Jump to content

LeEco Le Pro 3 (X720 / X725 / X727)


Exploticon
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα

θα μπορούσε κάποιος που έβαλε την 26s να μας πει ποιά έκδοση από το παρακάτω λινκ http://www.leeco.re/topic/2326-full-multi-pro3-026sor-23s_stable_x720-with-extra-settings-*advanced-setting-by-tora33/?page=1 χρησιμοποίησε και τη διαδικασία που ακολούθησε ;

Και φυσικά αν δουλεύει χωρίς προβλήματα.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πηγα να κατεβασω για φιλο την tora 26s αλλα μπερδευτηκα ποια ειναι αυτη με τα Ελληνικα;
Link to comment
Share on other sites

Πηγα να κατεβασω για φιλο την tora 26s αλλα μπερδευτηκα ποια ειναι αυτη με τα Ελληνικα;

Όλες οι τελευταίες ρομ του τορα είναι multilanguage και έχουν φυσικά και ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι τελευταίες ρομ του τορα είναι multilanguage και έχουν φυσικά και ελληνικά.

 

Δεν θυμαμαι ποιες κατεβασα αλλα δεν ειχα κατεβασα 3 και τελικα βαλαμε του Χρηστου.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη,

Οι τελευταίες που κυκλοφορούν είναι αυτές από Ιούνη?

Δεν υπάρχουν νεώτερες ρομ;

 

Unleashed by ONEPLUS 3T rooted

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.ηθελα να ρωτησω για το συγκεκριμενο κιν γιατι ενδιαφερομαι να το αγορασω αν αξιζει σαν κινητο βασικα το θελω για δευτερη συσκευη καθοτι εχω χομπι να αλλαζω κινητα γιατι μου αρεσει να επεξεργαζομαι καινουργια πραγματα.δηλαδη απο ηχο πως ειναι με και χωρις ακουστικα ακουω μουσικη και θελω ενταση στο ηχειο απο καμερα πως ειναι και στο λογισμικο εχω ακουσει οτι εχει θεματα αν και απ οτι ειδα εχετε βγαλει ρομ που διορθωνουν πολλα πραγματα και αν παιρνει updates.αν το παρω απο gearbest γενικα απ εξω με το τελωνειο τι παιζει?ευχαριστω εκ των προτερων
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.ηθελα να ρωτησω για το συγκεκριμενο κιν γιατι ενδιαφερομαι να το αγορασω αν αξιζει σαν κινητο βασικα το θελω για δευτερη συσκευη καθοτι εχω χομπι να αλλαζω κινητα γιατι μου αρεσει να επεξεργαζομαι καινουργια πραγματα.δηλαδη απο ηχο πως ειναι με και χωρις ακουστικα ακουω μουσικη και θελω ενταση στο ηχειο απο καμερα πως ειναι και στο λογισμικο εχω ακουσει οτι εχει θεματα αν και απ οτι ειδα εχετε βγαλει ρομ που διορθωνουν πολλα πραγματα και αν παιρνει updates.αν το παρω απο gearbest γενικα απ εξω με το τελωνειο τι παιζει?ευχαριστω εκ των προτερων

 

Αν σου αρέσει να παίζεις και να δοκιμάζεις είναι μία χαρά. Και με N rom έχεις και Google HDR+

Τελωνείο μόνο με priority mail line ή EU Warehouse

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

δεν παιζω παιχνιδια ιντερνετ ακουω μουσικη youtube και καμερα να βγαζει τουλαχιστον καλες φωτο γιατι ειχα και ενα vernee apollo και ακομα κλαιω τα λεφτα αν και το πηρα μεταχειρισμενο
Link to comment
Share on other sites

δεν παιζω παιχνιδια ιντερνετ ακουω μουσικη youtube και καμερα να βγαζει τουλαχιστον καλες φωτο γιατι ειχα και ενα vernee apollo και ακομα κλαιω τα λεφτα αν και το πηρα μεταχειρισμενο

 

Εξαιρετική συσκευή και η κορυφαία ίσως στα χρήματα. Φυσικά με τις rom του Cris και του torra33 που υποστηρίζουν τη συσκευή, πετάει!

Σε ήχο είναι εξαιρετικό αν και από youtube μην περιμένεις και πολλά μιας και δεν εξαρτάται από το τηλ. αλλά από τα εκάστοτε mp3 (συνήθως) αρχεία.

