Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μονο εγω αρνουμαι να βαλω ζελατινες και γυαλια στο edge? Με μια rugged armor ειμαι της spigen...

Και εγώ το ίδιο αμα ειδα την κατάσταση δεν εχω βάλει τίποτα.

Ας κανει καμια γρατσουνια υγεία να χουμε.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο αμα ειδα την κατάσταση δεν εχω βάλει τίποτα.

Ας κανει καμια γρατσουνια υγεία να χουμε.

 

Και εγώ το ίδιο

Με τη spigen slim armor είμαι απόλυτα ευχαριστημένος

Έχει πέσει μάλιστα 2 φορές από την πλευρά της οθόνης και δεν έπαθε τίποτα λόγω του υλικού που προεξέχει και απορροφά τους κραδασμούς

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο

Με τη spigen slim armor είμαι απόλυτα ευχαριστημένος

Έχει πέσει μάλιστα 2 φορές από την πλευρά της οθόνης και δεν έπαθε τίποτα λόγω του υλικού που προεξέχει και απορροφά τους κραδασμούς

Σκέφτομαι να την πάρω τελευταία αλλα εχω μαθει με nillkin και μια αλλη λεπτη και φοβάμαι μην μου κακοφανει.

Αν δεν σου κάνει κοπο μπορείς να βάλεις ενα δυο φωτο πώς είναι κυρίως από μπροστά.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ζελατινες και γυαλια δεν βαζω. Απο gorilla glass 3 και μετα στα κινητα που ειχα δεν επαθα τπτ ορατο στην οθονη. Τπτ ψιλα που πρεπει να τα δεις υπο γωνια και φως θα επαθαν αλλα δεν τα ψαχνω αυτα. Δεν εχει νοημα.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να την πάρω τελευταία αλλα εχω μαθει με nillkin και μια αλλη λεπτη και φοβάμαι μην μου κακοφανει.

Αν δεν σου κάνει κοπο μπορείς να βάλεις ενα δυο φωτο πώς είναι κυρίως από μπροστά.

 

Θα βάλω άλλα δεν ξέρω αν θα καταλάβεις πολλά. Μαύρη θήκη μαύρο κινητό :)

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να την πάρω τελευταία αλλα εχω μαθει με nillkin και μια αλλη λεπτη και φοβάμαι μην μου κακοφανει.

Αν δεν σου κάνει κοπο μπορείς να βάλεις ενα δυο φωτο πώς είναι κυρίως από μπροστά.

 

Μάριε η spigen slim armor, ειδικά αν την δεις από μπροστά όπως ζήτησες, μπορεί να μοιάζει με Slim.

Αν την δεις από πίσω, μόνο Slim δεν θα την έλεγες.

Μοιάζει με τούβλο κανονικό από πίσω σε σχέση με την Neo hybrid spigen που επίσης έχω.

Η Slim armor που μου ήρθε δώρο από φίλο μου φαίνεται πολύ ογκοδες από την πίσω πλευρά.

Εσένα που δουλεύεις nillkin nature σκέψου πόσο θα σου κακοφανει σε σχέση με εμένα που δουλεύω spigen neo hybrid.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Μάριε η spigen slim armor, ειδικά αν την δεις από μπροστά όπως ζήτησες, μπορεί να μοιάζει με Slim.

Αν την δεις από πίσω, μόνο Slim δεν θα την έλεγες.

Μοιάζει με τούβλο κανονικό από πίσω σε σχέση με την Neo hybrid spigen που επίσης έχω.

Η Slim armor που μου ήρθε δώρο από φίλο μου φαίνεται πολύ ογκοδες από την πίσω πλευρά.

Εσένα που δουλεύεις nillkin nature σκέψου πόσο θα σου κακοφανει σε σχέση με εμένα που δουλεύω spigen neo hybrid.

Καταλαβα φιλε, εχω και την rugger armor αλλα τελευταία σπανια την βαζω. Είναι πιο χοντρη ακομα έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα φιλε, εχω και την rugger armor αλλα τελευταία σπανια την βαζω. Είναι πιο χοντρη ακομα έτσι;

 

Πάει καιρός που χρησιμοποίησα spigen Rugged Armor.

Αλλά ναι θα έλεγα ότι είναι ποιο χοντροκομενη, αν βρω χρόνο κάποια στιγμή θα σου κάνω ένα βίντεο μερικών δευτερόλεπτων να δεις την Slim armor.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Πάει καιρός που χρησιμοποίησα spigen Rugged Armor.

Αλλά ναι θα έλεγα ότι είναι ποιο χοντροκομενη, αν βρω χρόνο κάποια στιγμή θα σου κάνω ένα βίντεο μερικών δευτερόλεπτων να δεις την Slim armor.

Να σε καλά φιλε θενκς

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να την πάρω τελευταία αλλα εχω μαθει με nillkin και μια αλλη λεπτη και φοβάμαι μην μου κακοφανει.

Αν δεν σου κάνει κοπο μπορείς να βάλεις ενα δυο φωτο πώς είναι κυρίως από μπροστά.

