Jump to content

OnePlus 3


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπήκα στο site της spigen, έκανα registration αλλά δεν με αφήνει να πατήσω το "Add to cart". Παίζει κάτι; Μήπως δεν στέλνουν Ελλάδα; Δε λέει κάτι για μη διαθέσιμο

Γιατί δεν την παίρνεις από skroutz?

Εγώ σήμερα παρέλαβα την roufgh armour και είναι τέλεια.αν και εγώ προτιμώ την roufgh armour αλλά δεν την ειχε.

Εγώ στο S5 και S7 είχα roufgh armour,σ το nexus 5x thin fit και τώρα στο one plus 3 την rough armour...

Δεν ξέρω αλλά προσωπικά εμένα με έχουν βολεψει και πιστεύω ότι είναι από τις καλύτερες που μπορείς να πάρεις και παρέχουν προστασία.

Edited by jimlost
Link to comment
Share on other sites

Μου έχει σπάσει τα νεύρα...δεν μπορώ με τπτ να κατεβασω την ρομ.

Όλο μου.διακοπτει την διαδικασία...

Link to comment
Share on other sites

Ποιό είναι καλύτερο και αν μπορεί το Οn plus 3 να τραβήξει 1080 video έστω με κάποιο πρόγραμμα γιατί διάβασα ότι τραβά μόνο 2Κ και μετά σε πάει 720 ισχύει;

τραβάει κανονικά με το μαμά απ 720 1080 και 4κ

 

Με την community build τραβάει και 1080 60 frame

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Τελικά του έκανα ένα hard reset και ως δια μαγείας ή rom κατέβηκε....τώρα θα την φλασαρω.... Edited by jimlost
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν την παίρνεις από skroutz?

Εγώ σήμερα παρέλαβα την roufgh armour και είναι τέλεια.αν και εγώ προτιμώ την roufgh armour αλλά δεν την ειχε.

Εγώ στο S5 και S7 είχα roufgh armour,σ το nexus 5x thin fit και τώρα στο one plus 3 την rough armour...

Δεν ξέρω αλλά προσωπικά εμένα με έχουν βολεψει και πιστεύω ότι είναι από τις καλύτερες που μπορείς να πάρεις και παρέχουν προστασία.

 

OnePlus 3 Case Neo Hybrid αυτές οι θήκες νομίζω είναι καλύτερες αλλά θέλω την γνώμη σου

Link to comment
Share on other sites

OnePlus 3 Case Neo Hybrid αυτές οι θήκες νομίζω είναι καλύτερες αλλά θέλω την γνώμη σου

Την συνιστω..https://www.amazon.co.uk/dp/B01HWTWREI/ref=pe_385721_51767431_TE_dp_1

Link to comment
Share on other sites

OnePlus 3 Case Neo Hybrid αυτές οι θήκες νομίζω είναι καλύτερες αλλά θέλω την γνώμη σου

 

Καλησπέρα,οποια και από τις δύο να.παρεις είναι μία χαρά...Εγώ με την ruggle armour παντός.ειμαι καλυμμένος...

Αν θυμάμαι καλά ή neo hybrid είναι στην πλάτη carbon ενώ ή ruggle είναι καουτσούκ μαλακό....ουσιαστικά.πιστευω έχουν ίδια.εφαρμογη πάνω στο τηλέφωνό....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Εδώ και κάποιες μέρες που το έχω παραλάβει έχω δύο απορίες.

Έχω το soft gold και μου ήρθε με το παρακάτω screen protector στη συσκευασία.

Α. Το έχει δοκιμάσει κάποιος; Είναι καλό;

Β. Επειδή δεν υπήρχε σε λευκό, μου έστειλαν μαύρο :/. Θα δείχνει άραγε χάλια ή όχι;

 

Δε μπορώ να πω ότι το εργοστασιακό με έχει απογοητεύσει, αλλά σίγουρα ένα tempered είναι καλύτερη λύση.

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161016/5b16721dd15d1a0fc44cbdd1b23df8cc.jpg

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Το εχω εγω. Το φοραω σχεδον απο την πρώτη μέρα που το πηρα. Επεσε το τηλέφωνο από ενα μέτρο και το προστατεψε μια χαρα... το τζαμακι έσπασε βέβαια αλλα η οθόνη ουτε γρατζουνια, σε συνδυασμό με μια θήκη σιλικόνης διαφανη ειναι μια χαρά
Link to comment
Share on other sites

Το εχω εγω. Το φοραω σχεδον απο την πρώτη μέρα που το πηρα. Επεσε το τηλέφωνο από ενα μέτρο και το προστατεψε μια χαρα... το τζαμακι έσπασε βέβαια αλλα η οθόνη ουτε γρατζουνια, σε συνδυασμό με μια θήκη σιλικόνης διαφανη ειναι μια χαρά

Το πέρασα κι εγώ τελικά.

