Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά εννοείται θα πάρει την 8 το 3τ. Το 5αρι θεωρώ θα έχει σημαντικές αλλαγές και θα πάει στα 499 ευρώ εγώ ποντάρω.

 

Sent from Winterfell using crow

 

Μακαρι να ειναι μεχρι 499 ευρω που φυσικα μαζι με τα μεταφορικα θα ξεπερναει τα 500. Αλλα ας δουμε τι θα παρουσιασει και αν θα μας καλυπτει.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κι από μένα. Έχω το κινητό λιγότερο από μήνα. Μήπως υπάρχει κάποιος από Πάτρα που να το έχει? Νομίζω ότι έχει θέμα με το touch sensitivity και θα ήθελα να κάνω σύγκριση. Όταν ακουμπάω το home σαν '' φτερό '' κάποιες φορές δεν αποκρίνεται. Μπορεί κάποιος να το επιβεβαιώσει? Το συγκρίνω και με το s7 edge που έχω. Ευχαριστώ.

 

εγω φιλε μενω πατρα κ το εχω θες καμια βοηθεια?

Link to comment
Share on other sites

εγω φιλε μενω πατρα κ το εχω θες καμια βοηθεια?

 

Αν σου ςιναι ευκολο να βρεθουμε να δω την αποκριση που εχει το κινητό σου. Σου δινω τηλ νε επικοινωνήσουμε αν μπορείς. Σου ειμαι υποχρεος...

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν είναι ενεργοποιημένο ....και θεωρώ απίθανο να φταίνε ολες οι εφαρμογές....

Καμία άλλη ιδέα?samsung note 3 δεν είχα κανένα τέτοιο πρόβλημα πάντως με τε acr pro

Settings-search-battery optimizations και βρίσκεις την εφαρμογή και την κάνεις don't optimise. Δες μήπως βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια 8 ώρες λειτουργία δεν είναι πολύ? Μηπως κάνω κάτι λάθος. Πως μπορώ να μικρύνω τις εικονες για να μην τρωω όλο το φορουμ

 

hfeOgmzJhZy2LpKk1_LSYjcRyekKaO5joN-FxL8J4GVaCDKrScERvxt41w0Sv5lMzvH5qchMadjbwkh206FiicwQk547rDLYnY7aTsTrKEUabqGFlaK13bvd1r5AyMv5HEmYDH7mSUDIeC5plmc4jIUAplkEyKeMy-RdhvGtZiWMMO1TztdCctei7j5_WWt23-elLzkd1d2iR4c0EtDZIn04NdHFruE0uej8tdl8q6F0RDJVdHuJltvbcl-61fu8Cxqqx2UYPDhDhPHGx8rikrNKs8uEeqFpKzmy78IWt_S7DKTyiyvIlT5KmIC4-xqq6sIvq57sj8Nm5nUUNojiG18xT6ngaAwcTfJeiwWnhqtBIOV9NGfYxtBgs_J8PGfbMOGsxhV_clGVNF9PoY8aZ_W9U8KN__uM1cp0_7hmHtLxx6fGXah4jT2lmzryPaQiW-hRvx3j78GDe8B2bWWuwYjhIcu9UhWc0aH4eCQHutrXyij5reGo_3kENzsP1ppPOV3WM3x5H_y5tUG4pVnubvg3XKHjfr_XYLT6Jwcv2P5GIjAHbqKSaZyVbfCTu3yjDrxTa63Fc2hPA-gln2RGtkGRrkdyXAcCB1fp78BpYK8ZpYkA=w507-h901-no

fva1X6z41jvVnxqZzF6SIcl-xFOwTilEEpMntvI70Zw0F0o6fkbysAjgb5NknK1mHCaIP5n9T9Zd0QexVyWCzQ90422zO2kVhNpQfHrg8TapoUYNabiQxZ9Eg9l9lAwhjAF_ViGgL4rFp803Sb9Rcf-proAh17T83iYw3KtP_Aw04ywT5tATHqbVecnS_0Y060geWjI9qLo5hmjvf9XZM2TI4ZbEzj7lh-_NqreCTpzTpQ4m4lCJl4ePSkkNzrTJhAVdzOgGjUFJX3Br-_nM1SMpefM0JjGKkB7rUF_ajPR2CJFlnKCsIB_Jxi3TLsaPheH7n-4IcDujWqT5TdV_flSsvphL1aJ2_txblTANQdjalp7xzSUaWy6UJtXrqy2oIFg5vPPsq7BF-u82tgrjXQ1YsApu74aMY0zCzlDcYn21LxmKTaXSHtnXFsd78VYJIMvcIvOKcO1TpW__rt670_VU5y3_fWecNAtLAZSCYq7wXkUysRAOjTSbSacBKJd-U9c_t_PtjL-BHrzOR4eMdFMa8yr2rNu-woYViGCjQKsmVVpyZjmaYh5HttaE4eq2FovTLz7aDEAIXpKWpMwwA2IuIgBLsVsUso_W_kNFu76S6KDukDib=w507-h901-no

