Jump to content

Samsung Galaxy Note 7 (SM-N930F)


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν παίζεις μπάλα μόνος σου χωρίς ανταγωνισμό και δεν έχεις πίεση από αντίστοιχη συσκευή άλλης εταιρίας αυτά γίνονται.... το s7e βγήκε άψογο γιατί εκεί έπρεπε να χτυπήσεις τον ανταγωνισμό. Με το note που παίζει μπάλα μόνο του την πάτησαν μια που ήταν χαλαρά τα πράγματα. Καιρός να βάλουν μυαλό μια που θεωρώ ότι κέρδος με το note 7 δύσκολα θα εχουν ( τουλάχιστον αυτό που είχαν προβλέψει ) παρόλο που είναι κινηταρα.... εγω λέω να το πάρω Χριστούγεννα αφού βγει κάνα 2μηνο στην πιάτσα και γιατί θα έχει καλύτερη τιμή. ( μετα την πατατα που εκαναν παρολο που ειναι πολυ καλο θεωρω οτι δεν αξιζει την τιμη του ) και γιατί θέλω να δω εάν όντως θα είναι χωρίς θέματα...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορείς να μας πεις αν'είχε διακριτικά και αν έχει διαφορετικά εικονίδια μπαταρίας

Καλορίζικο φιλαράκι να το χαρείς!!!

Samsung Galaxy Note 10+
Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα τις προπαραγγελιες μολις μιλησα με σαμσουνγκ και δεν εχουν χρονο παραδοσης...

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

I beg to dream and differ from the hollow lies....
Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα τις προπαραγγελιες μολις μιλησα με σαμσουνγκ και δεν εχουν χρονο παραδοσης...

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κι εγώ πριν λίγο μίλησα με Samsung ... Την επόμενη εβδομάδα ολοκληρώνει η διαδικασία αντικατάστασης και αμέσως θα περάσουν και στις προπαραγγελιες και στις κανονικές πωλήσεις. Χωρις καθυστέρηση. Ετσι με ενημέρωσαν... Οπότε λογικά προς το τέλος του μήνα... Ελπίζω να βγουν αληθινοί και να μην αλλάξουν τα σχέδιά τους...

Link to comment
Share on other sites

Από την μία πλευρά δεν υπάρχει ακόμα ημερομηνία παράδοσης, ενώ από την άλλη πλευρά, στο τέλος της άλλης εβδομάδας ενδεχομένως. Ωραίοι είναι αυτoi εκεί στην samsung.
Link to comment
Share on other sites

Στα διακριτικά μου έδειξαν ένα μαύρο τετράγωνο στην ετικέτα (που μου είπαν ότι δεν υπήρχε στο παλιό) και ναι, το εικονίδιο της μπαταρίας είναι πράσινο!
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ πριν λίγο μίλησα με Samsung ... Την επόμενη εβδομάδα ολοκληρώνει η διαδικασία αντικατάστασης και αμέσως θα περάσουν και στις προπαραγγελιες και στις κανονικές πωλήσεις. Χωρις καθυστέρηση. Ετσι με ενημέρωσαν... Οπότε λογικά προς το τέλος του μήνα... Ελπίζω να βγουν αληθινοί και να μην αλλάξουν τα σχέδιά τους...

 

 

...Καί τι θα πεί "ολοκληρώνεται η διαδικασία αντικατάστασης και αμέσως μετά....."

Αν εγώ π.χ. δεν αλλάξω την συσκευή μου είτε γιατί δεν το ήξερα ,είτε γιατί το αμέλησα είτε ο,τιδήποτε...δεν θα αρχίσουν οι προπαραγγελίες και οι πωλήσεις?! αυτό μας λέει η samsung ??

θα περιμένουν εμένα και άλλους 5-10 και μετά..?

Λοιπόν ας σοβαρευτούν εκεί στη samsung λίγο και να μας πούνε ότι δεν έχουν στοκ ακόμα και όχι τις μαλ@$%ς που ξέρουν να λένε!

Αρκετή υπομονή είχαμε μέχρι τώρα αλλά το κράξιμο κάνει τεράστιο κακό στις πωλήσεις του note και καλά θα κάνουν να βιαστούν.

