Jump to content

Ενημέρωση για κάλυψη και βελτιώσεις / προβλήματα δικτύου


kinitoneidimonas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλά ρε συ και που να το κάνω αυτό? αφού μίλησα χτες λέμε με το τμήμα διακοπων! μου λένε πηγαινε Γερμανό να κάνεις διακοπή και θα πάρουν το 1212 να επιβεβαιώσουν ότι εκεί που μένεις δεν έχει σήμα και ΑΡΝΟΥΝΤΑΙ!!!! δλδ πως να το κάνω???????? ΕΛΕΟΣ δλδ! ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

 

Κοίτα η wind και η vodafon είναι στο GSM 900mhz και η cosmote μόνο στο 1800! τα περισσότερα μηχανάκια που βρήκα είναι στα 900 οπότε δεν κάνουν για την cosmote! αυτά που είναι για όλα είναι πανάκριβα και αν είναι ΚΑΙ 3G η τιμή τους τουλάχιστον για εμένα είναι απαγορευτική! αν ψάξεις στο ebay θα δείς λένε για τι συχνότητες είναι! αν δεν αναφέρεται 3G δεν το κάνουν αναμετάδοση! και το εύρος κάλυψης είναι αρκετά μέτρα!!! και ναι πιάνουν όλοι! και οι γείτονες!

Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μόλις τώρα κοίταξα λίγο και το έψαξα το θεματάκι... Βασικά έχω μια βιοτεχνία η οποία είναι ισόγειο και ενώ έξω η vodafone έχει full 3G, μέσα δεν πιάνει ούτε απλό GSM... Οπότε σκέφτομαι σοβαρα την αγορά ενός τέτοιου booster για να κάνω την δουλειά μου! Είδα ότι ένα που είναι 900/1800/2100, έχει 1040ευρώ, οπότε πράγματι είναι λίγο απαγορευτική η τιμή του... θα δείξει!
Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε συ και που να το κάνω αυτό? αφού μίλησα χτες λέμε με το τμήμα διακοπων! μου λένε πηγαινε Γερμανό να κάνεις διακοπή και θα πάρουν το 1212 να επιβεβαιώσουν ότι εκεί που μένεις δεν έχει σήμα και ΑΡΝΟΥΝΤΑΙ!!!! δλδ πως να το κάνω???????? ΕΛΕΟΣ δλδ! ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

 

Κοίτα η wind και η vodafon είναι στο GSM 900mhz και η cosmote μόνο στο 1800! τα περισσότερα μηχανάκια που βρήκα είναι στα 900 οπότε δεν κάνουν για την cosmote! αυτά που είναι για όλα είναι πανάκριβα και αν είναι ΚΑΙ 3G η τιμή τους τουλάχιστον για εμένα είναι απαγορευτική! αν ψάξεις στο ebay θα δείς λένε για τι συχνότητες είναι! αν δεν αναφέρεται 3G δεν το κάνουν αναμετάδοση! και το εύρος κάλυψης είναι αρκετά μέτρα!!! και ναι πιάνουν όλοι! και οι γείτονες!

 

Πανε στον ΓΕΡΜΑΝΟ ξανα, και εαν κανουν τον μαγκα, παρε το 1520 και εξηγησε τους το προβλημα σου. Εκει μπροστα τους.

 

Επισης απ'οσο ξερω η Cosmote εχει και 900 και 1800 καναλια.

 

Επισης μπορεις να κανεις καταγγελια στην ΕΕΤΤ (κοινοποιηση στην Cosmote) για "μη παροχη υπηρεσιων με δικη τους υπαιτιότητα".

 

Και αλλη φορα οταν μιλας με καποιον στην ΚΟΣΜΟΤΕ να κρατας ονοματα και ωρα. Εαν βγει αποφαση για το εαν θα πληρωσεις ή οχι τα παγια/επιδοτηση κτλ ή οχι, να ζητησεις να στο δωσουν ΓΡΑΠΤΑ.

