Jump to content

[OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 823
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν αξίζει παιδιά να δώσουμε το 3T για το 5αρι, ένα σοβαρό λόγο δεν βρίσκω

 

ONEPLUS A3003

 

Συμφωνω απολυτως,αυτο ειναι το δημιουργημα του μαρκετινγκ δεκαετιες τωρα και η "ψυχολογια" του καταναλωτη που θεωρει πως πρεπει να παρει το τελευταιο μοντελο,υποθετικα το καλυτερο,το πιο ομορφο κτλ κτλ.Ειδικα στο τομεα κινητο/smartphone υπαρχουν απειρα παραδειγματα καταναλωτων που χρησιμοποιουν το 30% των δυνατοτητων του.Στην ιδια κατηγορια θεωρω πως ειμαι και εγω με το 1+ 3Τ για αυτο και ψυχραιμα αποφασισα πως ειναι αστειο με την χρηση που κανω να μπω στη διαδικασια αλλαγης 2 εβδομαδες μετα.

Για καποιον που εχει μερακι ειναι γνωστης και το κανει "παντοφλα" το android ναι,για εμενα οχι.

Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται περαν της αρχικης τιμης της συσκευης,στο πόσο καιρο εχει εγγυηση ακομα αλλα και σε τι ποσα πουλαει ο "ανταγωνισμος".

Πχ εμενα μου μπηκαν σκεψεις για το 5 αλλα το 3Τ το εχω απο τις 06/06/17 και το εχω φορτισει ολες κ ολες 4 φορες οποτε δεν θα το πουλουσα κατω απο 350Ε.Εσυ με το 128αρι θα μπορουσες να πιασεις καλυτερη τιμη πιστευω.

4 φορές από τις 6/6? Μήπως κάπου μπερδεύεται? Ούτε με το g2 δεν είχα τέτοια μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν μπερδεύεται ή αν δεν το δουλεύει όλες τις μέρες σαν κύρια συσκευή αλλά το OnePlus 3T έχει κλάσεις ανώτερη αυτονομία από το g2

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 φορές από τις 6/6? Μήπως κάπου μπερδεύεται? Ούτε με το g2 δεν είχα τέτοια μπαταρία.

 

Και ομως φιλε δεν μπερδευομαι καθολου μετρημενες 4 και χθες το βραδυ 5η φορα.Και πρωην κατοχος g2 που οντως ειχε φοβερη αυτονομια αλλα με το 3Τ εχω παθει πλακα.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Το oneplus 3T απο το επίσημο μαγαζι το ξεχναμε? ή υπάρχει καποια πληροφορια για εκ νεου διαθεσιμότητα?
Link to comment
Share on other sites

Το oneplus 3T απο το επίσημο μαγαζι το ξεχναμε? ή υπάρχει καποια πληροφορια για εκ νεου διαθεσιμότητα?

 

Αν εννοεις το επισημο site-δικτυο της oneplus που πιστευω το 95% εχει αγορασει απο εκει τοτε ναι το ξεχνας.Με το που βγηκε το 5αρι τελος το 3Τ.

Link to comment
Share on other sites

Δλδ σταματα η παραγωγη του και οτι βρουμε απο τρίτους μεχρι να εξαντληθεί ή απλα η μαμά για ευνόητους λογους σταματα να το πουλά απο το δικο της μαγαζι αλλα συνεχίζεται η παραγωγη του?
Link to comment
Share on other sites

Δλδ σταματα η παραγωγη του και οτι βρουμε απο τρίτους μεχρι να εξαντληθεί ή απλα η μαμά για ευνόητους λογους σταματα να το πουλά απο το δικο της μαγαζι αλλα συνεχίζεται η παραγωγη του?
Σταματα την παραγωγή φίλε, για τους κατόχους αυτό είναι καλό, κρατά αξία, γι αυτό από την στιγμή που το βγάζει κρατάει την τιμή από το επίσημο site ίδια, δεν την ρίχνει

 

ONEPLUS A3003

Link to comment
Share on other sites

Δλδ σταματα η παραγωγη του και οτι βρουμε απο τρίτους μεχρι να εξαντληθεί ή απλα η μαμά για ευνόητους λογους σταματα να το πουλά απο το δικο της μαγαζι αλλα συνεχίζεται η παραγωγη του?

 

Μονο απο 2ο χερι πλεον.

Link to comment
Share on other sites

παιδες, η global εκδοση του oneplus 3t στο gearbest http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_649867.html?wid=11 ειναι η ιδια με αυτη που πουλαει το ευρωπαικο onsite store της oneplus?

Δεδομενου πως δεν μπορει να αγοραστει πλεον επισημα απο την ιδια τη oneplus, γιαυτο ρωταω.

Link to comment
Share on other sites

παιδες, η global εκδοση του oneplus 3t στο gearbest http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_649867.html?wid=11 ειναι η ιδια με αυτη που πουλαει το ευρωπαικο onsite store της oneplus?

