Jump to content

Sony PSP


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το δικό σου psp μπαίνει σε recovery mode ή όχι? Γιατί αν μπαίνει σε recovery mode τότε δεν είναι πολύ αργά για σένα!

Και από κει και πέρα αν δεν γίνει κάτι...τότε ψάχνεσαι για το "πατατάκι" :D .

 

Αν το recovery mode είναι ν'ανοίξω το psp έχοντας κρατημένο το R τότε μάλλον θα χρειαστώ το τσιπσάκι! γιατί δε γίνεται τίποτα... Κλαψ...:cry: ειλικρινά ευχαριστώ πολύ πάντως..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φτιαξτον μονο σου. Εντιτ: το εκανες ηδη

 

 

Το ρικοβερι ειναι προεραιτικο κατα το φλασαρισμα. Το πιο πιθανο ειναι να μην εχει.

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

3 - 6 Ώρες με ενεργοποιημένη οθόνη*

4 - 8 Ώρες με απενεργοποιημένη οθόνη*

 

*=Οι τιμές είναι συμβατικές και πάντα με απενεργοποιημένο τον διακόπτη WLAN.

 

kai pos energopio kai apenergopio tin othoni tou?

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

kai pos energopio kai apenergopio tin othoni tou?

 

Patontas paratetamena to koumpi ths othonis!

 

diladi na meino me 1.5 i na anavathmiso...? to 1.5 den ehei tipota,ti prosferei parapano apo ta new versions?

 

ax min to kaneis tha autostragalisto!

kane anabathmisi se kapoia costum firmware oxi se kapoia official firmware,gia na exeis kai ta epipleon xaraktiristika tis!ego kai alla 5000+ atoma ston planiti, exoume faei ton kosmo na ypobathmisoume/downgrade to PSP mas apo 2.81+ se 1.50 kai esy paraligo na kaneis TO tragiko lathos!

(minyma ap ton browser tou PSP mou!DOYLEYEI!)

Link to comment
Share on other sites

Patontas paratetamena to koumpi ths othonis!

 

 

 

ax min to kaneis tha autostragalisto!

kane anabathmisi se kapoia costum firmware oxi se kapoia official firmware,gia na exeis kai ta epipleon)

 

kanena link yparhei me odygies gia to pos mporo na anavathmiso na eho ta epipleon haraktiristika?i anepisimi anavathmisei diladi.thelo internet browser oposdipote.Help parakalo

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

kanena link yparhei me odygies gia to pos mporo na anavathmiso na eho ta epipleon haraktiristika?i anepisimi anavathmisei diladi.thelo internet browser oposdipote.Help parakalo

 

Εδώ θα βρείς αναλυτικές οδηγίες και τα αρχεία που χρειάζεσαι. Φρόντισε όμως να τις τηρήσεις κατα γράμμα αλλιώς κάθε λάθος μπορεί να αποβεί μοιραίο.. (Bricked psp) αν ακολουθήσεις όμως τις οδηγίες δεν έχεις να φοβηθείς κάτι. Enjoy!

 

paidia xerei kaneis pws paizoun ta paixnidia tou psx sto psp??? exw dev hook 2.71-3.01 ekdosi

 

Θα πρέπει να κάνεις αναβάθμιση στο custom firmware 3.03 ΟΕ-Α ώστε και να έχεις το 3.03 και τα καλούδια του 1.50 Αναλυτικές οδηγίες για το πως, εδώ

Link to comment
Share on other sites

Εδώ θα βρείς αναλυτικές οδηγίες και τα αρχεία που χρειάζεσαι. Φρόντισε όμως να τις τηρήσεις κατα γράμμα αλλιώς κάθε λάθος μπορεί να αποβεί μοιραίο.. (Bricked psp) αν ακολουθήσεις όμως τις οδηγίες δεν έχεις να φοβηθείς κάτι. Enjoy!

 

 

 

Θα πρέπει να κάνεις αναβάθμιση στο custom firmware 3.03 ΟΕ-Α ώστε και να έχεις το 3.03 και τα καλούδια του 1.50 Αναλυτικές οδηγίες για το πως, εδώ

 

thanks gia to minima file mou tha to koitaxw..

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω προβλημα. δεν μου διαβαζει την καρτα μνημης, αλλαξα 2-3 καρτες τπτ. τι να κανω??? εγγυηση 2 χρονια δεν εχουμε?
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω προβλημα. δεν μου διαβαζει την καρτα μνημης, αλλαξα 2-3 καρτες τπτ. τι να κανω??? εγγυηση 2 χρονια δεν εχουμε?

