Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια ο απλoς wireless που δεν ειναι σταντ, εχει ανεμιστηράκι ???

 

Ο "απλός" fast wireless charger που δεν είναι σταντ,

Έχει ανεμιστηρακι.

Μόλις το διάβασα στις οδηγίες.

Δεν το έχω δει ούτε το έχω ακούσει, αλλά έχει από κάτω κάτι τρυπουλες σαν να τραβάει αέρα.

Ο παλιός που είχε βγει τότε με το s6, δεν έχει ανεμιστηρακι.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα παρεα... μολις εβαλα screen protector της PHONE Μ8 μπορω να πω πως ειναι μια καλη λυση για τα χρηματα της η συσκευασια εχει δυο τεμαχια .... Απολυτα ευχαριστημενος .......... http://www.ebay.co.uk/itm/141926581184?_trksid=p2057872.m2749.l2648&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παρεα... μολις εβαλα screen protector της PHONE Μ8 μπορω να πω πως ειναι μια καλη λυση για τα χρηματα της η συσκευασια εχει δυο τεμαχια .... Απολυτα ευχαριστημενος .......... http://www.ebay.co.uk/itm/141926581184?_trksid=p2057872.m2749.l2648&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

μπορείς να βάλεις κοντινές εικόνες να δουμε πως εφαρμόζει?

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Αν επιτρεπεται η τιμη που το πηρες?

Δεν ειδα οτι ο kountoura εβαλε το καταστημα.Αρα 60ε.Μολις πηρα και εγω ενα.Τον ειχα κανει προπαραγγελια πριν 2 εβδομαδες απο το Golden Brands

οταν ηταν τα αξεσουαρ της Samsung σε εκπτωσεις 32.90ε αλλα η ημερομηνια παραδοσης ηταν για 19-24 Απριλιου και υπο προϋποθέσεις.

 

----- προσθήκη μηνύματος 18 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μια ερωτηση ακομα για τον ασυρματο φορτιστη stand.Οσοι τον εχετε ειδη σας κανει αυτο το σπαστικο που εκανε ο ασυρματος φορτιστης του s6 edge ο αργος δηλαδη να κοβεται η φορτιστη στο 55% π.χ και να χρειζεται να ξανα το τοποθετησεις εσυ το κινητο παλι για να αρχισει να φορτιζει.Μου το εκανε συχνα για αυτο.

Αυτον τον μαπα λεω:http://www.public.gr/product/aksesoyar/kiniton/fortistes-kalodia/asyrmatos-fortistis-qi-samsung-wireless-charging-pad-for-galaxy-s6-and-s6-edge-mayro-ep-pg920ibegww/prod7411434pp/

Φίλε μου παρελαβες?το έχω παραγγείλει και εγώ αλλά δεν έχει έρθει ακόμη μου γράφει 19.04 παραλαβή

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να βάλεις κοντινές εικόνες να δουμε πως εφαρμόζει?

 

Θα βγαλω το βραδυ φωτο σπιτι και θα τις ανεβασω .....

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου παρελαβες?το έχω παραγγείλει και εγώ αλλά δεν έχει έρθει ακόμη μου γράφει 19.04 παραλαβή

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τους εστειλα μηνυμα να την ακυρωσουν την παραγγελια αλλα δεν βλεπω να ανταποκρινονται.Γενικα για αυτους δεν εχω διαβασει και τα καλυτερα.Προτιμω να δωσω ενα 20ευρω παραπανω και να τον παρω αμεσως παρα να περιμενω ενα μηνα και να μην ξερω τι μου γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Τους εστειλα μηνυμα να την ακυρωσουν την παραγγελια αλλα δεν βλεπω να ανταποκρινονται.Γενικα για αυτους δεν εχω διαβασει και τα καλυτερα.Προτιμω να δωσω ενα 20ευρω παραπανω και να τον παρω αμεσως παρα να περιμενω ενα μηνα και να μην ξερω τι μου γινεται.

Εγώ το άφησα να δω τι θα γίνει έχω ξαναπαρει και δεν είχα πρόβλημα?αν έρθει θα ενημερώσω

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το άφησα να δω τι θα γίνει έχω ξαναπαρει και δεν είχα πρόβλημα?αν έρθει θα ενημερώσω

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ελπιζω να παραλαβεις την ημερομηνια που λενε 19-24 Απριλιου.:)

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν πάρει τον stand φορτιστή στη συσκευασία δεν είχε καλώδιο και πρίζα;

 

Sent from my SM-T705 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν πάρει τον stand φορτιστή στη συσκευασία δεν είχε καλώδιο και πρίζα;

 

Sent from my SM-T705 using Tapatalk

 

Αν και δεν το εχω παραλαβει ακομα δεν πρεπει να εχει.Στον περσυνο του s6 edge τον αργο δεν ειχε.

Απο οτι ειδα και στο youtube κανα δυο βιντεο εχουν μαυρο ασυρματο φορτιστη και ασπρο καλωδιο φορτισης που λογικα ειναι του κινητου.

Edited by Rospy7
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έτσι είναι τουλάχιστον αυτός που πήρα. Νομίζω πως για τα χρήματα που δίνουμε θα έπρεπε να είναι πλήρες το σετ...

 

Sent from my SM-T705 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν πάρει τον stand φορτιστή στη συσκευασία δεν είχε καλώδιο και πρίζα;

 

Sent from my SM-T705 using Tapatalk

 

Αν και δεν το εχω παραλαβει ακομα δεν πρεπει να εχει.Στον περσυνο του s6 edge τον αργο δεν ειχε.

Απο οτι ειδα και στο youtube κανα δυο βιντεο εχουν μαυρο ασυρματο φορτιστη και ασπρο καλωδιο φορτισης που λογικα ειναι του κινητου.

