Jump to content

Xiaomi Mi Max


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγβ που αγορασα απο το vicmall με την ρομ που γραφεις το note 3 pro δεν εκανα τιποτα.Η ρομ ειναι πολυ καλη και εχει κατα 63 % ελληνικα και περνει καθε παρασκευή αναβαθμιση.Δεν χρειαζεται κατι αλλο.Επισης εχει play store και δεν εχει καθολου κινεζιες.

 

Τι να πω, μακάρι να είναι κι εμένα έτσι φίλε μου. Το παλικάρι που το έχει παραγγείλει μου είπε πως θα το δει και αν σε περίπτωση όπως θα έρθει δεν έχει Ελληνικά θα μου περάσει την global dev.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικά το έψαξα πολύ, αυτή η rom η global που το στέλνει το geekbuing έχει ένα σωρό γλώσσες αλλά ΟΧΙ Ελληνική. Το vickmall αντίθετα το στέλνει με την Official DEV Global Rom(OTA update&Greek Language). Ξέρει κάποιος που μπορώ να την βρω και πως μπορώ να την περάσω;

 

Sent from mTalk Κώστας!!

Kαλησπερα Κωστα, αν ερθει το τηλεφωνο σου με Stable global ROM, δεν θα εχει Ελληνικα.

Αυτο που πρεπει να κανεις για να εχεις Ελληνικα ειναι να κατεβασεις τη Developer global ROM απο εδω http://en.miui.com/download-302.html .

Τη βαζεις στο τηλεφωνο σου στον εσωτερικο χωρο αποθηκευσης στο φακελο ''downloaded_rom'' μετα πας στην εφαρμογη update > πατας της τρεις τελιτσες πανω δεξια και επιλεγεις update απο τον εσωτερικο χωρο, ''βρισκεις'' το αρχειο που αποθηκευσες και κανεις το update. Με τη Developer global ROM εχεις Ελληνικα και καθε παρασκευη ΟΤΑ update.

Please do backup important data before flashing. If you flash from Developer ROM to Stable ROM, please wipe all data, otherwise, it might cause serious incompatible issues like FC, no network etc. Αν θυμαμαι καλα οταν πας απο Stable global σε Developer global σε ρωταει αν θες να κανει wipe all data και επιλεγεις ''ναι''.

Επισης οταν βαλεις τη Developer global ROM οταν κανει το πρωτο boot το τηλεφωνο κανε της αρχικες ρυθμισεις στα αγγλικα, μετα κανε μια επανεκκινηση και βαλε Ελληνικα.

 

Η διαδικασια αυτη ειναι για το mi max 3ram 32gb και την εκανα χθες σε εναν φιλο μου.

Δοκιμαζεις με δικη σου ευθυνη :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα Κωστα, αν ερθει το τηλεφωνο σου με Stable global ROM, δεν θα εχει Ελληνικα.

 

Αυτο που πρεπει να κανεις για να εχεις Ελληνικα ειναι να κατεβασεις τη Developer global ROM απο εδω http://en.miui.com/download-302.html .

 

Τη βαζεις στο τηλεφωνο σου στον εσωτερικο χωρο αποθηκευσης στο φακελο ''downloaded_rom'' μετα πας στην εφαρμογη update > πατας της τρεις τελιτσες πανω δεξια και επιλεγεις update απο τον εσωτερικο χωρο, ''βρισκεις'' το αρχειο που αποθηκευσες και κανεις το update. Με τη Developer global ROM εχεις Ελληνικα και καθε παρασκευη ΟΤΑ update.

 

Please do backup important data before flashing. If you flash from Developer ROM to Stable ROM, please wipe all data, otherwise, it might cause serious incompatible issues like FC, no network etc. Αν θυμαμαι καλα οταν πας απο Stable global σε Developer global σε ρωταει αν θες να κανει wipe all data και επιλεγεις ''ναι''.

 

Επισης οταν βαλεις τη Developer global ROM οταν κανει το πρωτο boot το τηλεφωνο κανε της αρχικες ρυθμισεις στα αγγλικα, μετα κανε μια επανεκκινηση και βαλε Ελληνικα.

 

 

 

Η διαδικασια αυτη ειναι για το mi max 3ram 32gb και την εκανα χθες σε εναν φιλο μου.

 

Δοκιμαζεις με δικη σου ευθυνη :)

 

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου, αυτό ακριβώς μου είπε πως θα κάνει ο Βαγγέλης το παιδί που το παράγγειλε για εμένα......

