπων όπως αναφοράς παραδοσης ή διαχείριση μενού,η οποία διαφέρει σε κάθε μαρκα κινητό έτσι και αλλιώς...

-To ΒΤ πολλές φορές εμένα δεν μου συνεργάζεται πάντα και άμεσα μόνο με ΗΥ-Θέλει να κάνω χειροκίνητη λειτουργία από το tray των windows XPSp2.

-Aκόμα όταν διαβαζεις ένα μηνυμα που έστειλες,κρατώντας το βελάκι προς τα κατω ή πάνω ,σε πάει αυτόματα και διαβάζεις το προηγούμενο ή επόμενο μήνυμα που έστειλες,πράγμα που είναι σπαστικό,γιατί σε μπλέκει τι έστειλες (αν το μήνυμα είναι πλήρες σε χαρακτηρες και θελει scroll)

-Τελος άσχετο ,εχω δεί να μην επανεφέρεται η συσκευή,μετά από εφαρμογή java,στην αρχική λίστα επιλογών εφαρμογών java ,με κανένα πλήκτρο,και φορτώνεις την λίστα εξ'αρχής.-Αλλα και όταν πρωτοανοίγεις την συσκευή,αργεί 10-20'' να φορτώσεις όποιες λειτουργίες του τηλεφώνου θελήσεις....

Περιμένω νέα σου (όπως και όλοι υποθέτω),για το νέο λειτουργικό ,και που το πέρασες,και αν έκανε σύντομο χρόνο (αυθημερόν)....

Οι Ελληνικοί χαρακτήρες στα Motorola μέχρι το V600 ήταν πράγματι ελλιπείς καθώς απουσίαζαν τα τονισμένα πεζά γράμματα, αλλά και τα αμιγώς Ελληνικά όταν υπήρχαν "αντίστοιχα" Λατινικά (z αντί για ζ, y αντί για υ). Η κατάσταση βελτιώθηκε στα τελευταία μοντέλα όπου και για πρώτη φορά υπήρχε σωστή Ελληνική ταξινόμηση (V600, V80, V3, V980, V1050). Η πρώτη μεταγενέστερη συσκευή στην οποία συναντάω ξανά πρόβλημα είναι το V3x. Το πρόβλημα παρουσιαζόταν στην ταξινόμηση των τίτλων των λιστών (επαφές, ήχοι, εικόνες, βίντεο) ενώ στα μηνύματα από το V600 και μετά αν έγραφες χρησιμοποιώντας Ελληνικά πεζοκεφαλαία πάνω από 70 χαρακτήρες το μήνυμα αποθηκευόταν σαν "παπάκια" και δεν άνοιγε, οπότε απαιτούσε διαγραφή.

Το Bluetooth ανιχνεύεται από το iBook αλλά εμφανίζει το μήνυμα πως δεν υπάρχουν λειτουργίες που να υποστηρίζονται για την συγκεκριμένη συσκευή. Μάλλον θα πρέπει να περιμένω αναβάθμιση του OSX ή του iSync. Με παραξενεύει πάντως η αδυναμία ανίχνευσης του εκτυπωτή και υποψιάζομαι ασυμβατότητα προς τα πίσω.

Τα μηνύματα αλλά και οι επαφές που ξεπερνάνε το μέγεθος της οθόνης στις συσκευές της Motorola εμφανίζουν την μπάρα κύλισης και όταν πατάς το βελάκι προς τα κάτω πρώτα εμφανίζεται το υπόλοιπο κείμενο και μετά πηγαίνεις στην επόμενη εγγραφή. Αν όμως πατάς το βελάκι προς τα πάνω κάθε φορά επιλέγεις το επόμενο μήνυμα ή επαφή, κάτι που είναι αρκετά χρήσιμο στον τηλεφωνικό κατάλογο όταν έχεις προσθέσει επιπλέον πληροφορίες για κάθε επαφή και πιέζοντας το πλήκτρο προς τα κάτω σε αναγκάζει πρώτα να δείς όλο το κείμενο και μετά να προχωρήσεις στην επόμενη καταχώρηση.

