Jump to content

OnePlus 3


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι με τον προτεινόμενο φόρτιση και καλώδιο που σου παρέχει η εταιρία.

Αν το φορτιζουμε συνέχεια με dash δεν υπάρχει θέμα να χαλάσει πιο γρήγορα η μπαταρία? Εγώ όταν δεν έχω ανάγκη για φόρτιση γρήγορη , το φορτιζω με απλό καλώδιο και ανταπτορακι.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρησιμοποιεί κάνεις bluetooth για να μιλάει? Έχω το Marque 2 της Plantronics και με έχει πεθάνει στις αποσυνδέσεις. Και μιλάμε να το έχω στο χέρι το κινητό, όχι σε απόσταση. Και το χειρότερο είναι ότι μετά δεν συνδέεται κατευθείαν. Πρέπει να ξανακάνω pair.

 

Η πλάκα είναι ότι ενώ έγραψα ότι για τόσο καιρό δεν έχω κανένα θέμα με τα bluetooth που χρησιμοποιώ, σήμερα στο 1 plantronics άρχισε να μου κάνει αποσυνδέσεις. Με ένα άλλο SBS δεν είχα θέμα. Περίεργο, θα το παρακολουθήσω.

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω τόσο για τις ειδοποιήσεις που καμιά φορά ''ξεχνιούνται'', όσο και για τη μουσική που ξεκινάει μόνη της. Βέβαια με τη μουσική διορθώνεται αν απενεργοποίησεις την αντίστοιχη χειρονομία. 3.2.4 stock
Link to comment
Share on other sites

greek caller id σου βγάζει ότι είναι προώθηση προϊόντων.μετά με το call blocker (θέλει ρουτ xposed) τις κόβεις.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Η πλάκα είναι ότι ενώ έγραψα ότι για τόσο καιρό δεν έχω κανένα θέμα με τα bluetooth που χρησιμοποιώ, σήμερα στο 1 plantronics άρχισε να μου κάνει αποσυνδέσεις. Με ένα άλλο SBS δεν είχα θέμα. Περίεργο, θα το παρακολουθήσω.

Και γω πέρασα την 3.2.4 και το δουλεύω σήμερα στη δουλειά να δω τι γίνεται. Θα ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

Που μπορώ να βάλω κάποια νούμερα στα ανεπιθύμητα; με έχουν ζαλισει από nova και cosmote.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου

 

Sync me έχει δυνατότητα αναγνώρισης, καθώς και το True Caller που είναι dialer πολύ καλός απλά από κάτι μήνες και μετά έχει διαφημίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Από τον στοκ dialer δε γίνεται κάτι;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου

 

Ποια έκδοση έχεις;

Της google έχει να κάνεις block callers και στην community που είμαι εγώ, έχει blacklist.. δες τα menu στους dialer σου.

http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια ρυθμιση γρήγορη εκτος από το κουμπι στα πλαγια που μπορω να την βαλω εκει που ειναι και τα αλλα τα κουμπια στο notification panel για να το κανω αθόρυβο η μονο με δονηση κτλ?
1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

Αν αυτό έχει ως αποτέλεσμα τις πιο συχνές αναβαθμίσεις , τότε μου αρέσει.

Εγώ άσχημα το βλέπω..η oxygen ήταν μια καθαρή ρομ pure android.απο την άλλη η hydrogen μια βαριά ρομ που δεν μου αρέσει καθόλου... Να δούμε τι θα βγει απο το πάντρεμα αν και νομιζω ότι bye bye pure android

 

send from my cave using smoke signals

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει την community, μπορείς να μου πεις σε τι είναι βαριά;

Γιατί δεν παρατήρησα κάτι.. εννοείς για να βγάλει νούμερα σε antutu π.χ. ή όντως είναι πιο αργή κι έχει lags;

http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

Εγώ άσχημα το βλέπω..η oxygen ήταν μια καθαρή ρομ pure android.απο την άλλη η hydrogen μια βαριά ρομ που δεν μου αρέσει καθόλου... Να δούμε τι θα βγει απο το πάντρεμα αν και νομιζω ότι bye bye pure android

 

send from my cave using smoke signals

Ας ειναι καλα η cyanogen...κ εχει ηδη βγαλει beta cm 14 nougat

...Παναγιώτης[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

μια ερώτηση σχετικά με την φωτογραφική μηχανή. Είναι γρήγορο γενικά το νετάρισμα, η λήψη φωτογραφίας κλπ?

