Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson K750i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τωρα που βγηκε το κινητο μηπως θα επρεπε να δημιουργηθει ενα αλλο θεμα για τα παιχνιδια ηχους κλησης αναβαθμησεις κτλ. Για να τα βρησκουμε ευκολα, γιατι σε αυτο το θεμα υπαρχουν 149 σελιδες και ειναι αδυνατον να διαβαστουν ολα. Ασε που τα περισσσοτερα ειναι ποστς για τις δυνατοτητες που θα ειχε το κινητο αλλα τωρα βγηκε δεν μας χρειαζετε το θεμα αυτο. κατα την γνωμη μου....

Currently Using: Apple iPhone 6s 64GB, HTC One Silver

Πέρασαν...: Nokia 3120, Siemens C55, Siemens SX1, Nokia 6600, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson W800i, Qtek S200, HTC TyTN II, Nokia 2680, Nokia 6500 Slide (Silver), Nokia E72, Apple iPad 2 32GB WiFi, Apple iPhone 4S White 16GB, HTC Desire (R.I.P.), Samsung Galaxy S4 Black, Apple iPad 3 32GB Cellular, HTC Desire 310

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τωρα που βγηκε το κινητο μηπως θα επρεπε να δημιουργηθει ενα αλλο θεμα για τα παιχνιδια ηχους κλησης αναβαθμησεις κτλ. Για να τα βρησκουμε ευκολα, γιατι σε αυτο το θεμα υπαρχουν 149 σελιδες και ειναι αδυνατον να διαβαστουν ολα. Ασε που τα περισσσοτερα ειναι ποστς για τις δυνατοτητες που θα ειχε το κινητο αλλα τωρα βγηκε δεν μας χρειαζετε το θεμα αυτο. κατα την γνωμη μου....

Yparxei hdh analogo 8ema me games,applications kai alla diafora!!! --> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=73622

Link to comment
Share on other sites

Επειδη το σκεφτομαι και εγω να το παρω θελω ξανα να υποβαλλω μια ερωτηση σε :!: οσους το εχουν ΚΑΙ ΜΟΝΟ :!: πως ειναι το ακουστικο κατα την διαρκεια συνιμιλιας ?Σε δρομο σε μερη που υπαρχει καποιος θορυβος ακουγεται κανονικα, σιγανα, δυνατα πως ?Συγνωμη που ρωταω ξανα αλλα το θεωρω πολυ σπουδαιο γιατι πανω απο ολα μιλαμε για κινητο[Παρακαλω ξανα οσοι δεν το εχουν μην απαντησουν με τις γνωστες απαντησεις ...]
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

gia sas pedes doulevo ston germano to til tha einai diathesimo tin triti se ola katastimata germanos stin timi ton 382 euro kai stin posotita ton 1 me 2 temahia

sto kathe katastima....i epomeni paralavi den xero pote tha gini...opios prolavi

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η ενταση του ακουστικου δεν ειναι παραπανω απο μετρια. Του 6230(i) ειναι αρκετα δυνατοτερη. Εμενα με προβληματιζει σε ενα πχ. καφε ενω με το αλλο το προβλημα ειναι πολυ μικροτερο.

σε ευχαριστω πολυ φιλε μου με προβληματιζει αρκετα αυτο που αναφερεις

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

gia sas pedes doulevo ston germano to til tha einai diathesimo tin triti se ola katastimata germanos stin timi ton 382 euro kai stin posotita ton 1 me 2 temahia

sto kathe katastima....i epomeni paralavi den xero pote tha gini...opios prolavi

Giati mono toso liga kommatia??

Link to comment
Share on other sites

...μάλλον γιατί είναι πολλά τα καταστήματα του Γερμανού κ η πρώτη παραγγελία είναι μικρή.

 

Υπάρχουν κ άλλες πορτοκαλιές...η τιμή είναι καλή πάντως.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

paidia thelw na parw ena memory stick gia to k750 1gb . poio mou proteinetai kai apo poio magazi?

file apo edw alla prepei na gineis prwta melos --->http://www.sem-shop.de/product_info.php?cPath=59_62&products_id=693&sort=2a&language=en

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή πέφτει κ’άλλο :rolleyes: :rolleyes: 365 € στο eshop.

Μέχρι τον Σεπτέμβρη θα έχει φτάσει καμιά 300αρα :lol: :lol:

 

To eshop έχει το vodafone K750i.

Ίσως απο εδώ να μπορούμε να πάρουμε μια πρώτη γεύση για την αναμενόμενη πτώση της τιμής των vodafonized τώρα που σιγά σιγά θα έρθουν τα original στην αγορά!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

παντως την καλυτερη τιμη την ειχε το 9volto απ ολα τα αλλα e-shops.

τη δευτερα θα παω στο service να ρωτησω αν τωρα μπορουν να μου βαζουν ανοιχτα οτι νεα αναβαθμιση ερχεται για το k-750i,να δω τι θα μου πουν.

