Jump to content

Xiaomi Mi Note 2


kwnana
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το Global version, αν είναι αυτό, έχει όλες τις μπάντες για 4G σήμα, συνολικά 37. Αλλά συνήθως λένε Global version , όταν έχει και καλά Global rom. Πρέπει να τους ρωτήσεις πριν κάνεις την παραγγελία σου για καλύτερα.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτες οι δυο εκδοσεις εχουν σημαντικη διαφορα για την Ελλαδα δηλαδη ?

 

international version διαθεσιμη αυτην την εποχη.

 

Global version μη διαθεσιμη προς το παρον...

Link to comment
Share on other sites

Αυτες οι δυο εκδοσεις εχουν σημαντικη διαφορα για την Ελλαδα δηλαδη ?

 

international version διαθεσιμη αυτην την εποχη.

 

Global version μη διαθεσιμη προς το παρον...

Κανένα από αυτά δεν έχει όλες τις μπάντες για 4G σήμα, και αν ειδικά έχεις wind που χρησιμοποιεί την b20 ή αλλιώς 800mhz μπάντα θα έχεις θέμα με το 4G... Μόνο το Global Version 6/128 με τον ευρωπαϊκό φορτιστή και τα κόκκινα αυτοκόλλητα στο κουτί που γράφουν " Global Version" έχει όλες τις μπάντες... Από αυτό γράφω...και μάλιστα έχω και 4G + σήμα με cosmote... Κατά τα άλλα ίδια τηλέφωνα είναι, μόνο οι μνήμες αλλάζουν.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το δευτερο που εχω βαλει την εχει την Β20 μπαντα βρε συ.
Πρόσεχε,είναι λίγο τρικ το λινκ, αν πατήσεις πάνω εκεί που λέει selected, σου βγάζει το global, όπου global είναι η ρομ. Κάτω από το global έχει το Global Version, και αν δεις τα χαρακτηριστικά στο global, το γράφει, ότι μόνο το Global version έχει όλες τις μπάντες. Για ρίξε μια ματιά...

 

Στάλθηκε από το Mi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1488879534874693.jpg

 

 

To μοντελο με τις 37 μπαντες εννοεις εσυ ετσι δεν ειναι ?

 

 

Δεν ειναι αυτο δηλαδη ? Αν οχι ποιο ? (βαλε link pls)

Link to comment
Share on other sites

@Vorlon στο είπα και παραπάνω, ναι μεν λέει global version στο τίτλο, αλλά ακριβώς από κάτω στο discription που επιλέγεις τα μοντέλα, λέει μόνο global, και κάτω από το global έχει το global version, πρέπει να μιλήσεις μαζί τους για σιγουριά, ρώτησε τους αν έχει ευρωπαϊκό φορτιστή και κόκκινα αυτοκόλλητα στο κουτί που γράφουν "Global Version"

 

Στάλθηκε από το Mi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μπήκα και εγώ στην διαδικασία να αγοράσω το παρόν κινητό, θεωρώ ότι η τιμή 248 ευρώ περίπου με κουπόνι από το Gearbest, είναι αρκετά καλή για τα δεδομένα που έχει σαν συσκευή, καιρός να αφήσω λίγο το leeco max στην άκρη να το τεσταρουμε και αυτο.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μπήκα και εγώ στην διαδικασία να αγοράσω το παρόν κινητό, θεωρώ ότι η τιμή 248 ευρώ περίπου με κουπόνι από το Gearbest, είναι αρκετά καλή για τα δεδομένα που έχει σαν συσκευή, καιρός να αφήσω λίγο το leeco max στην άκρη να το τεσταρουμε και αυτο.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν το παίρνεις καλύτερα από το banggood να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι δεν ειναι διαθεσιμο στο banggood.
Με priority νομίζω πως δεν θα έχω πρόβλημα σύμφωνα με αυτά που διάβασα

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 61 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν το παίρνεις καλύτερα από το banggood να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
Με priority νομίζω πως δεν θα έχω πρόβλημα σύμφωνα με αυτά που διάβασα, εκτός και αν αναφέρεσε σε κάτι άλλο, πχ αποστολή και διάρκεια αυτής

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by nick1967
Link to comment
Share on other sites

Με priority νομίζω πως δεν θα έχω πρόβλημα σύμφωνα με αυτά που διάβασα

Το priority του banggood αυτη την στιγμη ειναι το καλυτερο και θα εχεις οντως το κεφαλι σου ησυχο.

Ωστοσο γραφει εδω και μηνες Under restocking. It will be available soon . Αρα νομιζω οτι απο banggood εχει τελειωσει.

Link to comment
Share on other sites

+1 κάτοχος του κινητού αυτού!

Όντως πολύ καλή η τιμούλα από gearbest.

Συμβιβάστηκα με την μέτρια κάμερα και την έλλειψη της 800αρας μιας και έχω cosmote.

Κατά τ'άλλα θεωρώ ότι η τιμή είναι ξεφτίλα και δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο σε αυτά τα χρήματα με τέτοια ποιότητα κατασκευής.

 

Ελπίζω το priority του Gearbest να με γλιτώσει από περιπέτειες!

 

Επανέρχομαι ΌΤΑΝ και ΑΝ παραλάβω.

 

Φιλικά

Ζάχος

Nokia 5110 ---> Nokia 7110 ---> SonyEricsson T68i ---> Nokia 7650 ---> Motorola v300 ---> Nokia 6260 ---> Nokia n70 ---> nokia 5030 ---> Samsung s8300 ---> Samsung Galaxy Ace ---> Lenovo a660 ---> Xiaomi mi2s ---> LG G2
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΙΝΗΤΟ.ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ GEARBEST ΜΕ 256.91.ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΑΠΟ ΚΙΝΕΖΟΜΑΓΑΖΟ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Link to comment
Share on other sites

πω ρε θηρίο!!!

145??? Εγώ χθες το βράδυ το πήρα τοσο:

hpgxkkanRtevtOqQqPiOsA.png

 

Αχχχχ, όποιος το ψάχνει.... μπράβο σου!

 

Edit: Καλέ; Μήπως παρήγγειλες το redmi note 2? 150 vs 250 για μία ημέρα είναι πολύ μεγάλη διαφορά!

Edited by stazzy
Link to comment
Share on other sites

Mπράβο σου! Τιμή χώμα το πήρες, το εχω δει απο κοντά και είναι πανέμορφο οι φωτογραφίες το αδικούν.
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου πει κανείς ποιά είναι η διαφορά μεταξύ black και photo black?? Το ίδιο χρώμα δεν είναι??

Ρωτάω διότι το έχει 2 φορές στο gearbest με διαφορά 1 ευρώ...

Nokia 5110 ---> Nokia 7110 ---> SonyEricsson T68i ---> Nokia 7650 ---> Motorola v300 ---> Nokia 6260 ---> Nokia n70 ---> nokia 5030 ---> Samsung s8300 ---> Samsung Galaxy Ace ---> Lenovo a660 ---> Xiaomi mi2s ---> LG G2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά μόλις σήμερα μου ήρθε η αναβάθμιση σε 9 με εφτάρι γρήγορο φαίνεται ότι είναι τα υπόλοιπα με την χρήση θα τα δουμε
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά μόλις σήμερα μου ήρθε η αναβάθμιση σε 9 με εφτάρι γρήγορο φαίνεται ότι είναι τα υπόλοιπα με την χρήση θα τα δουμε

 

Global stable φορας;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...