Από τις πιο εύκολες τοποθετήσεις που έχω κάνει (και έχω κάνει πολλές μιας και δούλευα σε καταστήματα κινητής), αλλά...

Είναι αρκετά χοντρό και δε μου αρέσει τόσο πολύ η αίσθηση του home button, που μοιάζει σαν να έχει βυθιστεί αρκετά, και κάνει και κάποια rainbow εφέ που δεν είναι και ότι καλύτερο.

Βέβαια προτίμησα να το έχω ασφαλισμένο και ας χάσω λίγο αλλού. Θα περιμένω να διαβάσω και για κάποιο καλύτερο και θα το αλλάξω στο μέλλον.

 

P.s.:νταξ..Δε τρελαίνομαι με τη διχρωμια λευκό-μαύρο, έστω και αν φαίνεται λευκό μόνο το home button.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

το παραγγειλα κι εγω σημερα παιδια. Η γνωστη αναμονη 4 εβδομαδες και καλο μου κουραγιο...
Link to comment
Share on other sites

με nougat.

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161016/fbf1fae416b40ea69fd069e29ce9d628.jpg

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Edited by johny_pl
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Νέος στην παρέα του oneplus 3 έχω μια ερωτησούλα. Την λειτουργία που οταν κοιτάζεις την οθόνη (κάτι αντίστοιχο της "έξυπνης αναμονής" στα samsung) που την έχει? Η δεν την έχει?

 

Ευχαριστώ για τις οποίες απαντήσεις.

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Σας ήρθε ή αναβάθμιση σε 3.5.4 community ? Ήρθε από το πρωί αλλά περιμένω εντυπώσεις

 

Την έχω από χθες το πρωί και χθες βραδάκι ήρθε κ fix για όσους είχαν πρόβλημα. Δεν έχω κανένα πρόβλημα κι ενεργοποίησα ήδη και το κλείδωμα κάποιων εφαρμογών με το αποτύπωμα. Τέλειο! Όλα καλά από μένα! Καμία αλλαγή σε μπαταρία κλπ.

http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ τα ίδια στην αναμονή!! Παρήγγειλα για θήκη την nillkin nature tpu case σιλικόνης την έχει μια φίλη μου στο meizu m3 note και φαίνεται πολύ καλή. Την έχει πάρει κάνεις; Καλύπτει επαρκώς την κάμερα; Το screen protector που είναι ήδη προεγκατεστημένο αξίζει να το αφήσω ή όχι; Ευχαριστώ.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ τα ίδια στην αναμονή!! Παρήγγειλα για θήκη την nillkin nature tpu case σιλικόνης την έχει μια φίλη μου στο meizu m3 note και φαίνεται πολύ καλή. Την έχει πάρει κάνεις; Καλύπτει επαρκώς την κάμερα; Το screen protector που είναι ήδη προεγκατεστημένο αξίζει να το αφήσω ή όχι; Ευχαριστώ.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Το screen protector αφαίρεσε το...χάνει πολύ η οθόνη

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ τα ίδια στην αναμονή!! Παρήγγειλα για θήκη την nillkin nature tpu case σιλικόνης την έχει μια φίλη μου στο meizu m3 note και φαίνεται πολύ καλή. Την έχει πάρει κάνεις; Καλύπτει επαρκώς την κάμερα; Το screen protector που είναι ήδη προεγκατεστημένο αξίζει να το αφήσω ή όχι; Ευχαριστώ.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Την εχω εγω.Καλυπτει μια χαρα την καμερα.Η εφαρμογη της στο κινητο ειναι αψογη.Τη ζελατινα να την βγαλεις αλλα καλο θα ηταν να βρεις ενα tempered glass.

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες. 3 Εβδομάδες ακόμα δεν αντέχω την αναμονή!! Χάχα

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες. 3 Εβδομάδες ακόμα δεν αντέχω την αναμονή!! Χάχα

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

υπαρχουμε κι εμεις που παραγγειλαμε προχτες....ακομα χειροτερα:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...