Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson K750i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εμενα ρωτας η το stevie ταξιδιωτη22 :cool:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμενα ρωτας η το stevie ταξιδιωτη22 :cool:

τον stevie φιλε μου αχ μακαρι να το δουμε αυτη τη βδομαδα πραγματικα κι απο κοντα. :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω σε voda αλλα unbranded θα ερθει μαλλον την ημερομηνια που τσεκαρα εγω :rolleyes:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

simera kikloforise kai stin agglia apo tin O2. Aurio tha to exw, tha postarw tis entipwseis!

σε ζηλευω φιλε μου αλλα σου λεω και καλοριζικο :p

αντε,αντε να το παρεις με το καλο να μας γραψεις κι εντυπωσεις :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μετα την ανακοινωση στην κεντρικη σελιδα του Myphone αρχισαν να το θαβουν και να ριχνουν μπηχτες για το κινητο..και ειδικα καπιο ατομο το οποιο εχει γινει Βanned και αρχισε καινουργια ζωη στο Myphone δεν επρεπε να μιλαει γιατι δεν επρεπε να γραφει καν στο Μyphone!(ολοι ξερουν ποιος ειναι)

τελος παντων οπως ειπα δεν νομιζω το κινητο να κανει 450-475...εγω εχω πληροφοριες για 370-400,ελπιζω οτι ειναι και σωστες.

Link to comment
Share on other sites

Μετα την ανακοινωση στην κεντρικη σελιδα του Myphone αρχισαν να το θαβουν και να ριχνουν μπηχτες για το κινητο..και ειδικα καπιο ατομο το οποιο εχει γινει Βanned και αρχισε καινουργια ζωη στο Myphone δεν επρεπε να μιλαει γιατι δεν επρεπε να γραφει καν στο Μyphone!(ολοι ξερουν ποιος ειναι)

τελος παντων οπως ειπα δεν νομιζω το κινητο να κανει 450-475...εγω εχω πληροφοριες για 370-400,ελπιζω οτι ειναι και σωστες.

Και εγω το ελπιζω αν και το παρουμε λογικα το κ700 και το s700 ηταν πολυ ακριβα γιατι οχι και αυτο :O

Link to comment
Share on other sites

Μετα την ανακοινωση στην κεντρικη σελιδα του Myphone αρχισαν να το θαβουν και να ριχνουν μπηχτες για το κινητο..και ειδικα καπιο ατομο το οποιο εχει γινει Βanned και αρχισε καινουργια ζωη στο Myphone δεν επρεπε να μιλαει γιατι δεν επρεπε να γραφει καν στο Μyphone!(ολοι ξερουν ποιος ειναι)

τελος παντων οπως ειπα δεν νομιζω το κινητο να κανει 450-475...εγω εχω πληροφοριες για 370-400,ελπιζω οτι ειναι και σωστες.

 

 

Μακάρι να κάνει 370-400 γιατί με τις τιμές που διαβάσαμε πιο πάνω βλέπω τα κεφάλια μέσα ή να περιμένουμε κανένα χρόνο να το πάρουμε…..

Link to comment
Share on other sites

Μετα την ανακοινωση στην κεντρικη σελιδα του Myphone αρχισαν να το θαβουν και να ριχνουν μπηχτες για το κινητο..και ειδικα καπιο ατομο το οποιο εχει γινει Βanned και αρχισε καινουργια ζωη στο Myphone δεν επρεπε να μιλαει γιατι δεν επρεπε να γραφει καν στο Μyphone!(ολοι ξερουν ποιος ειναι)

τελος παντων οπως ειπα δεν νομιζω το κινητο να κανει 450-475...εγω εχω πληροφοριες για 370-400,ελπιζω οτι ειναι και σωστες.

Το συγκεκριμένο άτομο που αναφέρεις πάντως, μόνο μπηχτή δεν έριξε (το ακριβώς αντίθετο μάλιστα).

Μάθε να διαβάζεις λίγο καλύτερα τι γράφει ο άλλος.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειπε τα καλυτερα για την ΣΕ! Εχω δικαιωμα να λεω για αυτο το ατομο εφοσον εχει γινει ban και μπαινει με αλλο Nick.

Δεν το ηξερα οτι εισαι δικηγορος του.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειπε τα καλυτερα για την ΣΕ! Εχω δικαιωμα να λεω για αυτο το ατομο εφοσον εχει γινει ban και μπαινει με αλλο Nick.

Δεν το ηξερα οτι εισαι δικηγορος του.

Μπα, δε θα το έλεγα δικηγόρος (και μάλιστα δικός του). Ούτως ή άλλως παραλίγο να φάω ποινή με αυτόν κάποτε για το Κ700.

Θα μπορούσες να με χαρακτηρίσεις εισαγγελέα. Από μόνος μου παρεμβαίνω όταν βλέπω κάτι τελείως "αλλού γι' αλλού".

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ωραια τα δικηγορικα αλλα εδω μεσα ειναι forum και οχι δικαστηριο :cool:

Και εγω θα ημουν πολυ καλος σε γνωμες μου αν ειχα φαει Ban.

Τελος παντων δεν το συνεχιζω γιατι δεν βγενω συχνα οff topic ουτε μου αρεσει οταν το κανουν οι αλλοι ας μιλησουμε για ο πολυποθητο κ750 που ερχετε συντομα ..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τη διαφήμιση του Γερμανού την έχετε δει που λέει ό,τι με απόσυρση οποιουδήποτε κινητού έχεις 20% έκπτωση για αγορά όλων των συσκευών Sony-Ericsson???

 

Ευκαιρία για το Κ750ι τη βρίσκω, αν ισχύει πραγματικά και δεν υπάρχουν εξαιρέσεις σε "όλες" τις συσκευές της Sony-Ericsson...

