Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και γω το 3 ειχα, αλλα δεν θυμαμαι να ηταν ετσι.

 

κακη χρηση οχι, γιατι δε χανει επαφη. τεχνικος ειμαι.

 

 

δεν χανει επαφη, δλδ δεν εχει κατι η θυρα, αλλα νιωθω οτι εχει λιγο τζογο το πλακετακι της θυρας. αριστεα-δεξια.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και γω το 3 ειχα, αλλα δεν θυμαμαι να ηταν ετσι.

 

κακη χρηση οχι, γιατι δε χανει επαφη. τεχνικος ειμαι.

 

 

δεν χανει επαφη, δλδ δεν εχει κατι η θυρα, αλλα νιωθω οτι εχει λιγο τζογο το πλακετακι της θυρας. αριστεα-δεξια.

 

πρωτη φορα το ακουμε αυτο.ουτε εχει αναφερθει καπου οτι εχει προβλημα.Κ το usb port,η πλακετα που λες ειναι βιδωμενη αριστερα δεξια επανω στο σασι.

Edited by giorgos79
Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα, πήγα και εγκατέστησα μια νέα έκδοση του playstore από το apkmirror Και τώρα η εφαρμογή μου κάνει force close.

Τι πρέπει να κάνω;

Edit

Με κατάργηση των ενημερώσεων λύθηκε το θέμα και λειτουργεί ξανά

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα, πήγα και εγκατέστησα μια νέα έκδοση του playstore από το apkmirror Και τώρα η εφαρμογή μου κάνει force close.

Τι πρέπει να κάνω;

Edit

Με κατάργηση των ενημερώσεων λύθηκε το θέμα και λειτουργεί ξανά

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

οποτε εισαι κομπλε!!!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να περάσω την 7.0 μέσω OTA.Πρίν και μετά την εγκατάσταση καλο είναι να κάνω επαναφορά τηλεφώνου?
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να περάσω την 7.0 μέσω OTA.Πρίν και μετά την εγκατάσταση καλο είναι να κάνω επαναφορά τηλεφώνου?

μια φορά μετα μονο

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη για το offtopic. Εχω cosmote και στα δεδομενα μου βγαζει ενα H+. Τι σημαινει αυτο?Μενω βολο κεντρο και θα επρεπενα πιανω 4G

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη για το offtopic. Εχω cosmote και στα δεδομενα μου βγαζει ενα H+. Τι σημαινει αυτο?Μενω βολο κεντρο και θα επρεπενα πιανω 4G

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

μπορεις να διαβασεις εδω...https://community.giffgaff.com/t5/Blog/G-H-E-3G-and-LTE-Making-sense-of-cell-network-alphabet-soup/ba-p/10735263

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να διαβασεις εδω...https://community.giffgaff.com/t5/Blog/G-H-E-3G-and-LTE-Making-sense-of-cell-network-alphabet-soup/ba-p/10735263

Δηλαδη χοντρα χοντρα απο οτι καταλαβα γιατι τα αγγλικα μου δεν ειναι και τα καλυτερα το H+ ειναι κατι αναμεσα στο 3G και το 4G.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς.

4γ ενεργοποιησες απ την κοσμοτε?

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Σημερα την εκανα την συνδεση.το πακετο εγραφε για 4G σημα.Μου εδωσαν και καινουρια σιμ. Επρεπε να το ζητησω εξτρα δεν θα επρεπε να εχω λογικα?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σημερα την εκανα την συνδεση.το πακετο εγραφε για 4G σημα.Μου εδωσαν και καινουρια σιμ. Επρεπε να το ζητησω εξτρα δεν θα επρεπε να εχω λογικα?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στείλε 4G στο 1333

Link to comment
Share on other sites

Στείλε 4G στο 1333

Εστειλα το μηνυμα. Μου απαντησαν οτι πλεον θα εχω 4G ταχυτητες αλλα το H+ παραμενει

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Με μια επανεκκινηση εστρωσαν ολα. Σας ευχαριστω ολους για την βοηθεια

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by tsipis1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό χρησιμοποιώ τελευταία

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.droid27.transparentclockweather

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Πώς τα καταφέρνετε να είστε 6 ώρες την ημέρα πάνω από ένα κινητό? Νομίζω το ρεκόρ πάω πιο πολύ στον χρήστη παρά στην συσκευή....
Link to comment
Share on other sites

Πώς τα καταφέρνετε να είστε 6 ώρες την ημέρα πάνω από ένα κινητό? Νομίζω το ρεκόρ πάω πιο πολύ στον χρήστη παρά στην συσκευή....

Ειναι ακομη αρχη. Αυριο κλεινω εβδομαδα που το εχω στα χερια μου και ακομη το σκαλιζω. Χθες πχ κατεβασα εναν launcher και τον ρυθμιζα.Αργοτερα σταματας να ασχολεισε τοσο πολυ οπως οταν κατι ειναι καινουριο. Μου εχει ξανα τυχει. Με καθε συσκευη τα ιδια παθαινω οπως και πολλοι ανθρωποι ακομη

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ακομη αρχη. Αυριο κλεινω εβδομαδα που το εχω στα χερια μου και ακομη το σκαλιζω. Χθες πχ κατεβασα εναν launcher και τον ρυθμιζα.Αργοτερα σταματας να ασχολεισε τοσο πολυ οπως οταν κατι ειναι καινουριο. Μου εχει ξανα τυχει. Με καθε συσκευη τα ιδια παθαινω οπως και πολλοι ανθρωποι ακομη

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Άμα το σκαλίζεις πως κανείς 6 ώρες οθόνη? Τι βασικές ρυθμίσεις έχεις? Είσαι ρουτ?....

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Άμα το σκαλίζεις πως κανείς 6 ώρες οθόνη? Τι βασικές ρυθμίσεις έχεις? Είσαι ρουτ?....

Οχι δεν ειμαι ρουτ ειμαι στην 4.0.2.Απο ρυθμισεις δεν εχω κατι το ιδιαιτερο. Την φωτεινοτητα την εχω ενα τικ κατω απ την μεση

 

Και τωρα ειναι ετοιμο για φορτιση

 

eccbf2e776ba7a92e70928c857e84d9d.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by tsipis1
Link to comment
Share on other sites

αντε πάλι ......

μόλις ανακάλυψα ότι έχω χάσει το twrp και μέσω της εφαρμογής δεν μπορώ να φλασάρω το image, τι κάνω τώρα ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

αντε πάλι ......

μόλις ανακάλυψα ότι έχω χάσει το twrp και μέσω της εφαρμογής δεν μπορώ να φλασάρω το image, τι κάνω τώρα ?

Σύνδεση με pc adb και φλασάρεις την twrp.

Link to comment
Share on other sites

Σύνδεση με pc adb και φλασάρεις την twrp.

 

επειδή το ξεκλέιδωμα το έχω κάνει με το https://forum.xda-developers.com/oneplus-3t/development/toolkit-oneplus-3t-toolkit-unlock-t3507729 λογικά αν το περάσω μέσω αυτού δεν θα κάνει wipe κάτι, σωστά ?

Μην μπλέκω και με adb τώρα.......

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...