R4j8U_h6S_Y_0QFqaNULvgDa0BPfMyY712IEKtgj7Qkqnne_Pe5PyqewH9WY89S-HkWSEKQd_K9S3wOTYSMRaFXaQ97YIEXObnmuePMhOcssDvRDs-3j_kI2B54NzlfpiqBPlx3c0XdamFoDmu0cViwkPcF8ICORrlDeT9M6KFNKlc67b2uY80lzhH6AylHL6QDdkE50XIWHLU7mLTnKDoYsD3hWeRaO7HPPQAF4OfzJFlKQ3DjkUnrRLKuWiFXzMO5dQ2mwY_zyYp-s3gWBsQrsI9Dj1arJTthpxrQRtCk6kY6iIyaIKtbyzx7sWAb9gTlchY9UVcEw8h4BEHZrBCdik87wru2UuBMFpHxIv25KgHNFJkFhnxZxPMqOThfGpCpkA7MZFYKHJO3qpNBNIUSQlEx9ShfBvxRT3yVJQeD9cvw_eJNX6lWDfQVj9xZ5WZ-JPWduRZVi3uqQYMMbWGPsZPCfFaepESfuBqjdzREUIORXg7tjVCvNvT12dRDwhFG-flfNfCCnlrNNN9VGE1eDy0r-5HRcmKQs_j1ZTiFerRbYH6PXf4aDirhVDnki4zZqjZQp2nhVYjH-v6jVRsOwt8cTy_WWkr-wU5t46i5HAoS5=w507-h901-no

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτήσω για το viber αν και σε εσάς σας δημιουργεί πρόβλημα κατά την διάρκεια των βιντεοκλήσεων,δηλαδή όταν ξεκινάει όλα καλά,δείχνει την εικόνα μου από την κάμερα αλλά μετά από λίγο είτε θα χαθεί από την οθόνη μου είτε θα μαυρίσει η δική μου εικόνα και ο άλλος να μην με βλέπει!αυτό μου το κάνει μόνο το δικό μου κινητό,οπότε δεν πιστεύω ότι είναι προβληματική η εφαρμογή καθεαυτή!

Αν τερματίσω την βιντεοκλήση πιθανά να ξεκινήσει πάλι όλα καλά και μετά ξαναμά τα ίδια!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτήσω για το viber αν και σε εσάς σας δημιουργεί πρόβλημα κατά την διάρκεια των βιντεοκλήσεων,δηλαδή όταν ξεκινάει όλα καλά,δείχνει την εικόνα μου από την κάμερα αλλά μετά από λίγο είτε θα χαθεί από την οθόνη μου είτε θα μαυρίσει η δική μου εικόνα και ο άλλος να μην με βλέπει!αυτό μου το κάνει μόνο το δικό μου κινητό,οπότε δεν πιστεύω ότι είναι προβληματική η εφαρμογή καθεαυτή!

Αν τερματίσω την βιντεοκλήση πιθανά να ξεκινήσει πάλι όλα καλά και μετά ξαναμά τα ίδια!

 

1-2 φορές που το έχω προσπαθήσει είχα θέμα με το Viber και την βίντεοκλήση.Δουλεύει μονο η πίσω κάμερα ενω στην μπροστά βγάζει μαύρο.

 

One Plus 3T 7.1.1 (4.1.3)

Link to comment
Share on other sites

Link για τα τελευταία Google services

 

http://pollux.androidapksfree.com/polluxdata/6c7ae35f038bd87b956a81e5c345954b/com.google.android.gms_v10.5.62-(448-153733333)-10562448_Android-6.0.apk

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά την τελευταία stock αναβάθμιση όταν μιλάω στο τηλέφωνο δεν κλείνει η οθόνη (ή ανοιγει όταν μιλάω) με αποτέλεσμα να πατάω με το μάγουλο μου τον τερματισμό κλήσης.
Link to comment
Share on other sites

Μετά την τελευταία stock αναβάθμιση όταν μιλάω στο τηλέφωνο δεν κλείνει η οθόνη (ή ανοιγει όταν μιλάω) με αποτέλεσμα να πατάω με το μάγουλο μου τον τερματισμό κλήσης.

