Jump to content

OnePlus 3


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαχαχαχα, κι εμένα η αντίδραση μου κάπως έτσι ήταν. Πραγματικά εμένα τουλάχιστον με έχει κλείσει σαν πελάτη για τα επόμενα 5 χρόνια.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα, κι εμένα η αντίδραση μου κάπως έτσι ήταν. Πραγματικά εμένα τουλάχιστον με έχει κλείσει σαν πελάτη για τα επόμενα 5 χρόνια.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ακοπα

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα, κι εμένα η αντίδραση μου κάπως έτσι ήταν. Πραγματικά εμένα τουλάχιστον με έχει κλείσει σαν πελάτη για τα επόμενα 5 χρόνια.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Ποσο μα ποσο απίστευτη πολιτική after sales έχουν οι άτιμοι. Παράδειγμα προς μίμηση!

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει... Απίστευτο σέρβις. Σε ελληνικό σέρβις θα είχε υγρασία... Θα έφταιγε το root κ.ο.κ

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και μόλις πρόσεξα ότι το στέλνουν με priority shipping method, όχι με standard.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν το πουλάω με τπτ και παρακαλάω στην διετία να χαλάσει να πάρω το 5!!!

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλό το after-sales support, δε λέω.

Αλλά εμένα έχει αρχίσει και με χαλάει το Android (η OxygenOS version που έχει το OP3 δηλαδή).

 

Έχουμε τις συχνές αναβαθμίσεις που όλο και κάτι αλλάζουν και καθόμαστε και ψάχνουμε, ή και ακόμα χειρότερα, κάτι θα χαλάσει (τελευταίο κρούσμα αυτό που είχα γράψει πριν λίγες εβδομάδες ότι πλέον δεν αναπαράγεται ο ήχος μέσω bluetooth από το ηχοσύστημα του αυτοκινήτου μου).

Σήμερα ανακάλυψα ότι δεν υπάρχει δυνατότητα απενεργοποίησης του pocket mode, με αποτέλεσμα να μην μπορώ να βάλω τη συσκευή σε armband που φοράω στο τρέξιμο..

 

Τι να το κάνω αν δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω στην καθημερινότητα. Καλύτερα να κρατούσα το OnePlus One που είχα πριν... :(

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

Καλό το after-sales support, δε λέω.

Αλλά εμένα έχει αρχίσει και με χαλάει το Android (η OxygenOS version που έχει το OP3 δηλαδή).

 

Έχουμε τις συχνές αναβαθμίσεις που όλο και κάτι αλλάζουν και καθόμαστε και ψάχνουμε, ή και ακόμα χειρότερα, κάτι θα χαλάσει (τελευταίο κρούσμα αυτό που είχα γράψει πριν λίγες εβδομάδες ότι πλέον δεν αναπαράγεται ο ήχος μέσω bluetooth από το ηχοσύστημα του αυτοκινήτου μου).

Σήμερα ανακάλυψα ότι δεν υπάρχει δυνατότητα απενεργοποίησης του pocket mode, με αποτέλεσμα να μην μπορώ να βάλω τη συσκευή σε armband που φοράω στο τρέξιμο..

 

Τι να το κάνω αν δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω στην καθημερινότητα. Καλύτερα να κρατούσα το OnePlus One που είχα πριν... :(

 

προηγμένες / λειτουργία τσέπης δεν έχει επιλογή ενεργοποίησης και απενεργοποίησης ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

προηγμένες / λειτουργία τσέπης δεν έχει επιλογή ενεργοποίησης και απενεργοποίησης ?

 

Εγώ το απενεργοποιω μία χαρά.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Από πότε έγινε "προηγμένη" αυτή η ρύθμιση? :mad:

 

Είναι αυτό που είπα πριν, σε κάθε version του Android αλλάζουν πράγματα. Στην αρχή ήταν στις Ρυθμίσεις > Οθόνη, μετά πήγε στα Gestures. Και τώρα στις Προηγμένες..

Με το επόμενο Update μπορεί να το βάλουν στα Δεδομένα :wacko:

 

Πφφφφφ, κουράστηκα...

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

Από πότε έγινε "προηγμένη" αυτή η ρύθμιση? :mad:

 

Είναι αυτό που είπα πριν, σε κάθε version του Android αλλάζουν πράγματα. Στην αρχή ήταν στις Ρυθμίσεις > Οθόνη, μετά πήγε στα Gestures. Και τώρα στις Προηγμένες..