 

Έκανες format στην κάρτα μήπως φταίει αυτό; Μου φαίνεται 1 χρόνο εγγύηση έχεις. Πάρε τηλ. στη sony καλύτερα.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be RUNNING AROUND IN DARKENED ROOMS, MUNCHING MAGIC PILLS and listening to REPETITIVE ELECTRONIC MUSIC." Kristian Wilson, Nintendo, Inc, 1989
Link to comment
Share on other sites

Off topic σχόλιο!

panpap ωραίο signature.

Ένας δημοσιογράφος μουσικού περιοδικού (αν δεν κάνω λάθος ) "απάντησε" σε αυτό το σχόλιο του Kristian Wilson λέγοντας "...και μετά από λιγο καιρό δημιουργήθηκαν τα rave party" :D

T3h following takes place between now and later.
Link to comment
Share on other sites

Έκανες format στην κάρτα μήπως φταίει αυτό; Μου φαίνεται 1 χρόνο εγγύηση έχεις. Πάρε τηλ. στη sony καλύτερα.

 

μα δεν ειναι μονο μια καρτα ολες οσες δοκιμασα

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Εδώ θα βρείς αναλυτικές οδηγίες και τα αρχεία που χρειάζεσαι. Φρόντισε όμως να τις τηρήσεις κατα γράμμα αλλιώς κάθε λάθος μπορεί να αποβεί μοιραίο.. (Bricked psp) αν ακολουθήσεις όμως τις οδηγίες δεν έχεις να φοβηθείς κάτι. Enjoy!

 

 

 

Θα πρέπει να κάνεις αναβάθμιση στο custom firmware 3.03 ΟΕ-Α ώστε και να έχεις το 3.03 και τα καλούδια του 1.50 Αναλυτικές οδηγίες για το πως, εδώ

 

file mou ekana xazomara exw tin 3.02 OE-A ekdosei alla ekana format kata lathos kai mou svistikan oi fakeloi...enoixa enan egw ISO kai paizoun ta iso kai cso files kanonika...ti alous fakelous prepei na exw gia na paixw psx games..???ta iso paizoun xwris dev hook pleon..dem to ixera ayto oti ginete..mallon ftaiei i anavathmisi...kanw ta bimata pou mou les alla oi fakeloi einai coraptet..den ginontai..den xerw ti na kanw allo..help

Link to comment
Share on other sites

file mou ekana xazomara exw tin 3.02 OE-A ekdosei alla ekana format kata lathos kai mou svistikan oi fakeloi...enoixa enan egw ISO kai paizoun ta iso kai cso files kanonika...ti alous fakelous prepei na exw gia na paixw psx games..???ta iso paizoun xwris dev hook pleon..dem to ixera ayto oti ginete..mallon ftaiei i anavathmisi...kanw ta bimata pou mou les alla oi fakeloi einai coraptet..den ginontai..den xerw ti na kanw allo..help

 

Δημιούργησε ένα νέο φάκελο "GAME150" (με κεφαλαία) μέσα στο φάκελο "PSP" και βάζε εκεί τα Homebrew. Θα τα τρέχει κανονικά. Όσον αφορά τα PSX παιχνίδια να σου πω την αλήθεια δεν τα έχω ψάξει ακόμα.. Μόλις βρω κάτι θα σε ενημερώσω πάντως. (Μου φαίνεται πάντως οτι στο φάκελο ISO μπαίνου και αυτά αλλά δεν είμαι σίγουρος..)

 

Πάντως σε περίπτωση που οι φάκελοι έχουν πρόβλημα ξανακάνε format μέσω του ίδιου του psp και θα τους δημιουργήσει μόνο του. (εκτός από τους "ISO" στο root και τον "GAME150" sto "PSP")

Link to comment
Share on other sites

file mou ekana xazomara exw tin 3.02 OE-A ekdosei alla ekana format kata lathos kai mou svistikan oi fakeloi...enoixa enan egw ISO kai paizoun ta iso kai cso files kanonika...ti alous fakelous prepei na exw gia na paixw psx games..???ta iso paizoun xwris dev hook pleon..dem to ixera ayto oti ginete..mallon ftaiei i anavathmisi...kanw ta bimata pou mou les alla oi fakeloi einai coraptet..den ginontai..den xerw ti na kanw allo..help

 

Τα psx games δεν θα παίξουν όπως τα παιχνίδια του psp. Δεν πετάς απλά ένα image σε έναν φάκελο. Χρειάζεται ολόκληρη μετατροπή το οποίο είναι πολύ μανούρα να στο εξηγήσω αλλά αν google-άρεις λίγο είμαι σίγουρος ότι θα βρεις αρκετούς guides και αρκετά progs. Η άλλη λύση είναι να βρεις και να κατεβάσεις έτοιμα τροποποιημένα. Το που θα τα βρεις...και αυτό επίσης εξαρτάται από σένα :D. Από 'κει και πέρα...κάθε τροποποιημένο psx game έχει 3 αρχεία. Ένα eboot.pbp, ένα keys.bin και ένα document.dat. To τελευταίο δεν είναι απαραίτητο. Πετάς λοιπόν αυτά τα αρχεία σε ένα φάκελο, ονομάζεις το φάκελο με το όνομα του game ( προτείνω να μην βάζεις παύλες και τέτοια στην ονομασία γιατί πιθανόν να σου βγάλει corrupted εικονίδιο το psp ) και στην συνέχεια περνάς αυτόν το φάκελο στο φάκελο GAME του psp σου ( όχι GAME150 ). Ελπίζω να σε βοήθησα κάπως.