Edited by doganos
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα κοίταξα λίγο και το έψαξα το θεματάκι... Βασικά έχω μια βιοτεχνία η οποία είναι ισόγειο και ενώ έξω η vodafone έχει full 3G, μέσα δεν πιάνει ούτε απλό GSM... Οπότε σκέφτομαι σοβαρα την αγορά ενός τέτοιου booster για να κάνω την δουλειά μου! Είδα ότι ένα που είναι 900/1800/2100, έχει 1040ευρώ, οπότε πράγματι είναι λίγο απαγορευτική η τιμή του... θα δείξει!

 

Αυτοί οι αναμεταδότες είναι παράνομοι και γεμίζουν το δίκτυο με θερμικό θόρυβο μειώνοντας τη χωρητικότητά του... Να ξέρετε μπορεί να βρείτε το μπελά σας με αυτά τα μηχανήματα. Ζητείστε από τη Cosmote/Vodafone/Wind να σας τοποθετήσει κάποιο micro cell ή ρυθμίσει αυτή booster στην πολυκατοικία σας! Αν δε το κάνει τότε αλλάξτε εταιρεία. Είναι παράνομο να χρησιμοποιείς το φάσμα αυτό-νομικά πάντα- χωρίς την άδεια των εταιρειών! Θα μου πείτε,δε φτάνει που πλήρωσα και τους ενισχύω το σήμα...Αλλά έτσι είναι :blink:

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Θα ξαναπάρω τηλ στην cosmote και αμα δεν κάνουν διακοπή θα τους πω ότι θα προχωρήσω σε καταγγελίες! επίσης εγώ γνωρίζω ότι η COSMOTE από τότε που βγήκε παίζει πάντα και παντού στο 1800. Για τα μηχανηματακια τώρα είδα στο εξωτερικό τα δινουν και με πιστοποίηση κτλ και λένε ότι είναι νόμιμα! εδώ δεν ξέρω τι γίνεται πάντως δεν θεωρώ προσωπικά αυτό που κανουν παράνομο! ειδικά από την στιγμή που έχει πρόβλημα κάποια εταιρία! φαντάσου εδώ που μένω 3 στενά ποιο κάτω έχει σήμα! αν έβαζα ένα τέτοιο θα έλυνα το πρόβλημα! δυστυχώς για το 1800 είναι ακριβά:((( :O:O:O

Kostas αν έχεις εκεί τηλεφωνικό κέντρο ή και όχι μπορείς αντι αυτών να βάλεις κάτι ποιο σωστό που έχω και εγω το GSM gateway που έχει κεραιούλα σαν τα wifi routers και παιρνει μεσα SIM κάρτα και βγάζει έξοδο PSTN. Αυτο είναι για να βάζεις γραμμή κινητού επάνω σε τηλεφωνικά κέντρα, εχει νομίζω το e-shop και κάνει γύρω στα 130 ευρώ. Σε παλιότερα λίγο posts έχουμε αναφερθεί σε αυτό αναλυτικά. Να φανταστείς εγώ με αυτό μιλάω κανονικά, αλλά 1ον δεν μπορώ να στείλω/λάβω SMS και 2ον πρέπει να μπαινοβγάζω την SIM από το iphone όταν είμαι σπίτι. Ζήτησα σήμερα έστω μια 2η SIM με ίδιο νούμερο και τι μου λέει? τέλειωσαν έλα από Δευτέρα! ΕΛΕΟΣ ????

Kosta δες εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=611&page=127 και στην επόμενη σελίδα.

Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

Ναι, το ξέρω αυτό το μηχανάκι... Αλλά δυστυχώς δεν με ενδιαφέρει κάτι τέτοιο, αφού εγώ θέλω να χρησιμοποιώ απλά το κινητό μου τηλέφωνο!! Έχω ήδη ειδοποιήσει την vodafone πως θέλω booster, και η απάντησή τους ήταν πως βάζουν booster σε μεγάλες επιχειρήσεις...
Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

http://naos-net.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=86&Itemid=61

 