 

Στην Αμερική η διαδικασία αντ/σης και οι νέες πωλήσεις τρέχουν παράλληλα, δεν χάνουν χρόνο και αυτό είναι το σωστό. Τι σχέση έχει το ένα με το άλλο? Καμία.

Και τι διαδικασία αντ/σης είναι αυτή στην Ελλάδα? πόσοι πήραν συσκευές πρίν τις 2/9..ελάχιστοι...Πιό πολλοί είναι αυτοί με τις duos συσκευές και τα μονόκαρτα από amazon-ebay....παρά οι υπόλοιποι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://mobile.reuters.com/article/technologyNews/idUSKCN11S2S2

 

...λοιπόν αν ισχύουν αυτά...από Δευτέρα-Τρίτη πρέπει να αρχίσει ομαδικό κράξιμο και δυσφήμιση σε fb, twitter καί σε όλα τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης..!!

βέβαια στην Αμερική....βγήκε η φήμη για ξεκίνημα κανονικών πωλήσεων τέλος Οκτωβρίου αλλά την επομένη μέρα ξεκίνησαν οι πωλήσεις κανανικά (τουλάχιστον από verizon-sprint).....

οπότε και εδώ μπορεί να συμβεί το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

Καλά τις έκαψε απο μόνη της τώρα τις πωλήσεις μετά απο αυτό. Δηλαδή τέλος Νοεμβρίου κανονικα πωλήσεις και σε 1,5 μηνα ( ίσως και νωρίτερα ) θα μιλάνε όλοι για το S8 με τα 6Giga Ram ... καλύτερη κάμερα.. μπαταριά κτλ.

 

Και μην ακούω πως δεν έχει S-pen το S8, γιατι οι μισοί απο εμάς θα τρέχουν να το πάρουν. Οπότε μετα το Note 4 ... πάμε για ΝΟΤΕ 8.... βρε πως περνάνε τα χρόνια!!!!

Link to comment
Share on other sites

...Καί τι θα πεί "ολοκληρώνεται η διαδικασία αντικατάστασης και αμέσως μετά....."

Αν εγώ π.χ. δεν αλλάξω την συσκευή μου είτε γιατί δεν το ήξερα ,είτε γιατί το αμέλησα είτε ο,τιδήποτε...δεν θα αρχίσουν οι προπαραγγελίες και οι πωλήσεις?! αυτό μας λέει η samsung ??

θα περιμένουν εμένα και άλλους 5-10 και μετά..?

Λοιπόν ας σοβαρευτούν εκεί στη samsung λίγο και να μας πούνε ότι δεν έχουν στοκ ακόμα και όχι τις μαλ@$%ς που ξέρουν να λένε!

Αρκετή υπομονή είχαμε μέχρι τώρα αλλά το κράξιμο κάνει τεράστιο κακό στις πωλήσεις του note και καλά θα κάνουν να βιαστούν.

 

Στην Αμερική η διαδικασία αντ/σης και οι νέες πωλήσεις τρέχουν παράλληλα, δεν χάνουν χρόνο και αυτό είναι το σωστό. Τι σχέση έχει το ένα με το άλλο? Καμία.

Και τι διαδικασία αντ/σης είναι αυτή στην Ελλάδα? πόσοι πήραν συσκευές πρίν τις 2/9..ελάχιστοι...Πιό πολλοί είναι αυτοί με τις duos συσκευές και τα μονόκαρτα από amazon-ebay....παρά οι υπόλοιποι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://mobile.reuters.com/article/technologyNews/idUSKCN11S2S2

 

...λοιπόν αν ισχύουν αυτά...από Δευτέρα-Τρίτη πρέπει να αρχίσει ομαδικό κράξιμο και δυσφήμιση σε fb, twitter καί σε όλα τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης..!!

βέβαια στην Αμερική....βγήκε η φήμη για ξεκίνημα κανονικών πωλήσεων τέλος Οκτωβρίου αλλά την επομένη μέρα ξεκίνησαν οι πωλήσεις κανανικά (τουλάχιστον από verizon-sprint).....

