Jump to content

LG G5 SE


Asdf_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 261
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

θήκες παίρνει τις ίδιες με το g5?

 

Δεν νομίζω να κυκλοφορούν θήκες αποκλειστικά για SE.

3 θήκες G5 που έχω δοκιμάσει (original LG, nilkin & spigen), κάνουν και στo SE.

To SE είναι λιγότερο από μισο χιλιοστό λεπτότερο οπότε δεν δημιουργείται πρόβλημα. Αν ήταν παχύτερο ίσως να μη ταίριαζαν.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Παρατηρώ ότι το κινητό μου δεν συνδέεται αυτόματα στο WiFi μου όταν αυτό βρίσκεται εντός εμβέλειας.

Εμφανίζει μήνυμα που λέει ότι υπάρχει διαθέσιμο δίκτυο αλλά αν δεν το επιλέξω, τίποτα!

 

Any Ideas?

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο προβλημα ειχα και εγω. Το ελυσα τελικα με τις εξης ρυθμίσεις:

- Μετάβαση σε δικτυο κινητης τηλεφωνιας OFF

Wifi για Προχωρημένους:

- To Wifi να παραμενει σε λειτουργια στη διάρκεια υπνου ΟΝ

-Passpoint ON

Επιλογές προγραμματιστή:

-Δυνατή μετάβαση απο Wifi στο δικτυο κινητης τηλεφωνιας OFF

-Η μετάδοση μεσω κιν. τηλεφωνιας να ειναι παντα ενεργη OFF

 

προφανως δεν ειναι ολες οι ρυθμίσεις απολυτα σχετικες αλλα με αυτο τον συνδυασμο σε καθε περιπτωση λυθηκε το προβλημα μου οποτε τα αφησα ετσι.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα, μπορεί κάποιος κάτοχος να μου πει εαν είναι αυτή η τελευταία έκδοση του λογισμικού; ευχαριστώ

 

http://oi65.tinypic.com/2zzqj9l.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
παιδια Καλημερα!τωρα πλεων κατοχος και εγω g5 se (αφου το flex 2 τα κακαρωσε)πολυ ωραιο κινητο επεξεργαστης και ταχυτητα που με ικανοποιουν δεν ειμαι σκληρος χρηστης ουτε παιχνιδια παιζω!μια ερωτηση θα ηθελα να κανω το κινητο δουλευει με τελευταιο λογισμικο( v20d) ..μετα απο ενημερωση του facebook(προ 3 ημερων) απο το playstore αρχισει να κολλαει η εφαρμογη ασχημα κ ωρες ωρες δεν βγαινει κιολα:angry:ς..το παθατε και εσεις? ολες οι αλλες εφαρμογες νερο!
Link to comment
Share on other sites

και το Νοτε 8 να ειχες παλι θα κολουσε, μπαινε απο τον browser
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα.

 

Έχει κανένας θέμα με τα Bluetooth?

 

Συγκεκριμένα, όταν κάνω ζεύξη του αυτοκινήτου μου με το κινητό δουλεύουν όλα ρολόι.

Αν κάνω αποσύνδεση και μετά να επιχειρήσω επανασύνδεση, δεν γίνεται με τίποτα, πρέπει να κάνω διαγραφή και ζεύξη εκ νέου.

 

Το παραπάνω δεν συμβαίνει με καμία άλλη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση!η εφαρμογη facebook απο το playstore δεν ενημερωνεται?ετυχε και μπηκα στις ενημερωσεις της lg κα την βρηκα εκει και μαλλον την τελευταια φορα απο εκει ενημερωθηκε!:what:
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Ήρθε ενημέρωση λογισμικού.

 

επιβεβαιώνω.. V20e με επίπεδο επιδιόρθωσης ασφαλείας 1 Νοεμβρίου

δεν είδα κάποια διαφορά προς το παρόν

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπερα μουχε πεσει το κινητο και εχει σπάσει /ραγισει η οθονη αλλα λειτουργει κανονικα.μετσ σπο κανα 2 μηνο μου φενετσι να κολλαει λιγο και καποιες φορές στην οθονη ενσ τετραγωνσκι εχει σλλο χρωμα αλλα δεν ειναι παντα μηπως ξερετε τι ειναι?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Σωστα εχεις διαβασει. Γενικα οσο πιο προς τα ακρα εχεις την μπαταρια τοσο μεγαλυτερη η φθορα.

 

Καλησπέρα. Δεν ξέρω αν γράφω σωστά (εννοώ στο σωστό μέρος), μόλις έγινα μέλος στο forum. Σήμερα πήρα τη συσκευή lgg5 Se 200 ευ από χέρι σφραγισμένο. Τέλεια Οθόνη, απίστευτη κάμερα. Όσο αναφορά τη μπαταρία δεδομένου το ότι δεν κρατάει παρά πολύ, έπεσε στα 15% και μόλις το έβαλα να φορτίσει για να πάει στο 20-22%,έκανε πάνω από μισή ώρα. Είναι φυσιολογικό αυτό; περιμένω απάντηση. Ευχαριστώ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και μετά από πόση ώρα, είναι ακόμα στο 24% της φόρτισης. Που είναι η γρήγορη φόρτιση;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Δεν ξέρω αν γράφω σωστά (εννοώ στο σωστό μέρος), μόλις έγινα μέλος στο forum. Σήμερα πήρα τη συσκευή lgg5 Se 200 ευ από χέρι σφραγισμένο. Τέλεια Οθόνη, απίστευτη κάμερα. Όσο αναφορά τη μπαταρία δεδομένου το ότι δεν κρατάει παρά πολύ, έπεσε στα 15% και μόλις το έβαλα να φορτίσει για να πάει στο 20-22%,έκανε πάνω από μισή ώρα. Είναι φυσιολογικό αυτό; περιμένω απάντηση. Ευχαριστώ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και μετά από πόση ώρα, είναι ακόμα στο 24% της φόρτισης. Που είναι η γρήγορη φόρτιση;;;

 

Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Λογικά εάν δεν το χρησιμοποιείς ενώ φορτίζει, πρέπει να δουλεύει η γρήγορη φόρτιση. Ο φορτιστής είναι σίγουρα quick charge?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...