Jump to content

HTC 10 (M10)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως έχεις πατήσει το κουμπί να μην περιστρέφεται από τις γρήγορες ρυθμίσεις;

Δυστυχως οχι,εκανα και επαναφορα απο εργοστασιακες ρυθμισεις και παλι τα ιδια

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

κατέβασα την εφαρμογή Screen off and lock και μετά κάθε φορα που το σβήνω μου ζητάει το κωδικό αντί για το δαχτυλικό αποτύπωμα.

 

Επίσης νομίζω ότι απενεργοποίησα όλες τις ρυθμίσεις για δονητές και όταν γράφω ένα μήνυμα πάλι εκεί.

 

Τι γίνετε ?

 

Edit.

Τη πέταξα έξω με νεύρα την εφαρμογή Screen off and lock γιατί κατάλαβα ότι δε γίνετε τίποτα.

 

Στο S7 το συγκεκριμένο πρόβλημα υπήρχε μονο αν έβαζες Nova.

Εδώ είναι απαράδεκτο .

 

Τώρα αν κάποιος ξέρει κάτι για να σβήσω τη δόνηση κατά τη πληκτρολόγηση από τα μηνύματα καλώς.

Edited by Imperia
Link to comment
Share on other sites

Η δόνηση κατά την πληκτρολόγηση βρίσκεται στις ρυθμίσεις του πληκτρολογίου. Το touch pal έχεις;

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Η δόνηση κατά την πληκτρολόγηση βρίσκεται στις ρυθμίσεις του πληκτρολογίου. Το touch pal έχεις;

 

Που είναι οι ρυθμίσεις πληκτρολογίου για τη δόνηση γιατί δε βρίσκω κάτι έχοντας και το M7.

 

Πιο είναι το touch pal

Link to comment
Share on other sites

Ωραία. Το μαμά είναι το TouchPal που σου λέω. Πάνω από το ελληνικό ερωτηματικό όταν δεν γράφεις πρέπει να σου βγάζει ένα σηματάκι σα χαμόγελο. Αν το πατήσεις θα σου βγάλει ένα πλαίσιο στο οποίο αν σείρεις προς τα αριστερά θα βρεις τις ρυθμίσεις. Αν μπεις στις γενικές ρυθμίσεις θα δεις τη δόνηση.

Αν δυσκολεύεσαι μπορείς να πας από ρυθμίσεις - γλώσσα και πληκτρολόγιο - TouchPal

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

a

Ωραία. Το μαμά είναι το TouchPal που σου λέω. Πάνω από το ελληνικό ερωτηματικό όταν δεν γράφεις πρέπει να σου βγάζει ένα σηματάκι σα χαμόγελο. Αν το πατήσεις θα σου βγάλει ένα πλαίσιο στο οποίο αν σείρεις προς τα αριστερά θα βρεις τις ρυθμίσεις. Αν μπεις στις γενικές ρυθμίσεις θα δεις τη δόνηση.

Αν δυσκολεύεσαι μπορείς να πας από ρυθμίσεις - γλώσσα και πληκτρολόγιο - TouchPal

 

κανε ένα κόπο να μου τα πεις με περισσότερη λεπτομέρεια γιατί δε βλέπω κανε εικονίδιο εκτος από ενα που σε πάει σε κάτι emotions.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Οκ. Ξέχνα το εικονίδιο που σου είπα. Πήγαινε στις ρυθμίσεις της συσκευής. Κατέβα προς τα κάτω και βρες την επιλογή γλώσσα και πληκτρολόγιο. Εκεί μέσα θα σου έχει μια άλλη επιλογή που λέει TouchPal. Πατώντας εκεί θα μπεις στις ρυθμίσεις του πληκτρολογίου. Αν επιλέξεις το μενού γενικές ρυθμίσεις, θα βρεις τη δόνηση

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Οκ. Ξέχνα το εικονίδιο που σου είπα. Πήγαινε στις ρυθμίσεις της συσκευής. Κατέβα προς τα κάτω και βρες την επιλογή γλώσσα και πληκτρολόγιο. Εκεί μέσα θα σου έχει μια άλλη επιλογή που λέει TouchPal. Πατώντας εκεί θα μπεις στις ρυθμίσεις του πληκτρολογίου. Αν επιλέξεις το μενού γενικές ρυθμίσεις, θα βρεις τη δόνηση

 

Ευχαριστώ πολύ φιλε.

Κερνάω Pizza.

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε μακριά ρε imperia. Αν ανέβω προς τα μέρη σου καμιά φορά θα σε τιμήσω

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

κατέβασα την εφαρμογή Screen off and lock και μετά κάθε φορα που το σβήνω μου ζητάει το κωδικό αντί για το δαχτυλικό αποτύπωμα.

