Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson K750i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εφαρμογες δεχονται ομως τα se με την ευκολια που δεχονται τα αντιστοιχα s60?

Το θεωρω ιδιαιτερα σημαντικο να μπορεις να βαλεις προγραμματα στο κινητο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κλασσικοι νοκιάδες φιλε μου...ως συνήθως ζορίζονται που η SONYERICSSON βγάζει ΚΛΑΣΗΣ ΑΝΩΤΕΡΑ ΚΙΝΗΤΑ και δημιουργουν προβλήματα στα thread για να τραβήξουν την προσοχη μακρια απο το κινητο...Το Κ750 ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΕΙΔΗΣΗ ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ ΠΛΕΟΝ ΑΠΟ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΤΗΣ ΝΟΚΙΑ...στο θεμα μας λοιπον SONYERICSSON K750
Link to comment
Share on other sites

Εχουμε κανενα νεοτερο για το ποτε θα εμφανιστει?? αν προπωληται στο δικτυο εσωτερικο ή εξωτερικό και βεβαια τελευταια νεα για την τιμη του???
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Κλασσικοι νοκιάδες φιλε μου...ως συνήθως ζορίζονται που η SONYERICSSON βγάζει ΚΛΑΣΗΣ ΑΝΩΤΕΡΑ ΚΙΝΗΤΑ και δημιουργουν προβλήματα στα thread για να τραβήξουν την προσοχη μακρια απο το κινητο...Το Κ750 ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΕΙΔΗΣΗ ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ ΠΛΕΟΝ ΑΠΟ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΤΗΣ ΝΟΚΙΑ...στο θεμα μας λοιπον SONYERICSSON K750

Ελπιζω να μην αναφερεσαι σε εμενα..

Link to comment
Share on other sites

Κλασσικοι νοκιάδες φιλε μου...ως συνήθως ζορίζονται που η SONYERICSSON βγάζει ΚΛΑΣΗΣ ΑΝΩΤΕΡΑ ΚΙΝΗΤΑ και δημιουργουν προβλήματα στα thread για να τραβήξουν την προσοχη μακρια απο το κινητο...Το Κ750 ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΕΙΔΗΣΗ ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ ΠΛΕΟΝ ΑΠΟ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΤΗΣ ΝΟΚΙΑ...στο θεμα μας λοιπον SONYERICSSON K750

Για εξήγησε μας μέχρι πότε ήταν στο επίπεδο της ΝΟΚΙΑ; Γιατί μέχρι πρόσφατα τα τηλέφωνά της ήταν αδικαιολόγητα ελλειματικά...Τί να κάνω την τεχνολογία την περίσσεια (τρόπος του λέγειν φυσικά), όταν δεν μπορούσα να δω μια αναπάντητη κλήση, ή έστω τα SMS, μέχρι την απενεργοποίηση του screen saver...Aκόμα δεν έχει ανακαλύψει το ς, εμπαίζοντας την χώρα που συνήθως πρωτοκυκλοφορεί....Και τα ελληνικά της ελλειματικά λοιπόν... :O

 

Πέρα από όλα αυτά ο καθένας έχει την κρίση να επιλέξει αυτό που είναι περισσότερο κοντά στις επιθυμίες του...Οι φανατισμοί σαν τους δικούς σου δεν κάνουν καλό σε κανένα, ούτε καν στη SE....To έχουμε ξαναπεί, ότι στην τεχνολογία δεν χωρούν ιδεολογίες ποδοσφαίρου, ούτε νταούλια και καπνογόνα....Αυτά μόνο στα γήπεδα!!! :O

Link to comment
Share on other sites

παιδια μη φαγωνεστε τζαμπα γιατι δεν υπαρχει λογος κινητα ειναι σημερα ειναι το κ-750 αυριο το κ-800 οποτε ας μην φανατιζομαστε

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει απαντηση μεσα στο θεμα και μαλιστα πολλες απαντησεις οποτε δε πειραζει το να δωθει αλλη μια.

σε 2 μηνες περιπου φιλε μου αν φυσικα δεν υπαρξει και καποια καθυστερηση

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

απο καταστημα της vodafone μου ειπε μια φιλη μου οτι το περιμενουν πασχα και στην τιμη των 350-400 ευρω.χθες τους δωσανε demo cd για το k750i.

 

Makari na er8ei to pasxa.H timh kai egw pistevw oti 8a einai opws kai to K700 otan prwtovghke sta 400 me 430.

Ta a3izei omws to K750 pistevw.....

Eimaste kai arrwstakia vevaia opote........... :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν τα παιχνιδια που ειναι για το Κ700 θα παιζουν και για το Κ750?

 

Εχει ξανααπαντηθει νομιζω θα παιζουν :)

Link to comment
Share on other sites

Ego exo mathi oti to perimenoun 10 maiou stin vodafone alla mono live kai oti tha einai ligo pio ftino apoti htan to k700 stin arxh!Epishs kati efxaristo einai oti tha doume nees kai pio ftines timologisis ton kiniton ths SE efetos!Toulaxiston etsi exoun pliroforithi ependites ths SE.
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρο οτι παλι live πρώτα??Αν γινει ετσι τοτε παω για w800!!KATW H VODAFONE LIVE!

 

den pisteuo re gmt na exoume pali ta live.

 

tha einai megali mlk auto :(

am i an alien or just crazy?????? :p

:alien: :tease:

Link to comment
Share on other sites

I voda den exei apokleistikotita na to vgalei prwti fetos, opote mallon o filos ennoei oti i voda tha diathesei mono tin live ekdosi stin arxi (pou an den kanw lathos einai asimenia me mavro).

