Jump to content

LG V20


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βγηκε ηδη στο Ebay με τιμη αρκετα τσουχτερη 720 ευρω σχεδον

 

http://www.ebay.co.uk/itm/LG-V20-F800-64GB-Single-SIM-5-7-Unlocked-Phone-Silver-Korean-Version-/222269561791?hash=item33c04c5bbf:g:v-YAAOSwOyJX8h6S

720€ και lg και χωρίς εγγύηση είναι πολλά...

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 758
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

720€ και lg και χωρίς εγγύηση είναι πολλά...

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

-----------------

Πολλά ,όντως είναι κ αν δεν εκμεταλλευτεί η LG τώρα την κατάσταση με ένα αντίπαλο δέος [ΝΟΤΕ 7] ,τότε εκεί στην Ν.Κορέα τους έχουν πειράξει οι πυρηνικές δοκιμές της Βόρειας :lol::p:D

OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Ποιό αντίπαλο δέος! Δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα. Το Ν7 εκτός του οτι απευθύνεται σε άλλο κοινό, έχει τόσα σοβαρά προβλήματα αυτή τη στιγμή που δεν υπάρχει καν σαν συσκευή για να ανταγωνιστεί κάτι. Γίνεται πραγματικά χαμός στο διαδίκτυο με συσκευές απο την safe φουρνιά που εκρήγνυνται και στέλνουν τους ιδιοκτήτες τους στο νοσοκομείο.

 

Στάλθηκε από το SM-T320 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εννοεί να καλύψει μέρος του target group του note 7, που πλέον μένει "ξεκρεμαστο" και άρα πιο εύκολο να το προσελκυσεις

Το note 7 σαν συσκευή έχει πάψει να υφίσταται.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά τι κάνουν εκεί στην LG;;;; έχουν την ιδανικότερη ευκαιρία που μπορεί τύχει σε εταιρεία μετά την επίσημη απόσυρση του note 7απο την Samsung και αντί να ανακοινωσουν την επίσημη κυκλοφορία της συσκευής στην Ευρώπη κοιμούνται τον ύπνο του δικαίου!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εννοεί να καλύψει μέρος του target group του note 7, που πλέον μένει "ξεκρεμαστο" και άρα πιο εύκολο να το προσελκυσεις

Το note 7 σαν συσκευή έχει πάψει να υφίσταται.

Ετσι, ναι. Συμφωνώ. Θέλει επιθετική πολιτική και βέβαια μια απόλυτα σωστή συσκευή. Γιατί αν αρχίσει και αυτό τα bootloop ......

 

Στάλθηκε από το SM-T320 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Στη κατηγορία που έπαιζε το Note 7 εάν δεν μπορέσει να κάνει κάτι με το v20 η Lg περιμένει την ευκαιρία η Huawei με το Mate 9 που αναμένεται μέσα στο μήνα.

Με τις τελευταίες της συσκευές (εποχή P8, Mate 7 και μετά ) Δικαίως (είτε αρεσει σε μερικούς είτε όχι) έχει ανοδική πορεία. Και μάλιστα με δυνατές συσκευές οι οποίες δεν απασχόλησαν με τόσο σοβαρά προβλήματα όσο Samsung, Lg, Sony.

Link to comment
Share on other sites

Σωστος!!! Αυτα τα 2 περιμενω κι εγω να κυκλοφορησουν στα μερη μας για να προχωρησω στην αλλαγη του g4. Αντε να δουμε τι θα λεει ειδικα το mate 9....

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Στη κατηγορία που έπαιζε το Note 7 εάν δεν μπορέσει να κάνει κάτι με το v20 η Lg περιμένει την ευκαιρία η Huawei με το Mate 9 που αναμένεται μέσα στο μήνα.

Με τις τελευταίες της συσκευές (εποχή P8, Mate 7 και μετά ) Δικαίως (είτε αρεσει σε μερικούς είτε όχι) έχει ανοδική πορεία. Και μάλιστα με δυνατές συσκευές οι οποίες δεν απασχόλησαν με τόσο σοβαρά προβλήματα όσο Samsung, Lg, Sony.

Συμφωνώ απόλυτα! Με μηδαμινά προβλήματα θα έλεγα εγώ.

Η lg έχει μπροστά της εξετάσεις να περάσει. Το g5 θα δείξει την πορεία. Αν αρχίσει και αυτό τα botloop και με ενα v20 που την βλέπω την βλακεία να την κάνει και να μην το δώσει Ευρώπη, έχει πλεον τελειώσει και αυτή.

 

Μάλλον για ΤΗΝ ευκαιρία της HUA, βλέπω την κατάσταση να σχηματίζεται σιγά-σιγά!

 

Στάλθηκε από το SM-T320 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά και γω το ίδιο πιστεύω, τη μεγαλύτερη ευκαιρία την έχει η huawei & το mate 9. Αρκεί να είναι πλήρες παντόυ. (Για την κάμερα λέω)

 

Η Lg δυστυχώς έχει κάνει πολλές αστοχίες & θέλει χρόνο & κόπο να ξεπεραστούν στη συνείδηση του καταναλωτή, συν ότι εμένα δεν με ενθουσιάζει το V20. (Προσωπική άποψη το τελευταίο).

