Jump to content

HTC 10 (M10)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προφανώς τότε το κινητό δεν σου κάνει..μπορείς να επιλέξεις κάτι αλλο..για εμένα πάρε ενα ulephone με καμία 10000ma και κάτσε εξω και μια εβδομάδα.Γιατί δεν πρόκειται να χάσεις κάτι από αυτά που κάνεις με ebge η z3c

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φιλαρακι, τις ειρωνιες σου αλλου. Εγω μιλησα με ο,τι δεδομενα μπορω να εχω και θελοντας να κανω μια συγκριση. Δεν ειμαι υποψηφιος αγοραστης, ασχολουμαι απο χομπυ και ο λογος που θελω να ξερω ειναι και γιατι βαριεμαι ευκολα καθε συσκευη και αλλαζω συχνα και για να ξερω ασχετως αν θα δωσω λεφτα για να την παρω.

Το να μου απαντας τοσο ανοητα μονο καλο δεν κανει στο φορουμ.

Ουτε ειρωνευτηκα ουτε εθαψα το κινητο.

 

Το χειρότερο νήμα από όσα έχω παρακολουθήσει για συσκευές που είχα ή με ενδιέφεραν. Χάος μάγκες. Η ειρωνεία είναι ότι αφορά την καλύτερη συσκευή που είχα ποτέ.

 

Φιλε μου τα ιδια γινονται σε ολα τα νηματα νομιζω, εγω δεν σκαω, ουτε εχω βαλει ειδοποιησεις, για αυτο το λογο ακριβως. ΕΙπαμε να μιλαμε και να κανουμε το χομπυ μας, μην τρελαθουμε και για τα κινητα ομως..ελεος. (το ελεος το λεω γενικα για ολους μας, λεφτα δινουμε για κατι που ειναι πολυτελεια για πολλους)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εντυπώσεις μετά απο 2 βδομάδες με το δικό μου είναι άψογες. Πολύ γρήγορο, φοβερά εργονομικό στο κράτημα και πάρα πολύ ποιοτικό. Η οθόνη του (ΤΙΑΝΜΑ) μου αρέσει περισσότερο από ότι περίμενα, ερχόμενος απο AMOLED οθόνη και φοβερές φωτογραφικές δυνατότητες. Τα μόνα θεματάκια που έχω είναι ότι δεν μπορώ να συγχρονίσω την μουσική μου. Προσπάθησα να περάσω τις λίστες αναπαραγωγής μου απο το iTunes στο κινητό μέσω iSyncr, αλλά περνάνε άδειες. Επίσης ερχόμενος απο WP, το κινητό μπορεί να κάνει τόσα πολλά και να το τροποποιήσεις τόσο πολύ στα γούστα σου, σε σημείο που έχω χαθεί και το έχω αφήσει stock :P Ένα άλλο σημείο είναι ότι με τον γρήγορο φορτιστή το κινητό όταν δεν το σβήνω για να φορτίσει ζεσταίνεται λίγο, αλλά όταν το χρησιμοποιώ και το φορτίζω ταυτόχρονα και παίζω κανένα παιχνίδι ή σερφάρω ζεσταίνεται πολύ, αν και ξέρω ότι κανονικά δεν είναι σωστή χρήση αυτή. Για την μπαταρία δεν μπορώ να πω πολλά, διότι θα ήταν αδικία. Το φορτίζω 2 φορές την ημέρα, αλλά είναι συνεχώς ανοιχτo στο Pokemon Go όλη μέρα :X:lol: οπότε φαντάζομαι δικαιολογεί την υψηλή κατανάλωση... Edited by Heartl3ss
Nokia 3310 -> Nokia 3410 -> Sony Ericson K700i -> Sony Ericson K800i -> iPhone 3G -> Motorola RAZR XT910 -> Nokia Lumia 1020 -> HTC 10
Link to comment
Share on other sites

