Jump to content

Honor 8


ovelix5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κοίτα αν θες να περάσεις την B360 έτσι για να την δεις και αν σου αρέσει τη κρατάς, αν δεν έχεις πρόβλημα με εφαρμογές ή με την μπαταρία γιατί η Β360 έχει μεγαλύτερη κατανάλωση (λογικά κάποιο bug) και αν δεν σε ικανοποιήσει υπάρχει οδηγός πώς να γυρίσεις ξανά στην Β131 χωρίς κανένα μπέρδεμα ή πρόβλημα. Σε 15 λεπτά έχεις ξεμπερδέψει.

 

φιλε μου να σε ρωτησω πως μπορω να γυρισω στην προηγουμενη εκδοση μια και ανεφερεις οτι υπαρχει οδηγος που μπορω να τον βρω ?!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

φιλε μου να σε ρωτησω πως μπορω να γυρισω στην προηγουμενη εκδοση μια και ανεφερεις οτι υπαρχει οδηγος που μπορω να τον βρω ?!

 

σελίδα 43

Link to comment
Share on other sites

σελίδα 43

Και για να μη ψάχνεσαι

Οδηγός υποβάθμισης σε Android 6.O

 

;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχει έρθει σε όλους η αναβάθμιση σε 7.0 ΟΤΑ? Επειδή εμένα μου βγάζει ακόμη οτι δεν υπάρχουν ενημερώσεις...
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα εχτές μου ήρθε OTA και περίπου 1 μήνα πριν μέσω Hicare. Δεν σκοπεύω να την κάνω προς το παρών.
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να πω πως οι φωτογραφίες σου ακουμπούν επαγγελματικές λήψεις.

 

Τις έβγαλες με χειροκίνητες ρυθμίσεις ή με τις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις;

 

Μπορώ να πω εντυπωσιάστηκα!

 

σ ευχαριστώ για τα καλά λόγια.. η πρώτη είναι με τη λειτουργία HDR και η δεύτερη είναι με night mode

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δυο ερωτησεις :

1.στο φως ημερας πως φαινεται η οθονη του κινητου?

2. Ο ηχος κλησης ειναι επαρκως δυνατος?

Ευχαριστω

Edited by Johny-B
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δυο ερωτησεις :

1.στο φως ημερας πως φαινεται η οθονη του κινητου?

2. Ο ηχος κλησης ειναι επαρκως δυνατος?

Ευχαριστω

 

Κάτω από τον ήλιο δεν μπορώ να πω οτι φαίνεται και καθαρά, με δυσκολεύει λίγο.

Τον ήχο κλήσης τον έχω χαμηλώσει γιατί με ξεκουφαίνει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δυο ερωτησεις :

1.στο φως ημερας πως φαινεται η οθονη του κινητου?

2. Ο ηχος κλησης ειναι επαρκως δυνατος?

Ευχαριστω

 

Η οθόνη φαίνεται πεντακάθαρα ακόμα και σε δυνατό φως.

Ο ήχος ακούγεται πολύ δυνατά, σε φουλ ένταση όμως χάνει σε ποιότητα και βγαίνει τσιριχτός. Εγω τον έχω 2 κλικ χαμηλότερα απο τη μέγιστη ένταση.

Link to comment
Share on other sites

Είναι τόσο δυνατός ο ήχος, που άλλαξα ήχους στις κλίσεις, και στο viber στα μηνύματα έβαλα έναν πιο χαμηλό γιατί με ενοχλούσε η ένταση.
Link to comment
Share on other sites

η μετάβαση απο Lg G4 αξιζει? οσον αφορα φωτογραφιες-video-μπαταρία?

Αλλιως τι αλλες επιλογες προτείνετε στα ιδια χρηματα περιπου? Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε μήνυμα ότι είναι διαθέσιμη η αναβάθμιση μέσω ΟΤΑ σε β360...μέγεθος αρχείου 2,38 γβ
Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Κάτω από τον ήλιο δεν μπορώ να πω οτι φαίνεται και καθαρά, με δυσκολεύει λίγο.

Τον ήχο κλήσης τον έχω χαμηλώσει γιατί με ξεκουφαίνει.

Και όσο θυμάμαι κάποια review που ανέφεραν χαμηλό ήχο με πιάνει απελπισία.

