Jump to content

[Επίσημο] Motorola V1050


jonakic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κανενας? καμια ιδεα? καμια βοηθεια? για το παραπανω ποστ?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 676
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπον, μετα απο περιπου 5:wacko: ωρες ψαξιμο σε ολα τα σαιτ που ξερω καταφερα να... καταφερω να μην αλλαξω το σκιν στο 1050 του γιου μου.

οποιος λοιπον ξερει το πως γινετε ας μου το πει και εμενα γιατι με βλεπω να την λασκαρω την βιδα:X . και μην μου πειτε ( οπως ο φιλος παραπανω) να δω τον οδηγο που εχει στο γνωστο σαιτ, γιατι το προβλημα μου δεν ειναι να περασω καποιο σκιν ( αυτο το εκανα) αλλα να το ενεργοποιησω... γιατι επιλογη στο μενου δεν υπαρχει, παρολο που αλλαξα το σιμ 0032_0001 84 το ΒΙΤ7:!: . ελπιζω σε βοηθεια γιατι ο μικρος θα μου την πει στο τελος.και κατι ακομα, δοκιμασε κανεις να περασει φλας και φλεξ απο 1070 στο 1050?

Στα θέματα ψάχνεις ή στο Ρυθμίσεις-Διαμόρφωση-Skins?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
εγω εχω το v1075 vodafone live και δεν μπορω να στειλω τπτ με το bt εκτος απο 2-3 motorola συσκευες μηπως ξερεται τι παιζει με την συγκεκριμενη συσκευη ? Το καλο βεβαια ειναι οτι μπορω να παρω απο ολους αλλα δεν μπορω να στειλω μου λεει πως ειναι αδυνατη η συνδεση ! PLs Help !

[sIGPIC][/sIGPIC] Φραπεδάκι ολέε

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Με το card reader πήγαινε στην κάρτα σου στο mobile>Kjava φάκελο.Αν δεν βλέπεις kjava φάκελο πάτα Εργαλεία>Επιλογές Φακέλων>Προβολή και τσέκαρε το "εμφάνιση κρυφών αρχείων και φακέλων".Αν εξακολουθείς να μην βλέπεις τον φάκελο δοκίμασε πάλι όπως πάνω το "Απόκρυψη προστατευμένων αρχείων λειτουργικού συστήματος"

 

Αφού καταφέρεις να δεις τον φάκελο απλά νατέγραψα τα .jar αρχεία σου μέσα στον φάκελο.

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Με το card reader πήγαινε στην κάρτα σου στο mobile>Kjava φάκελο.Αν δεν βλέπεις kjava φάκελο πάτα Εργαλεία>Επιλογές Φακέλων>Προβολή και τσέκαρε το "εμφάνιση κρυφών αρχείων και φακέλων".Αν εξακολουθείς να μην βλέπεις τον φάκελο δοκίμασε πάλι όπως πάνω το "Απόκρυψη προστατευμένων αρχείων λειτουργικού συστήματος"

 

Αφού καταφέρεις να δεις τον φάκελο απλά νατέγραψα τα .jar αρχεία σου μέσα στον φάκελο.

ok thanx to kana.. k pos mporo na kano to antitheto? dil na vgalo ena paixnidi gia na mporo na to metafero aptin mia karta stin alli?:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδια γεια σας! προσφατα μου δωσανε το V1050! ειναι αδιανοητο πως ενα κινητο 3G να μην εχει ουτε infrared ουτε bluetooth! to sony ericsson T610 που εχω και ειναι πιο παλιο εχει και τις 2 λειτουργειες! εχω φαει τον κοσμο να βρω το bloody καλωδιο για συνδεση με το PC αλλα πουθενα! βρηκα ενα της motorola αλλα 30 euro ειναι κορο'ι'δια! οποιος μπορει να μου βρει μια λυση για μεταφορα δεδομενων απο το κινητο στο PC και αντιστοιχα θα με χαροποιησει ιδιαιτερα! Εστω που μπορω να βρω το καλωδιο φθηνα!!!

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΩΣ!!:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

παιδιά γίνεται να μπει μνήμη μεγαλύτερη απο 256Mb?

το λεω γιατι στο επισημο site εχει αυτό: • Up to 256 MB of removable optional TransFlash™ memory

 

μην αγοράσω τσάμπα τη μνημη.

 

ευχαριστώ!

 

edit: btw Μήπως υπάρχει το Doom?

http://i77.photobucket.com/albums/j72/Ferryman_rx7/PB3.jpg Έχω να φάω κουραμάνα ...
Link to comment
Share on other sites

οι επαφες μπορουν να αποθηκευτουν στον Η/Υ μονο με τους drivers!! motorola phone tools!!

και θα βρεις μια καρτελα που να ειναι για καταλαγο!! και μετα ειναι ευκολο.... θα το βρεις! :happy:

---------------------------

 

EDIT:

jimker_>πολλα παλια μοτορολα, ειχαν αυτην την ταση!! να ειναι 3g και να μην μπορουν να στειλουν ηχους κλπ...ασχετα αν παιρνουν mp3!! ο μονος τροπος για να ανταλλαξεις ''πληροφοριες'' (βιντεο-ηχους κλπ) ειναι να παρεις την καρτα μνημης την δικη σ και να την βαλεις σε καποιο αλλο συμβατο κινητο και να περασεις στην καρτα μνημης σου τα αρχεια του αλλου κινητου!! αλλος τροπος ειναι μεσο Η\Υ.... αυτο χρειαζεται USB βεβαια... δεν ειναι ακριβο... να ναι 1,50 ευρω?? μπορεις να το βρεις στο alex-pak, multirama, κοτσοβολο .... 1002 ,μαγαζια!! ειναι το πιο δημοφυλης USB!! minusb νομιζω λεγεται... δειξε τους την υποδοχη και σιγουρα θα στο δωσουν!!!

