Jump to content

Φοιτητικό what's up


MIKU
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολύ καλό νεο αυτό!

 

 

Τα φοιτητικα πάκετα παρ'ολο που αναφέρεται ρητά πως δεν λειτουργούν σε περιαγωγή εντος ΕΕ , άτυπα έχει αναφερθεί προς μπορούν να χρησιμοποιηθούν .. έτσι δεν είναι; Από και προς εξωτερικό;

 

 

ΥΓ Γιατι αν ειναι να μην ισχυει αγοράζω το πακετάκι της Q με 4Ε και έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν μπορουν . Εδώ στην Μάλτα με χρεώνει για τα λεπτά ομιλίας αλλά μου δίνει τα SMS και τα ΜΒ του φοιτητικού.
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν μπορουν . Εδώ στην Μάλτα με χρεώνει για τα λεπτά ομιλίας αλλά μου δίνει τα SMS και τα ΜΒ του φοιτητικού.

 

 

Έγινε , ευχαριστώ πολύ.

 

Κουφό να σου δινει την δυνατοτητα να χρησιμοποιησεις sms, αλλα οχι τα λεπτα ομιλιας προς ολους πάντως...

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να αγοράσεις πακέτο προς όλους εκτός του φοιτητικού.
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε ο μήνας (Δεκέμβρης),

άλλαξε και η The Voice 24ωρη προσφορά:

 

WU_chat_2_GB_5_12_2017.jpg

 

Άαααντεε και τέλη Δεκέμβρη για 30 μέρες το ίδιο για τα φοιτητικά,

όπως και του Νοέμβρη.....

Link to comment
Share on other sites

Έναν στην Cosmote .

Έναν στην Vodafone με κάθε πάσο.

Δύο στην WIND.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..

Είμαι μεταπτυχιακός φοιτητής στο Ανοιχτό πανεπιστήμιο ΕΑΠ και εχθές έκανα αίτηση σε κατάστημα cosmote για το φοιτητικό wu.

Το θέμα είναι το έξης ότι η κοπέλα που με εξυπηρέτησε με ρώτησε πότε λήγει το πάσο μου διότι έπρεπε να βάλει ημερομηνία λήξης στην αίτηση όπως μου είπε γιατί δεν την άφηνε να προχωρήσει. Το πάσο μου όμως δεν έχει αναγραφόμενη ημερομηνία λήξης οπότε εκεί λίγο κολλήσαμε και πρέπει να έβαλε 2 ή 4 χρόνια δεν είμαι σίγουρος.

Γνωρίζει κανείς τι παίζει και εάν στην αίτηση που γίνεται όντως πρέπει να μπει ημερομηνία λήξης ή δεν ήξερε ακριβώς την διαδικασία και την “πατήσαμε” ;;;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..

Είμαι μεταπτυχιακός φοιτητής στο Ανοιχτό πανεπιστήμιο ΕΑΠ και εχθές έκανα αίτηση σε κατάστημα cosmote για το φοιτητικό wu.

Το θέμα είναι το έξης ότι η κοπέλα που με εξυπηρέτησε με ρώτησε πότε λήγει το πάσο μου διότι έπρεπε να βάλει ημερομηνία λήξης στην αίτηση όπως μου είπε γιατί δεν την άφηνε να προχωρήσει. Το πάσο μου όμως δεν έχει αναγραφόμενη ημερομηνία λήξης οπότε εκεί λίγο κολλήσαμε και πρέπει να έβαλε 2 ή 4 χρόνια δεν είμαι σίγουρος.

Γνωρίζει κανείς τι παίζει και εάν στην αίτηση που γίνεται όντως πρέπει να μπει ημερομηνία λήξης ή δεν ήξερε ακριβώς την διαδικασία και την “πατήσαμε” ;;;

Ευχαριστώ.

Βάλε 4 χρόνια, δεν έγινε κατι. Το πολύ-πολύ να σε κόψει ο έλεγχος και να μειώσει την διάρκεια.

Link to comment
Share on other sites

Βάλε 4 χρόνια, δεν έγινε κατι. Το πολύ-πολύ να σε κόψει ο έλεγχος και να μειώσει την διάρκεια.

 

Δεν αγχώνομαι και πολύ.. απλά μου φάνηκε περίεργο γιατί δεν το είχα ξανά ακούσει να βάζουν ημερομηνία από πριν.

Να με κόψει γιατί?

Κοίτα το μεταπτυχιακό μου είναι όντως 3+ χρόνια οπότε και να με κόψει φαντάζομαι θα μπορέσω (μάλλον) να το ξανακάνω φοιτητικό αφού θα έχω το πάσο..

Link to comment
Share on other sites

Δεν αγχώνομαι και πολύ.. απλά μου φάνηκε περίεργο γιατί δεν το είχα ξανά ακούσει να βάζουν ημερομηνία από πριν.

Να με κόψει γιατί?

Κοίτα το μεταπτυχιακό μου είναι όντως 3+ χρόνια οπότε και να με κόψει φαντάζομαι θα μπορέσω (μάλλον) να το ξανακάνω φοιτητικό αφού θα έχω το πάσο..

