Jump to content

Sony PSP


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eγώ που δεν ενδιαφέρομαι για "χακιές" και το έχω αγοράσει κανονικά το Vice City Stories...Που και πως θα βρω την 2.81 να του την βάλω αν δεν την έχει το PSP μου...;;;

 

Την έχει μέσα το UMD του παιχνιδιού, μη σε απασχολεί. Το ίδιο συμβαίνει με κάθε παιχνίδι που απαιτεί κάποια σχετικά νέα έκδοση που μπορεί να μην έχουν περάσει οι χρήστες. Τσεκάρει την πρώτη φορά που θα το βάλεις να φορτώσει και αν δει ότι έχεις κάποια χαμηλότερη σου ζητάει να την εγκαταστήσει.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την έχει μέσα το UMD του παιχνιδιού, μη σε απασχολεί. Το ίδιο συμβαίνει με κάθε παιχνίδι που απαιτεί κάποια σχετικά νέα έκδοση που μπορεί να μην έχουν περάσει οι χρήστες. Τσεκάρει την πρώτη φορά που θα το βάλεις να φορτώσει και αν δει ότι έχεις κάποια χαμηλότερη σου ζητάει να την εγκαταστήσει.

ΟΚ,όλα καλά...:happy:

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου...:)

 

 

Παιδιά,ποιο απο τα δύο μου προτείνετε να πάρω για να είμαι "κομπλέ"...;;;:worry:

 

Αυτό -> http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=2&category=31587939&product=801054

 

Ή αυτό -> http://www.egermanos.gr/e-germanos/open/browse;jsessionid=7196010941F6CB73DBDBE4D3A83591D0?product=30592&category=193

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου πως την περασες εσυ την 3.01?Καμια βοηθεια για μας που δεν εχουμε wifi ρε παιδια....:O

 

 

Ειναι πολυ απλο την κατεβαζεις απο το yourpsp.com την περνας με εναν card reader στο MS και εκει στον φακελο games και το psp αναλαμβανει τα υπολοιπα.....

When the smoke is going down......

Hell is living without you....

Sleeping in the fire..............

Ο τελευταιος χορος............

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση,πως ξερω πια rom εχει αυτο που θα παρω αφου δεν το ανοιγουν να το δεις τα καταστηματα? και αν εχει 2,81 η 3.01 και δε μπορω να το φορτωσω με παιχνιδακια τι κανω μετα παει για πουλημα? sos μια απαντηση
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

πως μπορουμε να παιξουμε τα iso στο 2,71 se-c?

 

2,71 se-c has succesfully been installed to my psp!τωρα μολις περασα το f/w!δεν ξερω φιλε μου για τα iso αλλα τα cso μια χαρα τα παιζει!υποθετω τα πετας μεσα στον ιδιο φακελο your iso and cso games go here!αν αυτο εννοεισ!βεβαια δεν βλεπω καμια διαφορα απο την προηγουμενη 22,71 σε-β" που ειχα μιασ κ παλι τα atv δεν παιζουν,το ιδιο φανταζομαι κ για αλλα,οπωσ επισησ κ το dev hook δεν κανει παλι τπτ!κατα τα αλλα μια χαρα!θα δειξει...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχει βγει!:w00t:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Εχει βγει!:w00t:

Και τα μαγαζιά,γιατί έχουν μόνο το 5...;;;:worry:

Multirama,ΓΕΡΜΑΝΟΣ,Πλαίσιο...:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς,γιατί στον ΓΕΡΜΑΝΟ,στο Πλαίσιο,στα Multirama,δεν έχουν το Pro Evo 6 για το PSP και έχουν μόνο το 5...;;;:(

 

Επίσης,έχει κανένας απο εσάς αυτό...;;; -> http://www.egermanos.gr/e-germanos/open/browse;jsessionid=7196010941F6CB73DBDBE4D3A83591D0?product=30592&category=193

 

Είναι καλό να το πάρω ή όχι...;;;:worry:

 

Κοιτάξτε τι λέει εδώ στα Παπασωτηρίου -> http://www.papasotiriou.gr/product.ghardware.asp?pfid=1554823&prid=809098

 

Έρχεται 9 Δεκέμβρη δηλαδή έτσι...;;;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση κρίσεως ρε συ tasos...