 

Επίσης νομίζω ότι απενεργοποίησα όλες τις ρυθμίσεις για δονητές και όταν γράφω ένα μήνυμα πάλι εκεί.

 

Τι γίνετε ?

 

Edit.

Τη πέταξα έξω με νεύρα την εφαρμογή Screen off and lock γιατί κατάλαβα ότι δε γίνετε τίποτα.

 

Στο S7 το συγκεκριμένο πρόβλημα υπήρχε μονο αν έβαζες Nova.

Εδώ είναι απαράδεκτο .

 

Τώρα αν κάποιος ξέρει κάτι για να σβήσω τη δόνηση κατά τη πληκτρολόγηση από τα μηνύματα καλώς.

δεν είναι πρόβλημα ουτε του nova ούτε της εφαρμογής, βασικά δεν είναι καν πρόβλημα, ετσι δουλεύει πλεον το android, αν θέλεις να κλειδώνες με double tap στη home screen μπορείς με nova εφόσον είσαι ρουτ όμως

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, πως παει απο θερμοκρασια? Ειναι αισθητη στο χερι σε βαθμο που να ενοχλει? Αν ειναι ειναι ευκολο να μου πει καποιος απο καθημερινη χρηση internet youtube social γενικα αλλα και απο gaming. Το ψιριζω λιγο το θεμα γιατι εχω το z5c και υποφερω
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά, ήρθε η ώρα να ψάξω για κάρτα SD. Έχω μερικές απορίες.

1) Αξίζει το adoptable storage? Η θα γίνει μπάχαλο και δεν θα ειναι πλέον τόσο γρήγορο το κινητό στο άνοιγμα τον εφαρμογών? Αν γίνει οτιδήποτε χάνω όλα τα αρχεία μου έτσι?

2) Έχετε καμία καλή να προτείνετε? Δεν με ενδιαφέρει το κόστος, φτάνει να είναι γρήγορη και να μπορώ να την χρησιμοποιήσω για τα πάντα, 4K video, μουσική, adoptable storage αν χρειαστεί, φωτογραφίες κτλ.

 

Άσχετο αλλά πως κάνουμε αναζήτηση μέσα σε αυτό το θέμα αν θέλουμε να βρούμε κάτι χωρίς να γίνεται αναζήτηση σε όλο το φόρουμ, το οποίο δεν βρίσκει τίποτα?

Nokia 3310 -> Nokia 3410 -> Sony Ericson K700i -> Sony Ericson K800i -> iPhone 3G -> Motorola RAZR XT910 -> Nokia Lumia 1020 -> HTC 10
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1) Αξίζει το adoptable storage? Η θα γίνει μπάχαλο και δεν θα ειναι πλέον τόσο γρήγορο το κινητό στο άνοιγμα τον εφαρμογών? Αν γίνει οτιδήποτε χάνω όλα τα αρχεία μου έτσι?

 

Δεν το χρειάζεσαι καν στη συγκεκριμένη συσκευή, θεωρώ καλύτερη λύση και ασφαλέστερο να υπάρχουν τα αρχεία ξεχωριστά σε μια κάρτα ανεξαρτήτως της λειτουργίας της συσκευής.

 

2) Έχετε καμία καλή να προτείνετε? Δεν με ενδιαφέρει το κόστος, φτάνει να είναι γρήγορη και να μπορώ να την χρησιμοποιήσω για τα πάντα, 4K video, μουσική, adoptable storage αν χρειαστεί, φωτογραφίες κτλ.

 

Ότι καλύτερο κυκλοφορεί... http://www.samsung.com/us/computing/memory-storage/memory-cards/micro-sd-pro-64gb-memory-card-w-adapter-mb-md64da-am/

 

Άσχετο αλλά πως κάνουμε αναζήτηση μέσα σε αυτό το θέμα αν θέλουμε να βρούμε κάτι χωρίς να γίνεται αναζήτηση σε όλο το φόρουμ, το οποίο δεν βρίσκει τίποτα?

 

Όταν βρίσκεσαι σε ένα θέμα, πάνω δεξιά υπάρχει το "Αναζήτηση στο θέμα".

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160919/88fe41f5a3f78473269910304cc7b4ee.jpg

 

το θηρίο

 

Η οθόνη είναι υπεροχη ( και φαίνεται) Tianma.

Θα ήθελα Sharp μονο για ψυχολογικούς λόγους:p

 

Στάλθηκε από το HTC One μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Imperia
Link to comment
Share on other sites

20% battery drain over night με Wi-Fi ανοιχτό. Αν είχα data μόνο δε θα είχε χάσει πάνω από 3-4%

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

οπως sony vs isocell.παντως οι ποιο πολλοι εχουν με tianma οθονη!!ειναι το μικροβιο που εχουμε ολοι μεσα μας!με το update ταχυτητα κλειστρου που πηρατε εχετε δει διαφορα?
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC 10 (M10)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...