Jump to content

iPhone 7


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ετσι είναι.Το είχαν πεί εξ'αρχής.Jet black από 128gb και πάνω.

 

Κι εγώ έτσι θυμάμαι από την παρουσίαση.

Είπα μήπως κάτι άλλαξε μετα αλλα από ότι λέτε κι εσείς τελικά από 128gb και πάνω το jet black

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

ψαχνω για jet black 32gb αλλα σε skroutzomagaza πουθενα δεν υπάρχει , καμια ιδέα για το που μπορώ να το βρω ;

 

128ρι jet black! 32ρι mat μονο! Ετσι ξεκινησε και συνεχιζει η παραγωγη!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Βάλτε καμία φωτό όσοι το έχετε πάρει στο αντίστοιχο θέμα ρε παιδιά να δούμε τι λέει η κάμερα. Η συμμετοχή των iPhone 7 είναι σχεδόν ανύπαρκτη. Το έχετε τσιμπήσει αρκετοί, κάντε κάνα post να δούμε τι ψάρια πιάνει η φωτογραφική..
me > you
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα εχω ενα προβλημα κ λεω μηπως μπορειτε ν μου πειτε τι ν κανω..αγορασα προσφατα ενα iphone7 μετα απο χρονια που ειχα το iphone4...του βαζω μια gift card itunes 25 ευρω και λεω να παω στο appstore να αγορασω μια εφαρμογη..βαζω apple id συνθηματικο και εδω αρχιζουν τα προβληματα, μου λεει επειδη πρωτη φορα θα κανω αγορα να απαντησω στης ερωτησεις ασφαλειας,ελα ομως που δεν θυμάμαι τπτ κ δεν μπορω ν ολοκληρωσω την αγορα...παω να κανω reset της ερωτησεις ασφαλειας και μου βγαζει παλι αλλες ερωτησεις ασφαλειας για να κανω reset!!!!! Αποτελεσμα δεν ξερω τι ν κανω παει τζαμπα κ η καρτα των 25...εχετε καμια λυση στο προβλημα με της.ερωτησεις ασφαλειας; Σορρυ για το off topic
Link to comment
Share on other sites

Βάλτε καμία φωτό όσοι το έχετε πάρει στο αντίστοιχο θέμα ρε παιδιά να δούμε τι λέει η κάμερα. Η συμμετοχή των iPhone 7 είναι σχεδόν ανύπαρκτη. Το έχετε τσιμπήσει αρκετοί, κάντε κάνα post να δούμε τι ψάρια πιάνει η φωτογραφική..

 

Οι πιο πολύ το περιμένουν από το service

Και κάποιοι το έχουν αλλα φοβούνται να τραβήξουν βίντεο γιατί ίσως εμφανιστεί το μαύρο φίδι που ακούγεται μέσα το hissing

Επίσης δεν νομίζω ότι το πήρε πολύς κόσμος όπως άλλες χρονιές. Πολλά τα λεφτά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα εχω ενα προβλημα κ λεω μηπως μπορειτε ν μου πειτε τι ν κανω..αγορασα προσφατα ενα iphone7 μετα απο χρονια που ειχα το iphone4...του βαζω μια gift card itunes 25 ευρω και λεω να παω στο appstore να αγορασω μια εφαρμογη..βαζω apple id συνθηματικο και εδω αρχιζουν τα προβληματα, μου λεει επειδη πρωτη φορα θα κανω αγορα να απαντησω στης ερωτησεις ασφαλειας,ελα ομως που δεν θυμάμαι τπτ κ δεν μπορω ν ολοκληρωσω την αγορα...παω να κανω reset της ερωτησεις ασφαλειας και μου βγαζει παλι αλλες ερωτησεις ασφαλειας για να κανω reset!!!!! Αποτελεσμα δεν ξερω τι ν κανω παει τζαμπα κ η καρτα των 25...εχετε καμια λυση στο προβλημα με της.ερωτησεις ασφαλειας; Σορρυ για το off topic

 

 

 

Πάρε ένα τηλ στο support της apple και θα στο λύσουν άμεσα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάρε ένα τηλ στο support της apple και θα στο λύσουν άμεσα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

εννοεις σε αυτο τον αριθμο 00 800 4414 5417? ελληνικα η αγγλικα γιατι εγω αγγλικα γιοκ!

Link to comment
Share on other sites

εννοεις σε αυτο τον αριθμο 00 800 4414 5417? ελληνικα η αγγλικα γιατι εγω αγγλικα γιοκ!