Δεδομενου πως δεν μπορει να αγοραστει πλεον επισημα απο την ιδια τη oneplus, γιαυτο ρωταω.

Αυτό θα ήθελα να το μάθω και εγώ..

 

Επίσης, θα υπάρχει κανένα θέμα με το τελωνείο?

Link to comment
Share on other sites

Αν αγοράσω μεταχειρισμένο OP3t όπου είναι ακόμα εντός εγγύησης από την OP θα μπορώ να την αξιοποιήσω σε περίπτωση που χρειαστεί?

 

Αν εχεις την αποδειξη τοτε σιγουρα ναι, αν οχι ,δεν γνωριζω ,μπορεις να τους κανεις μια ερωτηση στο επισημο site

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις την αποδειξη τοτε σιγουρα ναι, αν οχι ,δεν γνωριζω ,μπορεις να τους κανεις μια ερωτηση στο επισημο site

Και με την απόδειξη πως γίνεται η διαδικασία? Κανονικά με το RMA?

Link to comment
Share on other sites

Και με την απόδειξη πως γίνεται η διαδικασία? Κανονικά με το RMA?
Δεν ξέρω, δεν μου έχει συμβεί, λογικά όπως γίνεται παντού, κάνε μια ερώτηση στο επίσημο site

 

ONEPLUS A3003

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω, δεν μου έχει συμβεί, λογικά όπως γίνεται παντού, κάνε μια ερώτηση στο επίσημο site

 

ONEPLUS A3003

 

Μου απάντησαν και μου είπαν πως χρειάζεται ο κωδικός παραγγελίας και να υπάρχει, η απόδειξη.

 

Εντάξει, στέλνω πίσω το OP5 και ξεκινάω αναζήτηση για OP3t..

Link to comment
Share on other sites

Μου απάντησαν και μου είπαν πως χρειάζεται ο κωδικός παραγγελίας και να υπάρχει, η απόδειξη.

 

Εντάξει, στέλνω πίσω το OP5 και ξεκινάω αναζήτηση για OP3t..

 

Ο κωδικος παραγγελιας ειναι πανω και καλα στην αποδειξη ,αποδειξη με τιμη αγορας του κινητου δεν υπαρχει, σου στελνουν ενα χαρτι με αριθμο imei της συσκευης και τα στοιχεια σου, αγορα κλπ κλπ ,αυτο ειναι αποδειξη-εγγυηση ,αυτο χρειαζεσαι

Link to comment
Share on other sites

παιδες, η global εκδοση του oneplus 3t στο gearbest http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_649867.html?wid=11 ειναι η ιδια με αυτη που πουλαει το ευρωπαικο onsite store της oneplus?

Δεδομενου πως δεν μπορει να αγοραστει πλεον επισημα απο την ιδια τη oneplus, γιαυτο ρωταω.

 

Αυτό θα ήθελα να το μάθω και εγώ..

 

Επίσης, θα υπάρχει κανένα θέμα με το τελωνείο?

 

Δείχνει να είναι το ίδιο,αλλά εγγύηση θα έχετε από το GearBest, με ότι αυτό συνεπάγεται.

Επίσης το τελωνείο πλέον δεν είναι απίθανο.

Link to comment
Share on other sites

Ο κωδικος παραγγελιας ειναι πανω και καλα στην αποδειξη ,αποδειξη με τιμη αγορας του κινητου δεν υπαρχει, σου στελνουν ενα χαρτι με αριθμο imei της συσκευης και τα στοιχεια σου, αγορα κλπ κλπ ,αυτο ειναι αποδειξη-εγγυηση ,αυτο χρειαζεσαι

Οπότε αν δίνει "απόδειξη" μαζί θα είμαι μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Αν αγοράσω μεταχειρισμένο OP3t όπου είναι ακόμα εντός εγγύησης από την OP θα μπορώ να την αξιοποιήσω σε περίπτωση που χρειαστεί?

 

επειδη πηρα και εγω απο χερι το 3t,πρεπει να σου δωσει το χαρτι της παραγγελιας ('αποδειξη') σε περιπτωση που χρειαστει να το στειλεις!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά καλησπέρα, μπορώ να αγοράσω απο κάπου το 3t? Αλλά απο κάπου σίγουρα, να μην εχω θεμα με τελωνεία και εγγυήσεις, έχει αγοράσει κανείς πρόσφατα?
Link to comment
Share on other sites

Αν αγοράσω μεταχειρισμένο OP3t όπου είναι ακόμα εντός εγγύησης από την OP θα μπορώ να την αξιοποιήσω σε περίπτωση που χρειαστεί?
Ακριβώς το ίδιο είχα απορία γιατί περιμένω ένα μεταχειρισμένο από Γερμανία.

 

Στα άλλα θέματα του Oneplus δεν έδιναν τόσες πληροφορίες.

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...