Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και όταν βάζω τις σιμ σε άλλο κινητό γιατί έχω δεδομένα κανονικά ρε μεγάλε;

 

Γιατί δεν έχει να κάνει με τη συσκευή αυτό που σου λέω, έχει να κάνει με τις σιμ!:chair:

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και όταν βάζω τις σιμ σε άλλο κινητό γιατί έχω δεδομένα κανονικά ρε μεγάλε;

 

:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X

LeEco Le Max 2 x829 / DerpFest Q 14032020
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν έχει να κάνει με τη συσκευή αυτό που σου λέω, έχει να κάνει με τις σιμ!:chair:

 

Τις ίδιες σιμ λέω, τις βάζω σε άλλο κινητό και δουλεύουν κανονικά, άρα οι σιμ είναι Οκ και με ενεργοποιημένα data ..οκ;

Link to comment
Share on other sites

Τις ίδιες σιμ λέω, τις βάζω σε άλλο κινητό και δουλεύουν κανονικά, άρα οι σιμ είναι Οκ και με ενεργοποιημένα data ..οκ;

 

Μου φαινεται η γινεται λιγο "του τρολαρισματος" το καγκελο;; :P

 

Φιλε μου για Wind και q προσθεσε ενα νεο APN (μερικες φορες τα προεγκατεστημενα εχουν θεματακι).

 

Για Wind βαζεις apn: gint.b-online.gr και για Q: myq

 

Τις υπολοιπες ρυθμισεις τις αφηνεις οπως ειναι by default. Δωσε ενα οποιοδηποτε ονομα στα apns σου, επιλεξε αυτο που πρεπει αναλογα με τη sim που εχεις στη συσκευη σου, κανε μια επανεκινηση και μετα ξαναδοκιμασε. :)

βρε κανε αυτο που σε λεει. πρέπει να αποκλείσεις το ενδεχομενο αυτο!

 

Sent from my Le X829 using Tapatalk

Αφου με τις ιδιες καρτες σε αλλες συσκευες εχει internet, δεν υπαρχει κανενα ενδεχομενο που πρεπει να αποκλεισει ο ανθρωπος.. :P

Link to comment
Share on other sites

Τις ίδιες σιμ λέω, τις βάζω σε άλλο κινητό και δουλεύουν κανονικά, άρα οι σιμ είναι Οκ και με ενεργοποιημένα data ..οκ;

Όχι πάντα. Παλιά σε sony xperia x8 δεν έπαιζε 3g σε μία συγκεκριμένη σιμ, αλλά έπαιζε σε άλλα κινητά. Με αλλαγή σιμ έφτιαξε. Όπως και να έχει, πριν βγαλετε προβληματικό το κινητό ή την ρομ και επικοινωνήσετε με το κατάστημα, δοκιμάστε τα πάντα. Αλλαγή σιμ που είναι το πιο προφανές δε δοκίμασε κανείς σας. Φιλικα Χρυστος

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

βρε κανε αυτο που σε λεει. πρέπει να αποκλείσεις το ενδεχομενο αυτο!

 

Sent from my Le X829 using Tapatalk

 

Ναι αλλά δεν είπα ότι δεν μπαίνει καθόλου... Απλά σέρνεται η σύνδεση...

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά δεν είπα ότι δεν μπαίνει καθόλου... Απλά σέρνεται η σύνδεση...

 

Στα άλλα τηλέφωνα που δοκιμάζεις τις σιμ, έχουν 4G 800?Μήπως στην περιοχή σου πιάνεις 4G 800 με άλλα κινητά και με το le max X829 σέρνεται επειδή δεν υποστηρίζει τη μπάντα και πιάνει 2G? Μήπως είσαι στο δίκτυο 2G απ'το lemax? Κάνε αναζήτηση δικτύου και επέλεξε 3G wind αν είναι αυτό.. Δεν είχα δεί που έγραψες οτι σέρνεται η σύνδεση οπότε δεν είναι πρόβλημα σιμ.

LeEco Le Max 2 x829 / DerpFest Q 14032020
Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε, πραγματικα είσαι σε καθε σελιδα μεσα με ενα προβλημα, στις τελευταιες 30 -40 σελιδες

ακομη και εκει που δεν υπαρχει προβλημα όπως τώρα.