Μετά από την χτεσινή μου επίσκεψη στον Γερμανό με πήραν τηλ το πρωί αλλά δεν το σηκωσα δεν το είχα μαζί μου το κινητό και το απόγευμα που πήρα τους τα έψαλα και πάλι και μετά από πολύ ωρα ομιλίας και ζάλισα και αυτόν στο τηλ μου είπε ότι θα με πάρει τεχνικός σε 1,5 ωρα από τώρα (όταν μιλάγαμε) και όντως με πήρε μια κοπέλα, της τα έψαλα και αυτηνής πολύ ωρα και μου είπε ότι προσπαθούν να κάνουν επέκταση του δικτύου. Τελικά με τα πολλά ζήτησα να μειωθεί τουλάχιστον το πρόγραμμα μου αφού δεν θέλουν να διακόψουν το συμβόλαιο γιατί αλλιώς είπα ότι δεν θα ξαναπληρώσω λογαριασμό κτλ. Τελικά είπε ότι θα γίνει αίτημα και θα με ξαναπάρουν. Και όντως πήρε η ίδια πριν από λίγο και με ρώτησε σε τι πρόγραμμα θέλω να πάω και είπα σε κάποιο με τα απεριόριστα, αλλά δεν είναι ακόμα σίγουρο αν θα γίνει δεκτό! και επίσης για ΠΡΩΤΗ φορά μου ζήτησε να δει την σελίδα του δήμου Αθηναίων, που λέει για τις κεραίες και ποιές είναι αυτές! επιτέλους κάποιος ενδιαφέρθηκε!!!! γιατί με όσους άλλους έχω μιλήσει το έπαιζαν κινέζοι! άντε για να δούμε! και μετά έχει σειρά μια 2η SΙΜ με ίδιο νούμερο για το GSM gateway και μιλάμε μια χαρά! σήμερα είχα μέσα SIM whats up και μιλαγα τέλεια! btw με αυτά τα προγράμματα αφού έχει 1500 λεπτά προς cosmote δεν χρειάζομαι και whats up! ειπα για να κάνουμε εμείς υποχωρήσεις δλδ υπομονή ΧΩΡΙΣ σήμα, πρέπει και εσεις να κάνετε υποχωρήσεις και το ΛΙΓΟΤΕΡΟ που μπορείτε να κάνετε αφού ΔΕΝ ξέρετε πότε θα φτιαχτεί το πρόβλημα είναι να μας επιτρέψετε να αλλαχτεί το οικονομικό πακέτο σε μικρότερο πάγιο, και φυσικά παρόλο ότι δεν έχω κλείσει το 9μηνο δλδ τον Νοέμβριο να γίνει μια εξέρεση, και όχι μόνο για μένα αλλά για όσους έχουν το ίδιο πρόβλημα με ΠΟΛΥ καιρό μη παροχής υπηρεσιών!

Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! τελικά ο επιμένων νικά! σήμερα με πήρε τηλ μια κοπέλα από την cosmote το πρωί και με ρώταγε σε ποιο οικονομικό πακέτο θέλω να πάω! φυσικά έφυγα από τα γνωστα i αφού δεν συμφερουν και έβαλα το cosmote απεριόριστα 45. Τώρα με 5 ευρώ λιγότερα από αυτά που έδινα πριν έχω και 1500 λεπτά προς όλη την cosmote και αστικά! και 1500sms προς cosmote, ενώ για τις άλλες εταιρίες είναι 120 λεπτά + 120sms (πριν είχα 150 λεπτά και 250sms για όλους μαζί με της cosmote) και τα MB από 750 γίνανε 500. Αλλά τα 1500 μου άρεσαν γιατί έτσι ΔΕΝ χρειάζομαι 2ο κινητό και whats up! :p:p επίσης με το που κλείσαμε μέσα σε 1 ωρα έγινε η αλλαγή!!! ρώτησα και για twin sim και κάνει 28,50 περίπου ευρώ (δίνουν 2 νέες κάρτες sim) και έτσι η μια θα μένει μέσα στο ericson gsm gateway για να εχω καλό σήμα όταν είμαι σπίτι. Αυτά....... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! τελικά ο επιμένων νικά! σήμερα με πήρε τηλ μια κοπέλα από την cosmote το πρωί και με ρώταγε σε ποιο οικονομικό πακέτο θέλω να πάω! φυσικά έφυγα από τα γνωστα i αφού δεν συμφερουν και έβαλα το cosmote απεριόριστα 45. Τώρα με 5 ευρώ λιγότερα από αυτά που έδινα πριν έχω και 1500 λεπτά προς όλη την cosmote και αστικά! και 1500sms προς cosmote, ενώ για τις άλλες εταιρίες είναι 120 λεπτά + 120sms (πριν είχα 150 λεπτά και 250sms για όλους μαζί με της cosmote) και τα MB από 750 γίνανε 500. Αλλά τα 1500 μου άρεσαν γιατί έτσι ΔΕΝ χρειάζομαι 2ο κινητό και whats up! :p:p επίσης με το που κλείσαμε μέσα σε 1 ωρα έγινε η αλλαγή!!! ρώτησα και για twin sim και κάνει 28,50 περίπου ευρώ (δίνουν 2 νέες κάρτες sim) και έτσι η μια θα μένει μέσα στο ericson gsm gateway για να εχω καλό σήμα όταν είμαι σπίτι. Αυτά....... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Ο επιμένων συμβιβάζεται θες να πεις.Νίκη θα ήταν είτε να κατάφερνες να αποκατασταθεί η κάλυψη, κάτι που μάλλον θα πάρει μήνες, αν γίνει και ποτέ, είτε να κατάφερνες πλήρη διακοπή και μεταφορά σε άλλη εταιρία.Γιατί τώρα τι κατάφερες? Απλά γλίτωσες 5 ευρώ, κινητό όμως θα έχεις μόνο σπίτι σου, όχι στα μαγαζιά της γειτονιάς κτλ...

