Jump to content

Lost (ABC)


Jacktheripperd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

My name Is GC...Spoiler GC:

 

 

 

Απο τον Michael Ausiello του TV Guide, μαθαίνουμε πως η φετεινή season τελικά ΔΕΝ θα τελειώσει με 2ωρο φινάλε του Ben. Tα καλά νέα όμως είναι πως θα έχουμε flashback του Ben νωρίτερα και συγκεκριμένα στο επεισόδιο 3x20 που όπως έχουμε πει θα είναι DeGroot-centric. Τα σοκαριστικά νέα είναι πως, μετά απο αρκετό καιρό και πολλά επεισόδια, οι παραγωγοί αποφάσισαν πως το επεισόδιο 3x19 The Brig θα είναι το πρώτο επεισόδιο ΧΩΡΙΣ flashbacks. Στο επεισόδιο αυτό, λέει η πηγή μας, θα επικεντρωθούμε σε ένα απο τα μυστήρια του 1ου κύκλου.

 

 

Kαι μια ωραία φωτό απο το επόμενο επεισόδιο 3x20 : The Man Behind The Curtain

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

GC είσαι μπροστά! είσαι Ευρώπη! :D είσαι τα πάντα! :rotfl:

Πωπώ!!!!! θα λυσσάξουμε να περιμένουμε 4η season....

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

GC είσαι μπροστά! είσαι Ευρώπη! :D είσαι τα πάντα! :rotfl:

Πωπώ!!!!! θα λυσσάξουμε να περιμένουμε 4η season....

 

Α να χαθείτε με κάνετε να :O

να ναι καλά ο DarkUfo που μου δίνει το ΟΚ για τα spoilers αλλά και οι άλλες πηγούλες μου που μου δίνουν υλικό. Η λέξη κλειδί είναι search-search-search.

:O

Και να θυμάστε....κατά 90% 4η season απο Ιανουάριο :wacko: :cry:

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Oυααααααααααααα....

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

καλό επεισόδιο, πολύ καλό. Αλλά θα διαφωνίσω μαζί σας. Δεν ήταν καθόλου απίθανο το ενδεχόμενο (που τελικά αποδείχθηκε ότι ισχύει) το όλο σκηνικό της εγκατάληψης της Τζουλιέτ να ήταν στημένο. Τώρα το θέμα είναι για πιον λόγο το κάνανε... :ninja:
Link to comment
Share on other sites

ο sheik γιατί ορύεται?

 

Μάλλον επειδή θα περιμένουμε ως τον Ιανουάριο για την 4η σεζόν!

 

Κυκλοφόρησαν επιτέλους και τα dvd της 2ης σεζόν απ'την audiovisual με ελληνικούς υπότιτλους: http://www.audiovisual.gr/movie_detail.asp?e_cat_serial=&movie_id=3252&prod_id=4297

Όσοι πιστοί προσέλθετε! Aν και δε νομίζω κανείς να περίμενε τα dvd να κυκλοφορήσουν για να δει τη σειρά! :p

Παρεμπιπτόντως, είναι η μόνη σειρά στην Ελλάδα που κυκλοφορεί σε boxset κι όχι κάθε δίσκος ξεχωριστά όπως γίνεται με όλες τις άλλες σειρές!

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Τα σοκαριστικά νέα είναι πως, μετά απο αρκετό καιρό και πολλά επεισόδια, οι παραγωγοί αποφάσισαν πως το επεισόδιο 3x19 The Brig θα είναι το πρώτο επεισόδιο ΧΩΡΙΣ flashbacks. Στο επεισόδιο αυτό, λέει η πηγή μας, θα επικεντρωθούμε σε ένα απο τα μυστήρια του 1ου κύκλου.

