Jump to content

Honor 8


ovelix5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τις τελευταίες μέρες μου εμφανίζει κάτω χαμηλά ένα άσπρο πλαίσιο που λέει σφάλμα δικτύου προσπαθήστε ξανά αργότερα. Και εξαφανίζεται. Αυτό άρχισε να εμφανίζεται μετά από κάτι αλλαγές που έκανα στο Google drive. Γίνεται να μην εμφανιστεί πάλι γιατί αρχίζει και κουράζει;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Απο τη συλλογή τέρμα κάτω λέει "διαγράφηκε πρόσφατα"μπες εκεί και κάνεις απαλοιφή οτι θες, είναι και καλά κάδος ανακύκλωσης.

 

Έχει το mirrorshare το ίδιο είναι.

 

Σωστός το βρήκα σε ευχαριστώ. θα το κοιταξω για το mirrorshare πάντως μια που το έψαξα συγκεκριμένες συσκευές εχουν MIRRORLINK και πάλι ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Και επισημα πλεον παιρνουμε EMUI 8 και Oreo https://www.gizmochina.com/2018/06/29/7-old-huawei-smartphones-will-soon-be-upgraded-to-emui-8-0/

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Και επισημα πλεον παιρνουμε EMUI 8 και Oreo https://www.gizmochina.com/2018/06/29/7-old-huawei-smartphones-will-soon-be-upgraded-to-emui-8-0/

 

Ίσως καθυστερημένα αλλά αν τελικά, όπως όλα μαρτυρούν, το πάρουμε, τότε θα μπορούμε να μιλάμε για μια εξαιρετική συσκευή. Οχι πως δεν είναι δηλαδή, αλλά με μια τέτοια κίνηση δείχνει πως νοιάζεται για τους πελάτες της.

 

Μεταξύ μας τώρα πιο πολύ ψυχολογικό είναι το θέμα.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

καλα σιγουρα ψυχολογικό ειναι, σε p10 και honor9 που το δοκιμασα το 8ρι δεν ειδα και κατι που να με ενθουσίασε..

ελπιζω η μπαταρία να μην χειροτερέψει, μόνο αυτό με νοιαζει προσωπικα..

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηξης. Χειροτερεψε και σας με τις τελευταιες αναβαθμισεις η αυτοματη ρυθμιση φωτεινοτητας οθονης?

Σε μενα επαιζε καλα τοσο καιρο, αλλα εδω και κανα μηνα ειδικα μεσα στο σπιτι μου σκοτεινιαζει υπερβολικα η οθονη, παει στο μηδεν το slider....

Σημ. ναι, καθαρισα τον αισθητηρα, δεν διορθωθηκε...

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο θέμα, δουλεύει σωστά. Ίσως να βγάλεις το τικ απ το αυτόματο, να βάλεις τη φωτεινότητα στο τέρμα, κλείσε τη συσκευή άνοιξε την και ξανά βάλε το τικ. Ίσως bugare

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

επίσημα δεν υποστηρίζει face unlock, αλλα στο xda αναφέρουν οτι μπορεις να το κανεις να δουλεψει, δε ξέρω βέβαια αν χρειάζεται root
Link to comment
Share on other sites

1) Μετά την αναβάθμιση εφαρμογής στο Facebook μου βγάζει μήνυμα "Δεν μπορούμε να ρυθμίσουμε τα Ελληνικά προς το παρόν". Δοκίμασα και clear cache με clear data αλλά τίποτα.

Edit: Απ΄ότι βλέπω στα σχόλια στο play store έχουν πάρα πολλοί πρόβλημα με την Ελληνική γλώσσα...αθάνατη εφαρμογή με τις ομορφιές της!!!!

 

2) Και κάτι άλλο..παλιά υπήρχε κουμπί στην οθόνη την ώρα που τράβαγες βίντεο να τραβήξεις και φωτογραφία. Πλέον δεν μου το εμφανίζει αυτό, είναι καμιά ρύθμιση ή έτσι είναι τώρα;

Edited by xalaros
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση εφαρμογής στο Facebook μου βγάζει μήνυμα "Δεν μπορούμε να ρυθμίσουμε τα Ελληνικά προς το παρόν". Δοκίμασα και clear cache με clear data αλλά τίποτα.

