Jump to content

HTC 10 (M10)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δε βλέπω την ώρα να πάω διακοπές να παίξω με την κάμερα

Αντε πάρε δυο από παραλία Μήλου..φυριπλακα..μετα το σημερινό update..χιχι..ωραια εστίαση μετά το update βλέπω στην κάμερα.οπως και αφήνει ποιο πολύ Ram ελεύθερη..

Edited by nikosz75013
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Όταν το θεμα της φωτογραφίας είναι καλο να ****** και HTC και Samsung και ολα. Χαχαχαχαχα

 

Στάλθηκε από το Galaxy μου.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Kυριε Νικο ενα θα σας πω.. ντροπη σας :lol::lol: :p:p που βγαζετε φωτο κωλαρ:X :lol::lol:

:lol:Ου να μου χαθειτε :lol::lol::lol: αντιχριστοι :lol::lol: σαταναδες:lol::lol:

Ο χαβαλες εννοειτε να μην παρεξηγηθω κιολας.

Αστερι η καμερα του 10.

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ Μήλο πάω φέτος. Γι'αυτό δε βρίσκω να κλείσω 1η Σεπτεμβρίου; Τέτοια έχει;

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

Απο σημερα κατοχος κι εγω του 10αριου.

Η εκδοση λογισμικου ειναι η: 1.80.401.1.

Εχει βγει κατι νεοτερο?

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

1.90.401.5 για τις ευρωπαϊκές συσκευές

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που πουλάει ο Γερμανός είναι ασημί - μαύρο όπως δείχνει η εικόνα ή είναι ασημί - λευκό? Edited by HOC_MODO
992
Link to comment
Share on other sites

1.90.401.5 για τις ευρωπαϊκές συσκευές

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και τις αραβικές ;)

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

1.90.401.5 για τις ευρωπαϊκές συσκευές

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και τις north αμερικανικες!

 

Sent from my Robin using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Απο σημερα κατοχος κι εγω του 10αριου.

Η εκδοση λογισμικου ειναι η: 1.80.401.1.

Εχει βγει κατι νεοτερο?

 

Σωτήρη μιας και είχες το s7 edge και p9 plus για πες τι βλέπεις σαν πρώτη εικόνα..

Μπαταρία είναι νωρίς και κάμερα.. Αλλά οθόνη ήχο και απόκριση ??

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο patch level είναι το κινητό παιδιά?

Επίσης έχω τη δυνατότητα να πάρω το κόκκινο (έκδοση Ταϊβάν) αλλά με προβληματίζει η πλαστική φλούδα στο πάνω μέρος. Στο ένα βίντεο που βρίσκω στο youtube μου φαίνεται ροζ... Το έχει δει μήπως κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Σωτήρη μιας και είχες το s7 edge και p9 plus για πες τι βλέπεις σαν πρώτη εικόνα..

Μπαταρία είναι νωρίς και κάμερα.. Αλλά οθόνη ήχο και απόκριση ??

 

Νικολα, ειναι νωρις ακομα, αλλα θα παραθεσω 2-3 πραγματακια...

Οθονη παρα πολυ καλη, κλασεις ανωτερη του G5, κοντα στα επιπεδα του P9 Plus, αλλα σαφως υποδεεστερη του S7 edge.

Δεν εχω μιλησει ακομα για να κρινω την ποιοτητα του ακουστικου, αλλα τα ηχεια ειναι μια απογοητευση. Πανε οι εποχες του m8.

Αδυναμα και με ελαχιστο μπασο, μπροστα στις ηχειαρες του P9 Plus μοιαζουν σαν φτωχος συγγενης. Για να ειμαι ειλικρινης δεν ειναι και πολυ καλυτερα απο το απλο ηχειακι του S7 edge.

Κατα τα αλλα κλασσικος, φτωχος και οχι παντα smooth Sense (π.χ. δε σου δινει τη δυνατοτητα να επιλεξεις το πλεγμα, λιγα widgets, ακομα και τα στοκ wallpapers ειναι βαρετα). Ελαχιστη παραμετροποιηση, λιτος και σφαιρατος. Αποτομος καποιες φορες στα animations (οπως π.χ. οταν βγαινεις απο τις ρυθμισεις στη home screen).

Στα της εμφανισης και αισθησης στο χερι η συσκευη ειναι κορυφαια. Πανεμορφη σε carbon gray, σου βγαζει ποιοτικοτερη αισθηση στο χερι σε σχεση με την πλαστικη αισθηση του αλουμινιου του P9 Plus, αλλα ειναι περιεργα βαρυ.

