Jump to content

Huawei P9


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και καλά θα κάνεις!

Θήκες: http://www.skroutz.gr/c/579/thikes-kinhtwn-thlefwnwn.html?from=catspan&keyphrase=huawei+p9+θηκες

 

Στάλθηκε από το SM-T320 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αυτο που λενε σε προηγουμενες σελιδες του θεματος εδω για ενα προβλημα με την εφαρμογη win bank οτι δε ξεκλειδωνει με δακτυλικο αποτυπωμα τι εννοουν?
sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

Για καποιο λογο η εφαρμογη winbank δεν αναγνοριζει τον αισθητηρα του P9 βγαζει μηνυμα πρεπει να τον ενεργοποιησετε. Λογικα με καποιο update της εφαρμογης θα στρωσει.
Link to comment
Share on other sites

Τι ενοεις bug στην καμερα; Αν συρεις προς τα αριστερα την οθονη στην καμερα δεν σου βγαζει ρυθμισεις; Κανε μια επαναφορα την εφαρμογη της καμερας

 

Θενκς φίλε! Όντως έτσι είναι!

 

Εμένα δεν είχε μεμβράνη το κουτί. Χμμ. Όχι ότι παίζει ρόλο τώρα, απλώς για να λέω.

 

Περίεργο αυτό. :confused:

Κοίταξες μέσα στο κουτάκι με τα manual και δεν υπήρχε?

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Θενκς φίλε! Όντως έτσι είναι!

 

 

 

Περίεργο αυτό. :confused:

Κοίταξες μέσα στο κουτάκι με τα manual και δεν υπήρχε?

 

Ναι δεν είχε απολύτως τίποτα. Μήπως παίζει ρόλο η χώρα;

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω. Μπορεί!

Εγώ το πήρα από Κοσμοτε με επιδότηση συσκευής.

Την χρυσή εγγύηση την είχε μέσα?

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Όσο αυτο για την κενη οθονη αν με τα δυο δαχτυμα κλεισεις την οθονη σαν να βγαζεις ζοομ δηλαδη δεν μπορεις να την σβησεις απο εκει; Ετσι βαζεις καρτελες η βγαζεις
Link to comment
Share on other sites

Όσο αυτο για την κενη οθονη αν με τα δυο δαχτυμα κλεισεις την οθονη σαν να βγαζεις ζοομ δηλαδη δεν μπορεις να την σβησεις απο εκει; Ετσι βαζεις καρτελες η βγαζεις

 

Ναι, το κάνω. Έλα μου ντε όμως που στο επόμενο restart τσουπ, εκεί είναι πάλι!!!:wacko:

Καλά, δεν τρελάθηκα κιόλας, κουβέντα να γίνεται!;)

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πρώτη φορά το βλέπω!! :lol:

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω. Μπορεί!

Εγώ το πήρα από Κοσμοτε με επιδότηση συσκευής.

Την χρυσή εγγύηση την είχε μέσα?

 

Nαι κανονικα! Ενταξει τωρα δεν πειραζει, εχω τζαμακι, απο την δευτερη μερα. Ισως αποφασισαν να βαλουν εμμβρανη στα πιο καινουργια shipments.

Link to comment
Share on other sites

Nαι κανονικα! Ενταξει τωρα δεν πειραζει, εχω τζαμακι, απο την δευτερη μερα. Ισως αποφασισαν να βαλουν εμμβρανη στα πιο καινουργια shipments.

 

Ή το αντίθετο. Στα πιο νέα shipments το σταμάτησαν (πιο πιθανό το κόβω) ;)

 

Γνωρίζει κανείς αν η dual sim έκδοση του P9 πωλείται πουθενά?

 

Σε κάμποσα μέρη ....

https://www.skroutz.gr/s/9042908/Huawei-P9-Dual-32GB.html

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια μολις πηρα το τηλεφωνο.ειναι καταπληκτικο.ενα θεμα εχω μονο.παρατηρω σε καποιες φασεις την οθονη να dimmarei για ενα δευτερολεπτο και μετα ξαναεπανερχεται.σε καποια φαση το κανε 2 φορες.εχω βγαλει την ενδειξη auto απτις επιλογες φωτεινοτητας..τωρα το κανε παλι και οταν dimmare η φωτεινοτητα η μπαρα της φωτεινοτητας στις συντομευσεις επεσε στο 80% απο 100% που το χα και ξαναπηγε μονη της στο 100.οποτε μαλλον ειναι bug? Edited by bili_xatzi
sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα ευτηχης κάτοχος και εγώ του κινητού.