ελπιζω παντως οταν παω να κανω καμια online αναβαθμιση να μην βρεθω προ-εκπληξεων κι εννοω να μπει παλι κανενα vf live menu ξανα αν και δεν το νομιζω,πιστευω οτι τωρα ειναι κανονικα ξεκλειδωτο απλα παντα εχω αυτην την πολυ μικρη υποψια.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

αλήθεια αξίζει να πάρει κανείς την high speed εκδοση των memory stick; Θέλω να πώ αθτή η έξτρα ταχύτητα είναι εκμεταλεύσιμη από τα κινητά ή η διαφορά θα φαίνεται μόνο στο card reader???

 

cheers

Link to comment
Share on other sites

Η ενταση του ακουστικου δεν ειναι παραπανω απο μετρια. Του 6230(i) ειναι αρκετα δυνατοτερη. Εμενα με προβληματιζει σε ενα πχ. καφε ενω με το αλλο το προβλημα ειναι πολυ μικροτερο.
Ειναι ποιο δυνατη απο το s700;Ειναι ιδια;
Link to comment
Share on other sites

Στα κινητά δεν φαίνεται πολύ, μη σου πω και καθόλου! Στους αναγνώστες καρτών καταλαβαίνεις καλύτερα την διαφορά. Εκεί όντως φαίνεται πόση είναι η ταχύτητα.
Link to comment
Share on other sites

παντως την καλυτερη τιμη την ειχε το 9volto απ ολα τα αλλα e-shops.

τη δευτερα θα παω στο service να ρωτησω αν τωρα μπορουν να μου βαζουν ανοιχτα οτι νεα αναβαθμιση ερχεται για το k-750i,να δω τι θα μου πουν.

ελπιζω παντως οταν παω να κανω καμια online αναβαθμιση να μην βρεθω προ-εκπληξεων κι εννοω να μπει παλι κανενα vf live menu ξανα αν και δεν το νομιζω,πιστευω οτι τωρα ειναι κανονικα ξεκλειδωτο απλα παντα εχω αυτην την πολυ μικρη υποψια.

 

Να σου βάλει voda έκδοση χλομό!!!

Να μην σε αφήσει να κάνεις την αναβάθμιση ίσως, αν και αυτο μου φαίνεται απίθανο!! :)

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ φιλε μου με προβληματιζει αρκετα αυτο που αναφερεις

 

Εγω στη θεση σου δεν θα προβληματιζομουνα απο τις αποψεις του εν λογω χρηστη φιλε μου!

Αμα διαβαζες και τα προηγουμενα ποστ του θα ειχες καταλαβει οτι εχει επιδωθει σε μια ανελεητη δυσφημηση του κινητου υπερ μιας σαφεστατα χειροτερης συσκευης!

 

Καλυτερα να ακουσεις τις αποψεις αλλων κατοχων του κινητου.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί νομίζεις ότι το 6230i δεν έχει πιο δυνατό ήχο από το Κ750; Λανθάνεσαι...

 

Δεν αντιλέγω το κ750 είναι καλύτερο απ'το 6230i αλλά μην ακούω ότι έχει και δυνατότερο ήχο! Έλεος!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κατά την προσωπική μου γνώμη το Κ750 έχει πιο καλό ήχο από το 6230ι και αν ακούς μέσο ακουστικών ο ήχος του Κ750 είναι σκάλες ανώτερος. Όπως ανώτερο είναι και το ραδιόφωνο το Κ750. Τώρα αν του 6230ι είναι πιο δυνατός δεν μπορώ να το πω γιατί δεν έχω πλέων το 6230ι απλά ακούγοντας τα τραγούδια που είχα στο 6230 στο 750 μου έκανε εντύπωση η ποιότητα του ήχου.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορεί κάποιος να μου πει ποιά είναι η τιμή του Κ750 σε non Voda έκδοση αυτή τη στιγμή και από ποιό Ελληνικό κατάστημα ;

( Έλειπα 15 μέρες και έχω χάσει πολλές εξελείξεις σχετικά με το εν λόγω κινητο)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιο φίλο έχει την καλωσύνη και προθυμία να με πληροφορήσει σχετικά :)

"Πολιτική ανυπακοή και....Αλληλοβοήθεια"
Link to comment
Share on other sites

αυτό http://www.9volto.gr/catalog/product_info.php?products_id=938 είναι VL..?

γιατί δεν το ξεκαθαρίζουν...

 

 

LIPON GIA NA BALOUME TA PRAGMATA STIN SOSTI SIRA

TO TILEFONO INE VL ALLA AN TO ZITISIS SOU TO KANOUN XORIS VL OK

KAI SOUTO ANABATHMIZOUN..

SAN TIN KOYTRA TIPOTA STON KOSMO...... :wink:
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...