Την καθυστέρηση φόρτωσης την έχω παρατηρήσει μόνο στις Vodafone Live! συσκευές όταν αυτές εκκινούν, ιδιαίτερα στις επαφές και τα μηνύματα στα οποία η αναμονή ξεπερνάει το ένα λεπτό. Πάντως με κάρτα sim άλλου δικτύου ο χρόνος απόκρισης μειώνεται αισθητά.

Η συσκευή παραδόθηκε χθες το μεσημέρι στην Smartec της Αθήνας και θα είναι έτοιμη πιθανώς την Τετάρτη το μεσημέρι. Τα κεντρικά της εταιρίας στο Χαϊδάρι καθυστερούν έως και μια εβδομάδα στις αναβαθμίσεις οπότε αποφύγετέ τα αν έχετε εναλλακτική λύση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

Θα ήθελα την βοήθεια κάποιου που έχει το κινητό!!

Θελω να το αγοράσω (Live έκδοση) αλλα έχω κάποιες ερωτήσεις για όσους το έχουν!!

Πρώτα απ όλα σε τι χρώμα το έχουν στις Voda;;

Μπορεί να παίξει mp3 για ήχο κλήσης και αν ναι σε τι ποιότητα;;;

Υποθέτω T9 έχει κανονικά...

Η ποιότητα της αναπαραγωγής mp3 στα ακουστικά τι λέει;;

Υπάρχει κάποιο radio hands free;;;

 

Το κινητό είναι απίστευα ομορφο και λέω να το προτιμήσω απο το W900i και το D600...

Εσείς τι λέτε;;;

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ και συγνώμη για τις αρκετές ερωτήσεις μου! :)

Θα μπορούσε σας παρακαλώ κάποιος να μου απαντήσει γιατί πρέπει σήμερα να αποφασίσω;;;

 

Ευχαριστώ και συσγνώμη και πάλι!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους.

 

Έχω ένα Razr V3x, vodafone live, του οποίου το λογισμικό αναβάθμισα σε 85.97.70, από το motox.info. Η αναβάθμιση πήγε καλά, του πέρασα και ελληνική υποστήριξη. Το πρόβλημα είναι ότι με το προηγούμενο λογισμικό της vodafone έστελνα 160 χαρακτήρες ανά μήνυμα (μόνο κεφαλαία όμως ελληνικά). Τώρα στέλνω 70 χαρακτήρες ανά μήνυμα, με ελληνικά πεζά ή κεφαλαία, με τόνους κτλ. Θα προτιμούσα όμως 160 χαρακτήρες όπως πριν κι ας είναι μόνο κεφαλαία.

 

Κανένας τρόπος να στέλνω 160 χαρακτήρες ανά SMS με το νέο λογισμικό; Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους,

 

Συγχρόνισα τον τηλεφωνικό κατάλογο ενός Motorola razr V3x με το Outlook. Όλες οι επαφές πέρασαν, κι αυτές με πολλαπλούς αριθμούς τηλεφώνων (κινητό, σταθερό, εργασίας κτλ). Το πρόβλημα είναι ότι κύριος αριθμός θεωρείται απ' τη συσκευή ο πρώτος στη σειρά, που λόγω του συγχρονισμού είναι της οικίας, ενώ θα ήθελα να είναι το κινητό της κάθε επαφής.

Έχει κανείς υπ' όψιν καμμιά λύση γι αυτό; Είναι πολύ άβολο να πρέπει να κάνω αντιγραφή - επικόλληση κάθε τηλέφωνο για να το βάλω στην πρώτη θέση.

 

Ευχαριστώ

 

Βρέθηκε λύση! Καλώντας έναν άλλον αριθμό μιας επαφής, γίνεται αυτομάτως προεπιλογή ο τελευταίος αριθμός που καλέστηκε.