Γιατι στο 1+1 που έχω, πολύ συχνά πατάω το κουμπί για να βγάλω μια φωτογραφία, και μέχρι να νετάρει και να την βγάλει έχω χάσει το θέμα...

 

Ισύχει κάτι τέτοιο και στο 1+3?

 

Thanks προκαταβολικά

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

Σε ταχύτητα η κάμερα είναι ότι ταχύτερο έχω πιάσει... Οπλίζεις και ρίχνεις σε κλάσματα δευτερολέπτου...

 

Δες και το βίντεο στο review για να καταλάβεις καθώς κάνω ειδική αναφορά:

 

OnePlus 3: The Ultimate Flagship Killer

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Σε ταχύτητα η κάμερα είναι ότι ταχύτερο έχω πιάσει... Οπλίζεις και ρίχνεις σε κλάσματα δευτερολέπτου...

 

Δες και το βίντεο στο review για να καταλάβεις καθώς κάνω ειδική αναφορά:

 

OnePlus 3: The Ultimate Flagship Killer

 

Πολύ καλό αυτό. Έχω χάσει πολλές καλές φωτογραφίες επειδή το 1+1 αργούσε να πάρει μπρος...

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

από αύριο λογικά θα είμαι και εγώ στην παρέα σας, έφτασε το πρωί αεροδρόμιο και έφυγε κιόλας οπότε έρχεται καρφί για εδώ.Αν είναι όλα οκ και δεν βρω αέρα κοπανιστό μέσα θα ανεβάσω και φωτογραφίες από το λευκό χρυσο :lol:
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα στην παρέα, επειδή σκέφτομαι και εγώ να γίνω μέλος της οικογένειας της 1+ θέλω να διευκρινίσω κάτι την αγορά έχω καταλάβει μπορώ να την κάνω μέσω PayPal οκ, αλλά μπορώ και με οποιαδήποτε κάρτα;; Πχ έχω μια debit Mastercard της εθνικής κάνει;;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)

Link to comment
Share on other sites

αν αυτή η κάρτα είναι για αγορές μέσο ίντερνετ τότε μάλλον ναι.πχ με εθνοκας δεν γίνεται.

 

σε άλλα νέα η θήκη σιλικόνης από κίνα που έγινε shipping 22/8 έφτασε σήμερα, πριν το κινητό, με free shipping, απλό ταχυδρομείο και το κινητό που πλήρωσα 18 ευρώ για πριόριτι έκανε 9 από γερμανία...... κατα τα άλλα γερμανοί οργανωμένοι, δουλευταράδες κλπ κλπ.

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εμενα που ειναι το Α3000 μοντελο και ηρθε με την hydrogen, ηταν πολυ πιο σπιρτατη απο την oxygen και οι δικες της προεγκατεστημενες εφαρμογες ανοιγαν εξευτελιστικα γρηγορα.. φυσικα smoothness απεριγραπτο.. απο που κι ως που βαρια η hydrogen?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μην είναι βαριά. Απλά μερικοί προτιμούν όσο πιο καθαρό android γίνεται. Αυτός είναι και ένας από τους κυρίους λόγους που πήρα το τηλέφωνο. Oxygenos.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν ειδα και καμια τρελη διαφορα μεταξυ των 2 ωστε η μια να θεωρειται πιο κοντα στο καθαρο android και η αλλη οχι παντως.. ισα ισα πιο "γυμνη" μου φανηκε η hydrogen.. απλα εχει τα δικα της apps για ημερολογιο, καιρο, browser κλπ. Καμια απο τις 2 δεν ειναι vanilla android ετσι κι αλλιως...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...