Jump to content

Sony PSP


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι ακριβώς είχε μέσα το κουτί ?Μόνο την κονσόλα,μπαταρία και φορτιστή?

 

 

 

nai tin konsola,mpataria,fortisti kai to need for speed.giati?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

re paidia mou exei spasei ta neura to psp

 

pws ginete na tou vazw kamia dekaria mp3 kai ta 7 sta 10 na mou leei file corrupted!

 

to idio kai sta videa pou tou vazw enw ola ta video ta exo kani convert apo to programa "win avi video converter for ipod and psp" wste na pezoun sto psp ta perisotera mou leei corrupted!!!!:mad:

 

exo to 3004 psp kai to exo kani update se 5.03

 

episis eixa kanei format to stickaki prota tis sony 2 gb an voithaei se kati

 

kserei kanis ti ftaei???

thanks

Link to comment
Share on other sites

Fanis13 για τα mp3 δοκίμασε να τα βαλεις σε χαμηλότερο bitrate. Ισως ειναι πολυ ψηλά και δεν τα αναπαράγει. Για τα βιντεο δοκίμασε το PSPVC( δες εδώ
Link to comment
Share on other sites

Πήρα και εγώ το PSP 3004, κατέβασα από το "μαγαζί" της Sony στο PS3 παιχνίδια (όπως Theme Hospital) και στο PS3 τα παίζω κανονικά, παρότι όμως λένε πως είναι συμβατά και με PSP τα κάνω copy στο PSP αλλά τα βλέπει ως "σπασμένα αρχεία". Καμιά ιδέα ;

 

Any help ?

Link to comment
Share on other sites

Any help ?

 

μαλλον πρεπει να τα ξανακατεβάσεις μεσω του playstation Store απο το psp σου..αν το αντιγράψεις απλα στην καρτα μνήμης σου το θεωρεί πειρατικό και δεν λειτουργεί

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδιά για να μην διαβάζω 300+ σελίδες μπορεί κάποιος να μου πεί πως παίζουν τα .cso αρχεία στο psp?

Βρήκα 2-3 τέτοια και τα κατέβασα για ένα ξαδερφάκι μου.

Link to comment
Share on other sites

downgrade πρεπει να κάνεις δες στην υπογραφή μου εκεί που λέει ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ AΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ ΣΤΟ PSP
Link to comment
Share on other sites

downgrade πρεπει να κάνεις δες στην υπογραφή μου εκεί που λέει ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ AΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ ΣΤΟ PSP

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου, δεν έχω χρόνο τώρα, από αύριο θα το δώ, με μια πρώτη ματιά πάντως έχεις κάνει πολύ καλή δουλειά, αν και φαίνεται λιγάκι δύσκολο για μένα :) όπως και να έχει ;)

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι καθόλου δύσκολο..αν φτιάξεις η αγοράσεις μπαταρία πανδώρα τα άλλα ειναι 5 λεπτά με το ρολόι...και δεν κινδυνέυει και το psp καθόλου..δεν μπορείς να το χαλάσεις..
Link to comment
Share on other sites

Γεία σας μόλις πήρα και εγώ το καινούργιο psp slim lite 3004 με 2+1 παιχνίδια δώρο.Ηθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε από φήμες αν θα βγει custom firmware για το psp 3004 και επίσης αν αγοράσω games από ebay (Usa/china etc) θα παίζουν κανονικά ή θα υπάρχει πρόβλημα συμβατότητας?

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Για την ώρα δεν κουνιέται φύλλο στην υπόθεση "downgrade psp3000" μάλλον θα περιμένουμε αρκετά ακόμα...οσο για τα games του PSP είναι Region Free, δεν θα έχεις πρόβλημα, απο USA δλδ..γιατι απο china δέν ξέρω σίγουρα
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα PSP-2000 (PSP2004) με firmware 4.05 και θέλω να του περάσω custom firmware.

 

Μπορεί κάποιος να μου δώσει τα φώτα του σχετικά με την όλη διαδικασία;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον προσφερθεί να με βοηθήσει. :)

Link to comment
Share on other sites

φιλε Flamenerve

 

downgrade πρεπει να κάνεις δες στην υπογραφή μου

εκεί που λέει ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ AΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ ΣΤΟ PSP

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

με την πατέντα που μπένει σκληρός δίσκος τι γίνεται???

έχει κανείς κάποιο tutorial?

Proud Owner: Playstation 1,2,3 ,nes,snes,megadrive,psp Slim&lite,xbox360 ,I-mate ultimate 9502 !:ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μήπως γνωρίζει κανείς που κάνουν service τα PSP ? Του ανηψιού μου του έσπασε από μέσα η οθόνη και δεν παίζει.

 

Επίσης έχω cfw, αν το πάω στη SONY θα με κράξουν ?

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς που κάνουν service τα PSP ? Του ανηψιού μου του έσπασε από μέσα η οθόνη και δεν παίζει.

 

Επίσης έχω cfw, αν το πάω στη SONY θα με κράξουν ?

Το επίσημο service είναι η COMETRON (αν θυμάμαι καλά Βασ.Γεωργίου 11), το θέμα είναι ότι αυτοί δεν αλλάζουν την οθόνη άλλα δίνουν κάποια άλλη ανακατασκευασμένη συσκευή (σπάνια και καινούργια) με κόστος 110€.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Επίσης έχω cfw, αν το πάω στη SONY θα με κράξουν ?

 

Το πολύ πολύ να σου λήξουν την εγγύηση..αλλα η σπασμένη οθόνη είναι ούτως η άλλος εκτός εγγύησης άρα δεν έχεις να φοβάσε τίποτα..

Link to comment
Share on other sites

γνωμη μου να παραγγειλεις απο εξω μια οθονη και να την αλλαξεις μονος σου εκτος αν στο επισημο σερβις σου κανουν καλη τιμη απο την αλλη αν τους το πας σιγουρα θα σου αλλαξουν και το λογισμικο οποτε αν δεν το ειχες βαλει εσυ θα χρειαστει να ξαναπληρωσεις οποτε διπλα εξοδα
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το easybuyworld είναι έμπιστο; Έχει οθόνη 35 ευρώ και μπορεί και να την επισκευάσει (με μια μικρή χρέωση) από ότι βλέπω στο site.

 

Σας ευχαριστώ για τις συμβουλές σας.

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

επικοινωνησε μαζι τους με μειλ! εγω μια φορα που ηθελα κατι απαντησαν αμεσα κ κατατοπιστηκα! ;)
Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
paidia sas parakalw peste mou pws na paiksw sto psp 3004 ta katebazmena games.....eimai apelpizmenos....to exw twra 2 bdomades kai exw mono ena game otan bazw ta katevazmena mesa tote mou ta dixni spazmena ti ginete??...stou filou mou mia xara paizoun..omws exei to psp 2000 gt ginete ayto??
Link to comment
Share on other sites

Γινεται γιατι ο φιλος σου με το 2000 εχει CF ενω εσυ θα περιμενεις λιγο ακομα.. Εως και πολυ ακομα!! ;)
Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

το 3000 είναι κλειδωμένο καλά απο τη σονυ και οι τρόποι που χρησιμοποιούσαμε για να σπάσει το 2000 δεν δουλέυουν στο 3000. Ναι ειναι κομματάκι δύσκολο, υπομονή καποια στιγμή θα σπάσει..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...