Καμερα, εβγαλα μερικες φωτο και μπορω να πω οτι με εξεπληξε ευχαριστα.

Αυτονομια θα εχω αποψη σε λιγες μερες αν και τα πρωτα δειγματα ειναι σχετικα καλα.

Τελος, εχω την εντυπωση οτι εχει πολυ καλυτερη κεραια σε σχεση με S7 edge. Καλυτερη και απο του P9 Plus. Σε λιγες μερες θα μπορω να ειμαι πιο σιγουρος.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Τελος, εχω την εντυπωση οτι εχει πολυ καλυτερη κεραια σε σχεση με S7 edge. Καλυτερη και απο του P9 Plus. Σε λιγες μερες θα μπορω να ειμαι πιο σιγουρος.

 

Καλοριζικο φιλε μου.

Και εγω ημουν μεταξύ του 10 και του plus αλλα τελικα προτιμησα το κινεζο και η αλήθεια ειναι πως δεν το εχω μετανιώσει.

Ειναι πανέμορφο παντως το htc και η αίσθηση που σου βγαζουν στο κράτημα δεν συγκρίνονται με κανενα αλλο.

Στα της κεραιας που λες επειδη εχω και το m8 και εχει αρκετα καλη λήψη σηματος αλλα η κεραια του huawei δεν υπάρχει. Εχει τριπλη αντένα πανω και boost mode σε σημεία που δεν υπάρχει καλη κάλυψη . Ειλικρινά δεν γνωρίζω τι εχουν κανει στο κομμάτι αυτο στο 10αρι αλλα προσωπικα δεν εχω ξαναδει καλύτερη συσκευή απο το hua όσων αφορα την ληψη. Νομίζω πως ειναι το δυνατοτερο σημειο του.

Και λογικο το βρίσκω άλλωστε αφου η συγκεκριμένη εταιρεία πρωτοπορει σε εξοπλισμο δικτυων.

Edited by venduza
HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο φιλε μου.

Και εγω ημουν μεταξύ του 10 και του plus αλλα τελικα προτιμησα το κινεζο και η αλήθεια ειναι πως δεν το εχω μετανιώσει.

Ειναι πανέμορφο παντως το htc και η αίσθηση που σου βγαζουν στο κράτημα δεν συγκρίνονται με κανενα αλλο.

Στα της κεραιας που λες επειδη εχω και το m8 και εχει αρκετα καλη λήψη σηματος αλλα η κεραια του huawei δεν υπάρχει. Εχει τριπλη αντένα πανω και boost mode σε σημεία που δεν υπάρχει καλη κάλυψη . Ειλικρινά δεν γνωρίζω τι εχουν κανει στο κομμάτι αυτο στο 10αρι αλλα προσωπικα δεν εχω ξαναδει καλύτερη συσκευή απο το hua όσων αφορα την ληψη. Νομίζω πως ειναι το δυνατοτερο σημειο του.

 

να υποθεσω οτι αντιστοιχα το sar ειναι στο θεο?

Προσωπικα μιλαω με handsfree αλλα ρωταω για να ξερουμε.

 

Παντως το Μ10 απο ο,τι λεει και ο Σωτηρης δεν ειναι κακη συσκευη, αλλα πασχει σε διαφορα σημεια, και για μενα κυριως στην τιμη, καθως θα επρεπε να ειναι κατω απο 550 τωρα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το sar του 10 ειναι ελαχιστο ενω του P9 Plus στο Θεο ομως!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Απο σημερα κατοχος κι εγω του 10αριου.

Η εκδοση λογισμικου ειναι η: 1.80.401.1.

Εχει βγει κατι νεοτερο?

 

Πριν την 1.9 ειχε 1.80.401.3,αυτη εχω και γω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

να υποθεσω οτι αντιστοιχα το sar ειναι στο θεο?

 

Προσωπικα μιλαω με handsfree αλλα ρωταω για να ξερουμε.

 

 

 

Παντως το Μ10 απο ο,τι λεει και ο Σωτηρης δεν ειναι κακη συσκευη, αλλα πασχει σε διαφορα σημεια, και για μενα κυριως στην τιμη, καθως θα επρεπε να ειναι κατω απο 550 τωρα.

 

Βασικά 550 έπρεπε να ειναι η αρχική του τιμη και σήμερα στα 400-450 να παίζει.

Μόνο έτσι θα είχε πιθανότητα να ορθοποδήσει.

