Jump to content

Κρυφές προσφορές καρτοκινητών Nova με sms στο 12410


jimmiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

60 η 61 στο 12000

 

2GB και 500λεπτα προς Ρουμανία... Βουλγαρία

 

Κόστος 5€

 

μπορούν να καταναλωθούν μέσα στην Ελλάδα τα Gb; Μπορεί να γίνει από οποιοδήποτε f2go ή είναι ειδική κατηγορία; και επειδή θα χρειαστεί ανανέωση τουλάχιστον 6 εύρω θα ενεργοποιούνται τα log'n'win και τα magic numbers; Συγγνώμη αν απαντήθηκε αλλά με κούφανε αυτό το πακετάκι!

Edited by algedan
Link to comment
Share on other sites

Ειναι κανονικο πακετο και ισχυει για ολους και εντος Ελλάδος. Τι σχέση έχει η ανανέωση ? Προφανως και θα δωθουν log'n'win κλπ.
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε μήνυμα: " Super f2g προσφορά!! 3gb internet μόνο 1€ για 30 μέρες μόνο για σένα! Στείλε 3 στο 12410 & ενεργοποίησέ το έως 17/9! "

 

Μου ηρθε και εμενα παρομοιο αλλα δεν αναφερει την διαρκεια. Υποπτο, μηπως ειναι για 7 ή 15 μερες τωρα; Διαφορετικα γιατι να μην το αναφερουν; Αν εχει ερθει και σε αλλον οπως το παρακατω νεο μηνυμα και το εχει ενεργοποιησει ας μας πει για ποσες μερες ειναι το πακετο σημερα.

 

"Μονο για λιγο! 3gb internet μόνο 1€ μόνο για σένα! Στείλε 3 στο 12410 & ενεργοποίησέ το έως 15-11!"

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε και εμενα παρομοιο αλλα δεν αναφερει την διαρκεια. Υποπτο, μηπως ειναι για 7 ή 15 μερες τωρα; Διαφορετικα γιατι να μην το αναφερουν; Αν εχει ερθει και σε αλλον οπως το παρακατω νεο μηνυμα και το εχει ενεργοποιησει ας μας πει για ποσες μερες ειναι το πακετο σημερα.

 

"Μονο για λιγο! 3gb internet μόνο 1€ μόνο για σένα! Στείλε 3 στο 12410 & ενεργοποίησέ το έως 15-11!"

 

Για δες λίγο καλύτερα το sms: Μήπως λέει λήξη δυνατότητας ενεργοποίησης ως ΚΑΙ 13/11 Δευτέρα αύριο;

 

Σε αυτά από το 12410:

 

α) Όταν έρχεται ένα sms πχ για το 3 του 12410 λέει την ίδια δυνατότητα ενεργοποίησης ως ημερομηνία ΣΕ ΟΛΟΥΣ (πχ αυτά στο 3 του 12410 αυτή την περίοδο):

Για άλλα πχ το 150 του 12410 λέει άλλη ή ίδια δυνατότητα ενεργοποίησης ημερομηνία ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΙ ΤΟ ΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.

 

wp_ss_20171112_0001.png

 

β) Το ίδιο λεκτικό (πχ το 3 στο 12410) δίνει τα ίδια ΣΕ ΟΛΟΥΣ άσχετα με το ποιά περίοδο έλαβαν το κατάλληλο sms.

 

Πχ στα παρακάτω (που έχει λήξει η δυνατότητα ενεργοποίησής τους πια σήμερα Κυριακή 12/11) δε μπορεί άλλα να δίνει σε άλλους και άλλα σε άλλους:

 

wp_ss_20171112_0002.png

Link to comment
Share on other sites

Για δες λίγο καλύτερα το sms: Μήπως λέει λήξη δυνατότητας ενεργοποίησης ως ΚΑΙ 13/11 Δευτέρα αύριο;

 

Αυτη τη στιγμη δεν ειμαι κοντα σε αυτο το νουμερο που ελαβα το μηνυμα, αλλα ας υποθεσουμε οτι λεει 13-11.

 

Το ερωτημα ειναι αν το εχει ενεργοποιησει κανεις τωρα που ΔΕΝ γραφει διαρκεια και τι διαρκεια του εδωσαν για τα 3GB. (γιατι δεν ειδα καπου να γραφεις κατι για την διαρκεια του)

Edited by jsimeo
Link to comment
Share on other sites

Αυτη τη στιγμη δεν ειμαι κοντα σε αυτο το νουμερο που ελαβα το μηνυμα, αλλα ας υποθεσουμε οτι λεει 13-11.

 

Το ερωτημα ειναι αν το εχει ενεργοποιησει κανεις τωρα που ΔΕΝ γραφει διαρκεια και τι διαρκεια του εδωσαν για το 1GB. (γιατι δεν ειδα καπου να γραφεις κατι για την διαρκεια του)

 

30 μέρες διάρκεια από τη στιγμή ενεργοποίησής του 3 στο 12410 (Εφόσον γίνει ενεργοποίηση ως τη μέρα που λέει το sms) : ΑΦΟΥ τα θες "μασημένα".

