Jump to content

Ποιος ο λόγος ύπαρξης του roten;


george_mech
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν και πραγματικά θα σκάσω από την περιέργεια μου δεν πρόκειται να μπω.δεν μου αρέσουν τα φρικιαστικά άλλωστε . αλλα δεν μπορώ να καταλάβω ποιος ο λόγος υπάρξεις τέτοιον sites; υπάρχουν άραγε άτομα που να διασκεδάζουν με τέτοιο θέαμα; :worry:

 

θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Wappy

αρνητική διαφήμιση = διαφήμιση

 

δυστυχώς! :worry:

Καλα δε χανεις και τπτ το τρομερο... εγω μια φορα μπηκα , αηδιασα , βγηκα. ;)

 

Δεν νομιζω πως θα ενθουσιαστεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 69
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι εννοείς λέγοντας ότι τα αναπαράγουν στον εαυτό τους; :o

Δεν θέλω να μπω σε περισσότερες λεπτομέρειες. Απλά μερικοί κάνουν πολλά αηδιαστικά πράγματα πάνω τους. Δεν είναι όλα ατυχήματα...

Αυτό. Δεν προχωρώ σε περαιτέρω ανάλυση. :x

Link to comment
Share on other sites

ti fasistiki nootropia ine auti? i eleutheria logou k ekfrasis d sou leei tpt? an d saresei mi to blepeis, den exeis dikeoma na to steris apo autous pou to briskoun endiaferon :mad: :mad: :mad:

Tha symfwnhsw me ta legomena,giati den se ypoxrewnei kaneis na beis sto site!An theleis beneis,vlepeis ti paizei kai apoktas thn sxetikh empeiria,bgazeis kai to symperasma sou!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όντως, το Rotten είναι αισχρό. Πάντα είμουν κατά αυτού του Site. Εννοείται ότι είμαι ΚΑΙ κατά της λογοκρισίας, οπότε αυτό που κάνω είναι απλά να μην το επισκέπτομαι και πιστέψτε με, νιώθω πολύ ωραία γι'αυτό :cool:
always look on the bright side of life :whistle:
Link to comment
Share on other sites

Όντως, το Rotten είναι αισχρό. Πάντα είμουν κατά αυτού του Site. Εννοείται ότι είμαι ΚΑΙ κατά της λογοκρισίας, οπότε αυτό που κάνω είναι απλά να μην το επισκέπτομαι και πιστέψτε με, νιώθω πολύ ωραία γι'αυτό :cool:

 

Συμφωνω μαζι σου απολύτως... αλλα πιστευω πως οποιου του αρέσει να βλέπει τέτοιου είδους "εικόνες" οσο αληθινές και να ειναι, ειναι κατα τη γνώμη μου αρρωστος.

Και να τονίσω πως ειναι διαφορετικό να το βλέπεις απο περιέργεια(και μετα πολύ απλά να το κλείσεις) γιατί καπου ακουσες αυτο το site και άλλο να βλέπεις αυτο το site επειδή σου αρέσει να βλέπεις τέτοιες εικόνες.

Τέλος, εγω αυτό το site μονο ακουστα το ειχα και δεν ειχε τυχει να μπω. Μπηκα προχθες και πολύ απλα με τη 1η εικόνα που ειδα, εκλεισα τον browser και μου έφυγε η περιέργεια...

 

NO OFFENCE :o

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πιστεύω πως πρέπει να απαγορευθούν ΟΛΑ αυτά τα sites , γιατί δεν είναι μόνο το rotten ,πρόσφατα ανακάλυψα κι ένα άλλο 100 φορές χειρότερο στο οποίο έδειχνε live καρατομήσεις από τρομοκράτες... Παρόλο που έιμαι ενήλικος , αυτές τις εικόνες ντροπής και υπέρτατης αηδίας θα τις θυμάμαι για πάντα...μεγάλο αίσχος ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΘΟΥΝ ΤΩΡΑ!ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΗ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΟΡΙΑ ΗΘΙΚΗΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...
Link to comment
Share on other sites

Tha symfwnhsw me ta legomena,giati den se ypoxrewnei kaneis na beis sto site!An theleis beneis,vlepeis ti paizei kai apoktas thn sxetikh empeiria,bgazeis kai to symperasma sou!

 

ναι ρε φίλε αλλά αν μπει ένα 10-11 χρονο και τα δει ;

Link to comment
Share on other sites

συμφωνούμε , αλλά αν οι γονείς είναι αδιάφοροι;;

Έχω ένα ξαδερφάκι 10χρονών που σερφάρει όπου θέλει ανεξέλεγκτα...

Link to comment
Share on other sites

να κανω μια ερωτηση?

ποιος απο εσας εχει δει καποιον να σπαρταραει για την ζωη του στην ασφαλτο η καπου αλλου?(οποιος εχει δει ξερει οτι αυτο το site θα θεωρειται τουλαχιστον για γελειο site)

Link to comment
Share on other sites

Μπαινω στο ακατανομαστο:

10' πριν φαω

60' πριν κοιμηθω

οταν εχω γυνακεια παρεα στο σπιτι

 

Εγγυημενα αποτελεσματα.

Τωρα να σας πω και για το hell.com?

Link to comment
Share on other sites

για να κατεγγείλετε τέτοιου είδους site :

 

http://www.safeline.gr/report-gr.html#2

na to katagilis pou k giati? k ti ine auto to site oste na katagilis kapio alo site se auto? ine kapia morfi eksousias pou tha eprepe na kseroume? an ine etsi na katagiloume osa site d goustaroume gia na ftiaksoume ena internet opos mas aresei...