 

Αναρωτιέσαι γιατί δεν έχει κανένα μαγαζί το Pro Evo 6 για PSP και από κάτω δίνεις link που ΣΟΥ ΛΕΕΙ οτι κυκλοφορεί από 9/12;;;

 

Κάποιος χρειάζεται ξεκούραση και λιγότερο κάψιμο με το PSP του :rolleyes:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Το PES 6 δεν παίζει με την 2.71Σε-C ούτε με το last dave-hook...

 

’Aρα μην κάνουμε όνειρα ακόμα... Μιλάω από προσωπική πήρα με το game :)

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς,γιατί στον ΓΕΡΜΑΝΟ,στο Πλαίσιο,στα Multirama,δεν έχουν το Pro Evo 6 για το PSP και έχουν μόνο το 5...;;;:(

 

Επίσης,έχει κανένας απο εσάς αυτό...;;; -> http://www.egermanos.gr/e-germanos/open/browse;jsessionid=7196010941F6CB73DBDBE4D3A83591D0?product=30592&category=193

 

Είναι καλό να το πάρω ή όχι...;;;:worry:

 

Κοιτάξτε τι λέει εδώ στα Παπασωτηρίου -> http://www.papasotiriou.gr/product.ghardware.asp?pfid=1554823&prid=809098

 

Έρχεται 9 Δεκέμβρη δηλαδή έτσι...;;;:worry:

 

Εγω το εχω παρει το kit της Logitech και ειναι πολυ καλο για τα λεφτα του.Γενικα πηγα ο κολλημενος και πηρα ο,τι βγαζει η logitech για το PSP.Πραγματικη επενδυση ειναι τα ηχειακια!!Στο θεμα μας!Η σκληρη θηκη ειναι ο,τι πρεπει για να ριχνεις το psp σε τσαντα και να βγαζεις τα ακουστικα σου απ'εξω.Τα ακουστικα που εχει ειναι καλουτσικα αλλα οχι τελεια.Εχει 2 ζευγαρια απο αυτα κι εναν ανταπτορα για να παιζουν και τα 2 ζευγαρια μαζι.Α!Και προς θεου μην το παρεις απο Γερμανο!Το Πλαισιο το εχει 10 ευρω πιο φτηνα!

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με το Play.com βγαίνει σήμερα Παρασκευή το Pro Evolution 6. Πάντως ήδη κυκλοφόρησε στα γνωστά "μαγαζιά" (Pro Evolution Soccer 6 PROPER EUR MULTI5 PSP-LIGHTFORCE) :)

 

Ήδη βγήκαν και 1-2 ripkits για εμάς που δεν έχουμε κάρτα 2GB+, που μικραίνουν το ISO στα 695ΜΒ από τα 1.16GB (αφαιρούν την περιγραφή αγώνα, το boot.bin, όλες τις γλώσσες εκτός της αγγλικής, τα UPDATE files κλπ.).

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εδώ και 2 μέρες τσιπάρησα το PSP μου και έχει ένα πρόγραμμα μόλις το τσιπαρεις και γραφεί παχνίδια έχω και κάρτα 3,50GB και το έχω ξεπατώσει στα γραψίματα παίρνω από φίλους και από VIDEO CLUB.Θα βάλω και GPS με 40-50 ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εδώ και 2 μέρες τσιπάρησα το PSP μου και έχει ένα πρόγραμμα μόλις το τσιπαρεις και γραφεί παχνίδια έχω και κάρτα 3,50GB και το έχω ξεπατώσει στα γραψίματα παίρνω από φίλους και από VIDEO CLUB.Θα βάλω και GPS με 40-50 ευρώ.

 

Πως ακριβώς γίνονται όλα αυτά...:blink: :blink:

Ο επιμένων νικά...
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στο GAME BUSTER και ζήτα τσιπάρησμα μετά από 2 μέρες θα σου πουν να το πάρεις και θα δεις ότι θα έχει ένα μαύρο πραγματάκι στην γωνία ε και μετά θα σου εξηγήσουν.....
Link to comment
Share on other sites

Το PES 6 δεν παίζει με την 2.71Σε-C ούτε με το last dave-hook...

 

’Aρα μην κάνουμε όνειρα ακόμα... Μιλάω από προσωπική πήρα με το game :)

 

Έχει βγει η καινούρια έκδοση του DevHook :p :lol: και εξομοιώνει τα 2,8x Firmwares. Ίσως να παίζει με αυτή την έκδοση (Δε το έχω δοκιμάσει αλλά αν κάποιος το δοκίμασε μπορεί να το μοιραστεί μαζί μας!)

 

Τη τελευταία έκδοση θα τη βρείτε εδώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...