 

Για όλους δίνει τα ίδια το ίδιο λεκτικό, άσχετα σε ποιά περίοδο έλαβαν το κατάλληλο sms οι συγκεκριμένοι.

 

Υ.Γ.>: Για 3GB και όχι 1GB λέει το 3 στο 12410!!!

Edited by jimmiss
Link to comment
Share on other sites

30 μέρες διάρκεια από τη στιγμή ενεργοποίησής του 3 στο 12410 (Εφόσον γίνει ενεργοποίηση ως τη μέρα που λέει το sms) : ΑΦΟΥ τα θες "μασημένα".

 

Για όλους δίνει τα ίδια το ίδιο λεκτικό, άσχετα σε ποιά περίοδο έλαβαν το κατάλληλο sms οι συγκεκριμένοι.

 

Υ.Γ.>: Για 3GB και όχι 1GB λέει το 3 στο 12410!!!

Δεν ειναι θεμα μασημενων, αλλα να απαντα κανεις σε αυτο που τον ρωτανε, και οχι να απαντα χωρις να εχει διαβασει.

 

Περιμενω λοιπον αξιοπιστη απαντηση απο καποιον που το ενεργοποιησε απο τοτε που δεν αναφερουν διαρκεια στο sms που στελνουν. (μασημενα στα γραφω και εγω λοιπον, αν και μασημενα ηταν απο την αρχη)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι θεμα μασημενων, αλλα να απαντα κανεις σε αυτο που τον ρωτανε, και οχι να απαντα χωρις να εχει διαβασει.

 

Περιμενω λοιπον αξιοπιστη απαντηση απο καποιον που το ενεργοποιησε απο τοτε που δεν αναφερουν διαρκεια στο sms που στελνουν. (μασημενα στα γραφω και εγω λοιπον, αν και μασημενα ηταν απο την αρχη)

 

:lol::p:lol:

Link to comment
Share on other sites

Κάθε κωδικός δίνει τα ίδια για την περίοδο που αναγράφεται στο sms. Οσον αφορά την διάρκεια ειναι 1 μηνας εφ'οσον δεν αναγραφεται κατι αλλο. Ειναι στανταρ αυτα.
Link to comment
Share on other sites

3gb με 1 ευρώ για 30 ημέρες, είναι τίμια προσφορά πάντως
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ.>: Για 3GB και όχι 1GB λέει το 3 στο 12410!!!

προφανως δεν ισχύει για όλους, μόλις έστειλα και μου λέει «προσφορά μη διαθέσιμη».

Link to comment
Share on other sites

προφανως,ισχυει μονο για οσους λαμβανουν το sms. Το εχουμε αναφερει δεκαδες φορες στο παρον νημα.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Στείλε το 32 στο 12410 από Παρασκευή 1/12 και έως ότου λέει να έχεις 120΄και τον Μάη 2018.

Αλλιώς , αν το στείλεις τις επόμενες 3 μέρες, θα "χάσεις" το Μάη.

 

Τελείως δωρεάν...ΝΑΙ.

Link to comment
Share on other sites

Στείλε το 32 στο 12410 από Παρασκευή 1/12 και έως ότου λέει να έχεις 120΄και τον Μάη 2018.

Αλλιώς , αν το στείλεις τις επόμενες 3 μέρες, θα "χάσεις" το Μάη.

 

Τελείως δωρεάν...ΝΑΙ.

Να υποθέσω ότι δεν είναι για όλους...

 

Το δοκίμασε κανένας που δεν του έχει πάει το μήνυμα...?

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά δεν είναι για όλους.
Ευχαριστώ... Έτσι για την συζήτηση ρώτησα εγώ δεν το έχω ανάγκη... Γνωστό πλέον ότι έχω 300-120-1500 σε ένα νούμερο τι άλλο να θέλω...

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

https://ibb.co/mm0dVG

Σε q ενος φίλου μου ήρθε η εντολή 45 που δεν υπάρχει στο πίνακα...

Και τι παροχές του δίνει με πόσα χρήματα...?

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Πόσα πρέπει να σκάσω στην wind , για να το πάρω??c36a8b3ba1c3be3eb30528a5a3b41a8a.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi 4A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Mi 9 Lite 128 GB Aurora Blue

COSMOTE WHATS UP

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να στειλεις ενα (ευγενικο) μηνυμα στη φορμα επικοινωνιας,και κανε και λιγο υπομονη. Εγω βασικα επεσα και μου το εδωσαν σε περιοδο που το εστελναν σε πολλους,και μου απαντησαν και γραπτως κιολας,για να φανουν καλοι. Ειχα στειλει αρκετα μηνυματα πριν σε διαστημα 1 χρονου χωρις απαντηση βεβαια...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κρυφές προσφορές καρτοκινητών Nova με sms στο 12410

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...