Η κάμερα είναι πολύ καλή και σαφώς καλύτερη της προηγούμενης συσκευής σου, (που για τα χρήματα με τη σειρά της καλύτερη από πολλές της κατηγορίας).

Γενικά το Le 3 Pro είναι συσκευή που παίζει σε άλλη κατηγορία τιμής και σίγουρα ικανοποιεί με το παραπάνω δεδομένης της υποστήριξης από τα παιδιά του forum.

Edited by madance
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς την LineageOS 15.0 Android 8?

Σκέφτομαι να δοκιμάσω αν και έχει μερικά θέματα ακόμα...

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έπεσε χυμός ( μικρή ποσότητα ) στο κινητό και τώρα δεν φορτίζει και δεν δουλεύουν το μεσαίο και το δεξί κουμπί.

 

Τι προτείνετε να κάνω ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έπεσε χυμός ( μικρή ποσότητα ) στο κινητό και τώρα δεν φορτίζει και δεν δουλεύουν το μεσαίο και το δεξί κουμπί.

 

Τι προτείνετε να κάνω ?

 

Σβηστο και σε σακούλα με ρύζι ΆΜΕΣΑ να μην το βλέπεις καθόλου όλο μέσα.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Σβηστο και σε σακούλα με ρύζι ΆΜΕΣΑ να μην το βλέπεις καθόλου όλο μέσα.

 

Το ξεπεράσαμε αυτό το στάδιο

Να δώσω 30 ευρό να κάνω έναν καθαρισμό και μετά να δω τι άλλο θέλει?

Από την στιγμή που δεν δουλεύουν τα κουμπιά σημαίνει ότι θέλει όλη την οθόνη και αντίστοιχα

την πλακέτα με τη θήρα type c ,επειδή δεν φορτίζει ?

Link to comment
Share on other sites

Το ξεπεράσαμε αυτό το στάδιο

Να δώσω 30 ευρό να κάνω έναν καθαρισμό και μετά να δω τι άλλο θέλει?

Από την στιγμή που δεν δουλεύουν τα κουμπιά σημαίνει ότι θέλει όλη την οθόνη και αντίστοιχα

την πλακέτα με τη θήρα type c ,επειδή δεν φορτίζει ?

 

30 ευρώ για καθαρισμό και με 40 παίρνεις οθόνη? Δεν νομίζω. Δεν θα σου κάνουν τίποτα τσάμπα τα λεφτά θα δώσεις. Ξεκίνα με οθόνη (άλλαξα πριν1 μήνα σε ένα φίλο που το είχε αφήσει στο φυτώριο που έχει και το πότιζε 2 ώρες):lol: και δεν του δούλευαν τα πλήκτρα και η φόρτιση και μετά την οθόνη όλα δούλεψαν. Πρωτα την κουμπώνει από πάνω χωρίς την σφραγιστική κόλα δοκιμάζεις και αναλόγως συνεχίζεις....Παρείγγειλε και βλέπεις..

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

30 ευρώ για καθαρισμό και με 40 παίρνεις οθόνη? Δεν νομίζω. Δεν θα σου κάνουν τίποτα τσάμπα τα λεφτά θα δώσεις. Ξεκίνα με οθόνη (άλλαξα πριν1 μήνα σε ένα φίλο που το είχε αφήσει στο φυτώριο που έχει και το πότιζε 2 ώρες):lol: και δεν του δούλευαν τα πλήκτρα και η φόρτιση και μετά την οθόνη όλα δούλεψαν. Πρωτα την κουμπώνει από πάνω χωρίς την σφραγιστική κόλα δοκιμάζεις και αναλόγως συνεχίζεις....Παρείγγειλε και βλέπεις..

 

Ευχαριστώ θα ακολουθήσω την συμβουλή σου

Link to comment
Share on other sites

Παίδες είμαι ένα βήμα πριν την παραγγελία του Le Pro 3 x720

 

Αυτό το διάστημα έχω iPhone οπότε καταλαβαίνετε πως δεν χρειάζεται να κάνω και πολλά για την λειτουργικότητά του.

 

Το ερώτημα είναι αν θα παιδευτω βάζοντας τις φλας ρομ, πράγμα πρωτόγνωρο για μένα. Ξέρω το κινητό πως πετάει, αλλά θέλει αρκετό πείραγμα, το οποίο ειλικρινά δεν ξέρω αν το καταφέρω μιας και είμαι άσχετος με android και πειράγματά του.