 

Ferryman_> πολυ πιθανον να παιρνει εως 512.... ολα τα κινητα πια παιρνουν σιγουρα 512 και το ζητουμενο ειναι αν παιρνουν giga!! νομιζω μπορει να παρει εως και giga.... τι μνημη εχει απο μονο του

?? πρεπει να ναι μεγαλη.... (δεν θυμαμαι καλα...)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Adaptor bluetooth Motorola DC-600

Description ασύρματος προσαρμοστής

 

 

Ο νέος ασύρματος προσαρμοστής Motorola DC600 επιτρέπει να «προστεθεί» στο τηλέφωνο Motorola τα οφέλη της ασύρματης τεχνολογίας bluetooth.

 

Ο προσαρμοστής συνδέεται με το κάτω μέρος του τηλεφώνου στο σημείο φόρτισης.

Το καλώδιο τοποθετείται στο σημείο που μπαίνει το ακουστικό.

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι αυτο;

 

Adaptor bluetooth Motorola DC-600

Description ασύρματος προσαρμοστής

 

 

Ο νέος ασύρματος προσαρμοστής Motorola DC600 επιτρέπει να «προστεθεί» στο τηλέφωνο Motorola τα οφέλη της ασύρματης τεχνολογίας bluetooth.

 

Ο προσαρμοστής συνδέεται με το κάτω μέρος του τηλεφώνου στο σημείο φόρτισης.

Το καλώδιο τοποθετείται στο σημείο που μπαίνει το ακουστικό.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο...ειναι μονο ομως γιαυτο το μοντελο??

ειναι πολλα παλια μοντελα μοτορολα (ασχετα αν ειναι 3g):blink: που ειναι ικανα κινητα και δεν εχουν BLTH...:confused: παλι καλα που βγηκε και κατι τετοιο...ετσι δεινει αξια, πια στο κινητο!!:happy:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο...ειναι μονο ομως γιαυτο το μοντελο??

ειναι πολλα παλια μοντελα μοτορολα (ασχετα αν ειναι 3g):blink: που ειναι ικανα κινητα και δεν εχουν BLTH...:confused: παλι καλα που βγηκε και κατι τετοιο...ετσι δεινει αξια, πια στο κινητο!!:happy:

Λογικά για όλα τα μοτορολα με τις απαραίτητες υποδοχές-θύρες!

Όχι δεν έχει σχέση το 3g!

 

Αλλά και πάλι δεν το βλέπω να είναι βολικό!

Link to comment
Share on other sites

ααα!!:(δεν πειραζει..οντςως ρε συ, φαινεται μαρκουτσι... δεν μπορεις να κυκλοφορεις με αυτο... :lol::lol::lol:

 

μονο για hansfree ειναι??ή στελνεις κανονικαα μεσω ΒΤ?

 

edit:για το 3G δεν ειπα τπτ...απλα εφερα την ικανοτητα 3g με την ειρωνια, να μην υπαρχει ΒΤ!! δλδ εκει που υπαρχει ποιοτητα (3g) χανεται στην ελειψη ΒΤ....:(

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

ααα!!:(δεν πειραζει..οντςως ρε συ, φαινεται μαρκουτσι... δεν μπορεις να κυκλοφορεις με αυτο... :lol::lol::lol:

 

μονο για hansfree ειναι??ή στελνεις κανονικαα μεσω ΒΤ?

 

edit:για το 3G δεν ειπα τπτ...απλα εφερα την ικανοτητα 3g με την ειρωνια, να μην υπαρχει ΒΤ!! δλδ εκει που υπαρχει ποιοτητα (3g) χανεται στην ελειψη ΒΤ....:(

 

Όντως μαρκουτσι.:lol:

Ναι μόνο για handsfree!

Για να έστελνες κανονικά λογικά θα έπρεπε να το υποστηρίζει και το λογισμικό(στο οποίο δεν υπάρχει κάποια επιλογή)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Θα ήθελα να ρωτήσω: Χρειάζομαι μία μπαταρία για το V1050. Έψαξα παντού αλλά δεν υπάρχει πουθενά.

Μπορώ λοιπόν να χρησιμοποιήσω μπαταρία άλλου μοντέλου μοτορολα(πιο πρόσφατου με διαθέσιμες μπαταρίες στο εμπόριο) με 3,6V ?

Και ποιά μοντέλα μοτορόλα έχουν μπαταρία 3,6 Volt?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ρυθμισεις wind plus k wind mms πως μπορω να βαλω στο v1050 ?Υπαρχει τετοια δυνατοτητα?

Ευχαριστω!

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Den mporeis , to eferan stin Ellada mono me Vodafone live, to 1050V, kai kalitera na min to peiraksis.

Stis pio palies apanthseis polloi prospathisan na to vgaloun to vodafone live, alla den eixan kala apotelesmata.

Ksexna to menu tis Wind. Kai na arkestis mono sto thlefono.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
λοιπον μολις πηρε το ματι μου αυτο.....http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=162674 το δοκιμασε και ενας γνωστος μου σε ενα sony erricson και δουλευει αψογα...αλλα στο motorola v1050 δουλεύει??
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...