Διαβαζοντας κάποιος αυτά που γράφεις θα νομιζει ότι είναι το χειροτερο κινητο ενώ προκειται για το αντίθετο.

Έλεος δηλαδή μονος σου δημιουργεις προβληματα στο κινητο σου εκει που δεν υπαρχουν,

αν δεν το εχεις με το ''πειραγμα'' του κινητου μην το κανεις. (αφου δεν το σηκώνεις μην το πινεις)

Φιλικά πάντα. ;)

 

[/img]

Οκ,για ρίξε μία ματιά τώρα και πες μου,αυτό το χάλι δηλαδή το δημιούργησα εγώ και όχι η ρομ με την μνήμη έτσι; Για να προλάβω η εγκατάσταση έγινε εντελώς καθαρή με τα πάντα wipe, επίσης η εφαρμογές δεν είναι κλειστές μόνο με το slide up αλλά και όλες με force stop μήπως και...

Link to comment
Share on other sites

[/img]

Οκ,για ρίξε μία ματιά τώρα και πες μου,αυτό το χάλι δηλαδή το δημιούργησα εγώ και όχι η ρομ με την μνήμη έτσι; Για να προλάβω η εγκατάσταση έγινε εντελώς καθαρή με τα πάντα wipe, επίσης η εφαρμογές δεν είναι κλειστές μόνο με το slide up αλλά και όλες με force stop μήπως και...

 

Συγγνωμη, εχεις την εκδοση με τα 4GB RAM και θεωρεις τα 1.6 GB ελευθερα χαλι; :blink::blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

Στα άλλα τηλέφωνα που δοκιμάζεις τις σιμ, έχουν 4G 800?Μήπως στην περιοχή σου πιάνεις 4G 800 με άλλα κινητά και με το le max X829 σέρνεται επειδή δεν υποστηρίζει τη μπάντα και πιάνει 2G? Μήπως είσαι στο δίκτυο 2G απ'το lemax? Κάνε αναζήτηση δικτύου και επέλεξε 3G wind αν είναι αυτό.. Δεν είχα δεί που έγραψες οτι σέρνεται η σύνδεση οπότε δεν είναι πρόβλημα σιμ.

 

Ούτε το άλλο κινητό έχει 800αρα, αλλά και πάλι θα έπρεπε να πιάνει 3g και να κατεβάζει δεδομένα κανονικά.. Δεν το κάνει όμως..εντωμεταξύ στην Q δεν μπαίνει καθόλου γιατί δεν δουλεύει η περιαγωγη δεδομένων.. Ούτε R βγάζει πάνω στο σήμα.. Και έχω δει στιγμιαία να το βγάζει το R, άρα θα έπρεπε να το δείχνει συνέχεια.. APN, επιλογές 4g 3g 2g δεν τα συζητάμε καν γιατί τα χω δοκιμάσει όλα.. Μπορεί να μην είμαστε χάκερ στο android αλλά τα βασικά νομίζω τα ξέρουμε...

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη, εχεις την εκδοση με τα 4GB RAM και θεωρεις τα 1.6 GB ελευθερα χαλι; :blink::blink::blink:

 

Συγνώμη αλλά όταν το μόνο που δεν έχω κάνει force stop είναι το βαιμπερ και οταν μου λέει για χρήση 590 από εφαρμογές και 1,5 για το σύστημα και 1,6 που μενού λείπουν 300 mb όταν στην άλλη φωτογραφία τα βλέπεις όλα μα όλα κλειστά και μου δίνει 1.6 με 1.7 ναι είναι χάλι,με τις official πρέπει να έχω ανοιχτά τα άντερα μου για να δω κάτω από 1,8

Όσο για το ότι δημιούργησα προβλήματα στο κινητό το μόνο που δημιούργησα εγώ και δεν ήταν από custom rom ήταν αυτό με το density στην official από πρόγραμμα που έτρεξα,όσο για τις αναφορές καλό είναι να τις ακούμε και όχι να μας κακό φαίνεται, καλύτερους μπορεί να σας κάνουν σαν προγραμματιστές και όχι χειροτερους,εγραφα σελίδες πριν κρασαροαν εφαρμογές, απάντηση; Καμία δεν κρασαροαν οκ είμαι χαζός, γράφει ακόμη ένας μετά κρασαροαν παιχνίδια καμία τον δεν κρασαρει πάλι η απάντηση,δεν θέλετε feedback? Εμένα το ίδιο με κάνει έτσι και αλλιώς από ανάγκη την πέρασα για το θέμα που είχα γιατί κάτι έπρεπε να περάσω πάλι σε official θα γυρίσω με μηδέν προβλήματα εκτός αν ναι κάνω όντως εγώ βλακια

Link to comment
Share on other sites

καποια προταση θηκης πλατης να καλύπτει (σε ύψος) την καμερα υπαρχει?