 

Κάντο online από δω: https://www.whatsup.gr/student/eggrafi

Και βάλε τη μέγιστη λήξη...Δε γίνεται κανένας έλεγχος.

 

Πες μας ποιό έτος έχει για max αυτή τη στιγμή.

Το να το βάζεις για εγγραφή στο φοιτητικό WU ξεκίνησε φέτος και Σεπτεμβρη 2017 που το'κανα είχε το 2024. Πόσο είναι τώρα;Για πες μας.

Link to comment
Share on other sites

Κάντο online από δω: https://www.whatsup.gr/student/eggrafi

Και βάλε τη μέγιστη λήξη...Δε γίνεται κανένας έλεγχος.

 

Πες μας ποιό έτος έχει για max αυτή τη στιγμή.

Το να το βάζεις για εγγραφή στο φοιτητικό WU ξεκίνησε φέτος και Σεπτεμβρη 2017 που το'κανα είχε το 2024. Πόσο είναι τώρα;Για πες μας.

 

Την εγγραφή την έκανα ήδη χθες σε κατάστημα.. άσε το είχα ξεχάσει ότι μπορώ και online και την πάτησα με την αναμονή εκεί..

Η αίτηση πέρασε γιατί με ενημέρωσε η κοπέλα πριν λίγο τηλεφωνικός αλλά ακόμα δεν έχουν ενεργοποιηθεί τα φοιτητικά πακέτα από ότι τσέκαρα.

Άρα δεν μπορώ να το κάνω Online τώρα για να σου δώσω και απάντηση σε αυτό που ρωτάς δυστυχώς.

Εσύ το Σεπτέμβρη που το έκανες σου έδωσε επιλογή μέχρι το 2024?? Ωραίος…

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα μπορεσεις να κανεις χρηση χρονου ομιλίας θα αγοράσεις πακετο προς ολους

Sms + MB μπορεις να χρησιμοποιησεις.

Link to comment
Share on other sites

Σε φορητότητα, δινω τα 30 ευρω και τα κρατανε ολα ή μπαινει καποιο ποσο ως υπολοιπο? (Θελω να ερθω απο κοταφον)
:superman:
Link to comment
Share on other sites

Έχει πέσει τσεκούρι σε κανέναν, όπως έχουν πει αρκετοί χρήστες άλλων εταιρειών?

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Έχει πέσει τσεκούρι σε κανέναν, όπως έχουν πει αρκετοί χρήστες άλλων εταιρειών?

 

 

Αν ειναι να πέσει , θα πέσει 15/12.. εμένα κάποιο προειδοποιητικό δεν ήρθε (ευτυχώς)

 

Για αυτό εξάλλου άδραξα την ευκαιρία και αφού με πήραν τηλέφωνο, το παρήγγειλα το προνομιακό. :)

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχει σχεδόν παρέλθει η δεκάτη πέμπτη μηνός Δεκεμβρίου και ούτε προειδοποιήσεις ούτε τίποτα όσον αφορά την επικείμενη διακοπή των φοιτητικών μας παροχών. Μια χαρά. :)

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι φαίνεται ότι εδώ δεν έγινε...ίσως το ψάχνουν ακόμη..στους κόκκινους άρχισαν τα μυνήματα..

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

ξερει καποιος πως θα βρουμε φοιτιτικο ή να κανουμε το δικο μας αριθμο φοιτικο?

ας μου στειλει p.m αν γνωριζει καποιον.

ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

ξερει καποιος πως θα βρουμε φοιτιτικο ή να κανουμε το δικο μας αριθμο φοιτικο?

ας μου στειλει p.m αν γνωριζει καποιον.

ευχαριστω..

 

Ρίξε ένα ψάξιμο στην Χρυσή ευκαιρία και κάνε 2-3 τηλέφωνα. Σίγουρα θα βρεθεί καλοθελητής.

Link to comment
Share on other sites

φοιτητομενού ΤΩΡΑ!

Με 2 Classic Cheeseburgers + 1 μερίδα πατάτες με μόνο 3,90€ στα Goody’s Burger House, αποκλειστικά για συνδρομητές WHAT’S UP Student.

Έχεις WHAT’S UP Student; ΤΩΡΑ δεν θα πεινάσεις ποτέ φοιτητή μου! Απόλαυσε το πιο αγαπημένο φοιτητικό μενού σε ένα κατάστημα Goody's Burger House.

Και για να χωνέψεις σου κάνουμε 250MB ΔΩΡΟ για 1 μέρα, με το που εξαργυρώσεις τον κωδικό σου!

Δες τα καταστήματα που συμμετέχουν στην προσφορά εδώ

 

ΒΗΜΑ 1

Για να αποκτήσεις τον DEALS for YOU κωδικό σου στείλε κενό SMS στο 19019.

Χρέωση ανά sms 0,20€ (συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ).

ΒΗΜΑ 2

Αμέσως θα λάβεις έναν μοναδικό DEALS for YOU κωδικό.

ΒΗΜΑ 3

Με τον κωδικό αυτό μπορείς να απολαύσεις 2 Classic Cheeseburgers + 1 μερίδα πατάτες με μόνο 3,90€ δίνοντας τοv στο ταμείο του Goody's Burger House.

 

ΌΡΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΕΙΣ

Edited by soufras
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...