 

Αλλα αυτοί επέλεξαν να το παίξουν Apple του android που δεν υφίστατο τέτοιο πραγμα παρα μόνο πιστών οπαδών "επιχείρημα" και να πουλάνε σε συγγενείς και φίλους υπέρμετρα αλλα πολυ μικρές ποσότητες.

 

Εκτος τόπου και χρόνου οι Ταϊβανέζοι μην εχοντας συναίσθηση της αγοράς και της τάσης της,νομίζοντας οτι είμαστε ακόμα εποχές 11-12 που τότε μόνο είχαν σημαντική επιρροή στο χώρο του android.

 

Στο τέλος η OnePlus θα εχει καταφέρει να πουλήσει x10 φορές όσα θα διαθέσουν οι Ταϊβανέζοι.

 

 

 

 

Sent from my iPad Air 2

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Βασικά 550 έπρεπε να ειναι η αρχική του τιμη και σήμερα στα 400-450 να παίζει.

Μόνο έτσι θα είχε πιθανότητα να ορθοποδήσει.

 

Αλλα αυτοί επέλεξαν να το παίξουν Apple του android που δεν υφίστατο τέτοιο πραγμα παρα μόνο πιστών οπαδών "επιχείρημα" και να πουλάνε σε συγγενείς και φίλους υπέρμετρα αλλα πολυ μικρές ποσότητες.

 

Εκτος τόπου και χρόνου οι Ταϊβανέζοι μην εχοντας συναίσθηση της αγοράς και της τάσης της,νομίζοντας οτι είμαστε ακόμα εποχές 11-12 που τότε μόνο είχαν σημαντική επιρροή στο χώρο του android.

 

Στο τέλος η OnePlus θα εχει καταφέρει να πουλήσει x10 φορές όσα θα διαθέσουν οι Ταϊβανέζοι.

 

 

 

 

Sent from my iPad Air 2

 

Καλα ναι, αλλα δεδομενου οτι κανεις δε ριχνει πολυ τις τιμες ειπα 550, κανονικα το Μ10 επρεπε ναναι πολυ πιο κατω για να πουλησει, διοτι σημερα πρεπει να κανεις πωλησεις για να ερθει και το κερδος, αν δεν πουλας δεν εχει νοημα. τελος παντων, θα δουμε τελικα τι ψαρια πιανει.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλα ναι, αλλα δεδομενου οτι κανεις δε ριχνει πολυ τις τιμες ειπα 550, κανονικα το Μ10 επρεπε ναναι πολυ πιο κατω για να πουλησει, διοτι σημερα πρεπει να κανεις πωλησεις για να ερθει και το κερδος, αν δεν πουλας δεν εχει νοημα. τελος παντων, θα δουμε τελικα τι ψαρια πιανει.

 

Ο ....τι λέτε ρε παλικάρια.μια τέτοια συσκευή που άποψη μου γιατί έχω πάρει όλες της ναυαρχίδες εκτός του one plus one .γιατι να μην έχει 600 + ευρώ.. Εδώ για άλλες ναυαρχίδες που είναι μόνο μάρκετινγκ σκάνε 800 ευρό.εδω που η HTC έδωσε ρεσιτάλ γιατί να μην έχει 600 +

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

το εχω απ τους πρωτους και δεν εχω μετανιωσει στιγμη.

Η καλυτερη συσκευη HTC που ειχα μαζι με το Μ8

ανυπομονω να δω το Nexus αλλα βλεπω το 10αρι να μενει μαζι μου πολυ καιρο.

δεν εχω καμμια αναγκη να αλλαξω κινητο,τα κανει ολα σε βαθμο απιστευτα ικανοποιητικο και σε καποιους τομεις κορυφαιο.

 

μετα απο τοσους μηνες ,ερωτευμενος ακομα.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

το εχω απ τους πρωτους και δεν εχω μετανιωσει στιγμη.

Η καλυτερη συσκευη HTC που ειχα μαζι με το Μ8

ανυπομονω να δω το Nexus αλλα βλεπω το 10αρι να μενει μαζι μου πολυ καιρο.

δεν εχω καμμια αναγκη να αλλαξω κινητο,τα κανει ολα σε βαθμο απιστευτα ικανοποιητικο και σε καποιους τομεις κορυφαιο.

 

μετα απο τοσους μηνες ,ερωτευμενος ακομα.

Έτσι φίλε και εγώ δεν μου κάνει κλικ κανένα.και νομίζω ότι τα έχει όλα.και όντως ακόμα έρωτας..βλεπω να το κρατάω αρκετό καιρό..και θέλω να το δω και με το νέο Android N..

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC 10 (M10)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...