Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προχώρησα σε παραγγελία απο Dbrand skin protector και ειναι καθ οδον προς παραλαβή μέσα στην επόμενη εβδομάδα.

https://dbrand.com/shop/galaxy-s7-edge

 

Products //

 

Device Coverage Material Price Quantity

Galaxy S7 Edge Back Titanium $9.95 x 1

Galaxy S7 Edge Camera Black Titanium $0.95 x 1

Galaxy S7 Edge Front Copper

(Softkeys Cutout: Without Button Cutouts) $7.95 x 1

Totals //

 

Subtotal $18.85

Tracked DHL Shipping $8.95

Order Total $27.80

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προχώρησα σε παραγγελία απο Dbrand skin protector και ειναι καθ οδον προς παραλαβή μέσα στην επόμενη εβδομάδα.

https://dbrand.com/shop/galaxy-s7-edge

 

Products //

 

Device Coverage Material Price Quantity

Galaxy S7 Edge Back Titanium $9.95 x 1

Galaxy S7 Edge Camera Black Titanium $0.95 x 1

Galaxy S7 Edge Front Copper

(Softkeys Cutout: Without Button Cutouts) $7.95 x 1

Totals //

 

Subtotal $18.85

Tracked DHL Shipping $8.95

Order Total $27.80

 

Όσο καθυστερούν να βγάλουν καμία προστασία τις προκοπής, μάλλον τα skin είναι η καλύτερη λύση.

Από χθες το βράδυ και εγώ το σκέφτομαι.

Είτε dbrant που μόνο καλά σχόλια διαβάζω δεν έχω πάρει ποτέ, είτε slickwraps που έχω πάρει αρκετές φορές και ξέρω.

Στο s6 επειδή δεν ήθελα να αποχωρηστω το tempered glass έβαλα όλες τις πλευρές εκτός την μπροστινή στην οθόνη.

Εδώ με το edge αφού δεν υπάρχει τίποτα για την οθόνη σκέφτομαι να ψωνισω πάλι και να ντυσω ολόκληρο το κινητό.

Αλλά αυτό το "ερωτευσιμο" μαύρο χρώμα που έτσι το χαρακτήρισε κάποιος εδώ θα το χάσουμε.

Σήμερα αύριο πρέπει να αποφασίσω πως θα προστατευτει η οθόνη μου.

Να δω και τι θα μου στείλει ο μάστορας από ebay.

Refund η αποστολή νέου spigen curved?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Slickwraps και εγω τίμησα 2-3 φορες σε αλλες συσκευες αλλα αυτή τη φορα ήθελα κατι διαφορετικό,άσε που δεν μου άρεσαν οι χρωματικες επιλογές και στο καπάκι με PayPal αδυνατούσα να αγορασω(συνέχεια με απέρριπτε) ενω στο Dbrand κανενα θέμα.

 

Μιας και θήκη δεν μου αρέσουν γενικά για αυτο επιλέγω skin για μικρό προστασία και διαφορετικό look and feel.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Προχώρησα σε παραγγελία απο Dbrand skin protector και ειναι καθ οδον προς παραλαβή μέσα στην επόμενη εβδομάδα.

https://dbrand.com/shop/galaxy-s7-edge

 

Products //

 

Device Coverage Material Price Quantity

Galaxy S7 Edge Back Titanium $9.95 x 1

Galaxy S7 Edge Camera Black Titanium $0.95 x 1

Galaxy S7 Edge Front Copper

(Softkeys Cutout: Without Button Cutouts) $7.95 x 1

Totals //

 

Subtotal $18.85

Tracked DHL Shipping $8.95

Order Total $27.80

 

Αν καταφέρεις και τα έχεις την επόμενη εβδομάδα θα είναι κατόρθωμα μάλλον......

Τα έχω παραγγείλει από την περασμένη Δευτέρα και ακόμα είναι στην Φρανκφούρτη........

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παράγγειλα τη verus crystal bumper (όμορφη διάφανη θήκη με περιμετρικό πλαίσιο) και την ultimate shield (προστασία οθόνης) και αναμένω. Αν δεν τις παραλάβω δεν το βγάζω σε χρήση. Μετά από το μοιραίο που μου συνέβη στο Note 4 και έσπασε το digitizer από max 1m πτώση, δεν το ξαναρισκάρω χωρίς κατάληλη προστασία....
Link to comment
Share on other sites

εμενα ηρθε το σκιν και το εβαλα , πολυ ομορφο.

Αλλα δυστυχως δεν μπορω χωρις θηκη, δεν μπορω να πληκτορολγησω σωστα οσο και να προσπαθησα, και συνεχως παταω τα ακρα του κινητου (s7 edge) και ανοιγω οτι να ναι.

