Jump to content

HTC 10 (M10)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρακολουθώντας καιρό το forum, είχα καταλήξει στο συμπέρασμα ότι η κάθε συσκευή έχει το νήμα που της αξίζει. Στην περίπτωση του htc 10, έχουμε την εξαίρεση που επιβεβαιώνει τον κανόνα, καθότι η συσκευή είναι ένα αρκετά αξιόλογο σύνολο.

 

Υ.γ.1: Η htc στο 10 έκανε (παραδόξως) καλή δουλειά στην κάμερα. Προφανώς, όμως τζάμπα δουλειά έκανε, βάση αυτών που διαβάζαμε στο περσινό νήμα. (σ.σ. htc m9)

 

Υ.γ.2: Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί παραξενεύτηκαν κάποιοι συμφορουμίτες.

1η φορά γίνεται το άσπρο/μαύρο?

Στο επίσημο νήμα μιας συσκευής είμαστε, είναι δυνατόν να γράφονται αρνητικά ή να μην αποθεώνεται? :blink::worry::cry:

 

Υ.γ.3: Συγγνώμη για την παρέμβαση, δεν το συνηθίζω στο εν λόγω νήμα, μιας και το 10 μου είναι παντελώς αδιάφορο. Το νήμα του πάλι, όχι. Keep going :up:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ρε ατιμοι θελω να γραψω πολλα αλλα δεν θελω να ξεκινισει ενα vs . εγω προσωπικα ειμαι πολυ ενθουσιασμενος .

για ενα πραμα εχω μετανοιωσει , που δεν το πηρα την πρωτη μερα που βγηκε.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν threads που λίγο αν βγεις off topic ή αν η συζήτηση παει να γινει vs αμέσως οι moderators επεμβαινουν. Εδω η κατσταση έχει ξεφύγει. Τέλος πάντων... Στη Θεσσαλονίκη υπάρχει σε κανενα μαγαζί να το δουμε live?

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος μπορεί να το φέρει από Αγγλία μέχρι 18 Αυγούστου, βγαίνει ~ 550ε με κουπόνι της HTC.

 

http://www.htc.com/uk/go/buy-htc-10/?utm_source=htc&utm_medium=htccom&utm_term=summer100&utm_content=homepage-main&utm_campaign=htc10event

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος μπορεί να το φέρει από Αγγλία μέχρι 18 Αυγούστου, βγαίνει ~ 550ε με κουπόνι της HTC.

 

http://www.htc.com/uk/go/buy-htc-10/?utm_source=htc&utm_medium=htccom&utm_term=summer100&utm_content=homepage-main&utm_campaign=htc10event

 

Κι όπως ήμουν στο τσακ να παραγγείλω! Πολύ καλή τιμή! Το θέμα είναι παίρνουμε και τα hi end ακουστικά και το κανονικό πακέτο με την έκπτωση ή έχει ψιλά γράμματα;

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

Αν το πάρουμε τώρα από Ελλάδα και από καταστήματα που το έχουν περίπου 230 (σκρουτζομαγαζα που λέμε και εδώ μέσα) θα έχει μέσα τα καλά ακουστικά? Και βασικά τι έχει μέσα το πακέτο?

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν το πάρουμε τώρα από Ελλάδα και από καταστήματα που το έχουν περίπου 230 (σκρουτζομαγαζα που λέμε και εδώ μέσα) θα έχει μέσα τα καλά ακουστικά? Και βασικά τι έχει μέσα το πακέτο?

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι.οτιδηποτε ειναι εκτος αμερικης εχει μεσα στο πακετο τα hi-res ακουστικα. Ο ταχυφορτιστης quick charge 3 ειναι στανταρ παντου.

 

Υγ επειδη ασχολουμαι με τον ηχο θα πω οτι τα ακουστικα αυτα σε καποια γνωστη μαρκα τα πληρωνεις 70-90 ευρω

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά φτηνή η οθόνη του Ε..βλεπω να το αφήνω γυμνό.http://olla.gr/spare-parts/htc-spare-parts/lcd-screen/ipartsbuy-for-htc-10-one-m10-original-lcd-screen-touch-screen-digitizer-assembly-white-ipartsbuy/?ref=bestprice.gr
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά φτηνή η οθόνη του Ε..βλεπω να το αφήνω γυμνό.http://olla.gr/spare-parts/htc-spare-parts/lcd-screen/ipartsbuy-for-htc-10-one-m10-original-lcd-screen-touch-screen-digitizer-assembly-white-ipartsbuy/?ref=bestprice.gr

