Jump to content

LG V20


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3η μερα απο της 00.00 το βραδυ με 100% μπαταρια το πρωι στης 7.00 η μπαταρια ηταν και παλι 100%..φυσικα με κλειστα wifi,data,bluetooth.
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 758
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έτσι είναι όλα τα lg από το 100% αργούν να πέσουν από 20 έως 30 λεπτά sot έχω δει κατά καιρούς και φυσικά δεν είναι ενδεικτικό για την μπαταρία γιατί είναι ψεύτικο

 

ONE+ 3

Link to comment
Share on other sites

Τοτε τι ειδες αδερφε...η 2η οθονη ειναι αυτο που το χαρακτηρίζει...ειναι πανω απο την κανονικη μια μακρόστενει 2.1 ιντσων οθονη που κανεις και βλεπεις διαφορα απο εκει χωρις να απασχολης την κυρια οθονη...

Αδερφέ, αν αυτο το λες δεύτερη οθονη τοτε οκ, εγω θα το ελεγα γραμμή.

 

 

 

Sent from my HUAWEI G750-U10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αδερφέ, αν αυτο το λες δεύτερη οθονη τοτε οκ, εγω θα το ελεγα γραμμή.

 

 

 

Sent from my HUAWEI G750-U10 using Tapatalk

Έτσι λέγεται παγκοσμίως. Όποιο βιντεάκι στο YouTube να δεις αναφέρετε ως second screen.

 

"V" for V10

"Greek LG V10 community" FB forum

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ή κακως δεύτερη οθόνη λέγεται εφόσον είναι αυτόνομη από την βασική (πρώτη)

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα.επειδη δεν βλεπω να κυκλοφορεί Ελλάδα και ουτε πρόκειται. Και το κινητο ειναι αλλο επιπεδο,ηθελα να ρωτήσω απο το ebay τι εγγύηση εχεις? αν το παρω καποια στογμη αξιζει πχ να δωσω 700 ευρω για ενα κινητο το οποιο μεσα στο χρονο μπορει να σου βγαλει ενα προβλημα τοτε τι κανεις? Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα.επειδη δεν βλεπω να κυκλοφορεί Ελλάδα και ουτε πρόκειται. Και το κινητο ειναι αλλο επιπεδο,ηθελα να ρωτήσω απο το ebay τι εγγύηση εχεις? αν το παρω καποια στογμη αξιζει πχ να δωσω 700 ευρω για ενα κινητο το οποιο μεσα στο χρονο μπορει να σου βγαλει ενα προβλημα τοτε τι κανεις? Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τίποτα δεν κάνεις.

Είναι ένα ρίσκο που το αποδέχεσαι.

 

"V" for V10

"Greek LG V10 community" FB forum

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα με τα οσα εχω διαβασει εδω ( ολες τις σελιδες για το τηλ ) ψηνομε να το παρω γιατι προερχομε απο ΝΟΤΕ 4 Dual sim και ο λογος που δεν πηρα νεωτερο ΝΟΤΕ ητανε γιατι δεν επερναν sd και δεν αλλαζαν μπαταρια οποτε εδω το γουσταρα πολυ , διαβαζωντας ομως αν καταλαβα καλα δεν εχει επιλογη που να σε ρωτα απο ποια sim να κανει την κληση ? και το δευτερο που θελω να μαθω το βρηκα απο εδω ( http://www.dx.com/p/lg-v20-h990-4gb-ram-64gb-rom-dual-sim-silver-852450913?utm_rid=28296997&utm_source=sas ) ειναι σωστο το τηλ για Ελλαδα και το μαγαζη αν ειναι οκ αν ξερει καποιος !! Οσο για την δευτερη οθονη νομιζω ειναι σαν του ΝΟΤΕ αλλα αντι στο πλαι ανοιγει επανω ( ουτε την δουλεψα ουτε τρελενωμε κιολας ) !! Edited by powerser
ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα με τα οσα εχω διαβασει εδω ( ολες τις σελιδες για το τηλ ) ψηνομε να το παρω γιατι προερχομε απο ΝΟΤΕ 4 Dual sim και ο λογος που δεν πηρα νεωτερο ΝΟΤΕ ητανε γιατι δεν επερναν sd και δεν αλλαζαν μπαταρια οποτε εδω το γουσταρα πολυ , διαβαζωντας ομως αν καταλαβα καλα δεν εχει επιλογη που να σε ρωτα απο ποια sim να κανει την κληση ? και το δευτερο που θελω να μαθω το βρηκα απο εδω ( http://www.dx.com/p/lg-v20-h990-4gb-ram-64gb-rom-dual-sim-silver-852450913?utm_rid=28296997&utm_source=sas ) ειναι σωστο το τηλ για Ελλαδα και το μαγαζη αν ειναι οκ αν ξερει καποιος !! Οσο για την δευτερη οθονη νομιζω ειναι σαν του ΝΟΤΕ αλλα αντι στο πλαι ανοιγει επανω ( ουτε την δουλεψα ουτε τρελενωμε κιολας ) !!