 

 

Sent from my Le X829 using Tapatalk

 

https://m.banggood.com/Simple-Fall-resistant-Shockproof-Silicone-Back-Case-For-LeTV-LeEco-Le-Max-2-p-1130211.html

 

Αυτήν φοράω τώρα. Ότι καλύτερο νομίζω για το κινητό. Έχει και ωραιο κράτημα, δεν μου έχει γλιστρήσει ποτέ. Έχει και χαραγμένο το Le max 2 πίσω και πλάγια.

Καλύπτει πολύ καλά την κάμερα, αν και περιμένω και προστατευτικό γυαλί κάμερας από AliExpress.

 

Το έχω σε μαύρο και σίγουρα αφαιρεί από την premium εμφανιση του κινητού,αλλά μπροστά στην προστασία του "εργαλείου" το θεωρώ δευτερεύον. Δες και το μπλε για φιγούρα αν θες. Αλλά το μαύρο μου είναι κομπλέ. Το μπεζ προσωπικά δεν με τρέλανε.

 

 

*Κάνα μισοευρο πιο φθηνη νομίζω σε eBay/AliExpress αλλά διαλέγεις και παίρνεις.

Link to comment
Share on other sites

https://m.banggood.com/Simple-Fall-resistant-Shockproof-Silicone-Back-Case-For-LeTV-LeEco-Le-Max-2-p-1130211.html

 

Αυτήν φοράω τώρα. Ότι καλύτερο νομίζω για το κινητό. Έχει και ωραιο κράτημα, δεν μου έχει γλιστρήσει ποτέ. Έχει και χαραγμένο το Le max 2 πίσω και πλάγια.

Καλύπτει πολύ καλά την κάμερα, αν και περιμένω και προστατευτικό γυαλί κάμερας από AliExpress.

 

Το έχω σε μαύρο και σίγουρα αφαιρεί από την premium εμφανιση του κινητού,αλλά μπροστά στην προστασία του "εργαλείου" το θεωρώ δευτερεύον. Δες και το μπλε για φιγούρα αν θες. Αλλά το μαύρο μου είναι κομπλέ. Το μπεζ προσωπικά δεν με τρέλανε.

 

 

*Κάνα μισοευρο πιο φθηνη νομίζω σε eBay/AliExpress αλλά διαλέγεις και παίρνεις.

 

Όμορφη είναι,εγώ παρήγγειλα θήκη βιβλιαράκι να καλύπτει και από μπροστά, πάντως παιδιά μην το αφήσετε ποτέ χωρίς θήκη,το 1ς που είχα ενός μηνός έπεσε από τον καναπέ στο πάτωμα υψως 30 εκατοστών και το έψαχνα,δεν ξέρω αν είναι πιο ανθεκτική του μαξ2 αλλά ο φόβος φιλάει τα έρμαια

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αλλά όταν το μόνο που δεν έχω κάνει force stop είναι το βαιμπερ και οταν μου λέει για χρήση 590 από εφαρμογές και 1,5 για το σύστημα και 1,6 που μενού λείπουν 300 mb όταν στην άλλη φωτογραφία τα βλέπεις όλα μα όλα κλειστά και μου δίνει 1.6 με 1.7 ναι είναι χάλι,με τις official πρέπει να έχω ανοιχτά τα άντερα μου για να δω κάτω από 1,8

Όσο για το ότι δημιούργησα προβλήματα στο κινητό το μόνο που δημιούργησα εγώ και δεν ήταν από custom rom ήταν αυτό με το density στην official από πρόγραμμα που έτρεξα,όσο για τις αναφορές καλό είναι να τις ακούμε και όχι να μας κακό φαίνεται, καλύτερους μπορεί να σας κάνουν σαν προγραμματιστές και όχι χειροτερους,εγραφα σελίδες πριν κρασαροαν εφαρμογές, απάντηση; Καμία δεν κρασαροαν οκ είμαι χαζός, γράφει ακόμη ένας μετά κρασαροαν παιχνίδια καμία τον δεν κρασαρει πάλι η απάντηση,δεν θέλετε feedback? Εμένα το ίδιο με κάνει έτσι και αλλιώς από ανάγκη την πέρασα για το θέμα που είχα γιατί κάτι έπρεπε να περάσω πάλι σε official θα γυρίσω με μηδέν προβλήματα εκτός αν ναι κάνω όντως εγώ βλακια