 

Sent from mTalk Κώστας!!

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

παλι μου εφυγε η μαγκια εκανα την πρωτη αναβαθμιση μετα το φλασαρισμα της ελληνικης πηγα

κατεβασα την ρομ

την εβαλα στην μνημη

ετρεξα τον updater διαλεξα το αρχειο

χωρις να με ρωτησει εκανε reboot πηγε στο twrp

ετρεξε και πριν να δω τι ελεγε οπως τελειωσε εκανε reboot

δεν μπουταρισε την μια ξαναξεκινησε ξαναγυρισε στο twrp

εκανα reboot παλι τα ιδια διαλεξα install επελεξα το αρχειο

ξεκινησε εβγαλε 2 φορες στην διαδικασια το μηνημα not mount

dev/block/bootdevice/byname/userdata/device

 

ξεκινησε εν τελει να μπουταρει κανονικα ενοσο εγραφα τις γραμμες

 

τελικα φαινεται οκ

 

ουφφφ

 

α τελικα τωρα @kwnana εχω ρουτ

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

παλι μου εφυγε η μαγκια εκανα την πρωτη αναβαθμιση μετα το φλασαρισμα της ελληνικης πηγα κατεβασα την ρομ την εβαλα στην μνημη ετρεξα τον updater διαλεξα το αρχειο χωρις να με ρωτησει εκανε reboot πηγε στο twrp

ετρεξε και πριν να δω τι ελεγε οπως τελειωσε εκανε reboot

δεν μπουταρισε την μια ξαναξεκινησε ξαναγυρισε στο twrp

εκανα reboot παλι τα ιδια διαλεξα install επελεξα το αρχειο

ξεκινησε εβγαλε 2 φορες στην διαδικασια το μηνημα not mount

dev/block/bootdevice/byname/userdata/device

ξεκινησε εν τελει να μπουταρει κανονικα ενοσο εγραφα τις γραμμες

τελικά φαινεται οκ ουφφφ

α τελικά τώρα @kwnana έχω ρουτ

Τα ιδια μου έγραφε και μένα. Τελικα μέσω TWRP την πηρε τελικά τη ROM τη 2η φορα. Για να δούμε σήμερα ..... :confused:

Τελικα και σήμερα με την 1η εγκατάσταση μέσω TWRP έκανε reboot και ξαναγύρισε στο TWRP, έκανα εγκατάσταση 2η φορα και έγινε επιτυχώς .....

Edited by kwnana

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια μου έγραφε και μένα. Τελικα μέσω TWRP την πηρε τελικά τη ROM τη 2η φορα. Για να δούμε σήμερα ..... :confused:

Τελικα και σήμερα με την 1η εγκατάσταση μέσω TWRP έκανε reboot και ξαναγύρισε στο TWRP, έκανα εγκατάσταση 2η φορα και έγινε επιτυχώς .....

 

εβαλα και skynet σε battery mode

ομως νομιζω οτι απο τις 5 στις 7-730 ωρες πηγα με την φωτεινοτητα κλειστη

σημερα ημουν 5.30 ωρες στο 30% αλλα μιλαω σταθερα 2 ωρες την μερα

 

αιντε να δοyμε το skynet

 

1)πρεπει να κλιδωσουμε τον boot loader?

2)κλεινω το καπακι και κλεινει η κληση που ειναι η ρυθμιση

3) Εγω νομιζα οτι εγω ειχα προβλημα αλλα απο οτι φαινεται ηταν Normal να γινει ετσι?

 

Ευχαριστω

Edited by satiros
ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Μόλις έφτασε, 10 μέρες το 4/128 από Ali με 285€.

Φαίνονται όλα οκ.

Global 7.3 Stable.

Γράφει κανονικά Ελληνικά και έχει Ελληνικό μενού.

Προς το παρόν κανένα πρόβλημα με ότι και αν έκανα.

Μάλλον μένω όπως είμαι.

 

Ξέρει κανείς πως μπορώ να αλλάξω πληκτρολόγιο ώστε να φαίνονται οι αριθμοί στο πληκτρολόγιο με τα γράμματα;

Link to comment
Share on other sites

εβαλα και skynet σε battery mode

ομως νομιζω οτι απο τις 5 στις 7-730 ωρες πηγα με την φωτεινοτητα κλειστη

σημερα ημουν 5.30 ωρες στο 30% αλλα μιλαω σταθερα 2 ωρες την μερα

αιντε να δοyμε το skynet

1)πρεπει να κλιδωσουμε τον boot loader?