Με το επόμενο Update μπορεί να το βάλουν στα Δεδομένα :wacko:

 

Πφφφφφ, κουράστηκα...

Χωρίς να θέλω να το παίξω έξυπνος, γι'αυτό υπάρχει το search στις ρυθμίσεις.. ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Ενδιαφέρομαι να πάρω το OnePlus 3. Μπήκα στο σάιτ της εταιρίας και δεν βλέπω τιμή για το OnePlus 3.αλλα μόνο για το OnePlus 3t. Μήπως δεν είναι διαθέσιμο? Επίσης θα ήθελα να μάθω πόσες μέρες κάνει μέχρι να έρθει Ελλάδα? Είμαι χωρίς κινητό και βιάζομαι λιγάκι. Σας ευχαριστώ πολύ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Ενδιαφέρομαι να πάρω το OnePlus 3. Μπήκα στο σάιτ της εταιρίας και δεν βλέπω τιμή για το OnePlus 3.αλλα μόνο για το OnePlus 3t. Μήπως δεν είναι διαθέσιμο? Επίσης θα ήθελα να μάθω πόσες μέρες κάνει μέχρι να έρθει Ελλάδα? Είμαι χωρίς κινητό και βιάζομαι λιγάκι. Σας ευχαριστώ πολύ.

 

Καλημέρα, το OP3 δεν πωλείται πια μέσα από το επίσημο site, έχει αντικατασταθεί πλέον από το 3Τ.

Αν θες ντε και καλά το 3, μόνο από άλλο site ή από κάποιο ιδιώτη μεταχειρισμένο.

 

Για τους χρόνους, έχει να κάνει με τη διαθεσιμότητα τη χρονική στιγμή που θα το παραγγείλεις καθώς και τον τρόπο αποστολής. Στο κάτω μέρος της σελίδας της συσκευής στο site, τα αναφέρει νομίζω.

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, το OP3 δεν πωλείται πια μέσα από το επίσημο site, έχει αντικατασταθεί πλέον από το 3Τ.

Αν θες ντε και καλά το 3, μόνο από άλλο site ή από κάποιο ιδιώτη μεταχειρισμένο.

 

Για τους χρόνους, έχει να κάνει με τη διαθεσιμότητα τη χρονική στιγμή που θα το παραγγείλεις καθώς και τον τρόπο αποστολής. Στο κάτω μέρος της σελίδας της συσκευής στο site, τα αναφέρει νομίζω.

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου. Αν το παραγγείλω από άλλο σάιτ δεν θα έχω την εγγύηση όμως ε?

Link to comment
Share on other sites

Μόνο από το επίσημο σάιτ να παραγγείλεις. Πουθενά αλλού. Η θα έχει καπέλο στην τιμή ή εάν είναι ιδιαίτερα χαμηλή να προσέξεις. Κυκλοφορούν μαϊμούδες.

 

 

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν υπάρχει κανένας λόγος να ψάχνεις το 3, αφού η καλύτερη περίπτωση για καινούριο είναι το 3Τ. Μόνο σε used αξίζει λόγω τιμης.
Link to comment
Share on other sites

Και μόλις πρόσεξα ότι το στέλνουν με priority shipping method, όχι με standard.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τι έγινε ήρθε το 3Τ ή θα σου δώσουν μετοχες της εταιρείας; :p

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να αλλάξετε ήχο στο ξυπνητήρι μέσα από την εφαρμογή του ξυπνητηριού με oxygenOS 4.0.3??

Σε εμένα μετά από ένα κλείσιμο από χαμηλή μπαταρία μου άλλαξαν όλοι οι ήχοι και τα wallpaper. Επανέφερα τα πάντα αλλά τον ήχο του ξυπνητηριού δεν μπορώ να τον αλλάξω. Έχει κολλήσει στο none με αποτέλεσμα να μην έχω ξυπνητήρι. Όσες φορές έχω προσπαθήσει απλά δεν παίρνει τη νέα ρύθμιση.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ήρθε το 3Τ ή θα σου δώσουν μετοχες της εταιρείας; :p

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Χαχαχα, έκλαψα :p :p Παρασκευή λέει το tracking ότι θα μου έρθει...έχει ξεκινήσει από χθες...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλό να το δεχτείς. Άψογη η oneplus!

 

Greetings from my awesome Gold HTC 10

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...