 

+1000

 

Και εγώ όποτε έγραφα για το πρόβλημα με το σήμα, και ότι μου κρασαραν εφαρμογές με κάποιες ρομ, πάντα έφταιγα εγώ και κάτι δεν έκανα καλά. Αν στο τοπικ αυτό θέλετε να ασχολούμαστε μόνο με τις ρομ και πόσο καλές είναι και τι αλλάζει με τα update τους κτλ, Οκ... Κάντε ένα άλλο τοπικ που θα μιλάμε για τα πρόβληματα που έχουμε και πως θα βρούμε μια λύση.. Και αφήστε κάποιοι τα ειρωνικά γελάκια και ότι δεν έχουμε ενεργοποιημένα τα data στη wind...

Link to comment
Share on other sites

+1000

 

Και εγώ όποτε έγραφα για το πρόβλημα με το σήμα, και ότι μου κρασαραν εφαρμογές με κάποιες ρομ, πάντα έφταιγα εγώ και κάτι δεν έκανα καλά. Αν στο τοπικ αυτό θέλετε να ασχολούμαστε μόνο με τις ρομ και πόσο καλές είναι και τι αλλάζει με τα update τους κτλ, Οκ... Κάντε ένα άλλο τοπικ που θα μιλάμε για τα πρόβληματα που έχουμε και πως θα βρούμε μια λύση.. Και αφήστε κάποιοι τα ειρωνικά γελάκια και ότι δεν έχουμε ενεργοποιημένα τα data στη wind...

Και άλλα +1000 από εμένα,

δεν λέω καλή η προσπάθεια αλλά να δεχόμαστε να μας λένε τι δεν πάει καλά για να μπορεί να διορθωθεί και όχι του στυλ έχουμε τις αλάνθαστες Ρομ που όλα πάνε ρολόι,ε όχι δεν είναι αλάνθαστες,οι μόνες αλάνθαστες αλλά με περιττές εφαρμογές είναι οι μανισιες,και αν ποτέ δημιουργηθεί πρόβλημα πατάς ένα feedback και απλά το δέχονται,οι περισσότεροι άλλαξαν ρομ και δεν μείνανε λεπτό με την μανισια για σύγκριση,ε για να λέω εγώ που την δούλεψα ότι έχει πρόβλημα με την μνήμη ε έχει,έχω μέτρο σύγκρισης ξέρω τι έπαιρνα εχθές από ελεύθερη μνήμη από official rom και ξέρω και σήμερα, ξέρω αν είδα ακόμη πιό παλιά με την τελε να μου κρασαρουν εφαρμογές η αν είχα παραισθήσεις,

Το 1ς είχα με 3 Γκίκα και έπαιρνα μεχρι1,1 εδώ πριν λίγο είχα φτάσει 890 ελεύθερα και έτρεχα μόνο chrome facebook και viber ,η Ρομ θέλει κοίταγμα δεν κλείνει εφαρμογές σωστά πιθανών, θέλετε feedback να συλλέγεται σχόλια να γίνεται καλύτεροι;Αν ναι καλός να μείνουμε με αυτήν να την δουλέψουμε να ενημερώνουμε εν γνώση μας ότι κάτι δεν πάει καλά αλλά θα διορθωθεί αν όχι τότε κρατήστε το στυλ σας και περαστικά σε όσους αντιμετωπίσουν πρόβλημα, θα ξεχάσω το άλλο παλικάρι που ξαφνικά έχασε το wifi και οι απαντήσεις ήταν κάτι έκανες λάθος;Τι λάθος δηλαδή;Οι οδηγίες είναι σαφείς wipe και εγκατάσταση,άλλοι όπως εσύ εχασαν και δεν δουλεύουν τα δεδομένα