Και ερωτώ, αν σε πάρει κάποιος την ώρα που έχεις βγει για ψώνια τι θα του πείς? Μισώ να σε πάρω από το σπίτι?Αν ήταν να τον πάρεις από το σπίτι τον έπαιρνες και από τον ΟΤΕ, τι το θες το κινητό?

 

Εγώ από χθες τη σούταρα πάντως την Cosmote από όλη την οικογένεια, όχι τίποτα άλλο, αλλά παρατήρησα ότι πλέον και σε άλλα σημεία , που εγώ κινούμαι, αρχίζει να μην πιάνει, να κάνει διακοπές κτλ.

 

Κρίμα γιατί τόσο καιρό θεωρούσα ότι η Cosmote γενικά είχε το καλύτερο σήμα.

Τα πράγματα φαίνεται έχουν αρχίσει να αλλάζουν.

Link to comment
Share on other sites

εκεί που είναι τα μαγαζιά έχει σήμα!!! :lol::lol::lol::lol: αφού είπαμε μέχρι 3στενά μετά από εμένα δεν έχει! μετά έχει μια χαρά! και στα 3 αυτά στενά μονο μαυρους έχει, αλβανούς και πολωνούς κτλ οπότε δεν με νοιάζει! :lol::lol::lol: όσο για την Πλατεία Κυψέλης που μας ενδιαφέρει αν πάμε για καφέ κτλ όχι μόνο εχει πολύ καλό σήμα, αλλά έχει και 3G κάλυψη! :D όπως είπα ήδη για αρχή θα σουτάρω το whats up αφου τα 1500 προς cosmote τα έχω πλέον με το συμβόλαιο και όταν ληξει και αυτό του χρόνου αν συνεχίζουν τα ίδια θα πάρουν πόδι, προς το παρόν όμως κατάφερα να μπω σε πολύ καλύτερο πρόγραμμα από το i-45 που είχα πριν. Αυτό που λες από το σπίτι απλά δεν ισχύει γιατί από το σταθερό ΔΕΝ παίρνω σε κινητά! και πολλούς από αυτούς που μιλάω ΠΟΤΕ δεν είναι σπίτι! btw η netone που έχω με 6 κάτι τον μήνα παραπάνω δίνει 1 ωρα προς όλα τα κινητά δίκτυα αλλά δεν λέει και πάλι. Εξάλου αφού έχω 18μηνο συμβόλαιο και ΔΕΝ γίνεται διακοπή πριν τον Μάρτιο 2011 τι επιλογές έχω? αν είχα άλλη θα την είχα ήδη κόψει! δεν λες παλι καλά που κατάφερα να τους πείσω να αλλάξω οικονομικό προγραμμα?

 

ΥΓ. Mπορεί η cosmote να μην έχει καλή ποιότητα σήματος, αλλά το σίγουρο είναι ότι έχει την καλύτερη κάλυψη! το έχω δει σε διάφορα άλλα μέρη της Ελλάδας!