Link to comment
Share on other sites

na to katagilis pou k giati? k ti ine auto to site oste na katagilis kapio alo site se auto? ine kapia morfi eksousias pou tha eprepe na kseroume? an ine etsi na katagiloume osa site d goustaroume gia na ftiaksoume ena internet opos mas aresei...

 

Το site αυτό είναι το πρόγραμμα που χρηματοδοτείται από την Ε.Ε. για τηνεξάλειψη της παιδεραστιάς-βίας-ρατσισμού στο ιντερνετ , στην ελληνική εκδοχή του...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Δεν είναι και άσχημη ιδέα να ξέρεις τι γίνονται σε αυτή τη ζωή ... όσο αηδιαστικά και τρομαχτικά και αν είναι ! Εξάλλου δεν σε αναγκάζει κανείς να κάνεις click στο site! Απλά μην μπεις....

 

Εξάλλου στο λέει και στην κεντρική σελίδα (συν τον σκελετό):

 

An archive of disturbing illustration

The soft white underbelly of the net, eviscerated for all to see: Rotten dot com collects images and information from many sources to present the viewer with a truly unpleasant experience.

 

Άρα , η γνώμη μου , δεν είναι και πολύ εύστοχη η ερώτηση του θέματος αυτού! Μια χαρά είναι το site...http://www.vasmatoys.gr/phpBB2/images/smiles/icon_jason.gifhttp://www.vasmatoys.gr/phpBB2/images/smiles/icon_frog.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι και άσχημη ιδέα να ξέρεις τι γίνονται σε αυτή τη ζωή ... όσο αηδιαστικά και τρομαχτικά και αν είναι !

Μα τι λογική είναι αυτή. Το να πλοηγείσαι σε τέτοια site το θεωρώ άρρωστο, και αυτό που λες δεν αποτελεί δικαιολογία.

Στο κάτω κάτω, όλοι μας π.χ. ξέρουμε ότι τα σκ@τά βρωμάνε, αλλά δε χώνουμε και τη μούρη μας μέσα σ'αυτά για να αποκτήσουμε την εμπειρία. :mad:

 

Κακώς υπάρχει το εν λόγω site. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Μα τι λογική είναι αυτή. Το να πλοηγείσαι σε τέτοια site το θεωρώ άρρωστο, και αυτό που λες δεν αποτελεί δικαιολογία.

Στο κάτω κάτω, όλοι μας π.χ. ξέρουμε ότι τα σκ@τά βρωμάνε, αλλά δε χώνουμε και τη μούρη μας μέσα σ'αυτά για να αποκτήσουμε την εμπειρία. :mad:

 

Κακώς υπάρχει το εν λόγω site. :mad:

 

Δεν πρόκειται να μπω σε αντιπαράθεση μαζί σου ... δεν υπάρχει και λόγος! Πρόσεξε καλύτερα πάντως τι γράφω πάνω : Άρα , η γνώμη μου, ....

Y.γ. άστοχο τελείως το παράδειγμα που είπες... δηλαδή οι γιατροί (και οι αστυνομικοί) που βλέπουν όλοι μέρα τέτοια (μην πω για το τι βλέπουν στην σχολή)... είναι άρρωστοι?

Και συ ποιος είσαι στην τελική που θα βάλεις όρια στο τι θα βλέπει ο άλλος... ΑΝ θες, κάνεις click ΑΝ δεν θες.... ΔΕΝ κάνεις!

 

Υ.γ μην παρεξηγηθώ , δεν είμαι και φαν της σελίδας! Απλά έχει τύχει να μπω μερικές φορές ... ότι είναι αηδιαστικά, είναι!!! Αλλά , this is life!!!

 

Άμα ήξερες τι σελίδες υπάρχουν και λειτουργούν κανονικά , θα σου φαινόταν κόμικ το rotten! Και μιλάμε για site με σατανιστικά , με οδηγίες ν' αυτοκτονήσεις , με οδηγίες να φτιάξεις βόμβες , κτλ κτλ!!! anyway...

Link to comment
Share on other sites

Ίσως ήμουν λίγο απότομος.

 

Για τους γιατρούς δεν θα διαφωνήσω, αλλά είναι η δουλιά τους, δεν το κάνουν από ευχαρίστηση. Αν ο γιατρός πάρει φωτογραφίες των εγχειρήσεων και τις βλέπει το βράδυ πριν κοιμηθεί, τότε τι να σου πω... Εμένα πάντως δεν μου κάνει για νορμάλ...

 

Τέλος πάντων, όπως είπες, όποιος θέλει μπαίνει. Απλώς εκφράζω τη γνώμη μου για την ύπαρξη αυτού του site. Θεωρώ ότι δεν προσφέρει απολύτως τίποτα, παρά μας παρουσιάζει μια αηδιαστική και εμμετική εκδοχή αυτού που αποκαλούμε ανθρώπινη ζωή.

Link to comment
Share on other sites

Το εχω δει παλιοτερα, το εμαθα απο εναν φιλο.Δεν θεωρω οτι δεν εχει λογο υπαρξης, δεν θα το κρινω εγω αυτο. Σιγουρα ειναι σκληρες οι εικονες που εχει αλλα ελεος, στα θριλερ πως τα βλεπουμε; Ειμαστε αρρωστοι δηλαδη κι οσοι γουσταρουμε να βλεπουμε ξεκοιλιασματα, πτωματα, αιματα και τα λοιπα. Εγω ηθελα να γινω και ιατροδικαστης αλλα δεν μπορουσα να πιασω τοσο υψηλο βαθμο.:p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Άντε πάλι με το rotten. :p

Νταξ, το rotten ήταν πρωτοπόρος αλλά από τότε έχουν βγει κι άλλα πολύ χειρότερα...

 

Στο rotten σερφάραμε γυμνασιόθεν :up:

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...