 

 

Ωραιο αυτο μου αρεσει σαν προοπτικη. Και αραγε, ποιο μυστηριο να ειναι αυτο;;

Link to comment
Share on other sites

καλό επεισόδιο, πολύ καλό. Αλλά θα διαφωνίσω μαζί σας. Δεν ήταν καθόλου απίθανο το ενδεχόμενο (που τελικά αποδείχθηκε ότι ισχύει) το όλο σκηνικό της εγκατάληψης της Τζουλιέτ να ήταν στημένο. Τώρα το θέμα είναι για πιον λόγο το κάνανε... :ninja:

 

Συμφωνώ μαζί σου.

Μπορώ να πώ οτι το περίμενα κιόλας.

Λίγο φαντασία θέλει βρε παιδιά.

Όπως πολύ λογικό θα είναι να έχει η Τζουλιέτ και plan B που αντι για τον Ben θα συμπεριλαμβάνει τον Jack.

...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το περίμενα ότι ήταν στημένη η Τζουλιέτ.

Α, ο Τζακ μου την σπάει....από την αρχή μου την έσπαγε, το κακομαθημένο!:mad:

 

Τον Ιανουάριο η 4η season??? :( :mad: :cry:

Λογικά το φινάλε θα παιχτεί και φέτος σε κινηματογράφο, όπως και πέρυσι...

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Ρε astartiiiiiiiiiiiiiii.....μην πω πάλι ΣΣΣΣΣΣΣΣ...είπαμε όσοι ξέρουν ξέρουν...

 

Έτοιμα και της 2ης season στα ελληνικα?? Και τι βλέπω???? Βάλανε ΚΑΙ το 7ο δισκάκι με τα super extras?? Γουστάρωωωωω....

Πως το πάθανε?

Βγαίνει 25/04...χμμμ.....του μπαι ορ νοτ του μπαι? Και πόσο θα πάει άμα το μπάι?

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Ρε astartiiiiiiiiiiiiiii.....μην πω πάλι ΣΣΣΣΣΣΣΣ...είπαμε όσοι ξέρουν ξέρουν...

 

Sorryyy:( ...απλά τα Posts που κάνεις δεν τα διαβάζω ολόκληρα γιατί δεν θέλω να μαθαίνω και πολλά για τα επόμενα επεισόδια και έτσι απλά σε χαιρετάω και φεύγω χωρίς να κάτσω. :)

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Ρε astartiiiiiiiiiiiiiii.....μην πω πάλι ΣΣΣΣΣΣΣΣ...είπαμε όσοι ξέρουν ξέρουν...

Συγγνωμη αλλα τι μυστικο κρυβετε κι εμεις δεν κανει να ξερουμε;:confused: :rolleyes:

 

Μολις ειδα το επεισοδιο και απλα το σοκ του τελους ηταν απιστευτο, δεν το περιμενα...

Τζουλιετ all the way λεμε!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ποιός να το περίμενε ότι ήταν προσχεδιασμένο να πάει η Juliet στους Losties κι ότι δε την εγκατέληψαν οι Others στ' αλήθεια; Όπως και να'χει, Juliet RULES!! :respect:

 

Είχε περάσει για μια στιγμή χτες απ' την άκρη του μυαλού μου αλλά μετά σκέφτηκα ότι μάλλον θα ήταν κάπως χλωμό και δεν το ξανασκέφτηκα. Τελικά τίποτα δεν είναι χλωμό σ' αυτή τη σειρά, κάθε σενάριο είναι πιθανό... :rolleyes:

 

Μόλις τώρα έβαλα να... κατεβαίνει το επεισόδιο :whistle: σε 25 λεπτά τελείωνει το download. Αν κρίνω από τα σχόλιά σας, πρέπει να είναι πολύ καλό, θέλω να το δω απόψε. :D Επανέρχομαι αργότερα με εντυπώσεις.

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Μολις ειδα το επεισοδιο και απλα το σοκ του τελους ηταν απιστευτο, δεν το περιμενα...

Τζουλιετ all the way λεμε!

 

Δυστυχώς όμως μόνο το τέλος άξιζε. Το υπόλοιπο ήταν μια απίστευτη μπαφλα!

 

Ποιος θα μου θυμίσει γιατί η Κινέζα στραβοκοιτάει τον Σόγιερ;:O

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όμως μόνο το τέλος άξιζε. Το υπόλοιπο ήταν μια απίστευτη μπαφλα!