2)κλεινω το καπακι και κλεινει η κληση που ειναι η ρυθμιση

3) Εγω νομιζα οτι εγω ειχα προβλημα αλλα απο οτι φαινεται ηταν Normal να γινει ετσι?

Ευχαριστω

Εγω δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με skynet ...............

1)Το boot loader δεν τον ξανακλειδωνεις, γιατί μετά πάλι θα έχεις πρόβλημα με την ελληνική, δεν θα μπορείς να τη βάλεις .......

2)Ρυθμισεις, Κλειδωμα Οθονης& κωδικός, Λειτουργια Smartcover

3)δεν το κατάλαβα, ποιο είναι το πρόβλημα που αναφέρεις .................

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Μόλις έφτασε, 10 μέρες το 4/128 από Ali με 285€.

Φαίνονται όλα οκ.

Global 7.3 Stable.

Γράφει κανονικά Ελληνικά και έχει Ελληνικό μενού.

Προς το παρόν κανένα πρόβλημα με ότι και αν έκανα.

Μάλλον μένω όπως είμαι.

 

Ξέρει κανείς πως μπορώ να αλλάξω πληκτρολόγιο ώστε να φαίνονται οι αριθμοί στο πληκτρολόγιο με τα γράμματα;

 

Για βαλε κανεναλινκ για τον πωλητη.Ολα καλα μου ακουγονται.

Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια παρακαλώ το vickmall έχει επιλογή Official DEV Global Rom - OTA update&Greek Language

 

Θα παίρνει ενημερώσεις;

Θα έχει επιπτώσεις στην μπαταρία;

Είναι καλύτερη περίπτωση σε ότι αφορά τα ελληνικά μαγαζιά όπως αυτό

Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια παρακαλώ το vickmall έχει επιλογή Official DEV Global Rom - OTA update&Greek Language

 

Θα παίρνει ενημερώσεις;

Θα έχει επιπτώσεις στην μπαταρία;

Είναι καλύτερη περίπτωση σε ότι αφορά τα ελληνικά μαγαζιά όπως αυτό

 

Η ρομ ειναι πολυ καλη.Ενα note 3 oro που αγορασα απο το vickmall εχει αυτη την ρομ και ειναι απροβλημάτιστο.Το μαγαζι ειναι ποκυ καλο αλλα λιγο ποιο ακριβο απο τα αλλα.Επισης κανει ενημέρωση καθε παρασκευη και η μπαταρια ειναι σουπερ.

Link to comment
Share on other sites

"Για βαλε κανεναλινκ για τον πωλητη.Ολα καλα μου ακουγονται. "

 

Από εδώ.

https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Mi-Max-6-44-Inch-1080P-4G-LTE-FDD-Snapdragon-652-Octa-Core-4GB/32721568454.html?spm=2114.30010308.8.23.KggVbB

 

Πλέον έχει πάει στα 275€.

Μου έβαλαν Global Stable 7.3

Δεν έχω δει ούτε μια κινεζιά.

2η μέρα και ούτε ένα πρόβλημα προς το παρόν.

Edited by cdi
Link to comment
Share on other sites

"Για βαλε κανεναλινκ για τον πωλητη.Ολα καλα μου ακουγονται. "

 

Από εδώ.

https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Mi-Max-6-44-Inch-1080P-4G-LTE-FDD-Snapdragon-652-Octa-Core-4GB/32721568454.html?spm=2114.30010308.8.23.KggVbB

 

Πλέον έχει πάει στα 275€.

Μου έβαλαν Global Stable 7.3

Δεν έχω δει ούτε μια κινεζιά.

2η μέρα και ούτε ένα πρόβλημα προς το παρόν.

 

Ευχαριστώ.Εσυ του ειπες τι ρομ θελεις και στην εβαλε?Καμια αναβάθμιση εκανε το κινητο?

Link to comment
Share on other sites

Μου έβαλαν Global Stable 7.3

Δεν έχω δει ούτε μια κινεζιά.

Έχε υπόψη σου ότι αυτή δεν είναι επίσημη Rom και δεν πρόκειται να πάρει update.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εδώ το λινκ www.vickmall.com/xiaomi-max-6-44-inch-fhd-miui-v8-3gb-32gb-4g-lte-smartphone-64bit-qualcomm-snapdragon-650-hexa-core-5-0mp16-0mp-touch-id-4850mah-battery-ir-remote-control-silver.html λεει οφισιαλ ρομ+greek lang ενώ αυτή εδώ δεν εχει ελληνικη γλωσσα http://www.geekbuying.com/item/International-Version-Xiaomi-Mi-Max-3GB-32GB-Smartphone---Gold-369767.html

επειδή σκέφτομαι ν αγορασω το κινητο ποιο από τα δυο λινκ προτεινεται?Ευχαριστω.