Όντως το ηχείο του είναι πολύ δυνατό και η φωτεινότητα του πολυ μεγαλύτερη σε σύγκριση με το honor 6

Link to comment
Share on other sites

επειδή ειμαι ένα βήμα πριν το πάρω,μπορει να μου πει κάποιος για την ποιότητα του ήχου στη συνομιλία; ειμαι με remdi note 3 pro και ειναι ψιλοχαλια..τελευταια ολο και περισσότεροι μου κανουν παραπονα..Και στην εγγραφή συνομιλίας αν έχει δοκιμάσει κάποιος, γιατί τη χρειάζομαι στη δουλειά μου.. Edited by dimis_pj

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα είμαι με την emui 4.1 και έχω κάνει root. Τι διαδικασία πρέπει να ακολουθήσω για να περάσω την 5;
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω πρόβλημα με τις παραγγελίες απο το eBay. Έχουν τρομερή καθυστέρηση. Τόση που σε κάποια πράγματα, ζήτησα refund γιατί έχουν περάσει πάνω απο 60 μέρες. Δεν ξέρω, μπορεί να φταίνε και οι γιορτές αλλά τέτοιο χάλι δεν είχα ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα λογικά από βδομάδα θα παω σε honor 8, έχετε να προτείνετε χρώμα;

είμαι ανάμεσα σε μαύρο ή μπλε.

 

Οτι και να πάρεις σε θήκη θα μπει, οπότε ψαχνε για το χρώμα της!

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδες πηρα πρεφα σημερα οτι τα mb μου απο το Cosmote Whats up εχουν μειωθει δραματικα (κανονικα υπολογιζα γυρω στο γιγα) και εχω καπου στα 602.

Εχω απενεργοποιησει να κατεβαζει upgrades μεσω 4g και μετα ειδα την εικονα αυτη http://i66.tinypic.com/24z8xs7.png .

Δεν ξερω σε τι δεδομενα αναφερεται και αν πιανει και τo 4g μεσα, κατι μυστηριο παιζει.

Εχεις ιδεα μηπως τι μπορει να συμβαινει;

Link to comment
Share on other sites

επειδή ειμαι ένα βήμα πριν το πάρω,μπορει να μου πει κάποιος για την ποιότητα του ήχου στη συνομιλία; ειμαι με remdi note 3 pro και ειναι ψιλοχαλια..τελευταια ολο και περισσότεροι μου κανουν παραπονα..Και στην εγγραφή συνομιλίας αν έχει δοκιμάσει κάποιος, γιατί τη χρειάζομαι στη δουλειά μου..

 

Και εγώ χρησιμοποιώ εγγραφή κλήσης για την δουλειά μου (παραγγελίες). Με το android 6, η μόνη εφαρμογή που λειτουργούσε και με το ΒΤ είναι η https://play.google.com/store/apps/details?id=com.boldbeast.recorder&hl=el

Και με το android 7 που έχω τώρα συνεχίζει να λειτουργεί καλά. Με το android 7 δεν έχω δοκιμάσει κάποια άλλη. Η ποιότητα ήχου στη συνομιλία είναι πολύ καλή.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες πηρα πρεφα σημερα οτι τα mb μου απο το Cosmote Whats up εχουν μειωθει δραματικα (κανονικα υπολογιζα γυρω στο γιγα) και εχω καπου στα 602.

Εχω απενεργοποιησει να κατεβαζει upgrades μεσω 4g και μετα ειδα την εικονα αυτη http://i66.tinypic.com/24z8xs7.png .

Δεν ξερω σε τι δεδομενα αναφερεται και αν πιανει και τo 4g μεσα, κατι μυστηριο παιζει.

Εχεις ιδεα μηπως τι μπορει να συμβαινει;

 

τι ιδέα να έχουμε από αυτή την εικόνα? η 2 και 3 επιλογή είναι αυτή που θα σου πει τι και πώς

Link to comment
Share on other sites

@STK

 

Να κλείσεις το wifi+ θα το βρεις στα settings του wifi.

 

Με απλά λόγια το wifi+ είναι βοηθητικό του wifi για καλύτερες ταχύτητες θυσιάζοντας τα mb

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

η μετάβαση απο Lg G4 αξιζει? οσον αφορα φωτογραφιες-video-μπαταρία?

Αλλιως τι αλλες επιλογες προτείνετε στα ιδια χρηματα περιπου? Ευχαριστω.

 

Aπο καμερα και βιντεο είναι ένα κλικ πιο κατω αλλα από μπαταρια είναι καλυτερο.

Αν σε ενδιαφερει η καμερα δεν αλλαζεις.Απο εμφανιση,ποιοτητα κατασκευης,

ειναι πολύ καλυτερο.

nokia3310,nokia3330,nokia3200,nokia7610,nokia7370,sonyerricsonk800i:w00t:,samsung s8300,nokiaN82,lg viewty,htc hero,s2, xiaomi Mi3,LgG4,Honor 8,Htc U11
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...