Και ας λείψουν οι ειρωνίες του στυλ ρε φίλε άστο αν δεν το έχεις καξνολο δημιουργείς προβλήματα που ειπώθηκε,το ότι την έβαλα να την δοκιμάσω χάρη σε εσάς κάνω όχι στον εαυτό μου,μπαίνω στο κλίμα να βοηθήσω μία προσπάθεια σαν τεστερ, εμένα το κινητό μου μία χαρά είναι και με την μανισια για την ακρίβεια πολύ καλύτερα

Edited by revyien
Link to comment
Share on other sites

Μια συμβουλή ρε παιδιά τώρα,σε όσους μόλις έλαβαν ή περιμένουν το κινητο. Όπως έχετε δει, στο μισό νήμα τουλάχιστον και βάλε, γίνεται λόγος για την/τις Ρομ του Τάσου και του Χρήστου. Σε ότι αφορά άλλες Ρομ των ξένων απο XDA,καλύτερα να γράφετε τα οποία θέματα που έχετε με εκείνες στα αντίστοιχα νήματα τους εκεί, εφόσον εδώ το νήμα γίνεται λίγο... αχταρμας,όπως και να το κάνουμε. Και καλό είναι να χρησιμοποιούμε το search του νήματος σε τυχόν απορίες μας που έχουν ήδη απαντηθεί.

 

Προσωπική συμβουλή : βάλτε τη Ρομ των Ελλήνων φίλων μας developer (23.40s για τώρα τουλάχιστον) καθώς και updates λαμβάνονται και υποδείξεις για τυχόν bugs εισακουγονται και φαίνεται να παρατηρούνται σε επόμενα OTA.Ναι υπάρχει και αυτό στη Ρομ τους και ειναι πολύ συχνά :). Και firmware to official 21-22-23s (δείτε το ποστ τις 23s CN από αρχική για να το βρείτε) και θα είστε λογικά κομπλέ. Αλλιως το ξανασυζητήσει. Η βάλτε μία official της εταιρείας να μην μπλέκετε με custom, σε ότι "+" ή "-" συνεπάγεται αυτό.

 

Θα ήταν ωραίο αν είχαμε ένα νήμα για κάθε Ρομ ή και πρόβλημα, όπως γίνεται στο XDA, αλλά θα το παλέψουμε και έτσι.

 

 

*** Φιλικες συμβουλες πάντα ,γιατί το νήμα,προσβλέπω ας πούμε να φτάνει το Coolpad f1 σε μέγεθος, αν το ενεργό developing συνεχίσει απροσκοπτο. :D

Link to comment
Share on other sites

https://m.banggood.com/Simple-Fall-resistant-Shockproof-Silicone-Back-Case-For-LeTV-LeEco-Le-Max-2-p-1130211.html

 

Αυτήν φοράω τώρα. Ότι καλύτερο νομίζω για το κινητό. Έχει και ωραιο κράτημα, δεν μου έχει γλιστρήσει ποτέ. Έχει και χαραγμένο το Le max 2 πίσω και πλάγια.

Καλύπτει πολύ καλά την κάμερα, αν και περιμένω και προστατευτικό γυαλί κάμερας από AliExpress.

 

Το έχω σε μαύρο και σίγουρα αφαιρεί από την premium εμφανιση του κινητού,αλλά μπροστά στην προστασία του "εργαλείου" το θεωρώ δευτερεύον. Δες και το μπλε για φιγούρα αν θες. Αλλά το μαύρο μου είναι κομπλέ. Το μπεζ προσωπικά δεν με τρέλανε.

 

 

*Κάνα μισοευρο πιο φθηνη νομίζω σε eBay/AliExpress αλλά διαλέγεις και παίρνεις.

τελεια φαίνεται. δινει πολυ ογκο?

σε μπλεδακι θα την πάρω

 

Sent from my Le X829 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τελεια φαίνεται. δινει πολυ ογκο?

σε μπλεδακι θα την πάρω

 

Sent from my Le X829 using Tapatalk

 

Ναι το μπλε ήθελα και εγώ, αλλά στα κινητά δεν θέλω να τραβάω τα βλέμματα για ευνόητους λόγους,οπότε πήρα το Μαυρακι. Δίνει λίγο όγκο, καλά τα ψέμματα, αλλά όπως λέει και στη περιγραφή της: αντικραδασμικη και τη κάμερα προστατεύει και max 2 λέει και πολύ καλές λαβές για χρήση με το ένα χέρι. Χωρις θήκη το κινητό όλο μου γλυστραει. Με τη μαμισια που έχει μεσα, η συσκευασία φαίνεται ωραια η ασημί πλάτη μεν αλλά δεν έχει καλό κράτημα δε. Με αυτή πραγματικα δεν μου έχει γλυστρισει ποτέ, γιατί έχει πολύ καλή υφή τριβης+ λαβές.

