Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά το vr head set αξιζει; Εχει καμια χρησιμοτητα ή είναι μονο για παιχνίδια;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

RX8 rules!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

https://www.germanos.gr/product/bundle-bluetooth-samsung-level-u-charm/20335477/?productId=20335477&fname=skuColor&fvalue=-128125531035983747&commerceItem=&isComingSoon=

 

Αυτά τα Bluetooth είναι καλά? Έχουν καλή εφαρμογή στο αφτί? Δεν είναι ακριβώς ψείρες και προβληματιζομαι

Είναι και της samsung

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο forum

Έκανα δώρο στη σύζυγο ένα S7 και μαζί αγόρασα και μια tempered glass της Puro. Λόγω καμπυλότητας της οθόνης όμως, το τζάμι δεν καλύπτει όλη την οθόνη με αποτέλεσμα το tempered να τελειώνει μέσα στην οθόνη του κινητού και τόσο αισθητικά, όσο και λειτουργικά είναι τραγικό.

 

Διάβασα και από άλλες εταιρείες ότι δεν καλύπτουν 100% της οθόνης του κινητού.

 

Υπάρχει λύση να προστατευτεί εντελώς η οθόνη, εκτός από την τοποθέτηση θήκης ή s-view cover κλπ; Γνωρίζει κανείς;

iPhone 2G 16GB - iPhone 3G 16GB - iPhone 3Gs 32GB - iPhone 4 16GB -iPhone 4s 16GB - iPhone 5 16GB - iPhone 5s 64GB - iPhone 6 Plus 128GB - iPhone 7 Plus 256GB
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα στο forum

Έκανα δώρο στη σύζυγο ένα S7 και μαζί αγόρασα και μια tempered glass της Puro. Λόγω καμπυλότητας της οθόνης όμως, το τζάμι δεν καλύπτει όλη την οθόνη με αποτέλεσμα το tempered να τελειώνει μέσα στην οθόνη του κινητού και τόσο αισθητικά, όσο και λειτουργικά είναι τραγικό.

 

Διάβασα και από άλλες εταιρείες ότι δεν καλύπτουν 100% της οθόνης του κινητού.

 

Υπάρχει λύση να προστατευτεί εντελώς η οθόνη, εκτός από την τοποθέτηση θήκης ή s-view cover κλπ; Γνωρίζει κανείς;

 

Στο παρόν θέμα έχει συζητηθεί εκτενέστατα αυτό που ρωτάς. Διάβασε τις πίσω σελίδες και θα καλυφθείς πλήρως.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εχω τα QY7 από ebay μολις 8€

 

Φοβερο μπασο για τα λεφτα τους

Τα χρησιμοποιώ εδω κ 5 μηνες απροβληματιστα

 

Ειδα το ποστ σου και παραγγειλα 2.

Τα πηρα 5-6 ευρω το ενα αλλα δεν καταλαβα αν πηρα καμια χαλια μαιμου...

Μετα ειδα πως εχει και πολυ πιο ακριβα κομματια.Εσυ ποσο τα πηρες;

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Καποιο καταστημα για την iq shield να το παραγγειλω? Για S7.

Από το επίσημο.. Googlαρε το.. Απλά να ξέρεις έχει ακριβά μεταφορικά..

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω ασχοληθεί με μεμβρανες κτλπ και απο οτι βλέπω καθε μερα πολύ καλα έκανα.

Η καλύτερη λυση για μένα είναι η ασφάλεια.

Εγώ συνδύασα τις 2 αυτές λύσεις, δηλαδή ασφαλισα το κινητό και του φόρεσα και ένα φθηνό Screen protector από ebay το οποίο δεν ξεκολαει στις γωνίες με όλες τις θήκες μου. Έτσι αν μου πέσει και σπάσει (:Xφτου φτου) θα χρησιμοποιήσω την ασφάλεια. Διαφορετικά βγάζω τη ζελατίνα και η οθόνη είναι πεντακάθαρη!

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το έχω ασφαλίσει αλλά δεν θα μου άρεσε να το έχω με γρατζουνιές ή σημάδια στην οθόνη. Γιαυτό του φοράω μια και αν έχει γίνει κουρέλι στις γωνίες.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ συνδύασα τις 2 αυτές λύσεις, δηλαδή ασφαλισα το κινητό και του φόρεσα και ένα φθηνό Screen protector από ebay το οποίο δεν ξεκολαει στις γωνίες με όλες τις θήκες μου. Έτσι αν μου πέσει και σπάσει (:Xφτου φτου) θα χρησιμοποιήσω την ασφάλεια. Διαφορετικά βγάζω τη ζελατίνα και η οθόνη είναι πεντακάθαρη!