Link to comment
Share on other sites

Πότε θα ξέρουμε εάν θα έρθει Ευρώπη; ποτέ θα βγει κάποια ανακοίνωση;

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πότε θα ξέρουμε εάν θα έρθει Ευρώπη; ποτέ θα βγει κάποια ανακοίνωση;

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φήμες λενε οτι δεν θα κυκλοφορήσει επίσημα στην ευρώπη :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Στο σκρουτζ παντως ανεβηκε ως αναμενομενο ,να υποθεσω οτι θα ερθει ως παραεισαγωγη οπως και το 10αρι

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο σκρουτζ παντως ανεβηκε ως αναμενομενο ,να υποθεσω οτι θα ερθει ως παραεισαγωγη οπως και το 10αρι

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μακάρι..το παρακολουθώ και εγώ να δω εντυπωσεις και παιδικές αρρώστιες...

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση παιδιά και διορθώστε με εαν κάνω λάθος ότι στο εξωτερικό πωλείται μαζί με τα ακουστικά της B & O, αν έρθει εδώ και πωλούνται ξεχωριστά θα είναι σκέτη κοροϊδία.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να ειναι πακετο οπως και ςξω,εαμ παντως δεν ειναι τοτε πολυ απλαδεν θα το παρω,δεν θα επιτρεψω τςτοια κοροιδια.

Οσον αφορα παιδικες ασθενειες ,ελπιζω να ειναι ψιλοπραγματα ..και φτσικα η τιμη να ειναι καλη.

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να ειναι πακετο οπως και ςξω,εαμ παντως δεν ειναι τοτε πολυ απλαδεν θα το παρω,δεν θα επιτρεψω τςτοια κοροιδια.

Οσον αφορα παιδικες ασθενειες ,ελπιζω να ειναι ψιλοπραγματα ..και φτσικα η τιμη να ειναι καλη.

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έτσι ακριβώς φίλε μου, κοντά στα 200 δολλάρια κοστίζουν και πολύ φοβάμαι να έρθουν ως έξτρα αγορά :( και στο G5 έδιναν τα συγκεκριμένα αλλά εκεί αφορούσε προπαραγγελιες.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τα ακουστικά της μπε και ο είναι μια περιορισμένη προσφορά για λίγο καιρο.. Και τρέχει αυτή την στιγμή στον καναδα. δεν νομίζω να είναι διαθέσιμα σε εμάς όταν έρθει..

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και να το φέρουν τα σκρουζομαγαζα αν είναι εκδοση Κορέα καλά κρασιά.... Το v10 το έκαναν μεν παραεισαγωγη αλλά ευρωπαϊκό και με εγγύηση δε... Εγώ να πάω να σκάσω 700€+ να πάρω κινητό lg με ότι συνεπάγεται αυτό σε ζημιές και να μην έχω εγγύηση ευχαριστώ δεν θα πάρω, παρόλο που είναι εργαλείο. Προτιμώ να πάω να κάνω πάρα πέντε :p

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και να το φέρουν τα σκρουζομαγαζα αν είναι εκδοση Κορέα καλά κρασιά.... Το v10 το έκαναν μεν παραεισαγωγη αλλά ευρωπαϊκό και με εγγύηση δε... Εγώ να πάω να σκάσω 700€+ να πάρω κινητό lg με ότι συνεπάγεται αυτό σε ζημιές και να μην έχω εγγύηση ευχαριστώ δεν θα πάρω, παρόλο που είναι εργαλείο. Προτιμώ να πάω να κάνω πάρα πέντε :p

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Επισης Αν δεν υποστηρίζει band 20 ..Καλά κρασιά...οχι οτι θα το πάρω...

 

LG V10 ΤΟ ΔΕΚΑ ΤΟ ΚΑΛΟ

Link to comment
Share on other sites

Εν αναμονή του Mate 9....αν αυτο δεν καλύψει τις προσδοκίες μου τοτε μετα απο 2 NOTE 7 DUOS το V20 DUAL SIM ειναι μονόδρομος....και εφοσον μιλαμε αποκλειστικά για dual sim την εγγυηση δεν την υπολογιζω καθολου..θα δουμε...
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι από πλευρά. Φωτογραφίας είναι μονόδρομος το βε

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/Nuevo-LG-V20-64GB-Dual-SIM-H990DS-LTE-Unlocked-Black-Negro-/162255500976?hash=item25c72e76b0:g:lToAAOSwnbZYEFb3

Θα το χτυπήσει κάποιος;

Εμένα με τρελαίνει το τσιπάκι ήχου (δε θα κουβαλάω πλέον ενισχυτή ακουστικών).

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Το δίνει ένας σε διπλό forum.

 

Στάλθηκε από RN3 Pro

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...