 

Pantos apoti akougetai olo kai pio entona sto ekswteriko, to kinito tha einai sta katastimata arxes maiou kai sxedon oles oi times pou exoun dimosieytei einai katw apo 400 euro! Opote mallon swsti itan i timi pou edine i SE stin selida tou Worldquest

'Greed, for lack of a better word... is good!'
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον οι εκδόσεις που θα κυκλοφορήσουν θα είναι 2....

 

Κ750ι = Κανονική εκδοση

D750i = Eκδοση για την ΤΙΜ

 

Τιμή ΚΑΤΩ από 470ευρώ και μέχρι τέλη μαίου στην Ελλάδα....

 

Αυτά μου είπε ενας φίλος μου που δουλεύει στο Γερμανό.

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ LIVE ΕΚΔΟΣΗ, ΑΚΟΜΑ , ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ....

 

Το ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ ειναι οτι η αναβάθμισή του , W800, θα αργήσει και προβλέπεται για τέλη Αυγούστου....κρίμα....αλλά αν εβγαινε τώρα νομίζω οτι ολοι αυτο θα προτιμούσαν...προσωπικά αν η αγορα 512ΜΒ μνήμης καλύπτεται απο τη διαφορα κόστους των 2κινητών δεν με χαλάει και το κ750!

Link to comment
Share on other sites

Με συγχωρείς φίλε μου καλέ, αλλα η υπερτίμηση (απ'την ίδια την εταιρία εννοώ)σε όλο της το μεγαλείο που παρατειρούμε στα Νοκια, δεν ειναι και ότι καλύτερο για την νοημοσύνη μας αλλα και την τσέπη μας.

Σόρυ, ειναι η άποψή μου για το μήνυμά σου καλοπροαίρετα. Ξέρεις πως εισαι φίλος μου και σε εκτιμώ βαθύτατα. :)

 

 

se auto simfono apolita kai klassiko paradeigma asxeta an kai den einai tou forum autou einai i timi tou n-gage pou to exei i nokia akoma 250 euro kai den to plisiazei anthropos. an einai dinaton na douleuoun toso aprokalipta olous tous pelates tous kai na nomizoun oti tha dosoun gia persino kinito kai malista xoris kamera tosa polla xrimata.

am i an alien or just crazy?????? :p

:alien: :tease:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον οι εκδόσεις που θα κυκλοφορήσουν θα είναι 2....

 

Κ750ι = Κανονική εκδοση

D750i = Eκδοση για την ΤΙΜ

 

Τιμή ΚΑΤΩ από 470ευρώ και μέχρι τέλη μαίου στην Ελλάδα....

 

Αυτά μου είπε ενας φίλος μου που δουλεύει στο Γερμανό.

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ LIVE ΕΚΔΟΣΗ, ΑΚΟΜΑ , ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ....

 

Το ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ ειναι οτι η αναβάθμισή του , W800, θα αργήσει και προβλέπεται για τέλη Αυγούστου....κρίμα....αλλά αν εβγαινε τώρα νομίζω οτι ολοι αυτο θα προτιμούσαν...προσωπικά αν η αγορα 512ΜΒ μνήμης καλύπτεται απο τη διαφορα κόστους των 2κινητών δεν με χαλάει και το κ750!

 

Απο ότι ξέρω το D750 είναι αποκλειστικά για την Τ-mobile. Τι σχέση έχει η ΤΙΜ με αυτό;

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω αν και δεν το αποκλείω.

Γιατι πχ. η Vodafone είχε την αποκλειστικότητα του V800 έτσι και η Τ-mobile αυτή του D750.

Ακόμα και στο Ελληνικό SonyEricsson site δεν έχει το D750 ως "συντομα κοντά σας."

Επείσης διάβασε και ΑΥΤΟ από την Sony Ericsson που το λέει ξεκάθαρα ότι είναι αποκλειστικά για την T-mobile. Επείσης αναφέρει οτι θα κυκλωφορίσει σύντομα το δευτερο τρίμηνο σε σχέση με το τρίτο που θα κυκλωφορήσει το W800.

Άρα καταλήγω οτι το W800 έρχεται ένα τρίμηνο αργότερα από το Κ750 λόγω της αποκλειστικότητας του D750 (που κανονικά θα έπρεπε να λεγόταν D800).

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

:!: Δεν υπάρχει λόγος να γίνονται επιθετικά Posts :!:

Οι θέσεις και η γνώμη του καθενός είναι σεβαστή και πρέπει να παραμένει ως έχει. Με γνώμονα τα λεγόμενα των περισσότερων χρηστών του φόρουμ, παρακαλώ να συνεχίσετε σε πιο ήπιους τόνους.

 

@T-mobile,

 

πρόσεχε τον τρόπο με τον οποίο γράφεις προς τους άλλους χρήστες του φόρουμ.

(θα γίνει edit στο τελευταίο σου Post).

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Βασικά οι επιλογές είναι δυο για την SE:

μια υψηλή τιμή αρχικά για ένα υπερπλήρες κινητό με δραματική μείωση αργότερα

ή μια πιο λογική τιμή με αποτέλεσμα να σαρώσει στην αγορά και να κρατήσει την τιμή για περισσότερο διάστημα!

 

Το άμεσο μέλλον θα δείξει και ελπίζω να είναι χαμηλή ή τιμή όσο γίνεται βέβαια!!!

Ο καλύτερος τρόπος να βρείς διέξοδο είναι να περάσεις από μέσα.

 

Robert Frost

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...