Μπορείς να δώσεις link από το φθηνό screen protector στο ebay? Δεν ξεκολλαει με καμία θήκη?

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

αγορασα σημερα αυτο το γιαλι ακριβο μεν αλλα οτι καλυτερο δεν σηκωνετε καθολου με την θηκη spigen που εχω και ειναι τελειο σε εφαρμογη και σε εμφανιση http://plusmobi.net/mobile-cases/Mobile-Samsung-Cases-galaxy/thiki-theke-case-%CE%98%CE%AE%CE%BA%CE%B5%CF%82-Samsung-Galaxy-S7-Edge/OTTERBOX-ALPHA-GLASS-Premium-%CE%93%CF%85%CE%B1%CE%BB%CE%B9-%CE%A0%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%B1%CF%82-Curved-Full-Screen-0.3mm-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-Samsung-galaxy-S7-EDGE-%CE%9C%CE%91%CE%A5%CE%A1%CE%9F-Tempered-Glass-screen-protector και η θηκη ειναι αυτη http://plusmobi.net/mobile-cases/Mobile-Samsung-Cases-galaxy/thiki-theke-case-%CE%98%CE%AE%CE%BA%CE%B5%CF%82-Samsung-Galaxy-S7-Edge/%CE%98%CE%AE%CE%BA%CE%B7-SPIGEN-SGP-Ultra-Rugged-Armor-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-Samsung-Galaxy-S7-EDGE-556CS20033-case-thiki-theke για αυτο το κινητο αξιζει να δωσεις αυτα τα λεφτα για να το προστατευσεις
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δώσεις link από το φθηνό screen protector στο ebay? Δεν ξεκολλαει με καμία θήκη?

http://www.ebay.com/itm/322075250625?_trksid=p2057872.m2749.l2649&var=511004341921&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Ο πωλητής είναι αξιόπιστος, η συσκευασία καλή και η αποστολή τάχιστη. Εχω 7 θήκες και δεν ξεκολάει με καμία! Ομως στις 4 γωνίες έχει φουσκάλα. Εχει κολλήσει όμως παντού περιμετρικά.

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

αγορασα σημερα αυτο το γιαλι ακριβο μεν αλλα οτι καλυτερο δεν σηκωνετε καθολου με την θηκη spigen που εχω και ειναι τελειο σε εφαρμογη και σε εμφανιση http://plusmobi.net/mobile-cases/Mobile-Samsung-Cases-galaxy/thiki-theke-case-%CE%98%CE%AE%CE%BA%CE%B5%CF%82-Samsung-Galaxy-S7-Edge/OTTERBOX-ALPHA-GLASS-Premium-%CE%93%CF%85%CE%B1%CE%BB%CE%B9-%CE%A0%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%B1%CF%82-Curved-Full-Screen-0.3mm-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-Samsung-galaxy-S7-EDGE-%CE%9C%CE%91%CE%A5%CE%A1%CE%9F-Tempered-Glass-screen-protector και η θηκη ειναι αυτη http://plusmobi.net/mobile-cases/Mobile-Samsung-Cases-galaxy/thiki-theke-case-%CE%98%CE%AE%CE%BA%CE%B5%CF%82-Samsung-Galaxy-S7-Edge/%CE%98%CE%AE%CE%BA%CE%B7-SPIGEN-SGP-Ultra-Rugged-Armor-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-Samsung-Galaxy-S7-EDGE-556CS20033-case-thiki-theke για αυτο το κινητο αξιζει να δωσεις αυτα τα λεφτα για να το προστατευσεις

Οπως εχει αναφερθει πιο πισω ναι αυτα τα τζαμια εχουν καλη εφαρμογη- σχεδον καθολου διαφορα στην αποκριση αλλα δυστηχως σιγα σιγα θα δεις οτι α περασουν σκουπιδακια κατω απο της ακρες μια και στα πλαγια δεν εχει κολλα

Link to comment
Share on other sites

Οπως εχει αναφερθει πιο πισω ναι αυτα τα τζαμια εχουν καλη εφαρμογη- σχεδον καθολου διαφορα στην αποκριση αλλα δυστηχως σιγα σιγα θα δεις οτι α περασουν σκουπιδακια κατω απο της ακρες μια και στα πλαγια δεν εχει κολλα
μπορει δεν διαφωνω αλλα απο οτι ειδα κολησε πολυ καλα το αν εχει κολα στην ακρη δεν ξερω θα δειξει στην πορεια
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/322075250625?_trksid=p2057872.m2749.l2649&var=511004341921&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Ο πωλητής είναι αξιόπιστος, η συσκευασία καλή και η αποστολή τάχιστη. Εχω 7 θήκες και δεν ξεκολάει με καμία! Ομως στις 4 γωνίες έχει φουσκάλα. Εχει κολλήσει όμως παντού περιμετρικά.