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε σας παρακαλώ κάποιος να μου απαντήσει γιατί πρέπει σήμερα να αποφασίσω;;;

 

Ευχαριστώ και συσγνώμη και πάλι!!

 

Χρώμα, το live που έχω είναι ανθρακί.

Παίζει mp3 σαν ήχους κλήσης, bit rate δεν έχω πειραματιστεί, ό,τι του έριξα το έπαιξε.

Τ9 όχι ακριβώς, iTap. Πολύ περιορισμένο λεξιλόγιο, καμμία σχέση με ericsson ή nokia. Μαθαίνει λέξεις, αλλά όχι πολλές!

Τα mp3 παίζουν καλά στην ανοικτή ακρόαση, ανεκτά απλώς στο bluetooth ακουστικό, δεν ξέρω σε ενσύρματο.

 

Ελπίζω να σε βοήθησα σ' ό,τι ήξερα.

Link to comment
Share on other sites

Χρώμα, το live που έχω είναι ανθρακί.

Παίζει mp3 σαν ήχους κλήσης, bit rate δεν έχω πειραματιστεί, ό,τι του έριξα το έπαιξε.

Τ9 όχι ακριβώς, iTap. Πολύ περιορισμένο λεξιλόγιο, καμμία σχέση με ericsson ή nokia. Μαθαίνει λέξεις, αλλά όχι πολλές!

Τα mp3 παίζουν καλά στην ανοικτή ακρόαση, ανεκτά απλώς στο bluetooth ακουστικό, δεν ξέρω σε ενσύρματο.

 

Ελπίζω να σε βοήθησα σ' ό,τι ήξερα.

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

Με το unbranded firmware κερδίζεις τπτ;;;

Επίσης έχεις κάποιο παράπονο;;;

Να το προτιμίσω ή να πάω σε W900i;;;

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Πάντα τα unbranded firmwares είναι καλύτερα, άλλωστε έχουν πιο χαρούμενα εικονίδια και χρωματιστά θέματα και φυσικά δεν έχουν υποστεί μετατροπές απο τον εκάστοτε φορέα.... :) :) :)
Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

Πάντα τα unbranded firmwares είναι καλύτερα, άλλωστε έχουν πιο χαρούμενα εικονίδια και χρωματιστά θέματα και φυσικά δεν έχουν υποστεί μετατροπές απο τον εκάστοτε φορέα.... :) :) :)

 

Κι όμως, πέρασα σήμερα unbranded λογισμικό στο V3X (πριν ήταν vodafone) και είχα τις εξής απώλειες (έχω βάλει μήνυμα για τα sms στο φόρουμ):

- μηνύματα 70 χαρακτήρων unicode κι όχι 160 όπως με το vodafone

- λήψη βίντεο διάρκειας 30'' σε σχέση με τα 3 λεπτά με voda!

 

Κέρδος η ηχητική σημείωση και τα πιο χαρούμενα εικονίδια, δεν νομίζω ότι άξιζε τον κόπο τελικά.

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως, πέρασα σήμερα unbranded λογισμικό στο V3X (πριν ήταν vodafone) και είχα τις εξής απώλειες (έχω βάλει μήνυμα για τα sms στο φόρουμ):

- μηνύματα 70 χαρακτήρων unicode κι όχι 160 όπως με το vodafone

- λήψη βίντεο διάρκειας 30'' σε σχέση με τα 3 λεπτά με voda!

 

Κέρδος η ηχητική σημείωση και τα πιο χαρούμενα εικονίδια, δεν νομίζω ότι άξιζε τον κόπο τελικά.

Της βόντα το firm κυκλοφορεί αν θέλουμε να το επαναφέρουμε;;;

Link to comment
Share on other sites

Αυριο θα το έχω στα χέρια μου και εγώ!!!

Ελπίζω πως δεν θα μετανιώσω για την επιλογή μου!!!