και δεν έχω πΟΤΕ! τι είναι αυτό? netone rulez!!!! μερικά χρονάκια τώρα!

Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

εκεί που είναι τα μαγαζιά έχει σήμα!!! :lol::lol::lol::lol: αφού είπαμε μέχρι 3στενά μετά από εμένα δεν έχει! μετά έχει μια χαρά! και στα 3 αυτά στενά μονο μαυρους έχει, αλβανούς και πολωνούς κτλ οπότε δεν με νοιάζει! :lol::lol::lol: όσο για την Πλατεία Κυψέλης που μας ενδιαφέρει αν πάμε για καφέ κτλ όχι μόνο εχει πολύ καλό σήμα, αλλά έχει και 3G κάλυψη! :D

 

Ε είσαι "τυχερός", γιατί μάλλον είσαι αρκετά κοντά στην Πλατεία, εμείς εδώ πάνω δεν πιάνουμε τίποτα, ούτε στα μαγαζιά(εννοώ στο Τέρμα των Τρόλεϊ...)

Επίσης δεν μπορείς να μιλήσεις ούτε στα μπαλκόνια σε εμάς.

 

Ίσα-ίσα ένα sms μπορείς να στείλεις αν βρεις κανένα σημείο στο μπαλκόνι που να πιάνει ελαφρά αλλιώς το κινητό σου λέει "καμία υπηρεσία".

 

Καθημερινά ακούω ανθρώπους που περνάνε από τον δρόμο που μένω και μιλάνε στον κινητό και πολλοί λένε "Κάτσε δεν σε ακούω, δεν έχω σήμα μάλλον"

 

Υ.Γ.Πόσα πιάνεις με Netone?Και επίσης τηλέφωνο από 86 ή 88?(για να δω σε ποιο κέντρο είσαι)

Εγώ με hol και τηλ. από 86 είμαι στα 4800-5400Kbps.

Edited by deleted123456
Link to comment
Share on other sites

Είμαι περίπου 700-800μετρα από την Πλατεία! πάντως και εμας το κάνει αυτό που λες με το σήμα! το κινητό στέλνει και λαμβάνει συνήθως SMS και τις τελευταίες μέρες έχει 1-3 γραμμές σήμα. Με την SIM στο Ericsson G30e GSM gateway μιλάω τέλεια μια χαρά! για τη netone τώρα είμαι με 211-75ΧΧΧΧΧΧ και γύρω στα 12-13mbps. To download από πολύ καλά sites και FTP πιάνει 1,1 - 1,3 mb/sec και είμαι πολύ ευχαριστημένος.
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ από εχθές είμαι ένας ευχαριστημένος πελάτης vodafone!! Μάλιστα, μου φάνηκε περίεργο που μίλαγα μέσα από το σπίτι στο κινητό, και δεν είχε ούτε διακοπές, ούτε τίποτα!! Είχα ξεσυνηθίσει... Το πιο κουλό απ' όλα όμως, ήταν πως μου είχαν στείλει sms τα οποία δεν είχα λάβει όσο είχα cosmote, και τα έλαβα με το που ενεργοποιήθηκε η vodafone! Η απόλυτη ξεφτίλα δηλαδή!! Εγώ είμαι στο ύψος των σχολείων (30-39) στην οδό λαχανά όμως. Κι εγώ netone έχω, και πιάνω 13Mbps με τηλέφωνο από 88, ενώ στην βιοτεχνία του πατέρα μου που είναι λίγο πιο πάνω από το τέρμα των τρόλεϋ, η netone πιάνει 9Mbps με τηλέφωνο απο 86.
Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα πάει επιδότηση 80ευρώ, και διέκοψα κανονικά... απλά πήγα σε κατάστημα vodafone και έκανα αίτηση φορητότητας. Με είχαν βέβαια ενημερώσει από την cosmote πως πράγματι υπάρχει πρόβλημα στην περιοχή, και πως μπορώ να φύγω χωρίς πληρωμή ρήτρας!
Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