 

Ποιος θα μου θυμίσει γιατί η Κινέζα στραβοκοιτάει τον Σόγιερ;:O

 

Γιατι εβαλε το χομπιτ να την χτυπησει...

Link to comment
Share on other sites

 

Ποιος θα μου θυμίσει γιατί η Κινέζα στραβοκοιτάει τον Σόγιερ;:O

 

Και γω δεν πολύ θυμάμαι αλλά κάτι παίχτηκε μ' εκείνον και το πρεζόνι όταν είχαν συνεννοηθεί να την πειράξουν για να νομίζουν οι υπόλοιποι οτι "οι άλλοι" το κάνανε... και της πέρασε το πρεζόνι μια μαύρη σακούλα στο κεφάλι νομίζω...

Πείτε μας ποιο επεισόδιο ήταν να το ξαναδούμε.

...
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όμως μόνο το τέλος άξιζε. Το υπόλοιπο ήταν μια απίστευτη μπαφλα!

 

Ωραίο ήταν το επεισόδιο, είχε αρκετό ενδιαφέρον και μάθαμε κάποια πράγματα. Στο Lost η παραμικρή λεπτομέρεια που μπορεί να μας φαίνεται "μπάφλα", αποτελεί το κλειδί για να εξηγηθεί κάτι πολύ αργότερα. ;)

 

ΥΓ:

Πάντως, βλέποντας ξανά στο επεισόδιο αυτό την πτώση του αεροπλάνου, τείνω πια να βεβαιωθώ ότι δεν ήταν καθόλου τυχαία... όσο κι αν ο Μπεν αντιδρά σαν να μην την περίμενε.

 

ΥΓ2:

Τη Τζουλιετ την πήγαν στο νησί με το υποβρύχιο; Ναι, ok... αν θέλουμε το πιστεύουμε... :whistle:

Κι εκτός απ' αυτό, έχω άλλη μια απορία: από πότε άρχισαν τα υποβρύχια να κυκλοφορούν σε λίμνες;

 

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Ρε μην με πληγωνετε με χαρακτηρισμους οπως "Χομπιτ" και "πρεζονι" απεναντι στον συμπαθητικο μου Τσαρλι.:( Ευχαριστω.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τη Τζουλιετ την πήγαν στο νησί με το υποβρύχιο; Ναι, ok... αν θέλουμε το πιστεύουμε... :whistle:

Κι εκτός απ' αυτό, έχω άλλη μια απορία: από πότε άρχισαν τα υποβρύχια να κυκλοφορούν σε λίμνες;

 

Χμ δεν το πιασα αυτό με την λίμνη....:O

Για δώσε feedback. Εξηγησε τι εννοείς δλδ.:p

Link to comment
Share on other sites

Χμ δεν το πιασα αυτό με την λίμνη....:O

Για δώσε feedback. Εξηγησε τι εννοείς δλδ.:p

Εννοει οτι γυρω γυρω ηταν κλειστο. Νομιζω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε μην με πληγωνετε με χαρακτηρισμους οπως "Χομπιτ" και "πρεζονι" απεναντι στον συμπαθητικο μου Τσαρλι.:( Ευχαριστω.

 

Άντε μωρε τον νυχομπιχλιάρη. :p

...
Link to comment
Share on other sites

ONTWS. TWRA POU TO EVALA NA TO KSANADW KAPWS ETSI FAINETAI. VEVAIA APO TA PLANA DEN MPOREIS NA DEIS OLH TH PERIMETRO. XANEIS MERIKA SHMEIA, ALLA SIGOURA MOIAZEI POLY ME LIMNH!

 

PANTWS O XONTROS EINAI DIPLOS APO THN TZOULIET.......

DEN PROLAVAINOUN A TONE TAIZOUN OI PROMITHEFTES THS NTARMA....

 

http://www.imageshack.gr/images/5d2mmmc5tmziifunmm2z.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...