Μολις το πάρω θα γράψω εντυπώσεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους το πήρα και εγώ στα χέρια μου. Αρκετά θετικές οι πρώτες εντυπώσεις.

Απορία: Πως συνδέεται μέσω bluetooth με κάποια άλλη συσκευή για αποστολή δεδομένων γιατί στην αναζήτηση που κάνει δεν βρίσκει καμία συσκευή;

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Ξέχνα το Χθες...Ζήσε το Σήμερα...Ονειρεύσου το Αύριο!
Link to comment
Share on other sites

Οι Ελληνικοί χαρακτήρες στα Motorola μέχρι το V600 ήταν πράγματι ελλιπείς καθώς απουσίαζαν τα τονισμένα πεζά γράμματα, αλλά και τα αμιγώς Ελληνικά όταν υπήρχαν "αντίστοιχα" Λατινικά (z αντί για ζ, y αντί για υ). Η κατάσταση βελτιώθηκε στα τελευταία μοντέλα όπου και για πρώτη φορά υπήρχε σωστή Ελληνική ταξινόμηση (V600, V80, V3, V980, V1050). Η πρώτη μεταγενέστερη συσκευή στην οποία συναντάω ξανά πρόβλημα είναι το V3x.

 

Το αλφάβητο θα έπρεπε να ακολουθεί την ελληνική σειρά ταξινόμισης από το Α-Ω πχ τo γράμμα Ω είναι στο πλήκτρο 6 αντί για το 9.

 

Εχω προσέξει επισης ότι στα μηνύματα άλλες εντολές έχει για τα εισερχόμενα,άλλες για τα εξερχόμενα ,ειδικά για την διαγραφή.

 

 

Την καθυστέρηση φόρτωσης την έχω παρατηρήσει μόνο στις Vodafone Live! συσκευές όταν αυτές εκκινούν, ιδιαίτερα στις επαφές και τα μηνύματα στα οποία η αναμονή ξεπερνάει το ένα λεπτό. Πάντως με κάρτα sim άλλου δικτύου ο χρόνος απόκρισης μειώνεται αισθητά.

 

Η Voadafone ισχυρίζεται ότι οι τελευταίες κάρτες SIM της (2,4G και 3G) λειτουργούν με μεταφορά πληροφοριών 64bit αντί 32bit όλων των άλλων εταιρίων-Η διαφορά λέει φαίνεται στην πλοήγηση Ιnternet.

 

Η συσκευή παραδόθηκε χθες το μεσημέρι στην Smartec της Αθήνας και θα είναι έτοιμη πιθανώς την Τετάρτη το μεσημέρι. Τα κεντρικά της εταιρίας στο Χαϊδάρι καθυστερούν έως και μια εβδομάδα στις αναβαθμίσεις οπότε αποφύγετέ τα αν έχετε εναλλακτική λύση

 

Γιατί αργούνε τόσο ?-Είχα ακούσει για κάποια ιδιαιτερότητα της συσκευής παρά με τον φόρτο εργασίας της εταιρίας...Τουλάχιστον να την προσέξουν από γρατσουνιές (αν και αυτό της Αθήνας είναι πολύ οργανωμένο,μέχρι συσκευή για να κάνεις την δουλειά σου μέχρι τέλος της επισκευή σου δίνουν...)-Αν γνωρίζει κανείς άλλο γρηγορότερο service ας πεί σχετικά...

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως, πέρασα σήμερα unbranded λογισμικό στο V3X (πριν ήταν vodafone) και είχα τις εξής απώλειες (έχω βάλει μήνυμα για τα sms στο φόρουμ):

- μηνύματα 70 χαρακτήρων unicode κι όχι 160 όπως με το vodafone

- λήψη βίντεο διάρκειας 30'' σε σχέση με τα 3 λεπτά με voda!