 

Το ίδιο βγάζει και στο u11 μου. Οπότε δεν μπορείς να κάνεις κάτι. Είναι του app.

Link to comment
Share on other sites

Το app φταίει, όλο ενημερώσεις μέρα παρά μέρα, και όλο το κάνουν χειρότερο.

Κρίμα που δεν δουλεύει καλά στον browser να το άνοιγμα μόνο από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες δύο ημέρες η εφαρμογή υγεία δε λειτουργεί. Δεν μετρά βήματα. Έκανα εκκαθάριση cache, δεδομένων απεγκατάσταση αλλά τίποτα. Αντιμετωπίζει κανείς κάτι παρόμοιο; Τελικά διορθώθηκε με wipe cache. Edited by Christos21417
Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια, για δοκιμάστε λίγο την πυξίδα που έχει το κινητό και δείτε κατά που πέφτει ο βορράς γιατί σήμερα με έκανε να ξεχάσω 400 χρόνια στους προσκόπους.

 

Μετά από 2 χρόνια μόλις ανακάλυψα πως η πυξίδα έχει λάθος σύμβολα, κατεβάζοντας κάποια άλλη από play store όλα ζάχαρη.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Έκανες βαθμονόμιση όπως ζητά;

Έχει κάποιες οδηγίες πριν χρησιμοποιηθεί για πρώτη φορά.

Link to comment
Share on other sites

Ναι όλα έγιναν, απλά έχει φάει κόλλημα, την επανέφερα, λειτούργησε σωστά αλλά μόλις την έκλεισα και την ξανά άνοιξα πάλι τα ίδια, δείχνει την ανατολή στη δύση…

Με κούρασε και το παράτησα.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Το touchpal δειχνει οτι τρωει πολλη μπαταρια και ενω το εβαλα να κλεινει οταν κλειδωνω οθονη, ξανατρεχει μετα απο λιγο, ακομα και αν το κλεισω χειροκινητα. Διορθωνεται?

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Γτ δε χρησιμοποιείς το Swype;

 

Είναι καλύτερο θεωρώ.

 

ειχα το swiftkey μεχρι προσφατα αλλα απο τοτε που κανει popup μονιμα το λεξικο οταν γραφω "περιεργες" λεξεις μου εσπασε τα νευρα και δε βρηκα πως απενεργοποιειται.

 

ξεθαψα το swype οπως ειπες (ειχα ξεχασει οτι υπαρχει κι αυτο), ολα οκ απλα η αλλαγη γλωσσας με το space θελει συνηθεια...

 

thanx once again! :up:

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα 15 ευρώ που έχουν ειπωθεί εδώ μέσα περιλαμβάνει την καινούργια μπαταρία και την τοποθέτηση της?

Ναι στο κέντρο στη Μιχαλακοπούλου.

Πάρε τηλ να το επιβεβαιώσεις.

https://consumer.huawei.com/gr/support/service-center/

Huawei exclusive service center

Μιχαλακοπούλου 178, Αθήνα

2170007575

09:00 - 17:00 Δευτέρα έως Παρασκευή, εκτός Επίσημων Αργιών

και με τη δυνατότητα αποστολής παραλαβής από την πόρτα σου.

 

Μπορείς να πάρεις τηλ. την Huawei να σου στείλει courier να πάρει το τηλέφωνο σου από την οικία σου, να στο φτιάξει και να στο ξαναφέρει στην πόρτα σου.

Η υπηρεσία λέγεται PICK UP AND RETURN

2111988000

Edited by xalaros
Link to comment
Share on other sites

https://consumer.huawei.com/gr/support/service-center/

Huawei exclusive service center

Μιχαλακοπούλου 178, Αθήνα

2170007575

09:00 - 17:00 Δευτέρα έως Παρασκευή, εκτός Επίσημων Αργιών

και με τη δυνατότητα αποστολής παραλαβής από την πόρτα σου.

 

Μπορείς να πάρεις τηλ. την Huawei να σου στείλει courier να πάρει το τηλέφωνο σου από την οικία σου, να στο φτιάξει και να στο ξαναφέρει στην πόρτα σου.

Η υπηρεσία λέγεται PICK UP AND RETURN

2111988000

Και όλα αυτά με 15 ευρώ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...