Link to comment
Share on other sites

σχετικα με τις spigen μεμβρανες. ρωτησα ενα μαγαζι εδω Αθηνα ποτε θα φερει και με την ευκαιρια ρωτησα και για το θεμα της πρωτης παρτιδας και μου απαντησε αυτο

 

'Καλημέρα,

 

Σωστά! Η 1η έκδοση ήταν ο κωδικός 556FL20028 που απ’ οτι καταλάβαμε αποσύρθηκε. Ο νέος κωδικός είναι ο 556FL20264 και θεωρητικά αυτόν περιμένουμε. Για να πούμε όμως την πάσα αλήθεια όταν παραλάβουμε θα σιγουρευτούμε αν όντως η Spigen μας έστειλε το νέο κωδικό ή αν μας έριξε στέλνοντας τον παλιό J.''

 

που σημαινει οτι οντως οι πρωτες παρτιδες ειχαν θεμα και οτι περιμενει την αλλη βδομαδα αλλα θα δει πρωτα τι θα του στειλουν μου πε μηπως ειναι απο την πρωτη παρτιδα.

 

και η απαντηση της Spigen που τους εστειλε 'Just had a chat with product manager regarding these both SKUs.

Apparently they both failed QA, so both are EOL with effective immediately.

 

When you receive these goods, check if you are happy with quality or not. If you are not happy, we will take goods back and issue credit note to cover it in full.

 

So let me know what do you think of product when arrive.'

 

και τους ειπε οτι και οι version οι πρωτες ειναι λαθος και θα βγαλει αλλη.

Edited by kopromax
~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβαλα την led view cover. Μπορεί να χάνεται η ομορφιά του τηλεφώνου αλλά πιστεύω πως προσφέρει ικανοποιητική προστασία και το concept των led ειδοποιήσεων με έχει ενθουσιάσει. Θέλω να βάλω και μια προστασία οθόνης αλλά με αυτά που διαβάζω μάλλον ακόμα δεν έχει βγει κάποια που να εφαρμόζει τέλεια αλλά και να συνδυάζεται με θήκη. Οπότε υπομονή...

Μια ερώτηση: Έχω μια 64 pro samsung κάρτα στο προηγούμενο τηλέφωνο. Να της κάνω ένα format πριν την βάλω στο edge ή δεν χρειάζεται;

 

να ρωτησω κατι, στο led ειδοποιησεων, σου βγαζει και αν εχεις αναπαντητη κληση?

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω για οσους ειχαν κανει προπαραγγελια πως απέκτησαν τα γυαλιά??

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι, στο led ειδοποιησεων, σου βγαζει και αν εχεις αναπαντητη κληση?

Δείχνει ώρα, αναπάντητες, μηνύματα και κάποιες εικόνες που μπορείς να τις αντιστοιχήσεις με τις επαφές σου π.χ. σπίτι κλπ. Μπορείς επίσης να απαντήσεις ή να απορρίψεις μια κλήση.

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω για οσους ειχαν κανει προπαραγγελια πως απέκτησαν τα γυαλιά??

 

Πρέπει να μπεις να συμπληρώσεις τη σχετική φόρμα με το imei της συσκευης στο site της Samsung όπου συνημμένα βάζεις και φωτογραφία της απόδειξη αγοράς (αγορά μέχρι 12/3).Μετά από 1-2 ημέρες σε παίρνουν τηλ. για επιβεβαίωση των στοιχείων αποστολής και σε 2-3 ημερες σου έρχεται.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Δείχνει ώρα, αναπάντητες, μηνύματα και κάποιες εικόνες που μπορείς να τις αντιστοιχήσεις με τις επαφές σου π.χ. σπίτι κλπ. Μπορείς επίσης να απαντήσεις ή να απορρίψεις μια κλήση.

 

ενδιαφερομαι και εγω!

οι κλησεις δειχνουν και τον αριθμο την ωρα που σε καλουν;

Link to comment
Share on other sites

Θα δοκιμασω αύριο παλι παραγγειλα και 2 αλλες νορτον αν δεν κάτσει αυτη παλι καλα!

Εγω το ξεκίνησα απο πανω αλλα με εβγαλε την πίστη! Θα το δοκιμασω αππ κάτω και θα βαλω το κινητο καπου να μην γλυστραει γιατι ολο μου έφευγε και αυτο δεν καθοταν στην ησυχια του! Χαχαχ!!

 

Οχι φυσικο κατάστημα δεν έχουν ακόμα ουτε ταμπελα έχουν ακομα!

Καπου κάτω με είπαν έχουν προς το παρόν αλλα που κάτω δε ρωτησα! Ειναι σε διαδικασίας μεταφορας!!

 

Φίλε μου Τελικά δοκίμασες πάλι σήμερα της 3mk?

Εγώ είδη βρίσκομαι Θεσσαλονίκη και αύριο μάλλον θα επισκεφθω το plusmobi.net.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερομαι και εγω!