 

Κέρδος η ηχητική σημείωση και τα πιο χαρούμενα εικονίδια, δεν νομίζω ότι άξιζε τον κόπο τελικά.

 

Δεν ξέρω πια έκδοση σου πέρασαν ,αλλά είχα διαβάσει ότι κυκλοφορούν παραλλαγές για κάθε αγορα.-Για την διαρκεια video τσεκαρε μήπως ισχύει αυτό σε σένα :

 

http://www.motox.info/showthread.php?t=6590

 

Ηχητική σημείωση εχει και το Live σαν επιλογή στα "τύπος μηνύματος -Νέο φωνητικό μήνυμα" ,αν εννοούμε το ίδιο

Link to comment
Share on other sites

Της βόντα το firm κυκλοφορεί αν θέλουμε να το επαναφέρουμε;;;

 

Στο γνωστό μαγαζί που βγάζει το live, υπάρχει και προτείνω να ξαναγίνει,αν χρειαστείς την εγγύηση 2 ετων.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμη, η πρώτη φόρτηση πόση ώρα θέλει;;;

Για να ξέρω πότε θα το βγάλω αυριο!!!

 

Thanks!

 

Θα αφήσεις να τελειώσει η διάρκεια της μπαταρίας που ήδη είναι ψιλοφορτισμένη,και μετά φόρτιση με κλειστή την συσκευή ώσπου να σταματήσει να αναβοσβήνει το μπλέ φως.-Μετά θα χρησιμοποιήσεις την συσκευή ώσπου να ξεφορτίσει και ξανά το ίδιο-Η μπαταρία θα στρώσει μετά από 20 φορτίσεις ξεφορτίσεις..

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πια έκδοση σου πέρασαν ,αλλά είχα διαβάσει ότι κυκλοφορούν παραλλαγές για κάθε αγορα.-Για την διαρκεια video τσεκαρε μήπως ισχύει αυτό σε σένα :

 

http://www.motox.info/showthread.php?t=6590

 

Ηχητική σημείωση εχει και το Live σαν επιλογή στα "τύπος μηνύματος -Νέο φωνητικό μήνυμα" ,αν εννοούμε το ίδιο

 

Ευχαριστώ για το βίντεο, το διόρθωσα (18 λεπτά διάρκεια παρακαλώ!), αν και δεν με καίει τόσο. Το πρόβλημα με τα SMS των 70 χαρακτήρων παραμένει (που το θεωρώ πιο σημαντικό). Έχω κατεβάσει ό,τι παλαβό πρόγραμμα βρήκα για μονταρίσματα, να βγάλω το unicode δεν κατάφερα. Το LeaderGL πολύ αποτελεσματικός SEEM editor, δεν έχει όμως συγκεκριμένη επιλογή για το unicode, πρέπει να ψάξω στα SEEM της συσκευής (οι πρώτοι πειραματισμοί καταστροφικοί, πέρασα απ' την αρχή το λογισμικό για να επανέλθει!). Στο P2K Advanced editor βρήκα τις δύο επιλογές για unicode αλλά κρεμάει η εφαρμογή όταν πάω να περάσω τις αλλαγμένες SEEM στη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, παρατήρησα ότι είναι αδύνατο να βάλω διαφορετικό ήχο σε μια ξεχωριστή μόνο επαφή. με το που επιλέγω σε μια επαφή κάποιον ήχο κλήσης, μετά αυτή η επαφή δε μπορεί να χρησιμοποιηθεί ούτε για κλήση ούτε για επεξεργασία,αλλά με βγάζει στο κεντρικό μενού. αν τη σβήσω, την ξαναπεράσω είναι οκ. μόλισ βάλω ήχο πάλι τα ίδια.. μόνο σε μένα συμβαίνει αυτό.???
"..είναι οι άνθρωποι, μου έλεγες πουλιά..σαν χειμωνιάσει πάντα μακρυά πετάνε..κ έρχονται ίσως να σε δουν κάποια βραδιά..αν έχουν σπάσει τα φτερά τους..ή αν πεινάνε.."
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι, το πήρα σήμερα και εκεί που πάω να βάλω μπαταρίες και τέτοια πάνω, βλέπω πως "έπαιζαν" λίγο τα πλαστικά στο πισό μέρος...

