Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

Πολυ καλο το επεισοδιο σημερα,

κριμα ομως για το ΤΤ!

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Περιστερόπουλος Περιστερόπουλος Περιστερόπουλος:up: :yahoo: :respect:

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Φάση είχε και το τρίτιο επεισόδιο. Νομίζω πως το σενάριο πάει πολύ καλά και ξεδιπλώνεται με μαεστρία σε κάθε επεισόδιο. Μου αρέσουν οι παραλληλισμοί που γίνονται σε κάθε επεισόδιο. Στο πρώτο ας πούμε ήταν το τάβλι, στο χθεσινό οι ευθείες γραμμές κ τα σημεία που τις ενώνουν. Πολύ έξυπνο, πραγματικά...

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Ειχε τρελο γελιο και το τριτο επισοδειο καλα ο Περιστεροπουλος δινει ρεστα!!!!!!!!

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν... Το σενάριο πάει καλά. Αργά μεν (ίσως μου φαίνεται εμένα γιατί ανυπομονώ να δω τι θα γίνει παρακάτω) αλλά σταθερά. Φροντίζει να καλύψει τις όποιες απορίες μας από πέρυσι και δίνει συνέχεια στα φετινά. Θα συμφωνήσω με τον Lerris σχετικά με τους παραλληλισμούς. Είναι από τις λίγες σειρές που με τις "Θεωρίες της Ράνιας" και της αφηγήσεις δίνει το έναυσμα για σοβαρές φιλοσοφικές συζητήσεις.

 

Ο τρόπος με τον οποίο ο Γιάννης προσεγγίζει τη Ράνια κάνει μπαμ ότι είναι αντιγραφή της προσέγγισης του Λουκά και κάνει επίσης μπαμ ότι είναι βαλτός!!!

 

Τα μαλλιά της Σολωμού έχουν μακρύνει λίγο ή μου φαίνεται; (ΟΚ, έχω φάει κόλλημα με την κοπέλα!!! :love: )

 

Θέλω κι εγώ να πάω το seicento μου στο συνεργείο και να μου το κάνουν Ferrari. Μπορώ; :lol: :lol: :lol:

 

Στην τελευταία σκηνή στο πίσω μέρος της Ράνιας (στο βάθος) φαίνεται κάποιος νεαρός. Το πρόσεξε κανείς; Κατάλαβε κανείς ποιος είναι;

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

paidia egw pistebw oti mexri stigmhs einai h fash ths metavashs kai ths nostalgias gia tous palious....to poly gelio pisteyw tha pesei sto epomeno epeisodio pou tha nai sth Nakso gia na xalasoun ton gamo.....padws mexri stigmhs ap ta kala sirial pou pezontai fetos!
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν το έπιασα, μπορεί κανείς να μου πει τι ακριβώς έγιναν οι άλλοι;;

 

Ο Αρθούρος, η Βλαντή, ο Μουμούρης (ναι, το παραδέχομαι, δεν έχω δει το finale της προηγούμενης σεζόν)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Καλά πάει σεναριακά, αλλά σε καμία περίπτωση ο δεύτερος κύκλος δε συναγωνίζεται τον πρώτο στο σενάριο.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

o arthouros pige stin ameriki se kapoio panepistimio pou ton kalese oi alloi duo den thimame nomizw den anaferotan tote

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν το έπιασα, μπορεί κανείς να μου πει τι ακριβώς έγιναν οι άλλοι;;

 

Ο Αρθούρος, η Βλαντή, ο Μουμούρης (ναι, το παραδέχομαι, δεν έχω δει το finale της προηγούμενης σεζόν)

 

Ο Αρθουρος δεχτηκε την προταση για να παει στο ΜΙΤ και εκει κατεληξε...οσο για τους αλλους δυο οπως πολυ σωστα ειπε και ο φιλος diaoloS πραγματι ποτε δεν εγινε γνωστο ποιο ηταν το μελλον τους!!!!!! Παντως αν δεν κανω λαθος εχει βγει η σειρα σε κομικς οπου εκει αναφερονται γεγονοτα που εχουν γινει μεταξυ των 5 χρονων που μεσολαβησαν ωστε η ιστορια να φτασει εδω που ειναι τωρα!!!!:) :)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Παντος ειναι πολυ ωραια η μουσικη επενδυση στη σειρα.Ειναι πραγματικα απιστευτη.Ξερει κανεις που μπορω να βρω τον πρωτο κυκλο γιατι δεν τον θυμαμαι σχεδον καθολου?
iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μ'αρέσει παρόλο που δεν έχω παρακολουθήσει καθόλου την προηγούμενη σαιζόν.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο φαίνεται μέχρι στιγμής το επεισόδιο.Αλλά δεν μου αρέσει και τόσο έτσι όπως βάφτηκε η Λίλα...
no sig...
Link to comment
Share on other sites

Γέλιο?Στο επόμενο που θα του πει το όχι!!!

Πάντως ενταξει,καλό ήταν.

Σουτ όμως τώρα γιατί αρχίζει το Πάλι από την αρχή...

no sig...
Link to comment
Share on other sites

paidia mexri stigmhs me ton mono pou gelaw eina i me ton peristeropoulo.....afasia t atomo!!!kata t alla to senario paei me argous rythmous...elpizw se kalytera...

 

Ισως το κανει αυτο για να μας βαλει στο κλιμα αυτον τον πεντε ετων που περασαν και να συνδεσει καπως τους δυο κυκλους για το πως εχει αλλαξει η ζωη των "ηρωων"!! Να μην μας πεταξει αμεσως τον νεο κυκλο σαν να ειναι νεο σηριαλ!;)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

το καλο που τους το θελω.......

οχι αλλο δραμα.στο s1ngles 1 ειχε ολη την ωρα γελιο.:D :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το καλο που τους το θελω.......

οχι αλλο δραμα.στο s1ngles 1 ειχε ολη την ωρα γελιο.:D :D

Δε θα το έλεγα αυτό..

 

Να σου θυμίσω δραματικά επεισόδια;

Link to comment
Share on other sites

Δε θα το έλεγα αυτό..

 

Να σου θυμίσω δραματικά επεισόδια;

 

ενταξει δεν ειπα οτι ολα ητανε μεσα στην χαρα ειχε δραμα και πολυ μαλιστα[λουκας].αλλα αυτα τωρα αρχισαν και δεν βλεπω καποια ενεργεια.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δε λεω καλη η σειρα φετος, αλλα δεν πιανει ΜΙΑ μπροστα στην προπερσινη... Τιποτα ομως!...

 

Ο Περιστεροπουλος γιατι μου τη σπαει ωρες ωρες;.!!..

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες ακομα δεν εχει παρει καποια πλοκη η σειρα, τωρα γνωρζονται οι πρωταγωνιστες μεταξυ τους, και αρχιζουν να φτιαχνουν την παρεα!!! Ειμαστε ακομα νωρις....οι σειρα θα εχει γελιο!!!! Μην τσιτωνετε....

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...