Jump to content

Xiaomi Mi Note 2


kwnana
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα και καλό μήνα. Έχει δοκιμάσει να του φορέσει κάνεις tempered από το s6 edge plus? Δεν έχουν φέρει ακόμα στην Ελλάδα για το δικό μας και ένα που είχα πάρει μαζί έχει φάει τρίχα και θέλω να το αλλάξω. Αν παραγγείλω από εξωτερικό θα το έχω το καλοκαιράκι. Αλλά μέχρι τότε; :P
:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το τηλέφωνο τα σπάει.. είναι πυρινοκινητο. Το temper δεν ταιριάζει. Είναι πιο καμπυλωτό του S7 και νομίζω πιο μικρό..Παραγγείλετε σε 15-20 μέρες θα το χεις. Κρίμα είναι να το γρατζουνισεις. Και η ελληνική ρομ και η ευρωπαϊκή είναι πολύ καλές.με πολύ καλή μπαταρια Edited by STATYSS

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Ένα μήνα το έχω και πάει σφαίρα. Εκτός αυτού είναι το πιο ωραίο που έχω δει. Δύσκολα θα το αλλάξω. Έκανα παραγγελία και ελπίζω να έρθουν σχετικά γρήγορα. Σιδερένιο να είναι να το χαίρεσαι Φίλε!
:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Από που το πήρες? Δώσε link λιγάκι αν είναι εύκολο..!! Τι θήκη έχεις??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Apo ebay πήρα το γυαλί και την θήκη. Σε 20 μέρες μου ήρθαν..Καλορίζικα φιλαράκο. !

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω λόγια για το κινητό παιδιά. Και η νέες ρομ συνέχεια το βελτιώνουν. Απίστευτο. Πανέμορφο. Ταχύτατο.σφαιρατο.το πιο γρήγορο που έχω πιάσει..Είμαι καταευχαριστημενο με την επιλογή μου. Να μην πω για την μπαταρία.. 2 μέρες άνετα...!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω λόγια για το κινητό παιδιά. Και η νέες ρομ συνέχεια το βελτιώνουν. Απίστευτο. Πανέμορφο. Ταχύτατο.σφαιρατο.το πιο γρήγορο που έχω πιάσει..Είμαι καταευχαριστημενο με την επιλογή μου. Να μην πω για την μπαταρία.. 2 μέρες άνετα...!!

 

καμια βελτιωση στην καμερα εχεις δει?

Samsung GT-I5800,xperia P,xiaomi MI-3,xiaomi MI NOTE PRO,REDMI note 4 4/64
Link to comment
Share on other sites

Έτσι μου φαίνεται εμένα.. Τώρα η κάμερα του είναι αρκετά καλή

Παρά πολύ καλή.....!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υποστηρίζει και quick charge 3.0 σωστά ? Ρωτάω γιατί έχω έναν Anker adapter που υποστηρίζει quick charge από το παλιό κινητό και λέω να τον χρησιμοποιήσω. Λέτε να ακούσω κανένα μπαμ ?
Link to comment
Share on other sites

Που υπάρχει διαθέσιμο ρε παιδιά αυτή τη στιγμή;

Έρχεται

 

482b4cc9fda4c2c0c1f9f29d423d8aef.jpg

e42f4f546d89c4002b5fef5f9b3a7438.jpg

 

Send From Note 3 With Note 7 Port Rom

 

----- προσθήκη μηνύματος 30 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά υποστηρίζει και quick charge 3.0 σωστά ? Ρωτάω γιατί έχω έναν Anker adapter που υποστηρίζει quick charge από το παλιό κινητό και λέω να τον χρησιμοποιήσω. Λέτε να ακούσω κανένα μπαμ ?

Υποστηρίζει ναι.

 

Send From Note 3 With Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Προσέξτε το τελωνείο... Σταματάνε άβερτα δέματα....!!! Πόσο μάλλον κινητά κ τα σχετικά .!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Προσέξτε το τελωνείο... Σταματάνε άβερτα δέματα....!!! Πόσο μάλλον κινητά κ τα σχετικά .!

MI note 2 μονο από ευρωπαϊκή αποθήκη. Αν σταματήσει τελωνείο θα πληρώσετε ακόμα 200 ευρώ σίγουρα.

 

Send From Note 3 With Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
MI note 2 μονο από ευρωπαϊκή αποθήκη. Αν σταματήσει τελωνείο θα πληρώσετε ακόμα 200 ευρώ σίγουρα.

 

Send From Note 3 With Note 7 Port Rom

Άρα από Vickmall γιοκ...

 

Από πού να το παραγγείλουμε ρε παιδιά? Πείτε καμιά ιδέα....

 

Στάλθηκε από το MI NOTE Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άρα από Vickmall γιοκ...

 

Από πού να το παραγγείλουμε ρε παιδιά? Πείτε καμιά ιδέα....

 

Στάλθηκε από το MI NOTE Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

http://www.vickmall.com/original-xiaomi-note-2-ram-4gb-rom-64gb-5-7inch-oled-curved-fhd-screen-4g-lte-smartphone-black.html

 

 

με αυτη την επιλογη

 

EU Expedited Shipping (recommend!no customs tax and VAT fees 100%,8-15working days)

Link to comment
Share on other sites

http://www.vickmall.com/original-xiaomi-note-2-ram-4gb-rom-64gb-5-7inch-oled-curved-fhd-screen-4g-lte-smartphone-black.html

 

 

με αυτη την επιλογη

 

EU Expedited Shipping (recommend!no customs tax and VAT fees 100%,8-15working days)

Αυτή η επιλογή φαίνεται αφού ξεκινήσω τη διαδικασία αγοράς? Γιατί δεν την βλέπω στη σελίδα...

 

Στάλθηκε από το MI NOTE Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η επιλογή φαίνεται αφού ξεκινήσω τη διαδικασία αγοράς? Γιατί δεν την βλέπω στη σελίδα..

Ναι, όταν θα το βάλεις στο καλάθι, θα γράψεις χωρα αποστολης και ΤΚ και θα σου βγάλει τις διαθέσιμες επιλογές για αποστολη .... ;)

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Ένα φιλαράκι μου παρέλαβε χτες τελικά μετά από μία βδομάδα ταλαιπωρίας με εμαιλ κηνυματα.. άλλο μοντέλο Όχι αυτό και έφαγε 65 ευρώ τελωνείο - δασμούς..!! Και είχεστην αποστολή απο eu.. δεν κατάλαβε τι παίχτηκε.. οι Κινέζοι πραγματικά όμως έκαναν τους Κινέζους... Προσοχή μάγκες.σφυξαν τα λουρια

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Ένα φιλαράκι μου παρέλαβε χτες τελικά μετά από μία βδομάδα ταλαιπωρίας με εμαιλ κηνυματα.. άλλο μοντέλο Όχι αυτό και έφαγε 65 ευρώ τελωνείο - δασμούς..!! Και είχεστην αποστολή απο eu.. δεν κατάλαβε τι παίχτηκε.. οι Κινέζοι πραγματικά όμως έκαναν τους Κινέζους... Προσοχή μάγκες.σφυξαν τα λουρια

 

Ξερεις απο ποιο site? Για να ξερουμε γενικα

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις απο ποιο site? Για να ξερουμε γενικα

 

Vickmall.. προσοχή.!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...