Jump to content

Φοιτητικό what's up


MIKU
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά τι γίνεται με αυτά τα προϊόντα τεχνολογίας??? Έχω παραγγείλει 2 από τέλος Σεπτέμβρη σε ένα κατάστημα Γερμανός και ακόμα τα φέρνουν......εχω περάσει 2 φορές από το κατάστημα και μου λένε τα έχουν παραγγειλει και δεν τα έχουν στείλει ακόμα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

1) Έτσι είναι.....Αργούν τα "καλά" ΑΝ τα πάρ€ις πρέφα από τους τελευταίους...Περιπέτεια ολόκληρη με "συνενοήσεις" στο (επ΄) άπειρο μπορεί να καταλήξουν....ΑΝ υπάρχει απόθεμα θα στα βρουν. ΑΝ ΟΧΙ, πάλι, ΟΧΙ...Για ψάξε διαθεσιμότητα στο 2102505777, των διαθεσιμοτήτων της Cosmote ή στο 2102501100. ΑΠΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ.

 

2) Για "ψάξτο" και σε άλλο κατάστημα Γερμανός, ΑΝ μπορείς, έστω και τηλεφωνικά.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι γίνεται με αυτά τα προϊόντα τεχνολογίας??? Έχω παραγγείλει 2 από τέλος Σεπτέμβρη σε ένα κατάστημα Γερμανός και ακόμα τα φέρνουν......εχω περάσει 2 φορές από το κατάστημα και μου λένε τα έχουν παραγγειλει και δεν τα έχουν στείλει ακόμα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ποια παρήγγειλες?

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν το πακέτο με τα 3GB με 3 ευρώ που είναι μέχρι 22 του μήνα, αν το αγοράσω θα προστεθεί στα άλλα που έχω ή θα έχει δική του ημερομηνία λήξης?
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν το πακέτο με τα 3GB με 3 ευρώ που είναι μέχρι 22 του μήνα, αν το αγοράσω θα προστεθεί στα άλλα που έχω ή θα έχει δική του ημερομηνία λήξης?

 

Την ίδια απορία έχω και εγώ.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Μία απορία.

 

Έστω ότι Α, ο κάτοχος υπάρχοντος wu αριθμού.

Και Β, άτομο με φοιτητική ιδιότητα.

Στην αίτηση που θα γίνει ηλεκτρονικά για μετατροπή σε φοιτητικό, θα δηλωθούν τα στοιχεία του Β και μόνον ο wu αριθμός του Α;

Ή τα στοιχεία του Α, και upload το πάσο του Β;

 

Νομίζω το πρώτο είναι πιο "σωστό", μιας και τα στοιχεία θα συμβαδίζουν με το πάσο, αλλά φοβάμαι μην απορριφθεί λόγω του ότι ο αριθμός ήδη ανήκει σε "τρίτο" άτομο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Μία απορία.

 

Έστω ότι Α, ο κάτοχος υπάρχοντος wu αριθμού.

Και Β, άτομο με φοιτητική ιδιότητα.

Στην αίτηση που θα γίνει ηλεκτρονικά για μετατροπή σε φοιτητικό, θα δηλωθούν τα στοιχεία του Β και μόνον ο wu αριθμός του Α;

Ή τα στοιχεία του Α, και upload το πάσο του Β;

 

Νομίζω το πρώτο είναι πιο "σωστό", μιας και τα στοιχεία θα συμβαδίζουν με το πάσο, αλλά φοβάμαι μην απορριφθεί λόγω του ότι ο αριθμός ήδη ανήκει σε "τρίτο" άτομο.

Εγώ το έχω κάνει με τον 1ο τρόπο.Ένα χρόνο τώρα.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν το πακέτο με τα 3GB με 3 ευρώ που είναι μέχρι 22 του μήνα, αν το αγοράσω θα προστεθεί στα άλλα που έχω ή θα έχει δική του ημερομηνία λήξης?

 

Την ίδια απορία έχω και εγώ.

 

Δεν προστίθεται. Αποκτά την δική του ημερομηνία λήξης με αποτέλεσμα εάν έχεις πακέτο δεδομένων που λήγει νωρίτερα να έχουν αυτά προτεραιότητα! Τουλάχιστον έτσι συνέβη σε εμένα στις αρχές του μήνα που το ενεργοποίησα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν προστίθεται. Αποκτά την δική του ημερομηνία λήξης με αποτέλεσμα εάν έχεις πακέτο δεδομένων που λήγει νωρίτερα να έχουν αυτά προτεραιότητα! Τουλάχιστον έτσι συνέβη σε εμένα στις αρχές του μήνα που το ενεργοποίησα.

 

Ευχαριστούμε. Λογικό από την στιγμή που δεν είναι μόνιμο πακέτο. Αν γίνει μόνιμο ίσως αλλάξει και προστίθεται μαζί με τα αγορασμενα.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στην παρέα

τα δωράκια του μήνα αθροίζονται όπως στο cu?

Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στην παρέα

τα δωράκια του μήνα αθροίζονται όπως στο cu?

 

Εδώ μόνο τα mb.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εδώ μόνο τα mb.
χωρις προϋπόθεση ανανέωσης;
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

χωρις προϋπόθεση ανανέωσης;

 

Πλέον από Σεπτέμβριο του 2016 έγινε και εδώ άνευ ανανέωσης κάθε προηγούμενο μήνα. Ζήλεψαν την cu.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πλέον από Σεπτέμβριο του 2016 έγινε και εδώ άνευ ανανέωσης κάθε προηγούμενο μήνα. Ζήλεψαν την cu.
έγινε ευχαριστώ πολύ.
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Μήπως σου κάνουν τα γλυκά μάτια γιατί ξέρουν πως τους κράζεις; :P

 

Το δικό μου δεν τα αθροίζει. Μόνο για λίγο φαίνονται μαζί του προηγούμενου μήνα όταν μπαίνουν τα καινούρια, αλλά μετά από λίγο μένουν μόνο τα τελευταία.

 

Sent from my Moto E4

Link to comment
Share on other sites

Μήπως σου κάνουν τα γλυκά μάτια γιατί ξέρουν πως τους κράζεις; :P

 

Το δικό μου δεν τα αθροίζει. Μόνο για λίγο φαίνονται μαζί του προηγούμενου μήνα όταν μπαίνουν τα καινούρια, αλλά μετά από λίγο μένουν μόνο τα τελευταία.

 

Sent from my Moto E4

 

Με παραξένεψε κι εμένα: Βέβαια μιλω για μόνο μια πρωτομηνιά που έχει περάσει από την εγγραφή σε φοιτητικό WU....

Για να δω την 1η Νοέμβρη...

Δε νομίζω Μαρκ.....:p

Link to comment
Share on other sites

Με παραξένεψε κι εμένα: Βέβαια μιλω για μόνο μια πρωτομηνιά που έχει περάσει από την εγγραφή σε φοιτητικό WU....

Για να δω την 1η Νοέμβρη...

Δε νομίζω Μαρκ.....:p

 

Είσαι η εξαίρεση αλλά όχι ο κανόνας. :)

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα 600 κ 600 κάθε μήνα έρχονται και σε άλλους διπλά και τριπλά?

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κάθε μήνα έρχονται. Όχι δίπλα και τριπλα κάθε μήνα.

Αθροίζονται μόνο τα mb.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...