Το κοιτάζω καλύτερα και ΕΛΕΙΠΕ ΜΙΑ ΒΙΔΑ απο τις τέσσερις που κρατούν την πλακέτα!!!

Αν είναι δυνατόν...

Θα πάω αυριο να τους κράξω λίγο μέχρι να μου δώσουν καινούργιο και όχι να διορθώσουν αυτό....

Νεότερα αυριο!!

 

Κατα τα άλλα παιδιά το ερωτευτικα τρελά το τηλ!!

Για μενα οτι πιο όμορφο κυκλοφορεί αυτη τη στιγμή!!!

Link to comment
Share on other sites

re paidia o monos tropos gia na steileis i na laveis e mail einai mesw voda mail i ginete kai apo to menou "e mail" ths syskeuhs? an nai tote pies einai oi ry8miseis giati den tis exei kai pou tis vazw? euxaristw :)
Link to comment
Share on other sites

http://a508.g.akamai.net/7/508/787/20040802192230/www.motorola.com/css/images/logo.gif

re paidia o monos tropos gia na steileis i na laveis e mail einai mesw voda mail i ginete kai apo to menou "e mail" ths syskeuhs? an nai tote pies einai oi ry8miseis giati den tis exei kai pou tis vazw? euxaristw :)

Μενού>Vf live!>Web Συνδέσεις>Νέα Καταχώρηση

Όνομα: Vodafone 3G

GPRS APN: internet.vodafone.gr

Όνομα Χρήστη: user

Κωδικός Πρόσβασης: user

Μενού>Μηνύματα>Επιλογές>Ρυθμίσεις>Ρυθμίσεις Email>email Ρυθμίσεις>Νέο

Σύνοδος Web: Vodafone 3G

Server Αποστολής: mail.panafonet.gr

Περιορισμός Μεγέθους: 65535

Θα βάλεις επίσης:

Όνομα Χρήστη

Κωδικός

Διεύθυνση Αποστολέα

Server Υποδοχής

και ακόμα:

Κατάσταση: Ενεργός ή Μη Ενεργός, αν θέλεις να ελέγχεται μαζί με τους άλλους λογαριασμούς σου

Αποθήκευση στο Διακομιστή: Ναι ή Όχι, αν θέλεις να μένει αντίγραφο προκειμένου να το κατεβάζεις στον υπολογιστή σου

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι, το πήρα σήμερα και εκεί που πάω να βάλω μπαταρίες και τέτοια πάνω, βλέπω πως "έπαιζαν" λίγο τα πλαστικά στο πισό μέρος...

Το κοιτάζω καλύτερα και ΕΛΕΙΠΕ ΜΙΑ ΒΙΔΑ απο τις τέσσερις που κρατούν την πλακέτα!!!

Αν είναι δυνατόν...

Θα πάω αυριο να τους κράξω λίγο μέχρι να μου δώσουν καινούργιο και όχι να διορθώσουν αυτό....

Νεότερα αυριο!!

 

Κατα τα άλλα παιδιά το ερωτευτικα τρελά το τηλ!!

Για μενα οτι πιο όμορφο κυκλοφορεί αυτη τη στιγμή!!!

Ρε παιδιά αν είναι δύνατον....

Σήμερα πήγε η μάνα μου να το αλλάξει και τι έδωσαν άλλο το οποίο δεν ανοίγει πλήρως το πορτάκι...

Εκει που είναι η κάμερα σταματάει, και αν το πιέσεις κάνει ένα "μπουπ" και ανοίγει....

Θα πάω εγώ το απόγευμα να του βρίσω λίγο....

Δεν είναι κατά σταση αυτή......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...