Το πήρα σε μαύρο αλλά θα το ήθελα λευκό Φοράει την β170 υπάρχει πιο νέα ρομ;

Link to comment
Share on other sites

Ποια rom φοραει; Η πρωηγουμενη απο την B170 ειχε θεμα. Η B170 εστρωσε... Ετσι κανει η αυτοματη φωτινοτητα παιζει απο το 100% μεχρι και στο 0.... Οσο σε ποιο σκοτεινο περιβαλλον εισαι πεφτει.
Link to comment
Share on other sites

Ποια rom φοραει; Η πρωηγουμενη απο την B170 ειχε θεμα. Η B170 εστρωσε... Ετσι κανει η αυτοματη φωτινοτητα παιζει απο το 100% μεχρι και στο 0.... Οσο σε ποιο σκοτεινο περιβαλλον εισαι πεφτει.

τωρα εχω την EVA-L09C432B170.

γτ πριν εκανε αναβαθμιση και η αληθεια ειναι οτι δε το χει ξανακανει.

αυτο που λες ομως δεν ισχυει αν εχεις ξετικαρει το auto και γω το χα ξετικαρει οταν το κανε

sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

Με εφαρμογή μουσικής πέρα της stock, έχετε controls στην οθόνη κλειδώματος; Με το pulsar που χρησιμοποιώ τώρα, παρόλο που έχω ενεργοποιημένη την επιλογή, δεν υπάρχουν τα controls
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια μολις πηρα το τηλεφωνο.ειναι καταπληκτικο.ενα θεμα εχω μονο.παρατηρω σε καποιες φασεις την οθονη να dimmarei για ενα δευτερολεπτο και μετα ξαναεπανερχεται.σε καποια φαση το κανε 2 φορες.εχω βγαλει την ενδειξη auto απτις επιλογες φωτεινοτητας..τωρα το κανε παλι και οταν dimmare η φωτεινοτητα η μπαρα της φωτεινοτητας στις συντομευσεις επεσε στο 80% απο 100% που το χα και ξαναπηγε μονη της στο 100.οποτε μαλλον ειναι bug?
καλησπέρα.. νομίζω οτι μου το έχει κανει και μενα αυτο στις αρχες.. μηπως στο κανει όταν πάει να σβήσει η οθονη που πέφτει λιγο η φωτεινοτητα;; Αν πεφτει η μπαρα και ξανανεβαινει ειναι καποιο bug αφου δεν το έχεις στο auto. Δεν ειναι θεμα hardware. Αν συνεχίζει καντου μια επαναφορά ρυθμίσεων.. μπορει καποιο σκαλωμα να εφαγε. Edited by Johny-B
Απαγορεύεται η γραφή τύπου sms!

Android Phone Model:

Sony xperia X8 Google Nexus S GT-i9023 Galaxy S3 GT-i9300 Note 3 SM-N9005

Huawei P9 EVA-L09

Link to comment
Share on other sites

οχι δε το κανει τοτε.εκει θα ταν λογικο.νομιζω ο

το κανει οταν πιεζεται και αρχιζει και ζεσταινει.τωρα το ξανακανε τρεχωντας ενα τεστ με το αντυτυ για γραφικα.δλδ να μη το παω πισω αυριο ειναι bug πιστευετε?

ενημερωση:βαζω παιχνιδι να παιξω και εκει το κανει συνεχεια.η φωτεινοτηταπανω κατω η μπαρα συνεχεια.μαλλον το γυριζω πισω αυριο

 

Παιδια υπαρχει καποιος να μου πει τιυλαχιστοναν του χει τυχει να ξερω τι να.κανω.αν γινεται ας.δοκιμασει καποιος να.τρεξςι το αντυτυ benchmark με το 3d τεστ μαζι να μου πει μη τογυρναωω τσαμπα σας παρακαλω

Edited by Johny-B
Συνεχόμενα μηνύματα
sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα ευτηχης κάτοχος και εγώ του κινητού.

Το πήρα σε μαύρο αλλά θα το ήθελα λευκό Φοράει την β170 υπάρχει πιο νέα ρομ;

 

Μέχρι στιγμής όχι.

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

update:αν και μιλαω μονος μου αλλα δε πειραζει :)

το φαινομενο λεγεται thermal throttling αυτο σημαινει οτι οταν η cpu ανεβαζει πολυ θερμοκρασια το συστημα ριχνει τη φωτεινοτητα για λιγο και ξανα πανω.τουλαχιστον ετσι αντιδρουν τα p9.και αυτο το χουν ολες οι συσκευες.

http://forum.xda-developers.com/p9/help/brightness-iisue-plz-help-t3416501

sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

Ναι, τώρα τι να απαντήσουμε σ' αυτό. Και τι να πούμε.

Βάζεις τέρμα την φωτεινότητα, παίζεις και παιχνίδια ταυτόχρονα και αναρωτιέσαι γιατί ρίχνει την φωτεινότητα.

Θα μπορουσες βεβαια να το εβαζες ταυτόχρονα σε φόρτιση και να ήσουν εξω στον ήλιο καταμεσήμερο.

 

Βάλε την φωτεινότητα πιο χαμηλά, στο 70-80% και δεν θα στο ξανακάνει!

 

 

Στάλθηκε από το SM-T320 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P9

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...