 

Eλληνικα απαντανε μην ανησυχεις, απλα μονο απο σταθερο!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Οι πιο πολύ το περιμένουν από το service

 

Και κάποιοι το έχουν αλλα φοβούνται να τραβήξουν βίντεο γιατί ίσως εμφανιστεί το μαύρο φίδι που ακούγεται μέσα το hissing

 

Επίσης δεν νομίζω ότι το πήρε πολύς κόσμος όπως άλλες χρονιές. Πολλά τα λεφτά

 

 

 

Καμία σχέση. Δεν ξερω για τους άλλους αλλά προσωπικά μπαίνω σπάνια πλέον και ο λόγος είναι ότι το φορουμ κάποτε όντως ήταν myphone...Πλέον πρέπει να μετονομαστεί σε myandroidphone. Μπαίνω ενημερώνομαι και τέλος.

Τέλος το 7 plus μου δεν έχεις το παραμικρό θέμα ούτε με hissing ούτε με οτιδήποτε άλλο.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Καμία σχέση. Δεν ξερω για τους άλλους αλλά προσωπικά μπαίνω σπάνια πλέον και ο λόγος είναι ότι το φορουμ κάποτε όντως ήταν myphone...Πλέον πρέπει να μετονομαστεί σε myandroidphone. Μπαίνω ενημερώνομαι και τέλος.

Τέλος το 7 plus μου δεν έχεις το παραμικρό θέμα ούτε με hissing ούτε με οτιδήποτε άλλο.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Λίγο πλάκα έκανε δεν τα λέμε και ολα στα σοβαρά

Όντως οι android fans που είναι και πολύ apple haters με έχουν κουράσει κι εμένα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!!

 

Κατέβασα χθες έναν ήχο από Audiko.net να τον περάσω στην συσκευή σαν ήχο κλήσεις και ενώ το έχω κάνει ξανά δεν μπορούσα .. δεν χρησιμοποιώ συχνά το itynes είναι εύκολο να μου θυμησει κάποιος τα βήματα ;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!!

 

Κατέβασα χθες έναν ήχο από Audiko.net να τον περάσω στην συσκευή σαν ήχο κλήσεις και ενώ το έχω κάνει ξανά δεν μπορούσα .. δεν χρησιμοποιώ συχνά το itynes είναι εύκολο να μου θυμησει κάποιος τα βήματα ;;;

 

εχεις κατεβασμενο το τελευταιο ITUNES

http://www.syncios.com/ πας εδω το κατεβαζεις, το ανοίγεις και οταν σου αναγνωρίσει την συσκευή πετάς το αρχείο ήχου στα ringtones με import και ετοιμος.. ουτε κοπος.

Link to comment
Share on other sites

Τι περιορισμούς έχει η Free έκδοση αυτού του προγράμματος?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Προς το παρόν μόνο με μουσική αν ειναι μεγαλύτερη του 1gb δεν με άφηνε αλλα το φτιάξαν πλέον..Αξίζει με τα 1000

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Νέος κι εγώ στην παρέα σε μαύρο χρωμα

Ένα θέμα έχω μόνο. Στο smarties όταν το αγόρασα έλεγε EU και όχι κάτι για αγγλικό φορτιστή και λοιπά

Όποτε σήμερα που ήρθε και είδα τον ανταπτορα που μου έβαλαν στην σακούλα λίγο τα πήρα στο κρανίο

Αυτός ήταν ο λόγος που το πήρα από εκεί γιατί υπήρχαν και αλλά μαγαζιά πιο φθηνά αλλά έλεγαν για αγγλικό φορτιστή

 

Τι λέτε να κάνω;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

 

Νέος κι εγώ στην παρέα σε μαύρο χρωμα

 

Ένα θέμα έχω μόνο. Στο smarties όταν το αγόρασα έλεγε EU και όχι κάτι για αγγλικό φορτιστή και λοιπά

 

Όποτε σήμερα που ήρθε και είδα τον ανταπτορα που μου έβαλαν στην σακούλα λίγο τα πήρα στο κρανίο

 

Αυτός ήταν ο λόγος που το πήρα από εκεί γιατί υπήρχαν και αλλά μαγαζιά πιο φθηνά αλλά έλεγαν για αγγλικό φορτιστή

 

 

 

Τι λέτε να κάνω;

 

 

 

Καλορίζικο, τώρα για κανα 5ρι ευρώ παραπάνω δε θα έκανα φασαρία, δες το κι αλλιώς ότι το πρώτο που θα πάρεις, θα σου βγει τζιτζί

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο, τώρα για κανα 5ρι ευρώ παραπάνω δε θα έκανα φασαρία, δες το κι αλλιώς ότι το πρώτο που θα πάρεις, θα σου βγει τζιτζί

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Δεν είναι διαφορά στα λεφτά.