I used to be arrogant, but now I am PERFECT! :D

Link to comment
Share on other sites

Στο cell phone που ειναι στη καλλιθεα μου ειπαν οτι απο δευτερα-τριτη θα τους στειλει η voda μερικα κομματια και θα πωλειται σε αυτη την τιμη.
Όταν ενας άνθρωπος ειναι περιτυλιγμένος γύρω απο τον εαυτό του,δημιουργεί πολυ μικρό δέμα.
Link to comment
Share on other sites

Στο cell phone που ειναι στη καλλιθεα μου ειπαν οτι απο δευτερα-τριτη θα τους στειλει η voda μερικα κομματια και θα πωλειται σε αυτη την τιμη.

Σε ποια τιμη φιλε μου; :D

Link to comment
Share on other sites

Re paidia einai fanero oti to sygkekrimeno thread prepei na ginei chat kai oxi post based.... to exoume skisei oloi oi pwromenoi.... kai egw mazi sas...:).

Apla na pw oti sto germano to 20% einai fanero oti tous exei stalei mhmyma apo SE oti me thn afiksei tou k750i ta alla montela 8a paroun thn katiousa. Kai o eksypnos o germanos skeftetai "as ta valw egw se prosfora, kai kala, kai as trexoun oloi oi xazoi na adeiasoun to stock mou stin timh pou ousiastika 8a pane h syskeves kanonika meta thn afiksh tou k750i... dhladh konta meiwn 20%".

 

Kai na tonisw... ta s700i kai v800 me 20% ekptwsh pane panw katw sta 350 euro kai twra vriskontai sta 400-450. Paidia mh geliomaste to k750 paei gia panw apo 400 euro sigouro pragma. Allo oi times sto ekswteriko kai autes se prwth fash einai endeiktikes. Den einai dynaton na mas er8ei 350-400...

Ante na doume

I am NOT crazy.... me neither..... shut up both of you!
Link to comment
Share on other sites

Αυτη την εβδομαδα θα φερει τα k750i μονο η vodafone? αν ναι, ξερετε ποτε θα το φερουν τα αλλα μαγαζια?

Παντως πιστευω οτι η τιμη των 400-450 ευρω δεν ειναι και οτι καλυτερο...

Τους επομενους μηνες η τιμη θα πεσει κατακορυφα. :!:

Link to comment
Share on other sites

Αυτη την εβδομαδα θα φερει τα k750i μονο η vodafone? αν ναι, ξερετε ποτε θα το φερουν τα αλλα μαγαζια?

Παντως πιστευω οτι η τιμη των 400-450 ευρω δεν ειναι και οτι καλυτερο...

Τους επομενους μηνες η τιμη θα πεσει κατακορυφα. :!:

 

Το θέμα ειναι να κανει καποιοσ την αρχη, μετα θα το φερουν και οι αλλοι γρηγορα.

Η τιμη δεν βλεπω να πεφτει πριν το Σεπτεμβρη

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,στο pc μου εχω Windows 98.Θα μπορω να χρησιμοποιησω το usb καλωδιο και να φορτωσω mp3 και αλλα αρχεια,δηλαδη θα υπαρχει συμβατοτητα?Στο forum ενος ξενου site διαβασα πως δουλευει μονο με Μe και επειτα!Παρακαλω να απαντησει οποιος ειναι σιγουρος.
WOLFGUARD OF ANGBAND
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις τα drivers του USB καλωδίου ναι θα δουλεύει, σε εμένα τουλάχιστον δουλεύει με win98 το USB καλώδιο σε Τ310, Τ610 και Κ500, τώρα για Κ750ι δεν ξέρω τι διαφορές θα έχει και αν είναι USB2. Ρε παιδιά γνωρίζει κάποιος τι παίζει με αυτό;
Link to comment
Share on other sites

USB 2.0 ειναι παντως.Εχει καποια σχεση αυτο με το λειτουργικο?Υπαρχει περιπτωση να μην ειναι συμβατο με παλαιοτερη θυρα υποδοχης στο pc?Ρωταω διοτι δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε USB και ουτε εχω συνδεσει κινητο με pc.(Για τα drivers εννοειται,αφου το cd θα περιεχεται στο πακετο του κ750i)
WOLFGUARD OF ANGBAND
Link to comment
Share on other sites

Αυτη την εβδομαδα θα φερει τα k750i μονο η vodafone? αν ναι, ξερετε ποτε θα το φερουν τα αλλα μαγαζια?

Παντως πιστευω οτι η τιμη των 400-450 ευρω δεν ειναι και οτι καλυτερο...

Τους επομενους μηνες η τιμη θα πεσει κατακορυφα. :!:

μετα απο αρκετο ψαξιμο και καποιες διασταυρωσεις στοιχειων εντοπισα τα εξης Z800i αφιξη Ελλαδα 30 Μαη και τιμη γυρω στα 400-450 ευρω K750i 23 Ιουνη τιμη κοντα στου Ζ800i 90% ακριβεις πληροφοριες δεν φερω ευθυνη αλλα αυτα τσεκαρα [για ελευθερες version μιλαμε παντα :!: ]

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

μετα απο αρκετο ψαξιμο και καποιες διασταυρωσεις στοιχειων εντοπισα τα εξης Z800i αφιξη Ελλαδα 30 Μαη και τιμη γυρω στα 400-450 ευρω K750i 23 Ιουνη τιμη κοντα στου Ζ800i 90% ακριβεις πληροφοριες δεν φερω ευθυνη αλλα αυτα τσεκαρα [για ελευθερες version μιλαμε παντα :!: ]

Ρε φιλε το εχεις γραψει 3 φορες αυτο :!: Τι θελεις να σου πουμε μπραβο;Το καταλαβαμε :mad:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...