 

Αλλιώς να περιμένω την Black Friday μιας και θα είναι μια φιλη στην Αμερική να μου φέρει κάτι σε Samsung ή iPhone γιατί έχει πολύ καλές προσφορές.

 

Τέλος, τα μισά reviews αναφέρουν πως δεν έχει OIS (οπτική σταθεροποίηση). Τι ισχύει;

Edited by kod
Link to comment
Share on other sites

παιδια τι διαφορα εχει το κιν χ727 US απο την αλληεκδοση εκτος απο την μπαντα την 800 ποιο ειναι καλυτερο να επιλεξω?

 

Στην US εκδοση έχει και ακουστικά μέσα. Στο hardware δεν νομίζω πως έχουν άλλη διαφορά εκτος από την 800αρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απλά ΜΗΝ πάρεις το us μοντέλο. Δεν υποστηρίζεται από την εταιρεία σχεδόν από τότε που βγήκε. Είναι φαντάσου 15 αναβαθμίσεις Rom πίσω από το 720.

 

Sent from my LEX720 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Έχω παραγγείλει το κινητό από της 10/10 κ μαζί έβαλα ένα τζαμάκι κ μια θήκη! πάτησα το την επιλογή της γρήγορης αποστολής κ έκανα την παραγγελία. Έλα όμως που δεν πρόσεξα ότι θα τα έστελναν χωριστά και το γρήγορο πήγαινε στη θήκη και το τζαμάκι (τα οποία όντως έλαβα σε 10 μέρες) και όχι στο κινητό!!! Τεσπα, αφού έβρισα τον εαυτό μου, πάμε στο παρόν! στο 17track μου εμφανίζει ότι το κινητό έχει φτάσει Ελβετία από τις 12/10 κ στο invoice μου έγραφε ότι εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης ήταν 1/11... Τι πιστεύετε θα γίνει? θα πάρω ποτέ το κινητό στα χέρια μου? δεν έχω ιδέα πως λειτουργούν τα τελωνεία (που απ'ότι καταλαβαίνω, θα πληρώσω) Όποιος μπορεί να βοηθήσει, εκ πείρας, δεκτός!
Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου δεν σε δουλευω απλα επειδη εχω μπερδευτει με αυτα τα 720 727 γαυτο ρωταω και επειδη ρομ μπορουμε να την φτιαξουμε απο εδω.δεν ειμαστε ολοι σχετικοι με αυτα τα θεματα οποτε θα υπαρξουν και χαζες ερωτησεις γιατι βρισκω στο bangood με τα 6 γιγα το 720 ειναι καλυτερο απο το 727 με τα 4? γιγα εχει δωρο τα ακουστικα με type c?ειναι ερωτησεις που περνουν απο το μυαλο καποιου που θελει να κανει την αγορα του τηλεφωνου ωστε να κανει την καλυτερη δυνατη επιλογη
Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου δεν σε δουλευω απλα επειδη εχω μπερδευτει με αυτα τα 720 727 γαυτο ρωταω και επειδη ρομ μπορουμε να την φτιαξουμε απο εδω.δεν ειμαστε ολοι σχετικοι με αυτα τα θεματα οποτε θα υπαρξουν και χαζες ερωτησεις γιατι βρισκω στο bangood με τα 6 γιγα το 720 ειναι καλυτερο απο το 727 με τα 4? γιγα εχει δωρο τα ακουστικα με type c?ειναι ερωτησεις που περνουν απο το μυαλο καποιου που θελει να κανει την αγορα του τηλεφωνου ωστε να κανει την καλυτερη δυνατη επιλογη

 

X720 μόνο! Όλα τα άλλα δεν κάνουν για Ελλάδα και θα δυσκολευτείς και στο πέρασμα custom Rom γιατί θέλει αλλαγές στα script. Χ720 και είσαι οκ.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ εχει στο bangood με τα 6 γιγα αλλα ξερεις τι παιζει με τελεωνειο αν εχει επιλογη priority line πληρωνοντας ενα ποσο να αποφυγεις τελωνειο?η ξερεις καποιο αλλο αξιοπιστο site για παραγγελια? Edited by larrynick33
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeEco Le Pro 3 (X720 / X725 / X727)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...