 

εμενα κλεινει οταν το βαζω στο αυτι και ανοιγει στα καλα καθουμενα με αποτελεσμα να μπαινει σε καποιες αλλες λειτουργιες ,νομιζα οτι φταιει το screenprotector αλλα μαλλον οχι ,υπαρχει λυση ;

Link to comment
Share on other sites

εμενα κλεινει οταν το βαζω στο αυτι και ανοιγει στα καλα καθουμενα με αποτελεσμα να μπαινει σε καποιες αλλες λειτουργιες ,νομιζα οτι φταιει το screenprotector αλλα μαλλον οχι ,υπαρχει λυση ;

 

Αναμονή για αναβάθμιση

Έχει αναφερθεί κι άλλες φορές

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι λιγο θεματακι , υπομονη κανουμε ,δεν γινετε διαφορετικα, κατι αλλο που παρατηρησα ειναι οτι οταν το φορτιζω αναβει μπλε φωτακι και οχι πορτοκαλι που επελεξα ,δεν ξερω αν κανω κατι λαθος
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι λιγο θεματακι , υπομονη κανουμε ,δεν γινετε διαφορετικα, κατι αλλο που παρατηρησα ειναι οτι οταν το φορτιζω αναβει μπλε φωτακι και οχι πορτοκαλι που επελεξα ,δεν ξερω αν κανω κατι λαθος

 

Ναι το παρατήρησα.

Δεν έχει σχέση με τι επιλέξεις αυτό ανάβει μπλε.

Bug είναι και αυτό. Κάποιοι που έχουν βάλει την beta ας μας πουν αν έχει διορθωθεί

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρατήρησα ότι το bug με τον proximity sensor γίνεται μόνο στην αριστερή πλευρά του προσώπου και όχι στην δεξιά.

 

Οπότε υποπτεύομαι ότι βγαίνει ο sensor έξω από την επιφάνεια του κεφαλιού και δεν είναι ακριβώς bug.

 

Εσείς από ποια πλευρά μιλάτε;

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρατήρησα ότι το bug με τον proximity sensor γίνεται μόνο στην αριστερή πλευρά του προσώπου και όχι στην δεξιά.

 

Οπότε υποπτεύομαι ότι βγαίνει ο sensor έξω από την επιφάνεια του κεφαλιού και δεν είναι ακριβώς bug.

 

Εσείς από ποια πλευρά μιλάτε;

 

απο την δεξια εγω και εχω θεμα

Link to comment
Share on other sites

απο την δεξια εγω και εχω θεμα

 

Άρα απλά έτυχε σε εμένα να μην το κάνει από τα δεξιά.

 

Το έχει κάνει κάποιος report ως bug;

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Ναι το παρατήρησα.

Δεν έχει σχέση με τι επιλέξεις αυτό ανάβει μπλε.

Bug είναι και αυτό. Κάποιοι που έχουν βάλει την beta ας μας πουν αν έχει διορθωθεί

 

Αν δε βαλλεις dash φοριση και φορτισεις με αλλο απλο φορτιστή. αναβει το χρωμα που έχεις επιλέξει, νομίζω δηλαδη

Link to comment
Share on other sites

Μετά την τελευταία stock αναβάθμιση όταν μιλάω στο τηλέφωνο δεν κλείνει η οθόνη (ή ανοιγει όταν μιλάω) με αποτέλεσμα να πατάω με το μάγουλο μου τον τερματισμό κλήσης.

 

Καπου διαβασα οτι πηγαινεις εφαρμογες... Στην εφαρμογή τηλεφωνο... Κανεις clear cache data και μετα ολα καλα

Link to comment
Share on other sites

μπλε led στην φόρτιση = Dash charge ;)

κόκκινο led = απλή φόρτιση

 

Αυτο με την οθόνη στις κλήσεις δεν παρατήρησα κατι, νομίζω δουλευει οκ ( ειμαι με beta5)

Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Πληρωμες μεσω τραπ2ζικων εφαρμογων με NFC μπορεις να κανεις με το 1+3Τ;;Γενικα οι τραπεζικες εφαρμογες δουλευουν χωρις προβλημα;;

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Πληρωμες μεσω τραπ2ζικων εφαρμογων με NFC μπορεις να κανεις με το 1+3Τ;;Γενικα οι τραπεζικες εφαρμογες δουλευουν χωρις προβλημα;;

Ευχαριστω

 

Μπορεις αλλα δεν το εχω δοκιμάσει ακόμα

Link to comment
Share on other sites

Αναμονή για αναβάθμιση

Έχει αναφερθεί κι άλλες φορές

Έχει αναφερθεί σαν bug στην Oneplus ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...