Για το μαγαζι δεν το ξερω για να σε βοηθήσω...αλλα και το οτι δεν το ξερω δεν ειναι και θετικο ☺...Το τηλεφωνο δεν εχει την λειτουργια "always ask" την οποια μπορεις να την εχεις με 3rd party εφαρμογη απο playstore...αλλα εχει την σπανια πλεον λειτουργια που σου επιτρεπει να βαλεις σε καθε ονομα προκαθορισμενη καρτα σιμ κλησης...οποτε οποια σιμ και να εχεις επίλεξει για κλησεις παρακάμπτει αυτη την λειτουργια και παιρνει απο την προκαθορισμένη...κατα τα αλλα μπορεις να επιλεξεις σιμ πανεύκολα απο την επιλογή στα on screen buttons η κατεβάζοντας την μπαρα ειδοποιήσεων...η δεύτερη οθονη δεν μοιαζει με οτιδήποτε κυκλοφορεί μιας και ειναι ξεχωριστή οθονη αλλα σαν λειτουργία ναι ειναι κοντα στην always on οθονη των samsung.

.Η εκδοση που θες ειναι η LG V20 H990DS...στο μαγαζι που ειδες δεν λεει πια ακριβώς εκδοση εχει

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

10 μερες τωρα με την συσκευη και εχω την ιδια εικονα οπως και με τα προηγούμενα Lg που ειχα...εκνευριστικά τέλειο...δεν εχει κατι να πειράξεις βρε παιδι μου...ολα παιζουν σταθερα και οπως πρέπει...η μπαταρια για αποσπωμενη 3200mAb σε πολυ καλα επίπεδα αν και ποσος με νοιαζει μιας και εχω 2...ολα τα υπολοιπα λειτουργούν τελεια στα επίπεδα ναυαρχιδας... μπράβο στην LG για την πολυ καλη υλοποίηση της...
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Tελικα με επεισε το forum και η συσκευη φυσικα !! και με παραγγελεια απο το ebay το πηρα απο Αγγλια μου βγηκε 700.00 € , σε 10-15 μερες θα εχω και εγω αποψη !!!! Για wireless charger πηρε καποιος αν ναι απο που ? ποιο ? πηρα και μια θηκη η γνησια δεν με βολευη αν και πολυ ομορφη και χρησιμη οσον αφορα την 2 οθονη αλλα ειναι με την πλατη μονοκοματη και χωρις εσωτερικη θηκη που την θελω και με βολευει !!!
ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

 

Δεν νομίζω το κινητό να μπορεί να κάνει wireless charge!!!!:confused::confused::confused:

 

Δεν αναφέρεται πουθενά αυτό:blink:.. :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν νομίζω το κινητό να μπορεί να κάνει wireless charge!!!!:confused::confused::confused:

 

Δεν αναφέρεται πουθενά αυτό:blink:.. :blink:

 

Υποτίθεται ότι (θα) υπάρχει λύση.

 

http://forum.xda-developers.com/v20/how-to/lg-v20-wireless-charging-support-t3486488

 

Η αλήθεια είναι ότι ο wireless charger είναι το πιο εύκολο να βρεθεί.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε η νέα Έκδοση του Firmware και κατεβαίνει τώρα ...!!

 

Vesrion : V10b- Nov - 25-2016

Size : 712.63Mb

Edited by rigel72
Link to comment
Share on other sites

Ωραιος!την κατεβαζω τωρα και γω

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είδα και καμία τεράστια διαφορά μετα το update...ολα λειτουργούσαν σωστά και σταθερά πριν και τώρα.

Ίσως στο πληκτρολόγιο στην πρόβλεψη λέξεων και στην διόρθωση να έχει γίνει κάποια μικρή βελτίωση αλλα θέλει ακόμα δουλειά ...