T3h following takes place between now and later.
Link to comment
Share on other sites

paidia kseri kaneis an iparxi kanena programma pou na mporeis na metaferis arxeia apo ena psp se ena allo me iperithres?

Ομα ναι βέβαια!Οριστε!

 

http://dl.qj.net/Infra-Red-Capture-with-source-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/416/catid/189

 

Άμα ψάξεις και λίγο στο site ίσως να βρείς κάτι παραπάνω από αυτό που σου δίνω!

Οστόσο έχει χιλιάδες άλλες εφαρμογές PSP ψάξε λίγο είναι ενδιαφέρουσες!

 

Παιδιά σας έχω υπέροχα νέα!:happy:

Ειδικοί λένε πως βρήκε security hole στις 2.81+ και σύντομα θα κυκλοφορήσει ένα exploit για 2.81 ή 3.0x!

Άμα δεν με πιστεύετε ψάξτε λίγο ή άμα θέλετε σας δίνω και κάποια links!

Σκοπός μου δεν είναι να σας ξεσυκώσω αλλά να ενθαρύνω τους 2.81+ χρήστες.

ΚΑΝΤΕ ΛΙΙΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΚΟΜΑ!

ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΣΥΜΠΑΣΧΩ (PINK PSP 2.81)!

Link to comment
Share on other sites

Ομα ναι βέβαια!Οριστε!

 

http://dl.qj.net/Infra-Red-Capture-with-source-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/416/catid/189

 

Άμα ψάξεις και λίγο στο site ίσως να βρείς κάτι παραπάνω από αυτό που σου δίνω!

Οστόσο έχει χιλιάδες άλλες εφαρμογές PSP ψάξε λίγο είναι ενδιαφέρουσες!

 

Παιδιά σας έχω υπέροχα νέα!:happy:

Ειδικοί λένε πως βρήκε security hole στις 2.81+ και σύντομα θα κυκλοφορήσει ένα exploit για 2.81 ή 3.0x!

Άμα δεν με πιστεύετε ψάξτε λίγο ή άμα θέλετε σας δίνω και κάποια links!

Σκοπός μου δεν είναι να σας ξεσυκώσω αλλά να ενθαρύνω τους 2.81+ χρήστες.

ΚΑΝΤΕ ΛΙΙΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΚΟΜΑ!

ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΣΥΜΠΑΣΧΩ (PINK PSP 2.81)!

 

Το διάβασα και 'γω κάπου αυτό που λες. Συγκεκριμένα διάβασα ότι λόγω αυτού που βρήκαν, ετοιμάζουν 3.03 downgrader. Αλλά μάλλον θα χρειάζεται το GTA : LCS όπως στον 2.50/2.60 downgrader. Πάντως βρισκόμαστε σε καλό δρόμο :D

Ορίστε και το link για όσους θέλουν να το διαπιστώσουν

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=13903

T3h following takes place between now and later.
Link to comment
Share on other sites

To video πρέπει να είναι fake ΑΛΛΑ όντως θα κυκλοφορήσει ένα exploit για 3.0X.Το βίντεο πρέπει ναι είναι με 3.03 ΟΕ-Α αν δεν κανω λάθος άρα είναι fake...Το exploit θα είναι για πρώτη φορά ένα .mp3 αρχείο σε αντίθεση μα τα .tiff που είναι μέχρι στιγμής αν πάλι δεν κάνω λάθος...

Τώρα το αν θα χρειαστεί το GTA:LCS έ το πολύ πολύ το νοικιάζεις από ένα βίντεο club!!!

Πάντως το οτι θα κυκλοφορήσει με ένα τρόπο ή με άλλο είναι γεγονός...

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΒΡΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!2.0-3.03 EXPLOIT

ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΕΤΕ!

http://www.noobz.eu/joomla/index.php?option=com_content&task=view&id=37&Itemid=1

Σ'ευχαριστώ Θεέ μου που άκουσες τις προσευχές μας!

ΤΩΡΑ ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΤΟ DOWNGRADER ΤΟ ΠΟΛΥ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...