 

Εγω περιμενω κατι τετοιο να ερθει Ελλαδα γιατι με τις καρτες εθνικη και αλφα δεν μπορω να αγορασω απ εξω

https://www.amazon.com/Full-Coverage-Glass-Screen-Protector/dp/B01COLUUE8?ie=UTF8&linkCode=sl1&linkId=53f414f552fc194f6d3d01cd522a6072&psc=1&ref_=as_li_ss_tl&ref_=redir_mobile_desktop&ref_=yo_ii_img&tag=myyoutucomacc-20

 

Μονο τετοιο τζαμακι και το ακουμπας σε τραπεζακια με την οθονη

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά φτηνή η οθόνη του Ε..βλεπω να το αφήνω γυμνό.http://olla.gr/spare-parts/htc-spare-parts/lcd-screen/ipartsbuy-for-htc-10-one-m10-original-lcd-screen-touch-screen-digitizer-assembly-white-ipartsbuy/?ref=bestprice.gr

Αν πιανουν τα χερια σου οκ ,την αλλαζεις, βεβαια μετα εισαι αυτοματα χωρις εγγυηση .

Αποψη μου θηκη και παλι θηκη:)

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χθες από μαλ.... Πήρα διαφανή θήκη spigen η δεύτερη που παίρνω διαφανή.και δυστυχώς μαμαη της φώτο όταν βάζεις φλας..μακριαααααααα από διαφανες παιδιαααααα
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Καποιος το ειχε αναφερει νομιζω και πιο παλια για τις διαφανες spigen και με φλας.

 

Εγω εχω τη slim armor γιατι γινεται και τριποδακι..απο χειμωνα βεβαια γυμνο με tempered μονο

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Αν το πάρουμε τώρα από Ελλάδα και από καταστήματα που το έχουν περίπου 230 (σκρουτζομαγαζα που λέμε και εδώ μέσα) θα έχει μέσα τα καλά ακουστικά? Και βασικά τι έχει μέσα το πακέτο?

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έχεις link από κάποιο μαγαζί με καλή τιμή ? Στο skroutz βγαίνει ακόμα πάνω από 600

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160802/096ccbd7cb69bc5f8e18039b428c814c.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160802/16d8c45bddecb43fd3e82f9ed28bd649.jpg

 

Μια χαρά

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το wifi το είχες όντως συνέχεια ανοικτό ή είναι το γνωστό bug?

 

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ήταν κλειστό για 6 ώρες περίπου όταν κοιμόμουν. Εκεί που φαίνεται το κενό στην κανονική λειτουργία.

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα 'πρεπε να ήταν κενό εκεί το wifi? ..... Λέω εγώ τώρα!

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι πως ναι.... Λες να μην το έκλεισα και δεν το θυμάμαι; Είμαι και ξεχασιάρης.

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Για πρόσεξε το. Υπάρχει ενα bug στην 6 με το wifi. Το δείχνει ανοικτό συνέχεια ενω προφανώς δεν ειναι.

Βέβαια δεν ξέρω αν ειναι πραγματικά ανοικτό ή απλά το δείχνει μονο. Ελπίζω το δεύτερο, βέβαια!

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Οκ. Θενξ. Βέβαια είναι καλή φάση που μου βγάζει με τη χρήση που κάνω 5 ώρες plus sot. Ακόμα δεν το φορτίζω εντωμεταξύ. Είμαι στο 10% τώρα με 5 ώρες και 20 λεπτά. Edited by Fick

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ήταν κλειστό για 6 ώρες περίπου όταν κοιμόμουν. Εκεί που φαίνεται το κενό στην κανονική λειτουργία.

 

Είναι bug παίδες.

Το ίδιο μου δείχνει και στο m8 ενώ έχω κλειστή τη συσκευή.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Οκ. Θενξ. Βέβαια είναι καλή φάση που μου βγάζει με τη χρήση που κάνω 5 ώρες plus sot. Ακόμα δεν το φορτίζω εντωμεταξύ. Είμαι στο 10% τώρα με 5 ώρες και 20 λεπτά.

 

Οντως η διαχειριση μπαταριας ειναι η η καλυτερη που εχω συναντησει μεχρι στιγμης..κοντραρει στα ισα s7 edge με 3600 μπαταρια.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Σαν αποτέλεσμά δείχνει καλό.

Σημασία όμως εχει και τι χρήση προηγήθηκε.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC 10 (M10)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...