οπότε και εδώ μπορεί να συμβεί το ίδιο.

Μη τα παίρνεις στο κρανίο.:lol:

Προφανώς μιλάει για αυτούς που μπήκαν σε αυτή τη διαδικασία.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

επικοινωνησα με το chat της samsung για κατι αλλο και παραλληλα ρωτησα γαι το αν ξερουν κατι για κυκλοφορία....

απάντησαν οτι δεν γνωρίζουν κατι επίσημο...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

μεγάλη ητταγια την εταιρεία.ευχομαι η χασούρα να μην μεταφραστεί σε απολύσεις ή κάτι τέτοιο και μην μου πείτε ότι θα το καταπιεί έτσι αυτό το ποτήρι.

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Οποιος παντως μοιραστει μαζι μας Θετικη Ειδηση/ Εμπειρια για το τηλεφωνο θα εχει την αμεριστη εκτιμηση ολων μας:lol::lol::lol::lol:

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Οποιος παντως μοιραστει μαζι μας Θετικη Ειδηση/ Εμπειρια για το τηλεφωνο θα εχει την αμεριστη εκτιμηση ολων μας:lol::lol::lol::lol:

 

Χαχαχαχαχχα....κλαίω.....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε τι άλλο έχει να βγει στη φόρα για το Ν7. Άμα ξεκινήσει στραβά η ιστορία ....

 

Στάλθηκε από το SM-T320 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλουνται οι εκλεκτοι συμφορουμιτες που θα παραλαβουν τις νεες συσκευες αντικαταστασης να γραψουν κανα post.... γιατι 2 μηνες..μες το thread....θα γεμισουμε Κηδειοχαρτα:lol::lol::lol:

 

http://i1382.photobucket.com/albums/ah274/tbairaktaris/Mobile%20Uploads/ZomboMeme23092016222018%2023092016222018_zpsr13o2pgf.jpg

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε παιδια πως κανετε ετσι σαν μανιακοι ; Δυο μηνες αντεξτε και θα ερθη στην ευρωπη δεν ειπαν οτι δεν θα το φερουν καν οπως κανανε με το Note 5 ημαρτον πλεον. Και στην Cyta Κύπρου τους εστηλα εμαιλ και μ απαντησαν:

 

Αγαπητέ κύριε ,

Σας ευχαριστούμε για το ηλεκτρονικό σας μήνυμα.

Σχετικά με το πιο κάτω αίτημά σας, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι ενδεχομένως θα υπάρχει διαθέσιμο μετά τις 10 Οκτωβρίου.

Στη διάθεσή σας

Με εκτίμηση,

 

Αρα μην το σαβετε απο τωρα ρε παιδια κριμα ειναι πραγματικα τοσο ωραιο και εκτιμω αυτη την προσπαθεια της σαμμυ και καθυστεριση της να το φερει στην ευρωπη γιατι αν ερθει παλι με προβληματικη μπαταρια τρεχα γηρευε τους.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι φιλε....Ολοι Κυπρο ...μετα!!!

 

Στάλθηκε από το SM-T810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Στο techblog ο Βλαχακης λεει οτι θα ερθει Ευρωπη τελη Νοεμβριου !!!!!!!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Στο techblog ο Βλαχακης λεει οτι θα ερθει Ευρωπη τελη Νοεμβριου !!!!!!!

 

Παίζει σήμερα γενικά αυτή η (καταδικαστική) είδηση :X:cry::down:

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω οτι σώζεται πλέον η κατάσταση , ειδικά αν το φέρουν Νοέμβριο με αρχική τα 800+ και ενώ υπαρχει ο φόβος για το πως θα είναι οι νέες παρτίδες .

Κρίμα μια γιατί το note ήταν μοναδικό αλλά μια η περυσινή χρονιά μια η φετινή το έθαψαν μόνοι τους οι Κορεάτες .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Δεν το λεει κανενας Βλαχακης...αναπαραγωγη της ειδησης που παιζει απο πρωι..απο το reuters και μετα απο το ενα στο αλλο site...

 

 

Στάλθηκε από το SM-T810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 7 (SM-N930F)
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...