Edited by GiannisTsil
Link to comment
Share on other sites

Έχε υπόψη σου ότι αυτή δεν είναι επίσημη Rom και δεν πρόκειται να πάρει update.

Να σου πω την αλήθεια έχω λίγο φοβηθεί από τα διάφορα που έχω διαβάσει εδώ μέσα και μάλλον δεν θα κάνω update.

Ακόμα και η Samsung με τα update πρόσθετε λίγα και λεπτομέρειες, ενώ από την άλλη 2 φορές σε update έχασα μέρες ασχολίας και υπομονή.

Ίσως σε αρκετούς μήνες από τώρα που θα ξέρω το κινητό και τα χούγια του να αποφασίσω (εφόσον αξίζει τον κόπο και το ρίσκο) να πάω σε νέα έκδοση με ένα όσο γίνεται ασφαλή τρόπο. Γενικά αν δουλέψει κάτι, προτιμώ να το χρησιμοποιώ έτσι, παρά να γίνω "τεχνικός" για να έχω κάτι πιο εξελιγμένο και συνήθως σε λεπτομέρειες.

Μέχρι στιγμής δουλεύουν τα πάντα άψογα και το κινητό έχει στηθεί σχεδόν όλο. Είδωμεν...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εδώ το λινκ www.vickmall.com/xiaomi-max-6-44-inch-fhd-miui-v8-3gb-32gb-4g-lte-smartphone-64bit-qualcomm-snapdragon-650-hexa-core-5-0mp16-0mp-touch-id-4850mah-battery-ir-remote-control-silver.html λεει οφισιαλ ρομ+greek lang ενώ αυτή εδώ δεν εχει ελληνικη γλωσσα http://www.geekbuying.com/item/International-Version-Xiaomi-Mi-Max-3GB-32GB-Smartphone---Gold-369767.html

επειδή σκέφτομαι ν αγορασω το κινητο ποιο από τα δυο λινκ προτεινεται?Ευχαριστω.

 

Το πρωτο σιγουρα ειναι εγγυηση.

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με skynet ...............

1)Το boot loader δεν τον ξανακλειδωνεις, γιατί μετά πάλι θα έχεις πρόβλημα με την ελληνική, δεν θα μπορείς να τη βάλεις .......

2)Ρυθμισεις, Κλειδωμα Οθονης& κωδικός, Λειτουργια Smartcover

3)δεν το κατάλαβα, ποιο είναι το πρόβλημα που αναφέρεις .................

 

Το πρόβλημα ήταν ή αναβάθμιση που δεν προχωρούσε έτσι γίνονται κανονικά?

Μας γυρνάει στο twrp ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα εδώ το λινκ www.vickmall.com/xiaomi-max-6-44-inch-fhd-miui-v8-3gb-32gb-4g-lte-smartphone-64bit-qualcomm-snapdragon-650-hexa-core-5-0mp16-0mp-touch-id-4850mah-battery-ir-remote-control-silver.html λεει οφισιαλ ρομ+greek lang ενώ αυτή εδώ δεν εχει ελληνικη γλωσσα http://www.geekbuying.com/item/International-Version-Xiaomi-Mi-Max-3GB-32GB-Smartphone---Gold-369767.html

επειδή σκέφτομαι ν αγορασω το κινητο ποιο από τα δυο λινκ προτεινεται?Ευχαριστω.

Αν μου εξασφαλίσει κάποιος ότι ότι παραλαμβανω θα είναι χωρίς προβλήματα αγόρασε από τον φτηνότερο

Όμως συνήθως ή φτηνοι πουλάνε δεύτερης τρίτης διαλογής τηλέφωνα

Οπότε vickmall δαγκωτο μου έστειλε μία νιλλκιν θήκη που έχει πρόβλημα μιλησσ έδειξαν το πρόβλημα μου την αλλαζει

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα ήταν ή αναβάθμιση που δεν προχωρούσε έτσι γίνονται κανονικά?

 

Μας γυρνάει στο twrp ?

