Jump to content

HTC 10 (M10)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάρε μια νυχτερινή με κόντρα φως.

 

https://cloud.tapatalk.com/s/57c499ffa7af7/IMAG0172.jpg?

 

Πάρε και μία πρωινή. Δες το μαύρο στίγμα πάνω από το νερό με ζουμ.

 

https://cloud.tapatalk.com/s/57c49a24570a1/IMAG0134.jpg?

 

Τις έβαλα με link γιατί μου χαλούσε την ποιότητα.

 

η νυχτερινη γιατι ειναι τοσο κιτρινη? μου θυμιζει κατι προβληματα του isocell στο s6 οπου το βραδυ με κιτρινη λαμπα τα εκανε ολα κιτρινη σε σχεση με τον sony αισθητηρα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Είναι ακριβής η απεικόνιση αυτού που έβλεπα. Είναι κατακίτρινο το φως εκεί. Και με γυμνό μάτι, έτσι τη βλέπεις τη βάρκα

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Είναι ακριβής η απεικόνιση αυτού που έβλεπα. Είναι κατακίτρινο το φως εκεί. Και με γυμνό μάτι, έτσι τη βλέπεις τη βάρκα

 

για να το λες εσυ οκ, απλα μου εκανε εντυπωση τοσο εντονο κιτρινο ολα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Πίστεψέ με. Παίρνω ποσοστά από την HTC

:D

 

φιλε μου μακαρι να επαιρνες ποσοστα και εσυ και ολοι οι fan Ολων των εταιρειων εδω μεσα, τουλαχιστον θα ειχε νοημα ο φανατισμος και ο οπαδισμος που βλεπω εδω. Γενικα μιλαω με αφορμη το σχολιο σου, δεν εννοω οτι λες ψεμματα ή οτι μιλας οπαδικα εσυ..

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Τι update είναι αυτό ρε παιδιά; Καινούριο; Για τι software version μιλάμε δηλαδή; Θα προλάβω άραγε να το πάρω κι εγώ που πάω Μήλο σε 3 μέρες να τραβήξω φωτογραφίες;;

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια αυτό που είχα πάρει πρόσφατα είναι λοιπόν στο οποίο όντως με έχει αφήσει άφωνο η κάμερα, είπα κι εγώ βγάλανε κι άλλο ακόμα καλύτερο!

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το έβαλα αγγελία, θέλω να δοκιμάσω το moto z τώρα!:rolleyes:

 

Το είδα,όμως πολλά για μεταχειρισμένο και με χωρίς εγγύηση.

Αύριο παραλαμβάνεται επιτέλους σε μαύρο,αγορά 615 με τα μεταφορικά.

Αντε επιτέλους να το δω στο χρώμα πού του πρέπει και φυσικά να δούμε τι λέει και με τα νέα updates.

Edited by ταξιδιωτης22

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το είδα,όμως πολλά για μεταχειρισμένο και με χωρίς εγγύηση.

Αύριο παραλαμβάνεται επιτέλους σε μαύρο,αγορά 615 με τα μεταφορικά.

Αντε επιτέλους να το δω στο χρώμα πού του πρέπει και φυσικά να δούμε τι λέει και με τα νέα updates.

Όποιος θέλει αυτό το συνδυασμό, την ξεχνάει την εγγύηση εκ των πραγμάτων. Τώρα για την τιμή, έχει διαμορφωθεί από τη ζήτηση, ας είναι καλά ο κύριος Ανταμ Σμιθ :p

 

Sent from my SHIELD Tablet using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Το καταλαβαίνω,όμως η εγγύηση είναι πάντα το πάν,καλώς η κακώς.

Ρίσκο η αγορά μίας συσκευής χωρίς εγγύηση.

Οσο για το χρώμα,μαύρο να ναι αυτό το τηλέφωνο κι ας είναι δίχρωμο η μονόχρωμο,στο λευκό είναι πατάτα.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το έκανα παραγγελία carbon grey και αναμένεται:ninja:

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

οντως το μαυρο λεει πολυ,απο την μπροστινη οψη.το λευκο που θυμιζει πολυ s3 mini:p
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου finn με τις φωτο απο το γραφειο σου:lol::lol::p:p

Επεστρεψα και εγω καλησπερα στην παρεα

Οχι δεν πηγα διακοπες εδω στο πηξιμο :lol::lol: δεν ειχα ιντερνετ :lol::lol:

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

......το grip του κινητου πώς ειναι? Γιατι το m8 χωρις θηκη ειναι σαν να το εχεις αλειψει με γρασσο.

Καλύτερο από m8 αλλά θέλει και αυτό θήκη.

 

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω μια θήκη για το τηλέφωνο η οποία να είναι πολύ λεπτή, στο ίδιο στυλ με την παρακάτω που υπάρχει για iphone για να μην προσθέτει όγκο και βάρος στο τηλέφωνο. Έχει κανείς να προτείνει κάποια?
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω μια θήκη για το τηλέφωνο η οποία να είναι πολύ λεπτή, στο ίδιο στυλ με την παρακάτω που υπάρχει για iphone για να μην προσθέτει όγκο και βάρος στο τηλέφωνο. Έχει κανείς να προτείνει κάποια?

 

http://www.ebay.com/itm/252044750943. Είναι πολύ διακριτική. Παίζει να του έχουν τελειώσει για HTC 10

Edited by Fick

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, εχθές αγόρασα και εγώ το htc 10 και θέλω να κάνω μία ερώτηση. Τι φορτιστή θα έπρεπε να έχει μέσα? Αυτό που βρήκα μέσα είναι ολόιδιος με αυτό που είχα το htc m8, δεν θα έπρεπε να είχε μέσα τον quick charge 3?
992
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα! Αυτo που πουλαει ο Γερμανος ξερουμε αν ειναι unbranded ή μηπως ειναι brand Cosmote?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, εχθές αγόρασα και εγώ το htc 10 και θέλω να κάνω μία ερώτηση. Τι φορτιστή θα έπρεπε να έχει μέσα? Αυτό που βρήκα μέσα είναι ολόιδιος με αυτό που είχα το htc m8, δεν θα έπρεπε να είχε μέσα τον quick charge 3?

 

Θα έπρεπε, ναι.

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Θα έπρεπε, ναι.

 

Τελικά πήγα στο κατάστημα που το αγόρασα και μου έδωσαν τον σωστό φορτιστή...

 

 

Πάντως, καχύποπτος δεν θέλω να είμαι αλλά... λίγο το ότι ο υπάλληλος ήταν αμήχανος, λίγο το ότι δεν έδειξε έκπληξη το πρόσωπό του, λίγο το ότι πήγε στην αποθήκη και μου έφερε ένα στο χέρι συσκευασμένο λέγοντάς μου ότι τον έβγαλε από άλλο κουτί... κάτι δεν μου κολλάει....

 

Προσοχή λοιπόν, σε όσουν το αγοράσουν, να έχει μέσα το μοντέλο φορτιστή TC P5000-EU που είναι ο αυθεντικός quick charger 3.0 της HTC και όχι το μοντέλο TC P900-EU που είναι ο παλιός του M8.

992
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC 10 (M10)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...