Εντυπώσεις μετά απο 2 βδομάδες με το δικό μου είναι άψογες. Πολύ γρήγορο, φοβερά εργονομικό στο κράτημα και πάρα πολύ ποιοτικό. Η οθόνη του (ΤΙΑΝΜΑ) μου αρέσει περισσότερο από ότι περίμενα, ερχόμενος απο AMOLED οθόνη και φοβερές φωτογραφικές δυνατότητες. Τα μόνα θεματάκια που έχω είναι ότι δεν μπορώ να συγχρονίσω την μουσική μου. Προσπάθησα να περάσω τις λίστες αναπαραγωγής μου απο το iTunes στο κινητό μέσω iSyncr, αλλά περνάνε άδειες. Επίσης ερχόμενος απο WP, το κινητό μπορεί να κάνει τόσα πολλά και να το τροποποιήσεις τόσο πολύ στα γούστα σου, σε σημείο που έχω χαθεί και το έχω αφήσει stock :P Ένα άλλο σημείο είναι ότι με τον γρήγορο φορτιστή το κινητό όταν δεν το σβήνω για να φορτίσει ζεσταίνεται λίγο, αλλά όταν το χρησιμοποιώ και το φορτίζω ταυτόχρονα και παίζω κανένα παιχνίδι ή σερφάρω ζεσταίνεται πολύ, αν και ξέρω ότι κανονικά δεν είναι σωστή χρήση αυτή. Για την μπαταρία δεν μπορώ να πω πολλά, διότι θα ήταν αδικία. Το φορτίζω 2 φορές την ημέρα, αλλά είναι συνεχώς ανοιχτo στο Pokemon Go όλη μέρα :X:lol: οπότε φαντάζομαι δικαιολογεί την υψηλή κατανάλωση...

Δοκίμασες με HTC sync manager;

 

http://www.htc.com/us/software/htc-sync-manager/

Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

Εντυπώσεις μετά απο 2 βδομάδες με το δικό μου είναι άψογες. Πολύ γρήγορο, φοβερά εργονομικό στο κράτημα και πάρα πολύ ποιοτικό. Η οθόνη του (ΤΙΑΝΜΑ) μου αρέσει περισσότερο από ότι περίμενα, ερχόμενος απο AMOLED οθόνη και φοβερές φωτογραφικές δυνατότητες. Τα μόνα θεματάκια που έχω είναι ότι δεν μπορώ να συγχρονίσω την μουσική μου. Προσπάθησα να περάσω τις λίστες αναπαραγωγής μου απο το iTunes στο κινητό μέσω iSyncr, αλλά περνάνε άδειες. Επίσης ερχόμενος απο WP, το κινητό μπορεί να κάνει τόσα πολλά και να το τροποποιήσεις τόσο πολύ στα γούστα σου, σε σημείο που έχω χαθεί και το έχω αφήσει stock :P Ένα άλλο σημείο είναι ότι με τον γρήγορο φορτιστή το κινητό όταν δεν το σβήνω για να φορτίσει ζεσταίνεται λίγο, αλλά όταν το χρησιμοποιώ και το φορτίζω ταυτόχρονα και παίζω κανένα παιχνίδι ή σερφάρω ζεσταίνεται πολύ, αν και ξέρω ότι κανονικά δεν είναι σωστή χρήση αυτή. Για την μπαταρία δεν μπορώ να πω πολλά, διότι θα ήταν αδικία. Το φορτίζω 2 φορές την ημέρα, αλλά είναι συνεχώς ανοιχτo στο Pokemon Go όλη μέρα :X:lol: οπότε φαντάζομαι δικαιολογεί την υψηλή κατανάλωση...

 

ποιο ειχες πριν? αμα περασει καμια εβδομαδα χωρις να παιξεις πες μας εντυπωσεις απο μπαταρια, να κανεις κανα 2 φορτισεις ομως χωρις παιχνιδι.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό με συνήθη χρήση δλδ χωρίς παιχνιδια βγάζει ανετα 1-1,5 μέρα ...Το κινητό είναι πάρα πολύ καλό για κάποιον που Θέλει να το έχει για αρκετό καιρό Κ ειδικά αν η τιμή πέσει κάτω τα 550 .Το μόνο θέμα που εγώ βρίσκω είναι το Wi-Fi που είναι λίγο πιο αδύναμο από κάποια άλλα που είχα
Link to comment
Share on other sites