 

***Bonus: μερικοί νομίζουν ότι είναι κάποιο Samsung Note όπως το βλεπουν , από μακριά πρόχειρα τουλαχιστον! :P

Link to comment
Share on other sites

Χερετω την παρεα. Σημερα πηρα το X829 6gb ram και 128gb rom. Ειναι λογικα η Βορειο Αμερικανικη εκδοση, γιατι ολα τα σχετικα στο κουτι ειναι στα αγγλικα. Ερωτηση, ποια rom μπορω να βαλω? Εχει επανω την 16s. Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Χερετω την παρεα. Σημερα πηρα το X829 6gb ram και 128gb rom. Ειναι λογικα η Βορειο Αμερικανικη εκδοση, γιατι ολα τα σχετικα στο κουτι ειναι στα αγγλικα. Ερωτηση, ποια rom μπορω να βαλω? Εχει επανω την 16s. Ευχαριστω.

Αν θέλεις την γνώμη μου μείνε όπως είσαι, είναι χωρίς κινεζικές εφαρμογές έτσι και αλλιώς απλά δε θα έχεις ελληνικό μενού, πολύ πιο γρήγορη αποβολές τις άλλες

Αν παρόλα αυτά αλλάξεις πριν αλλάξεις τρέξε ένα antutu αφού κλήσεις όλες τις εφαρμογές και αφήσεις το τηλέφωνο να κρυώσει λίγη ώρα και μετά τρέξε και με την νέα Ρομ που θα περάσεις πάλι να έχεις ένα μέτρο σύγκρισης,το antutu μετράει επιδώσεις από κάρτα gpu cpu μνήμες τις πάει στα όρια ομαλης λειτουργίας και βγάζει αποτέλεσμα

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις την γνώμη μου μείνε όπως είσαι, είναι χωρίς κινεζικές εφαρμογές έτσι και αλλιώς απλά δε θα έχεις ελληνικό μενού, πολύ πιο γρήγορη αποβολές τις άλλες

Αν παρόλα αυτά αλλάξεις πριν αλλάξεις τρέξε ένα antutu αφού κλήσεις όλες τις εφαρμογές και αφήσεις το τηλέφωνο να κρυώσει λίγη ώρα και μετά τρέξε και με την νέα Ρομ που θα περάσεις πάλι να έχεις ένα μέτρο σύγκρισης,το antutu μετράει επιδώσεις από κάρτα gpu cpu μνήμες τις πάει στα όρια ομαλης λειτουργίας και βγάζει αποτέλεσμα

 

Ευχαριστω για την απαντηση. Μπορω να κανω ροοτ σε αυτη την εκδοση?

Link to comment
Share on other sites

Ναι το μπλε ήθελα και εγώ, αλλά στα κινητά δεν θέλω να τραβάω τα βλέμματα για ευνόητους λόγους,οπότε πήρα το Μαυρακι. Δίνει λίγο όγκο, καλά τα ψέμματα, αλλά όπως λέει και στη περιγραφή της: αντικραδασμικη και τη κάμερα προστατεύει και max 2 λέει και πολύ καλές λαβές για χρήση με το ένα χέρι. Χωρις θήκη το κινητό όλο μου γλυστραει. Με τη μαμισια που έχει μεσα, η συσκευασία φαίνεται ωραια η ασημί πλάτη μεν αλλά δεν έχει καλό κράτημα δε. Με αυτή πραγματικα δεν μου έχει γλυστρισει ποτέ, γιατί έχει πολύ καλή υφή τριβης+ λαβές.

 

***Bonus: μερικοί νομίζουν ότι είναι κάποιο Samsung Note όπως το βλεπουν , από μακριά πρόχειρα τουλαχιστον! :P

η μανισια δε μπορω να πω οτι γλυστραει. ισα ισα. κραταει καλα!

θελω να την κρατήσω, όμως φοβαμαι το τζαμακι της καμερας....

 

Sent from my Le X829 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...