τι να πω εγώ έχω 18μηνο συμβόλαιο και επιδοτηση μεγάλου ποσού επειδή πήρα iphone 3GS 16GB, και εντελώς χατηρικά κατάφερα να αλλάξω πρόγραμμα, πάντως ότι και να έκανα με τίποτα δεν με άφησαν να διακοψω ΠΑΡΟΛΟ ότι όντως το 1212 επιβαιβέωσε το πρόβλημα σήματος εδώ και πολυ καιρό, ίσως έχει να κάνει με το 18μηνο και ότι το ποσό ήταν μεγάλο. Γιατί εμένα λήγει τον Μάρτιο 2011! τελικά για να διακόψει κάποιος πρέπει να λήξει το συμβόλαιο ή να περάσει ο μισός καιρός του συμβολαίου? γιατι εμένα αρχικά μου έλεγαν ότι για αλλαγή προγράμματος πρέπει να κλείσω 9μηνο, ενώ για διακοπή να τελειώσει το συμβόλαιο. Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

Στη θέση σου Νικηφόρε, απλά θα άλλαζα στο Βασικό ή στο Μηδενικό πρόγραμμα και θα πήγαινα σε άλλη εταιρία με νέο νούμερο. Είναι δύσκολο βέβαια να ενημερώσεις όλους τους γνωστούς ότι άλλαξες νούμερο, όμως τουλάχιστον και λίγότερα θα πλήρωνες την Κοσμοτέ για μη παροχή υπηρεσιών και θα μιλούσες σαν άνθρωπος! Αφού σου έδωσαν τη δυνατότητα να κατεβείς πρόγραμμα, έπρεπε να το εκμεταλλευτείς συνετότερα :) Και σε μένα παλιότερα, επειδή υπήρχε πρόβλημα κάλυψης, αν και η επιδότηση ήταν στα 200 ευρώ, μου επέτρεψαν να πάω στο Μηδενικό πάγιο( όχι να διακόψω όμως). Αλλά τουλάχιστον δεν τους πλήρωνα τσάμπα χρήματα!
Link to comment
Share on other sites

αν δεις παραπάνω εχω ήδη βρει την λύση και δεν έχω πρόβλημα που δεν εχω σημα στο σπίτι! αλλιώς αυτό που λες ήδη το είχα σκεφτεί αλλά εχουν άπειρα ατομα το νουμερο μου και δεν θέλω με τίποτα να το αλλάξω! γιαυτό έβαλα απεριόριστα 1500 με internet, το εχω από το 2ο κινητό μου πάρα πολλα χρόνια! να φανταστείς τότε είχαμε telestet, panafon και cosmote και τίποτα άλλο! από τότε! η πρωτη μου εταιρία ήταν telestet με κάρτα και μετά cosmote μεχρι και τώρα!
Link to comment
Share on other sites

LOL Κοιτάξτε fail.

 

Στον νικητή του διαγωνισμού το "Σήμα Καμπάνα" κάνει διακοπές..:lol:

 

Αυτα τα κοψιματα ειναι που μου σπανε τα νευρα! Ενω γενικα η επικοινωνια ειναι καλη με φουλ σημα, κανει αυτα τα κοψιματα και χανεις λεξεις!

Link to comment
Share on other sites

Άρα η επικοινωνία δεν είναι καλή, αν κάνει αυτά τα κοψίματα :p

 

Ηθελα να πω οτι οταν δεν τα κανει, εχει μια χαρα ποιοτητα ηχου, χωρις αλλα παρασιτα.

 

Εχω συμπαιρανει οτι παιζει ρολο και το μικροφωνο του κινητου του συνομιλητη σου. Σε φιλο με LG τρομερα κακη ποιοτητα με πολυ συμπιεσμενο ηχο. Σε αλλον με Iphone αλλο πραγμα, εντυπωσιαστηκα!!Και λεμε για ιδιο δικτυο, cosmote στην ιδια περιοχη.

Edited by skoulikomirmigot
Link to comment
Share on other sites

Έπαιξε χτες. Ακόμη πιο αποτυχημένη και κιτς απ'την πρώτη :p

 

Συμφωνώ. Πολύ κιτς... Αμαν ρε Cosmote...καμία αισθητική!

Αλλά έχει πλάκα! Αυτός με τις διαβιβάσεις ακόμα και στη θάλασσα με τα ακουστικά :lol:

Καλά όσον αφορά το νόημα της διαφήμισης...δε το σχολιάζω!:p

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...