Jump to content

Sony PSP


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

milaw gia highspeed kai oxi gia tis aples

pou mporw na vrw?

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

pire kanis to spiderman???

Κατά πως φαίνεται όχι ακόμα. Μάλλον προς το τέλος αυτής ή την αρχής της επόμενης θα αρχίσουν να έρχονται.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

loipon filoi meta apo toses apories sxetika me to an i isagogi apo to exoteriko den simferi ena exo na sas po ola exartontai apo ton xeirismo pou tha kanis prota apo ola ego an thelo kati na kano import stelno email zitontas an mporoun na mou to steiloun se siskeuasia dorou ipogramizontas tous oti mono etsi tha paragillo ap autous an nai mou to stelnoun san doro to paragelno toso apla gia telonia ki istories den exo provlima

Σωστό αυτό ορέ DragonMaster!!!

Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω κάνει ποτέ καμία αγορά από το εξωτερικό και δεν ξέρω πόσο Safe είναι βασικά. Μπορώ να το παραγγείλω με τους όρους που προείπες (συσκευασία δώρου) και να μην έχω προβλημα με τελωνεία και τέτοια????

 

Τουλάχιστων αν είναι να το ψάξω λίγο και αν βρώ καμία καλή προσφορά να το πάρω αλλά να μην το πληρώσω χρυσό!!! :P

Όσων αφορά το λογισμικό δεν νομίζω να έχει καμία διαφορά από τα Ευρωπαϊκα έτσι? Δηλαδής θα τους παίζει όλους τους τίτλους.. (εννοόντας πάντα να το πάρω απ'εξω και συγκεκριμένα από το Αμέρικα!)

 

Thanks guys

-- Την υπογραφή σου και το.. LIKE σου πρέπει να πεοσέχεις που τα βάζεις μας έλεγαν οι προΓιαγίαδες μας!! -- :p
Link to comment
Share on other sites

Σωστό αυτό ορέ DragonMaster!!!

Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω κάνει ποτέ καμία αγορά από το εξωτερικό και δεν ξέρω πόσο Safe είναι βασικά. Μπορώ να το παραγγείλω με τους όρους που προείπες (συσκευασία δώρου) και να μην έχω προβλημα με τελωνεία και τέτοια????

 

Τουλάχιστων αν είναι να το ψάξω λίγο και αν βρώ καμία καλή προσφορά να το πάρω αλλά να μην το πληρώσω χρυσό!!! :P

Όσων αφορά το λογισμικό δεν νομίζω να έχει καμία διαφορά από τα Ευρωπαϊκα έτσι? Δηλαδής θα τους παίζει όλους τους τίτλους.. (εννοόντας πάντα να το πάρω απ'εξω και συγκεκριμένα από το Αμέρικα!)

 

Thanks guys

 

Εγώ το PSP μου το αγόρασα από το e-bay. Ένας πονηρός κινέζος είχε στήσει ένα γραφειάκι στην Αγγλία, πήγε τα PSP εκεί και στα έστελνε μέσα από την Ευρωπαϊκη Ένωση!

 

Φοβερή κομπίνα αφού το PSP μου ήρθε μέσω ΕΛΤΑ σε 1 εβδομάδα! Ήταν και σε τέλεια κατάσταση, χωρίς καμμένα pixels :)

 

Πάντως δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα συμβατότητας με τα ευρωπαϊκά παιχνίδια, όλα είναι συμβατά μεταξύ τους! Μόνο οι ταινίες δεσμεύονται από το region της συσκευής σου :)

Link to comment
Share on other sites

xreiazomai grigora apantisi. :worry: kai na apantisei sigoura,opoios kserei.oi umd tainies pou tha bgoun gia psp tha exoun ellinikous ipotitlous??

:cry: :confused: :p

 

 

NAI

http://www.play.com/play247.asp?pa=promo&page=title&r=PSP&title=693156

 

diavase ligo pio kato sto site ayto gia to i.e HITCH.

Link to comment
Share on other sites

guys thelo to Burnout Legends, opoios theli na to antalaksi pm me, h peite mou kai pou mporo na to vro. Diladi opoios to agorase na mas pi kai apo pou to agorase!. Thanks.