Έλεγε ότι είναι ευρωπαϊκό

Δυστυχώς όμως έχω αγγλικό φορτιστή

Θα τους πάρω τηλέφωνο να δούμε

 

Ο safari τρέχει πιο γρήγορα και από την σκέψη. Πριν το σκεφτώ πάω να πατήσω και φορτώνει

Είμαι με 10.1

Αναβαθμίσατε σε 10.2;

 

Είναι λίγο laggy το 7αρι πάντως σε σχέση με το 6s που ήταν παντελώς απροβλημάτιστο στην 10.1.1

Θα περιμένω λίγο μέσα στην μέρα και το πολύ αύριο θα αναβάθμιση σε 10.2. Πιστεύω θα έχουν διορθώσει αρκετά την συσκευή

Κάποιες εφαρμογές μου κρασαραν κιόλας

Στην 10.1.1 έχουν λυθεί μήπως αυτά τα μικροπροβλήματα;

Edited by Tasos19s
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Τασο βαλε τη 10.2! Θα καταλαβεις οτι εχει τεραστια διαφορα! Καλοριζικο και μην ασχοληθεις με το φορτιστη! Παρε εναν αλλο και ολα καλα! To eshop τον εχει 10!
κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Τασο βαλε τη 10.2! Θα καταλαβεις οτι εχει τεραστια διαφορα!

 

Σ ευχαριστώ θα το κοιτάξω προς το απόγευμα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Την εβαλα χθες το βραδυ αργα τη νεα εκδοση, ακομα δεν εχω δει καποια διαφορα σημαντικη, εκτος απο το οτι ερχονται τα notifications του viber ξανα στο ρολοι μου, κατι που μεχρι στιγμης δε γινοταν και ηταν σημαντικο για εμενα λογω δουλειας που δε μπορω να κοιταω συνεχεια το κινητο μου.
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι διαφορά στα λεφτά.

Έλεγε ότι είναι ευρωπαϊκό

Δυστυχώς όμως έχω αγγλικό φορτιστή

Θα τους πάρω τηλέφωνο να δούμε

 

Ο safari τρέχει πιο γρήγορα και από την σκέψη. Πριν το σκεφτώ πάω να πατήσω και φορτώνει

Είμαι με 10.1

Αναβαθμίσατε σε 10.2;

 

Είναι λίγο laggy το 7αρι πάντως σε σχέση με το 6s που ήταν παντελώς απροβλημάτιστο στην 10.1.1

Θα περιμένω λίγο μέσα στην μέρα και το πολύ αύριο θα αναβάθμιση σε 10.2. Πιστεύω θα έχουν διορθώσει αρκετά την συσκευή

Κάποιες εφαρμογές μου κρασαραν κιόλας

Στην 10.1.1 έχουν λυθεί μήπως αυτά τα μικροπροβλήματα;

 

Καλορίζικο το καινούργιο

Δεν έχει φυσικά κανένα πρόβλημα η συσκευή αλλά εγώ στη θέση σου θα έβρισκα μια μέρα που θα είμαι χαλαρός και παρέα με καφέ θα του έκανα ένα set up as new.Ετσι και αλλιώς όλα τα έχεις συγχρονισμένα στο icloud και μόλις βάλεις το ID σου θα ξανάρθουν όλα . Καλορίζικο και πάλι

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο το καινούργιο

Δεν έχει φυσικά κανένα πρόβλημα η συσκευή αλλά εγώ στη θέση σου θα έβρισκα μια μέρα που θα είμαι χαλαρός και παρέα με καφέ θα του έκανα ένα set up as new.Ετσι και αλλιώς όλα τα έχεις συγχρονισμένα στο icloud και μόλις βάλεις το ID σου θα ξανάρθουν όλα . Καλορίζικο και πάλι

 

Set up as new γιατί; Σήμερα το πήρα

Set up as new έκανα το πρωί που το άνοιξα

Πάλι ξανά set up?

 

Μόλις αναβάθμισε σε 10.2

Νεότερα αργότερα

Edited by Tasos19s
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Set up as new γιατί; Σήμερα το πήρα

Set up as new έκανα το πρωί που το άνοιξα

Πάλι ξανά set up?

 

Μόλις αναβάθμισε σε 10.2

Νεότερα αργότερα

 

Όχι βέβαια τότε

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 7
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...