Εντυπώσεις μετά απο 2 βδομάδες με το δικό μου είναι άψογες. Πολύ γρήγορο, φοβερά εργονομικό στο κράτημα και πάρα πολύ ποιοτικό. Η οθόνη του (ΤΙΑΝΜΑ) μου αρέσει περισσότερο από ότι περίμενα, ερχόμενος απο AMOLED οθόνη και φοβερές φωτογραφικές δυνατότητες. Τα μόνα θεματάκια που έχω είναι ότι δεν μπορώ να συγχρονίσω την μουσική μου. Προσπάθησα να περάσω τις λίστες αναπαραγωγής μου απο το iTunes στο κινητό μέσω iSyncr, αλλά περνάνε άδειες. Επίσης ερχόμενος απο WP, το κινητό μπορεί να κάνει τόσα πολλά και να το τροποποιήσεις τόσο πολύ στα γούστα σου, σε σημείο που έχω χαθεί και το έχω αφήσει stock :P Ένα άλλο σημείο είναι ότι με τον γρήγορο φορτιστή το κινητό όταν δεν το σβήνω για να φορτίσει ζεσταίνεται λίγο, αλλά όταν το χρησιμοποιώ και το φορτίζω ταυτόχρονα και παίζω κανένα παιχνίδι ή σερφάρω ζεσταίνεται πολύ, αν και ξέρω ότι κανονικά δεν είναι σωστή χρήση αυτή. Για την μπαταρία δεν μπορώ να πω πολλά, διότι θα ήταν αδικία. Το φορτίζω 2 φορές την ημέρα, αλλά είναι συνεχώς ανοιχτo στο Pokemon Go όλη μέρα :X:lol: οπότε φαντάζομαι δικαιολογεί την υψηλή κατανάλωση...

 

Η μουσική που προσπαθείς να συγχρονίσεις, πού αποθηκεύεται? στην εσωτερική μνήμη ή στην κάρτα sd ?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει moderator τουδώθε; :blink:

 

Πρόταση μου, ανοίξτε ένα θέμα "σύγκριση S7-HTC10-Iphone7" και όλα ωραία.

Συμφωνώ με όσους το κράζουν και δεν το έχουν :confused: ή με όσους το έχουν και το υπερασπίζονται :worry: αλλά εδώ θα ήταν πιο εποικοδομητικό να λύναμε προβλήματα που έχουμε με την καθημερινή χρήση μας και να μοιραζόμασταν λύσεις DIY ή μη.

Τεσ/πα αυτά σε ένα παράλληλο ιδανικό σύμπαν.

 

Στα του θέματος να πω πως ακόμη έχω μείνει με την "χαλασμένη" notification bar μου και περιμένω να βρω συσκευή με MicroSim για να το αντικαταστήσω για τις 3-4 εβδομάδες που μου έδωσαν ως προθεσμία επισκευής(!!!!).

 

P.s.: πώς είπαμε τις microSD cards που κάνουν για επέκταση του εσωτερικού χώρου, σαν Partition του;; :O

The HD2 has no limits. It's middle name is INFINITE!

P800, P990i, P1, LEO(!), Sensation, Lg Nexus4, Lg Nexus5, One M8(!), Z5_6853

Αντώνης.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δυο φορές που έστειλα κινητό και μου είπαν 3-4 εβδομάδες, στις 10 μέρες το είχα πίσω :)

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει moderator τουδώθε; :blink:

 

Πρόταση μου, ανοίξτε ένα θέμα "σύγκριση S7-HTC10-Iphone7" και όλα ωραία.

Συμφωνώ με όσους το κράζουν και δεν το έχουν :confused: ή με όσους το έχουν και το υπερασπίζονται :worry: αλλά εδώ θα ήταν πιο εποικοδομητικό να λύναμε προβλήματα που έχουμε με την καθημερινή χρήση μας και να μοιραζόμασταν λύσεις DIY ή μη.

Τεσ/πα αυτά σε ένα παράλληλο ιδανικό σύμπαν.

 

Στα του θέματος να πω πως ακόμη έχω μείνει με την "χαλασμένη" notification bar μου και περιμένω να βρω συσκευή με MicroSim για να το αντικαταστήσω για τις 3-4 εβδομάδες που μου έδωσαν ως προθεσμία επισκευής(!!!!).

 

P.s.: πώς είπαμε τις microSD cards που κάνουν για επέκταση του εσωτερικού χώρου, σαν Partition του;; :O

Uhs 3 η κάρτα

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δυο φορές που έστειλα κινητό και μου είπαν 3-4 εβδομάδες, στις 10 μέρες το είχα πίσω :)

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

γιατι δυο φορες?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όχι το 10! Δυο M8 φίλων με διαφορετικά θέματα το καθένα

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μετά από 7 ημέρες με το 10:

 

3 ημέρες χωρίς ροοτ χωρίς καστομ ρομ μια χαρά το κινητό ταχύτατο για μαμά.

 

Μετά έκανα unlock και flash του leedroid.

Όσοι δεν το έχετε κάνει, κάντε το. Απελευθέρωση της δύναμης του.

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μετά από 7 ημέρες με το 10:

 

3 ημέρες χωρίς ροοτ χωρίς καστομ ρομ μια χαρά το κινητό ταχύτατο για μαμά.

 

Μετά έκανα unlock και flash του leedroid.