 

Δυστυχώς έτσι είναι τουλάχιστον αυτός που πήρα. Νομίζω πως για τα χρήματα που δίνουμε θα έπρεπε να είναι πλήρες το σετ...

 

Sent from my SM-T705 using Tapatalk

Ετσι ειπα και εγω περσυ για τον απλο ασυρματο οτι για τα χρηματα που δινουμε επρεπε να ηταν πληρης.Αλλα αυτα τα κανει η samsung και δεν μου φανηκε καθολου περιεργο να ειχαν διορθωσει το περσινο λαθος στον φετινο ασυρματο φορτιστη.Μια απο τα ιδια δηλαδη.:mad:

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160408/72d7a3bc6847c6c23fa370817bec09b9.jpg

 

Η θήκη με το πληκτρολόγιο. Πλάκα έχει.

 

Sent from my SM-T705 using Tapatalk

Δεν βλέπω να υποστηρίζει ελληνικά όμως...

Edited by Cadfael
Link to comment
Share on other sites

Μετατροπή κανονικού fast wireless charger,

Σε σταντ. :) :lol:

https://www.dropbox.com/sh/rnxnn24eli30hdc/AABYvMwP-Wdtqa3ZE0fKRomMa?dl=0

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν πάρει τον stand φορτιστή στη συσκευασία δεν είχε καλώδιο και πρίζα;

 

Sent from my SM-T705 using Tapatalk

 

Όχι, μέσα στη συσκευασία έχει απλά το stand και ένα μικρό manual.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν χτες παρέλαβα η κούτα με αντικείμενα της Spigen. Μέσα σε αυτά ήταν και η νέα γενιά μεμβράνης για το S7 edge. Λοιπόν ενώ φαίνεται πως οι καμπυλες είναι καλές εκτός από μια γωνία που ξεκολλήσε....ένα μέρος της. Αυτό ωστόσο δεν με προβλημάτισε μιας και έκανα την τοποθέτηση αφού είχα βγάλει το εμπρός και πίσω καλλυμα της μεμβράνης ..... και ο λογος; έκανα σωστά την όλη διαδικασία. Κόλλησα την μεμβράνη με τα ειδικά αυτοκόλλητα ανασηκωσα την κάτω πλευρά τράβηξα το εσωτερικό αυτοκόλλητο και ύστερα το εξωτερικό. Όταν το έβγαλα είπα απλά ουαου μιας και δεν φαινόταν τίποτα... και δικαιολογημένα μιας και απλά δεν υπήρχε μεμβράνη. Άρχισα να ψάχνω να την βρω και τελικά αυτή ξεκωλληθηκε μαζί με το εσωτερικό κάλυμμα... οπότε άχρηστη....

Σαν ποιότητα τέλεια ωστόσο άχρηστη.....

Από μένα η Spigen τελείωσε αν και βασικος πελάτης της από το S3.... με αρκετές θήκες ανά συσκευή....

~~~ Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν χτες παρέλαβα η κούτα με αντικείμενα της Spigen. Μέσα σε αυτά ήταν και η νέα γενιά μεμβράνης για το S7 edge. Λοιπόν ενώ φαίνεται πως οι καμπυλες είναι καλές εκτός από μια γωνία που ξεκολλήσε....ένα μέρος της. Αυτό ωστόσο δεν με προβλημάτισε μιας και έκανα την τοποθέτηση αφού είχα βγάλει το εμπρός και πίσω καλλυμα της μεμβράνης ..... και ο λογος; έκανα σωστά την όλη διαδικασία. Κόλλησα την μεμβράνη με τα ειδικά αυτοκόλλητα ανασηκωσα την κάτω πλευρά τράβηξα το εσωτερικό αυτοκόλλητο και ύστερα το εξωτερικό. Όταν το έβγαλα είπα απλά ουαου μιας και δεν φαινόταν τίποτα... και δικαιολογημένα μιας και απλά δεν υπήρχε μεμβράνη. Άρχισα να ψάχνω να την βρω και τελικά αυτή ξεκωλληθηκε μαζί με το εσωτερικό κάλυμμα... οπότε άχρηστη....

Σαν ποιότητα τέλεια ωστόσο άχρηστη.....

Από μένα η Spigen τελείωσε αν και βασικος πελάτης της από το S3.... με αρκετές θήκες ανά συσκευή....

 

εγω δεν ειχα κανενα θεμα με την spigen την φοράω πανω απο βδομαδα και ειναι αψογη χωρις να εχει το παραμικρο.μαλλον κατι λαθος εκανες.μεσα στο κουτι ειχε και δευτερη μεβρανη γιατι δεν ξαναπροσπαθείς?

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω... ίσως να έτυχε στην περιπτωση; μία ώρα πριν έβαλα στο s6 edge και όλα καλά....

Και να πεις πως είναι η 1η που περνάω....

ΘΑ δοκιμάσω και την 2η ωστόσο και θα επανελθω

~~~ Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πιο πολύ χρόνο θα κάνει να σου το φέρει το συγκεκριμένο κατάστημα παρά να το παραγγείλεις μόνο σου όπου θα σου βγει και φτηνότερο. Και μιλάω από προσωπική εμπειρία.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μακριά! Αναφέρθηκε και πιο πριν οτι αυτα τα tempered glass που είναι με χρώμα! Οτι η κολλα ειναι μόνο στο πλαίσιο με το χρώμα δλδ ολο το αλλο απλώς κάθεται στον αερα στο κινητό!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

 

Απο που θα μπορούσαμε να αγορασουμε spigen μεμβράνη για το S7 edge που να ειμαστε σιγουροι οτι ειναι νεοετερης γενιας χωρις το προβλημα που ειχαν αρχικα?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...