Σε ευχαριστώ.. Φαντάστηκα ότι δεν ξεκολλαει στις γωνίες.. Να είσαι καλά

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

μπορει δεν διαφωνω αλλα απο οτι ειδα κολησε πολυ καλα το αν εχει κολα στην ακρη δεν ξερω θα δειξει στην πορεια

 

To δοκιμασα για αυτο στο λεω κολλα εχει μονο πανω και κατω (στα μαυρα κομματια )

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχουμε καποιο link απο καποιο tempered glass που να καλυπτει οοολη την οθονη του S7;; Τονιζω ειναι το S7 οχι το edje!! Αγορασα απο σκρουτζομαγαζο ενα και μου ρθε "μισο" :/ αριστερα και δεξια υπαρχει οθονη που δεν καλυπτεται..!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχουμε καποιο link απο καποιο tempered glass που να καλυπτει οοολη την οθονη του S7;; Τονιζω ειναι το S7 οχι το edje!! Αγορασα απο σκρουτζομαγαζο ενα και μου ρθε "μισο" :/ αριστερα και δεξια υπαρχει οθονη που δεν καλυπτεται..!

 

Δεν υπαρχει. Και στην τελικη διαβαστε και καμια σελιδα, πριν 1 σελιδα γραφτηκε ΞΑΝΑ οτι δεν υπαρχει γυαλι που να καλυπτει ολη την οθονη λογω καμπυλοτητας. Δεν ειναι λογικο να ερχεται ειδοποιηση και να μπαινουμε να βλεπουμε τα ιδια και τα ιδια ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχουμε καποιο link απο καποιο tempered glass που να καλυπτει οοολη την οθονη του S7;; Τονιζω ειναι το S7 οχι το edje!! Αγορασα απο σκρουτζομαγαζο ενα και μου ρθε "μισο" :/ αριστερα και δεξια υπαρχει οθονη που δεν καλυπτεται..!

Μπες στο Aliexpress θα βρεις πολλά που καλύπτουν όλη την οθόνη

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Πήρα ενα screen protector από public. Βασικά διαφέρει από οτιδήποτε άλλο έχω βάλει. Είναι film στην ουσία. Πολύ λεπτό, παλούκι στην τοποθέτηση. Αλλά τα κατάφερα περίφημα. 16 ευρώ, τα είχε τα λεφτά του αλλά από γρατζουνιές μέσα σε τσάντες κτλ νιώθω ασφαλείς.. Έβαλα μια θήκη της spigen . Δεν μου την πέταξε πουθενά θα ενημερώσω και με τον καιρό. Η ζελατίνα είναι η παρακάτω https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170103/93ca6c9419d4925af8c06206dcfd1763.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει. Και στην τελικη διαβαστε και καμια σελιδα, πριν 1 σελιδα γραφτηκε ΞΑΝΑ οτι δεν υπαρχει γυαλι που να καλυπτει ολη την οθονη λογω καμπυλοτητας. Δεν ειναι λογικο να ερχεται ειδοποιηση και να μπαινουμε να βλεπουμε τα ιδια και τα ιδια ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ.

Ενώ εσύ διάβασες το μήνυμα του παιδιού σωστά? Για το flat μια είναι το παιδι

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει. Και στην τελικη διαβαστε και καμια σελιδα, πριν 1 σελιδα γραφτηκε ΞΑΝΑ οτι δεν υπαρχει γυαλι που να καλυπτει ολη την οθονη λογω καμπυλοτητας. Δεν ειναι λογικο να ερχεται ειδοποιηση και να μπαινουμε να βλεπουμε τα ιδια και τα ιδια ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ.

 

Ναι υπάρχει κ καλύπτει χωρις κανενα προβλημα οπότε εσυ κατσε κ ΞΑΝΑδιαβασε καμια σελίδα πιο πίσω.

Κ στην τελικη το επιθετικό υφακι δν χρειαζόταν.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν χουμε δει τότε το κινητό να φοράει αυτό το γυαλί που καλύπτει όλη την οθόνη;; ας το δείξει ένας φορεμένο στο κινητό, να το αγοράσουμε όλοι. Το ύφος είναι επιθετικό ως προς το περιεχόμενο, που ανεγείρεται συνέχεια το ίδιο και το ίδιο χωρίς να διαβάζουμε τα παλιά...

 

Sent from my Galaxy S7 gold

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...