To έχει το console club στο Ν.Ηράκλειο .

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/gallery/uploads/5309/2.jpg Βελιγραδι VOLIM TE UVEK! 13/2/97
Link to comment
Share on other sites

 

Είναι συμβατή, αλλά είναι και Sony οπότε μακριά! :p

Link to comment
Share on other sites

guys thelo to Burnout Legends, opoios theli na to antalaksi pm me, h peite mou kai pou mporo na to vro. Diladi opoios to agorase na mas pi kai apo pou to agorase!. Thanks.

 

Software Center στο Κεντρο (χαλκοκονδυλη) 48Ε.

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

dpapa to Virtua Tennis λεει τιποτα?

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

1. To Colin McRae με ανάγκασε να μετατρέψω την 1.50 έκδοση σε 1.52, αν μετατρέψω σε 2.00 τα παιχνίδια που έχω θα πέζουν (π.χ. Colin, Fifa...). Έχω την γιαπωνέζικη έκδοση του PSP που μπορώ να βρω την 2.00 και να την κατεβάσω ;

2. Μήπως πουλάει κανείς τα: F1GP, Dynasty Warriors, NBA (989), Virtua Tennis, spiderman 2 . Για ανταλαγή έχω τα Ridge racer και Metal gear acid.

Link to comment
Share on other sites

1. To Colin McRae με ανάγκασε να μετατρέψω την 1.50 έκδοση σε 1.52, αν μετατρέψω σε 2.00 τα παιχνίδια που έχω θα πέζουν (π.χ. Colin, Fifa...). Έχω την γιαπωνέζικη έκδοση του PSP που μπορώ να βρω την 2.00 και να την κατεβάσω ;

2. Μήπως πουλάει κανείς τα: F1GP, Dynasty Warriors, NBA (989), Virtua Tennis, spiderman 2 . Για ανταλαγή έχω τα Ridge racer και Metal gear acid.

 

Εαν ειναι original ναι θα παιζουν, εαν ομως οχι.... :( την πατησες. Πως και δεν ειχες βαλει τη noupdate homebrew που κυκλοφορει?

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Επειδή εγώ που έψαξα στο e-shop δεν βρήκα, μπορείς να βάλεις ένα link?

 

Επειδη επικοινωνησα, ακομη δεν εχουν ερθει αναμενονται οπως μου ειπαν απο Παρασκευη........

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Έχει αγοράσει κανείς ή δει να πουλάνε σε κάποιο κατάστημα την Playgear Visor της Logitech; Πρόκειται για μια πολύ μαμάτη screen protector, που μόνο της μειονέκτημα είναι ότι δεν είναι "συμβατή" με την επίσης μαμάτη θηκούλα Playgear Pocket Case. Κάποια ελληνικά eshops αναφέρουν ότι την έχουν διαθέσιμη, αλλά αν επικοινωνήσεις μαζί τους λένε ότι δεν έχει έρθει ποτέ στις αποθήκες τους... :wacko: Κοστίζει 10 ευρώ (max) και είναι όλα τα λεφτά. :)

Link to comment
Share on other sites

Όσοι ενδιαφέρονται για φθηνή Memory Stick ας κοιτάξουν εδώ. Ο τύπος έχει τρομερές τιμές και είναι πολύ γρήγορος κι αξιόπιστος. Εγώ παρήγγειλα μια Memory Stick Duo Pro 1GB της Sandisk και 6 μέρες μετά την πληρωμή (με PayPal) μου ήρθε στο σπίτι! :up: Τελική τιμή (με μεταφορικά κλπ.) 74 ευρώ! :w00t: (Η φθηνότερη που είχα βρει στην Ελλάδα ήταν 103 ευρώ στον Κατερέλο. Μιλάμε για διαφορά 30 σχεδόν ευρώ!)

 

Επίσης δεν είχα κανένα μπλέξιμο με τελωνεία, ο τύπος το έστειλε σαν gift χωρίς καν να του το ζητήσω! :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

loipon to psp 2.00 to xefortothika ki auto tora pao na xanavro to japan psp

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...