Jump to content

LeEco Cool1


nio83
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

τι είναι αυτό ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μα για οσους ασχολουνται με root και τετοια.. (εγω οχι :D )

 

Kαι αυτο για firmware, λεει

 

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=776801&st=20

Edited by Michael22
Link to comment
Share on other sites

ακριβως!αλλα αγορασα το otg καλωδιο usb type c και δουλευει.

 

Παντως το αλλο ανταπτορακι που πηρα απο Παμπλικ (micro USB se C) δουλευει μαι χαρα για ΦΟΡΤΙΣΗ! (μαζι με τα "παλια" κλασσικα καλωδια που ειχα, για φορτιση USB -> microUSB)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάνεις από θεσσαλονικη να έχει περισια θηκουλα για άμεση αγορα

 

Έχεις παραλαβει τη συσκευή φίλε μου? Νομιζω εχεις και redmi pro, αν μπορεσεις να μας πεις 2 λογια σα σύγκριση μεταξυ των 2 συσκευων....

Link to comment
Share on other sites

Έχεις παραλαβει τη συσκευή φίλε μου? Νομιζω εχεις και redmi pro, αν μπορεσεις να μας πεις 2 λογια σα σύγκριση μεταξυ των 2 συσκευων....

 

ναι εχει 2 μερες την εχω...επιδωσεις,αυτονομια και καμερα καλυτερο το leeco..το redmi pro υπερτερει σαν ομορφια..

Link to comment
Share on other sites

ναι εχει 2 μερες την εχω...επιδωσεις,αυτονομια και καμερα καλυτερο το leeco..το redmi pro υπερτερει σαν ομορφια..

 

Αυτη την αποψη εχω κι εγω χωρις να τα εχω δει απο κοντα. Ειναι αρκετη η διαφορα στη καμερα ωστε να κανει καποιον να το προτιμησει εναντι του xiaomi? Οθονες; ;;;

Link to comment
Share on other sites

Αυτη την αποψη εχω κι εγω χωρις να τα εχω δει απο κοντα. Ειναι αρκετη η διαφορα στη καμερα ωστε να κανει καποιον να το προτιμησει εναντι του xiaomi? Οθονες; ;;;

 

Θα σου απαντήσω απλά ότι είδη ψάχνω τρόπο να το κάνω τραμπα ή να το πουλησω για να πάρω ξανά Redmi pro σε μαυρο

Link to comment
Share on other sites

Θα σου απαντήσω απλά ότι είδη ψάχνω τρόπο να το κάνω τραμπα ή να το πουλησω για να πάρω ξανά Redmi pro σε μαυρο
τοσο χαλια ειναι;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα σου απαντήσω απλά ότι είδη ψάχνω τρόπο να το κάνω τραμπα ή να το πουλησω για να πάρω ξανά Redmi pro σε μαυρο

 

δηλαδη για να καταλάβω το letv ειναι καλυτερο σε ολα πλην της εμφανισης?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι χαλια το τηλεφωνο ρε παιδια,ειναι πιο δυνατο απ το redmi pro.... απλα κατ εμε(γουστα ειναι αυτα) το xiaomi ειναι ανωτερο εμφανισιακα...για αλλους μπορει να ειναι το leeco..οπως ειχα γραψει ενα μινι review sto θρεντ του redmi pro, οταν το επιασα στα χερια μου και το ειδα ετσι απο κοντα ενιωσα οπως και με το one plus one sandstone black=ενθουσιαστικα
Link to comment
Share on other sites

Εμενα ΚΑΙ εμφανησιακα μια χαρα μου αρεσει! (αν και στο παρελθον ειχα παντα μαυρα) Και εχει και καλο "πιασιμο/κρατημα" στο χερι!

Προσωπικα γουστα ειναι απο εκει και περα..

 

 

http://www.igeekphone.com/wp-content/uploads/2016/08/8251241_tu41_thumb_%E5%89%AF%E6%9C%AC.jpg

LeEco Cool1

 

http://www.igeekphone.com/wp-content/uploads/2016/08/s_dfcc1fae562f4b019b9feff447f40478_%E5%89%AF%E6%9C%AC-1-768x512.jpg

Xiaomi Redmi Pro

 

ετσι για τη συγκριση εμφανησιακα, οριστε και το Huawei P9

http://consumer.huawei.com/en/mobile-phones/p9/images/p9/360-sequence/00.jpg

Edited by Michael22
Link to comment
Share on other sites

το κινητακι παιζει αμεσως απτο κουτι;η θελει καμια ρομ απο ιταλια μερια;

ειμαι στο τσακ να το αγορασω

Link to comment
Share on other sites

το κινητακι παιζει αμεσως απτο κουτι;η θελει καμια ρομ απο ιταλια μερια;

ειμαι στο τσακ να το αγορασω

 

Μία χαρά παίζει...