Κατα τα άλλα όλα λειτουργούν ...

Παρά πολύ ευχαριστημένος με την συσκευη.

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Πανευτηχεις κατοχος και εγω απο χθες !! Απλα τελειο !! Μου ηρθε με τα Κορεατικα ή Κινεζικα δεν τα ξεχωρειζα και ευτηχως βρηκα μεσα στο youtube video και το γυρισα στα Ελληνικα !! Με το που το ανοιξα εκανε ληψη ενημερωσης λογισμικου την οποια θα βαλω πιο υστερα το κοιταζω προς το παρων με την υπαρχουσα !! Νομιζω ομως οτι ειναι Πιο βολικο το NOTE 4 που εχω με το δακτυλικο αποτυπωμα μπροστα ισως ομως να ειναι και θεμα συνηθειας 2+ ετων , κατα τα αλλα ειναι κουκλι ελαφρυ πανεμορφο και με ολα τα υπερ της αποσπομενης πλατης !! Edited by powerser
ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Πανευτηχεις κατοχος και εγω απο χθες !! Απλα τελειο !! Μου ηρθε με τα Κορεατικα ή Κινεζικα δεν τα ξεχωρειζα και ευτηχως βρηκα μεσα στο youtube video και το γυρισα στα Ελληνικα !! Με το που το ανοιξα εκανε ληψη ενημερωσης λογισμικου την οποια θα βαλω πιο υστερα το κοιταζω προς το παρων με την υπαρχουσα !! Νομιζω ομως οτι ειναι Πιο βολικο το NOTE 2 που εχω με το δακτυλικο αποτυπωμα μπροστα ισως ομως να ειναι και θεμα συνηθειας 2+ ετων , κατα τα αλλα ειναι κουκλι ελαφρυ πανεμορφο και με ολα τα υπερ της αποσπομενης πλατης !!

 

Καλοδουλευτο....κανε πρώτα το update και μετα στησε το τηλέφωνο ☎(εκτός και αν το έχεις στήσει ήδη)...μη περιμένεις να δεις καμία διαφορά μετα το update...τέλεια έτρεχε και τέλεια τρέχει...

Η συσκευή είναι φανταστική σε ολα της out of the box

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ας μου απαντήσει κάποιος.... Στο V20, όπως το V10, στο Remote Control έχει και αυτό τη δυνατότητα εκμάθησης εντολών?

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161210/38e3792b2fb6c04c3fc2e327eb8bfab3.jpg

 

"V" for V10

"Greek LG V10 community" FB forum

Link to comment
Share on other sites

Ας μου απαντήσει κάποιος.... Στο V20, όπως το V10, στο Remote Control έχει και αυτό τη δυνατότητα εκμάθησης εντολών?

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161210/38e3792b2fb6c04c3fc2e327eb8bfab3.jpg

 

"V" for V10

"Greek LG V10 community" FB forum

 

Ναι φιλε μου κανονικά εχω προγραμματίσει μια Thomson

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Πανευτηχεις κατοχος και εγω απο χθες !! Απλα τελειο !! Μου ηρθε με τα Κορεατικα ή Κινεζικα δεν τα ξεχωρειζα και ευτηχως βρηκα μεσα στο youtube video και το γυρισα στα Ελληνικα !! Με το που το ανοιξα εκανε ληψη ενημερωσης λογισμικου την οποια θα βαλω πιο υστερα το κοιταζω προς το παρων με την υπαρχουσα !! Νομιζω ομως οτι ειναι Πιο βολικο το NOTE 2 που εχω με το δακτυλικο αποτυπωμα μπροστα ισως ομως να ειναι και θεμα συνηθειας 2+ ετων , κατα τα αλλα ειναι κουκλι ελαφρυ πανεμορφο και με ολα τα υπερ της αποσπομενης πλατης !!

 

Καλησπέρα στην παρεα από Κατάρ.

Το απέκτησα και εγώ χθες και θα ήθελα παρακαλώ βοήθεια να βρω πως θα βάλω τα Ελληνικά

Ευχαριστώ πολυ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρεα από Κατάρ.

Το απέκτησα και εγώ χθες και θα ήθελα παρακαλώ βοήθεια να βρω πως θα βάλω τα Ελληνικά

Ευχαριστώ πολυ

 

Τι εννοείς ότι πας στις γλώσσες και δεν εχει Ελληνικά?

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...