 

 

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Αν μου εξασφαλίσει κάποιος ότι ότι παραλαμβανω θα είναι χωρίς προβλήματα αγόρασε από τον φτηνότερο

 

Όμως συνήθως ή φτηνοι πουλάνε δεύτερης τρίτης διαλογής τηλέφωνα

 

Οπότε vickmall δαγκωτο μου έστειλε μία νιλλκιν θήκη που έχει πρόβλημα μιλησσ έδειξαν το πρόβλημα μου την αλλαζει

 

 

 

Δεν νομίζω ότι ισχύει αυτό που λες, δηλαδή κάποιο κινεζομάγαζο που πουλάει φθηνότερα από κάποιο άλλο είναι δεύτερης διαλογής όπως λες, εγώ πάλι θα έλεγα πως πουλάει φθηνότερα επειδή πουλάει περισσότερο και άρα επειδή πουλάει πιο πολλά πουλάει και πιο φθηνά. Εξάλλου οι τιμές είναι πολύ μικρές στις διαφορές, από δέκα έως τριάντα ευρώ.

 

Sent from mTalk Κώστας!!

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Αγοραζεις μονο απ οπου πουλανε με Paypal :!:

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Επειδη καποιος το ειχε ρωτησει σε ποση ωρα φορτιζει.

Απο τερμα αδειο σε 100% με ενα xiaomi powerbank έκανε 4ωρες 15λεπτσ.

Θα ενημερωσω ποσο κανει και με τον φορτιστη (χρησιμοποιω ενα blitzwolf dual απλο)

 

Παντως γενικα, δεν θα κουραστω να το λεω, εαν δεν βιαζεστε παντα ειναι καλυτερα να φορτιζετε με ενα ρευμα της ταξης των 0.75-1 mah.

 

Αυτοι οι καινουριοι φορτιστες qc2 qc3 κλπ στρεσαρουν πολυ τις μπαταριες και υπαρχει και υπερθερμανση της συσκευης.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι ισχύει αυτό που λες, δηλαδή κάποιο κινεζομάγαζο που πουλάει φθηνότερα από κάποιο άλλο είναι δεύτερης διαλογής όπως λες, εγώ πάλι θα έλεγα πως πουλάει φθηνότερα επειδή πουλάει περισσότερο και άρα επειδή πουλάει πιο πολλά πουλάει και πιο φθηνά. Εξάλλου οι τιμές είναι πολύ μικρές στις διαφορές, από δέκα έως τριάντα ευρώ.

 

Sent from mTalk Κώστας!!

 

Καλά κοίτα εγώ απλά στο έγραψα όμως όταν ή οθόνη δεν έχει uniformity απλά δεν φαίνεται πάρα μόνο όταν είναι ασπρη ή έχει κάποιο μικρό άλλο πρόβλημα με την λήψη πχ δεν θα το καταλάβεις ή μετά θα είναι αργά

Τα περισσότερα έχουν να κάνουν με την οθόνη πάντως

Εγώ πήρα φθηνότερα ένα w200s και είχε το πρόβλημα με την οθονη

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επειδη καποιος το ειχε ρωτησει σε ποση ωρα φορτιζει.

Απο τερμα αδειο σε 100% με ενα xiaomi powerbank έκανε 4ωρες 15λεπτσ.

Θα ενημερωσω ποσο κανει και με τον φορτιστη (χρησιμοποιω ενα blitzwolf dual απλο)

 

Παντως γενικα, δεν θα κουραστω να το λεω, εαν δεν βιαζεστε παντα ειναι καλυτερα να φορτιζετε με ενα ρευμα της ταξης των 0.75-1 mah.

 

Αυτοι οι καινουριοι φορτιστες qc2 qc3 κλπ στρεσαρουν πολυ τις μπαταριες και υπαρχει και υπερθερμανση της συσκευης.

 

Εγώ είχα ρωτήσει

Ή Selena με συμβούλεψε να μην χρησιμοποιήσω άλλο charger ( εννοούσε) fast qc3 charger .

Ο χρόνος είναι μισός λογικά αφού είναι 10 watt o original και 18w ο qc3

 

"0.75-1 mah." Διόρθωση A όχι ma

 

Ευχαριστώ

 

Έχω βάλει skynet σε battery mode το τηλεφωνο δεν φαίνεται να έχει διαφορά είναι ο πρώτος κύκλος φορτισης

Από την στιγμή που έκλεισα την φωτεινότητα στο min είμαι στις 3.5 ώρες με 50%

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Σωστα... 0.7-1 a

Στο skynet βαλε balance mode και μετα πηγαινε στα extras και κανε enable τα εξης

Media kill

Kill google apps

Enforce process limit

 

Για αρχη, και δες αν βοηθαει

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...