Link to comment
Share on other sites

το κινητακι παιζει αμεσως απτο κουτι;η θελει καμια ρομ απο ιταλια μερια;

ειμαι στο τσακ να το αγορασω

Επιβεβαιωνω, οπως λεει και ο φιλος απο πανω..

 

Και σιγουρα δεν ειναι "κινητακι" ...κινηταρα ειναι (για την τιμη του κιολας.. )

Ασε που πιστευω ακραδαντα οτι με ενα απντεητ της καμερας (θα γινει ομως?) θα κανει απιστευτα πραγματα (σε ολες τις νυχτερινες, γιατι σε κλειστους χωρους, μερα και bokeh ... συναγωνιζεται συχνα τις "μεγαλες ναυαρχιδες")

 

υγ πλεον πρεπει τωρα να εχει, as it is, το google play (εγω το ειχα ζητησει) και με το swiftkey γραφω ελληνικα σε μυνηματα. σοσιαλ κλπ

Edited by Michael22
Link to comment
Share on other sites

ολα ειναι κομπλε στα ελληνικα;γιατι ενα x620 που εφερα δεν ηταν

update θα εχει λετε στο μελλον, η μονο με πειραγμενη ρομ;

εχω ενα lenovo k3 note και μου το ζητησε ενας φιλος και λεω ειναι ευκαιρια να παρω κατι με καλυτερη μπαταρια κ καμερα

γιατι σε ολα με καλυπτε το λενοβο

Link to comment
Share on other sites

Koiταξε, δεν μιλουσαμε για εληνικα μενου! ΔΕΝ...

Οπως εχω ξαναπει δεν με ενδιαφερουν καθολου τα ελληνικα μενου (προτιμω τα αγγλικα).

 

Το swiftkey keyboard (google play) για να γραφουμε μυνηματα κλπ στα ελληνικα ναι :happy:

 

ΥΓ

για οποιον ενδιαφερει (εμενα ΟΧΙ) εδω υπαρχει μια ρομ με οδηγιες (στα Ιταλικα) kαι εικονες για εγκατασταση της rom Grossoshop (multilanguage)

http://blog.grossoshop.net/cool1-c106-installazione-rom-grossoshop/

Link to comment
Share on other sites

η παραπάνω rom μιας και την έχω τσεκάρει είναι και αυτή στο ήμισυ Ελληνική, παρόλα αυτά αρκετά απο τα bugs Που είχα γράψει παλιότερα σε εμένα έχουν διορθωθεί.
Link to comment
Share on other sites

[/color]παιδια για πητε λιγο με ποια ρομ να το ζητησω η ειναι καλυτερο το κινητο?ποιες ρομ υπαρχουν και ποιες να αποφυγω ?ειναι κατι σαν τα κινητα τις xiaomi με τις ρομ αγγλοκινεζικη στειμπλ ντιβλοπερ?δεν με ενδιαφερουν τα ελληνικα
Link to comment
Share on other sites

παρτο ετσι οπως ειναι φιλε.

Με την οριτζιναλ αφου δεν σε ενδιαφερουν τα ελληνικα (οπως εμενα). Παρα μονο Swiftekey keyboard και Google Play, Eμενα μου ηρθε και με τα δυο αυτα απο Geekbuy

Link to comment
Share on other sites

παρτο ετσι οπως ειναι φιλε.

Με την οριτζιναλ αφου δεν σε ενδιαφερουν τα ελληνικα (οπως εμενα). Παρα μονο Swiftekey keyboard και Google Play, Eμενα μου ηρθε και με τα δυο αυτα απο Geekbuy

 

οκ ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

παιδια μετα κοπων και βασανων περασα αυτη τη ρομ http://www.letv.re/topic/1811-bb72c106-cool1-eui-58-17s-multilanguage/?page=1 και το κινητο σπερνει. Εκανε 85.500 στο antutu ειναι rootarismeno 6.0.1 και δεν εχει κανενα απολυτως bug. Google play services κτλπ καθως και τα ελληνικα ρολοι.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...