Όσοι δεν το έχετε κάνει, κάντε το. Απελευθέρωση της δύναμης του.

 

με ποιο τροπο κανεις unlock?απο εγγυηση?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

με ποιο τροπο κανεις unlock?απο εγγυηση?

 

Unlock από το site της htc https://www.htcdev.com/ που σου δίνει αναλυτικές οδηγίες πως γίνεται, και από εγγύηση δεν έχω ιδέα τι γίνεται, πάντως σε προηγούμενη συσκευή που χάλασε το chip του GPS (hardware failure, άσχετο με το Root και το Unlock του bootloader) μου άντεκατέκτησαν την συσκευή κανονικά και χωρίς να κάνω επαναφορά σε stock, τους το έστειλα όπως ήταν rootαρησμενο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 38 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν θέλεις βοήθεια πες μου

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

Έχει δύο μέρες το.σκεφτομαι για custom Rom αλλά και για s-off. Ποιος ξανά στήνει το κινητό είναι το θέμα!

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

S-OFF δεν το έχω κάνει γιατί δεν το έχω χρειαστεί ακόμα (όταν θα χρειαστεί να κάνω firmware update θα το κάνω τότε.).

 

Περιμένω να το τεσταρουν άλλοι, γιατί κάποιοι λένε για χάσιμο σήματος μετά από S-OFF, άλλοι πάλι βέβαια δεν είχαν πρόβλημα.

 

Εγώ έκανα root αφού πέρασα τα τελευταία επίσημα UPDATE και έτσι πήρα το τελευταίο FirmwareVersion.

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

Αφήστε παίδες έχω ψιλό φρικάρει σήμερα με το θέμα. Αρχίζω και ψιλό θυμάμαι γιατί δεν γύρισα στο Android δυόμισι χρόνια. Έστρωσε τελείως το lag, ούτε ίχνος αλλά αυτή η μή συμβατότητα των εφαρμογών μεταξύ τους με τρελαίνει σε τέτοιο σημείο όταν προσπαθώ να κάνω κάτι πολύ απλό και δεν μπορώ.

Χώρια που σε κάθε πράγμα που προσπαθώ να κάνω μου βγάζει το ενοχλητικό "screen overlay detected" error ακόμα και μετά από format.

 

Η μουσική που προσπαθείς να συγχρονίσεις, πού αποθηκεύεται? στην εσωτερική μνήμη ή στην κάρτα sd ?

 

Δοκίμασα και στα δύο. Η καρτα SD είναι όντως παλιά. Μια 16αρα που πήρα πριν 4 χρόνια για το RAZR XT910 που είχα και δουλεύει ακόμα αν και δεν ξέρω το ποσό πολύ η χαμηλή της πλέον ταχύτητα επηρεάζει κάτι. Μουσική και ταινίες και φωτογραφίες δεν χρειάζονται μεγάλες ταχύτητες για την αναπαραγωγή τους. Και στο storage πάλι τα ίδια. Στο τέλος δοκίμασα restore to factory settings και πάλι οι λίστες πουθενά. Δοκίμασα και αλλιώς διαφορετικά apps που κάνουν την ίδια δουλειά και ούτε ένα δεν μου έδωσε 100% το απλό πράγμα που ζητάω. Δηλαδή να μην περάσω την μουσική μου χύμα σε φακέλους γιατί όταν προσθέτω κάτι καινούργιο θα πρέπει να το ψάχνω στον υπολογιστή και να το περάσω χειροκίνητα, ενώ όταν σε ένα desktop music player έχω λίστες (ας μην είναι και itunes) και κάνω τροποποιήσεις και προσθήκες στην λίστα, όταν πατάω συγχρονισμό γίνονται οι αλλαγές και στο κινητό. Αυτό το συνήθειο από το 2008 με iPhone 3G είναι το μόνο κολλήσει που μου έμεινε και βολέψει τρελά να έχω την ίδια μουσική στο pc και κινητό.

 

Να μην στα πολύ λόγω με τις πολλές προσπάθειες από τα διάφορα apps τα αρχεία του συστήματος έχουν γίνει σαλάτα, έχοντας περάσει μερικά τραγούδια 3-4 φορές, άδειες λίστες πολλαπλές και γενικά ένα μπάχαλο που σαν νοικοκυρης άντρας όταν το βλέπω θέλω να κάνω πάλι restore to factory.

 

ποιο ειχες πριν? αμα περασει καμια εβδομαδα χωρις να παιξεις πες μας εντυπωσεις απο μπαταρια, να κανεις κανα 2 φορτισεις ομως χωρις παιχνιδι.

