Jump to content

Redmi 4A


stp7562
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 837
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το
από γνωστό ελληνικό κατάστημα και είμαι ενθουσιασμένος :dance:

 

ωραίο βιντεάκι ! on the box με ποια version είναι τώρα ?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ωραίο βιντεάκι ! on the box με ποια version είναι τώρα ?

Με τη global

Ορίστε screenshot :7a9d074c22226d887965b28bd4f80b42.jpg

Link to comment
Share on other sites

εμένα δυστυχώς το δικό μου έχει πάρα πολλά προβλήματα

 

μα πάρα πολλά!!!!

 

και η εξυπηρέτηση της Info Quest απίστευτα κακή....

και μόνο λόγο αυτού δεν πρόκειται να ξαναπάρω Xiaomi

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα! Δυστυχώς για μένα, και για την κόρη μου αφού ήταν δώρο, το κινητό βγήκε προβληματικό. Συγκεκριμένα εμφανίζει γραμμές στην οθόνη που παίζουν έντονα καθιστώντας την χρήση του αδύνατη. Το παρουσίασε από την Τρίτη μέρα. Έχω ζητήσει DOA από το κατάστημα και περιμένω αύριο μάλλον την απάντηση.
Link to comment
Share on other sites

Ένα bug που παρατήρησα είναι ότι μετά από reboot η επιλογή "scanning always available" στα advanced settings του Wi-Fi ενεργοποιείται ξανά από μόνη της.. Κακό, γιατί είναι ένα ενεργοβόρο και άχρηστο (για τη δική μου χρήση τουλάχιστον) feature
Μερικές φορές καλύτερα να μιλάς, παρά να τα μασάς ;)
Link to comment
Share on other sites

Εμένα από την άλλη ενώ έχω ρυθμίσει στις επιλογές του WiFi να μην είναι ποτέ ενεργό κατά την διάρκεια αναστολής της συσκευής δλδ όταν κλείνει η οθόνη νομίζω ότι συνεχίζει να μένει ενεργό βλέπω το σηματακι πάνω δίπλα στην μπαταρία να μην αφήνει όπως σε προηγούμενα κινητά μου.
Link to comment
Share on other sites

Ένα bug που παρατήρησα είναι ότι μετά από reboot η επιλογή "scanning always available" στα advanced settings του Wi-Fi ενεργοποιείται ξανά από μόνη της.. Κακό, γιατί είναι ένα ενεργοβόρο και άχρηστο (για τη δική μου χρήση τουλάχιστον) feature

 

σε μένα αυτό δεν συμβαίνει ! ποια miui έκδοση έχεις ?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

8.2.9.0 global edition αγορασμένο από Ελλάδα. Δλδ εσένα φεύγει το σηματακι στην αναστολή?
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια κάτοχος κινέζικων μοντέλων - 1. αλλάζω συσκευή συχνά και 2. μισώ τα samsung :lol: - αγόρασα για πρώτη φορά Xiaomi και για πρώτη φορά... σκέφτομαι να μείνω εδώ! - αν όχι στο συγκεκριμένο μοντέλο, τουλάχιστον στην εταιρεία! Λειτουργικό το οποίο θεωρώ εξαιρετικά πιο "λειτουργικό" από κάθε έκδοση Android που έχω δουλέψει, αλλά περισσότερο εντυπωσιάστηκα με την εμβέλεια σήματος - είδα 4G με wind σε σημεία που τα άλλα κινητά δεν είχαν καν σήμα! Στα συν το εξαιρετικά μικρό του βάρος-πούπουλο! Μέχρι στιγμής εντυπωσιασμένος - αν και όχι ιδιαίτερα απαιτητικός.
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και εγώ εξαιρετική τιμή για αυτά που προσφέρει. Και εγώ δεν είναι καθόλου απαιτητικός χρήστης. Το 4g ίσως οφείλεται στην b 20 band που έχει το κινητό και πιάνει καλύτερα σε σημεία που αλλά κινητά υστερούν. Και εγώ μέσα στο σπίτι μου έχω δει διαφορά.
Link to comment
Share on other sites

εμένα δυστυχώς το δικό μου έχει πάρα πολλά προβλήματα

 

μα πάρα πολλά!!!!

 

και η εξυπηρέτηση της Info Quest απίστευτα κακή....

και μόνο λόγο αυτού δεν πρόκειται να ξαναπάρω Xiaomi

 

Ποια rom εχεις?

Link to comment
Share on other sites

εμένα δυστυχώς το δικό μου έχει πάρα πολλά προβλήματα

 

μα πάρα πολλά!!!!

 

και η εξυπηρέτηση της Info Quest απίστευτα κακή....

και μόνο λόγο αυτού δεν πρόκειται να ξαναπάρω Xiaomi

 

Σαν τι προβλήματα δηλαδή;;;

Link to comment
Share on other sites

Μια ακόμα απορία. Αυτόματη συμπληρωση url στη γραμμή διευθύνσεων με βάση το history (σαν του chrome) έχει o miui browser;
Μερικές φορές καλύτερα να μιλάς, παρά να τα μασάς ;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα. Διαβαζοντας το νημα συμπερανα οτι οχι σπανια υπαρχουν περιπτωσεις αγοραστων με προβληματα. Ισχυει η κανω λαθος?

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω για την απαντηση. Οι περισσοτεροι δεν εχουν αλλα παντως εχει και καποιους με προβληματα..

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Πάρε το από Ελλάδα να έχεις και εγγύηση, ότι γίνει. Σιγά τη διαφορά από Κίνα κάνα εικοσαρικο. Edited by drivth
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις αδικο, και αμεσα, και υποστηριξη και εγγυηση για ενα εικοσαρικο αξιζει..

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Βεβαια η τιμη αυτη δεν χτυπιεται με τιποτα..

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-4A-2GB-32GB-Smartphone---Gray-377525.html

Το ιδιο μαγαζι το συνοδευει με tempered glass και soft case 18Ε παραπανω εδω http://www.geekbuying.com/item/Package-Global-Version-Xiaomi-Redmi-4A-2-32GB-Smartphone---Gray-379113.html

Αξιζει να το παρω "γυμνο" και να τα παραγγειλω εξτρα η να το παρω πακετο?

Εσεις τι λετε που το εχετε ψαξει? 18 Ε τα δυο αυτα πραγματακια πολλα μου φαινονται..

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...