Εμένα πάντως μου αρέσει πολύ και η αίσθηση στο κράτημα

Χωρίς θήκη ή με μια σιλικόνης που είχα ένιωθα ότι θα πέσει από τα χέρια μου

Προσωπικά δεν θέλω να ξοδεύω αλλο

4038c0caeb10ac4ce91e393009a08c3d.jpg518685960fedcf4410e18fd8c888aa8d.jpg8f00c671727bc9521b375ef752b18288.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-T585 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου αρέσει πολύ και η αίσθηση στο κράτημα

Χωρίς θήκη ή με μια σιλικόνης που είχα ένιωθα ότι θα πέσει από τα χέρια μου

Προσωπικά δεν θέλω να ξοδεύω αλλο

4038c0caeb10ac4ce91e393009a08c3d.jpg518685960fedcf4410e18fd8c888aa8d.jpg8f00c671727bc9521b375ef752b18288.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-T585 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ πολυ φιλε, εντάξει δεν φαίνεται πολυ μεγάλη θα το σκεφτώ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτιμώ μια NILLKIN nature λεπτη κι ένα τζελακι μπροστά skreenknight, παρά τις τεθωρακισμένες θήκες που το κάνουν σαν μοτορολα του στρατού..
Link to comment
Share on other sites

Να σε καλά φιλε θενκς

 

Μάριε φωτογραφίες τελικά.

Κοίταξε το βάθος στην καμερα για να καταλάβεις..

Στο κράτημα και από μπροστά πολύ καλή.

Αλλά από την πίσω πλευρά.....

https://www.dropbox.com/sh/ax41he9b3mznlaj/AABpP7sfNAAc-6VMLzQD9g_ma?dl=0

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Μάριε φωτογραφίες τελικά.

Κοίταξε το βάθος στην καμερα για να καταλάβεις..

Στο κράτημα και από μπροστά πολύ καλή.

Αλλά από την πίσω πλευρά.....

https://www.dropbox.com/sh/ax41he9b3mznlaj/AABpP7sfNAAc-6VMLzQD9g_ma?dl=0

Να σε καλα φιλε, τωρα που την βλέπω συνολικά σαν να μην με παει ταμείο, ευχαριστώ ξανα!!

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να το κάνει αγνωριστο το κινητό

Πααααρα πολύ παχύ

 

Που να δεις με Otterbox Defender πως γίνεται!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ψαχνω ακουστικα για το γυμναστήριο. Αρχικα ψαχνω και για ενσύρματα αλλα και ασύρματα, αν και πιστευω οτι θα καταλήξω σε ασύρματη λύση.

Ακουω προτασεις γιατι ειμαι ασχετος με το θεμα

 

Θα μου αρεζε κατι τετοιο αλλα να μην εχει μια περιουσία σαν αυτο https://www.skroutz.gr/s/9929691/Sony-MDR-XB80BS.html?keyphrase=MDR-XB80BS

Edited by ALIEN_3_
Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ψαχνω ακουστικα για το γυμναστήριο. Αρχικα ψαχνω και για ενσύρματα αλλα και ασύρματα, αν και πιστευω οτι θα καταλήξω σε ασύρματη λύση.

Ακουω προτασεις γιατι ειμαι ασχετος με το θεμα

 

Θα μου αρεζε κατι τετοιο αλλα να μην εχει μια περιουσία σαν αυτο https://www.skroutz.gr/s/9929691/Sony-MDR-XB80BS.html?keyphrase=MDR-XB80BS

 

https://www.skroutz.gr/s/7420769/Samsung-Level-U-Wireless-EO-BG920B.html?from=autocomplete&keyphrase=level+u

 

Εγώ έχω αυτα

Και είμαι ευχαριστημένος

Ειδικά για γυμναστική

Link to comment
Share on other sites

https://www.skroutz.gr/s/7420769/Samsung-Level-U-Wireless-EO-BG920B.html?from=autocomplete&keyphrase=level+u

 

Εγώ έχω αυτα

Και είμαι ευχαριστημένος

Ειδικά για γυμναστική

 

Ευχαριστω φιλε αλλα θα προτιμουσα να ειναι με σκετο καλώδιο, δεν ξερω αν θα με βολεψει το πλαστικο .

 

 

Εχει κανεις άποψη για αυτα http://m.ebay.com/itm/Meizu-EP51-In-ear-Bluetooth-Sports-Headset-Earbuds-Stereo-Running-Earphone-RED-BLACK-/272505164909?nav=WATCHING_ACTIVE&skus=Color:RED+BLACK&varId=571568578190

 

Στο ebay βρισκω πολλα απο ανώνυμα μεχρι επώνυμα αλλα δεν εχω ιδεα πια ειναι καλα

Edited by ALIEN_3_
Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς την γνήσια leather να μας πει εάν σπρώχνει ζελατίνα η τζαμακι? Γιατί μου φαίνεται ότι αφήνει ένα κενό και πιάνει μόνο το πλαίσιο ώστε να μην σπρώχνει ζελατίνα.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...