 

Πριν είχα το Lumia 1020 με τραγική μπαταρία, οπότε καταλαβαίνεις ακόμα και στα κακά του, αυτό το κινητό μου δίνει την διπλή διάρκεια από όσο είχα και για αυτό είμαι ευχαριστημένος. Αλλιώς μπορεί να το έβλεπα αλλιώς. Θα ήθελα πολύ να το δοκιμάσω αλλά δεν μπορώ να μην παίξω μια μέρα ακόμα και για σκοπούς έρευνας χαχαχα.

 

 

Δοκίμασες με HTC sync manager;

 

http://www.htc.com/us/software/htc-sync-manager/

 

Δοκιμασα φίλε μου και σε ευχαριστώ για το link. Ούτε καν ήξερα ότι έβγαλε η HTC δικό της εργαλείο. Και πάλι όμως τίποτα. Κάνω sync και κανένας music player δεν βλέπει τίποτα από λίστες. Επίσης το συγκεκριμένο από ότι είδα σταμάτησε να υποστηριζεται από την ίδια την HTC αν και μεγάλο φάουλ.

 

 

 

 

Και τέλος παιδιά κάτι άλλο που κοντεύει να με τρελάνει. Πως δίαολο φεύγουν οι διαφημίσεις? Στα WP δεν είχα τόσο πολύ pop-up ούτε στα video του YouTube λόγω Mytube και ούτε στον browser. Εδώ και 4 χρόνια χρησιμοποιώ addblock plus στον υπολογιστή οπότε τώρα μου κακοφαίνεται πάρα πολύ. Πρέπει να κάνω root?

 

ΥΓ: Σορρυ που σας ζαλισα αλλά εδώ πιστεύω είναι το ιδανικό μέρος για εμάς τους κατόχους να κάνουμε ερωτήσεις τέτοιου είδους.

Edited by Heartl3ss
Nokia 3310 -> Nokia 3410 -> Sony Ericson K700i -> Sony Ericson K800i -> iPhone 3G -> Motorola RAZR XT910 -> Nokia Lumia 1020 -> HTC 10
Link to comment
Share on other sites

Για το συγχρονισμό από iTunes, απλά να πώ ότι οι περισσότερες εφαρμογές δεν κάνουν σωστό συγχρονισμό στην κάρτα sd γιατί το android από την 4.4 και μετά αν δεν κάνω λάθος, δεν υποστηρίζει πλήρως την sd. Οπότε, αν έχεις προβλήματα, δοκίμασε να συγχρονίσεις στην εσωτερική μνήμη του τηλεφώνου.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Βάλε τον music player της HTC και δες αν διαβάζει αυτός τις λίστες από το iTunes μετά τον συγχρονισμό. Διαφορετικά ψάξε στη συσκευή σου να βρεις τα mp3 (ή οποια αλλά αρχεία μουσικής έχεις) μέσα από κάποιο καλό file Explorer. Ο συγχρονισμός με το iTunes δεν μεταφέρει τα αρχεία εκεί που θα έβαζες εσύ ή το κινητό σου τα αρχεία μουσικής αυτόματα, αλλά τα βάζει σε ένα subfolder που θα δυσκολευτεις να το βρεις. (Δεν έχω μουσική από iTunes στο HTC μου πλέον και δεν μπορώ να σου πω που βρισκονται).
Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κατάστημα στο Skroutz με Sharp panel ?

 

Κανεις δεν το γνωριζει πριν το αγορασεις και το αποσφραγισεις. Kinder εκπληξη...

Link to comment
Share on other sites

Κανεις δεν το γνωριζει πριν το αγορασεις και το αποσφραγισεις. Kinder εκπληξη...

 

Πιθανόν να υπάρχουν παρτίδες.

Εκεί πήγαινε η ερώτηση μου.

 

https://www.ptt.cc/bbs/MobileComm/M.1462332737.A.C70.html

Και οι δυο είναι πολύ καλές.

Πιο κινηματογραφική η μια,καλύτερη για σερφάρισμα η άλλη.

Edited by Imperia
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου είχε και rapid charger και hires ακουστικά.

Μόνο οι συσκευές από HTC store Αμερικής δεν έχουν ακουστικά

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Και στο δικο μου υπηρχε και γρηγορος φορτιστης και τα καλα ακουστικα.

Πραγματικα η ποιοτητα ηχου απο το ακουστικα σε συνδυασμο με το boomsound ειναι second to none. Απιστευτη!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC 10 (M10)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...