οι κλησεις δειχνουν και τον αριθμο την ωρα που σε καλουν;

Όχι. Μόνο το σύμβολο της αναπάντητης ή του μηνύματος και πόσα είναι. Δεν μένει μόνιμα αναμμένη η ειδοποίηση, ούτε αναβοσβήνει αλλά πρέπει να πατήσεις το power button για να την δεις μετά την κλήση ή το μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να μπεις να συμπληρώσεις τη σχετική φόρμα με το imei της συσκευης στο site της Samsung όπου συνημμένα βάζεις και φωτογραφία της απόδειξη αγοράς (αγορά μέχρι 12/3).Μετά από 1-2 ημέρες σε παίρνουν τηλ. για επιβεβαίωση των στοιχείων αποστολής και σε 2-3 ημερες σου έρχεται.

 

Η σχετική φόρμα που βρίσκεται?Στο Αγγλικό η στο Ελληνικό site?

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

ψεματα λοιπον οι εκπτωσεις!

http://www.goldenbrands.gr/Campaigns/Samsung-Accessories-axesouar-sales-thikes-fortistes-charger-usb-kalwdio-kinhto-tab-memvranesprostasias.aspx

μπαινεις γραφεσαι για να παραγγειλεις τη θηκη, ετσι σου στελνουν ενημερωτικα μαιλ συνεχως!

Βαζεις στο καλαθι την θηκη με τα λεντ με 32 ευρω. Λεει η προσφορα ληγει σε 4 ημερες. Πας να κανεις ολοκληρωση παραγγελιας και ξαφνικα λιγο πριν το δεσμευτικο κλικ, γινεται η τιμη 69,90 ευρω!

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

να glass διαφανες πληρως

http://www.ebay.co.uk/itm/9H-Premium-Tempered-Glass-Film-Screen-Protector-for-Samsung-Galaxy-S7-Edge/152011535339?_trksid=p2045573.c100033.m2042&_trkparms=aid%3D111001%26algo%3DREC.SEED%26ao%3D1%26asc%3D35951%26meid%3Defb24e83e70840a68953d0c39af970c9%26pid%3D100033%26rk%3D3%26rkt%3D4%26mehot%3Dpp%26sd%3D111920300053

Link to comment
Share on other sites

Στην clear view cover για το s7 edge ξερει καποιος αν με κλειστο καπακι δουλευει η οθονη edge? Τα πλαισια εννοω.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου Τελικά δοκίμασες πάλι σήμερα της 3mk?

Εγώ είδη βρίσκομαι Θεσσαλονίκη και αύριο μάλλον θα επισκεφθω το plusmobi.net.

Ναι φίλος την εβαλα! Εκατσα ωραια! Αλλα με την θηκη που το εχω της spigen συνέχεια την φουσκωνει στις γωνίες την πεταει! Και τωρα τι να κανω δεν ξέρω να βγαλω την θηκη;? η να το αφήσω ετσι?!

 

Περιμένω και την πουτς θηκη εχει ένας φιλος μια adorejune σκέφτομαι να του την παρω και να το εχω χωρις θηκη μεχρι μα βγει καμια αλλη πιο λεπτή ίσως !!

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

πηρα τελικα αυτα:

http://e-choice.gr/OEM-Fullcover-Shock-Absorbend-Memvrani-Prostasias-gia-to-Samsung-G935F-Galaxy-S7-Edge?search=s7%20edge&sort=p.price&order=ASC

http://e-choice.gr/Baseus-Sky-Case-gia-Samsung-G935F-Galaxy-S7-Edge-Clear-SPSAS7EDGE-02?search=s7%20edge&sort=p.price&order=ASC

θα παω απο το καταστημα τους να τα παρω το συντομοτερο. Ελπιζω να ειναι καλα. Φοβαμαι μη μου σπασει χωρις προστασια!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλος την εβαλα! Εκατσα ωραια! Αλλα με την θηκη που το εχω της spigen συνέχεια την φουσκωνει στις γωνίες την πεταει! Και τωρα τι να κανω δεν ξέρω να βγαλω την θηκη;? η να το αφήσω ετσι?!

 

Περιμένω και την πουτς θηκη εχει ένας φιλος μια adorejune σκέφτομαι να του την παρω και να το εχω χωρις θηκη μεχρι μα βγει καμια αλλη πιο λεπτή ίσως !!

 

Μπρος γκρεμος και πίσω ρέμα δηλαδή..

Εγώ θα την περασω και ας ξεκολλανε οι γωνίες. Αφού δεν υπάρχει άλλη άμεση λύση.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

ψεματα λοιπον οι εκπτωσεις!

http://www.goldenbrands.gr/Campaigns/Samsung-Accessories-axesouar-sales-thikes-fortistes-charger-usb-kalwdio-kinhto-tab-memvranesprostasias.aspx

μπαινεις γραφεσαι για να παραγγειλεις τη θηκη, ετσι σου στελνουν ενημερωτικα μαιλ συνεχως!

Βαζεις στο καλαθι την θηκη με τα λεντ με 32 ευρω. Λεει η προσφορα ληγει σε 4 ημερες. Πας να κανεις ολοκληρωση παραγγελιας και ξαφνικα λιγο πριν το δεσμευτικο κλικ, γινεται η τιμη 69,90 ευρω!

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

να glass διαφανες πληρως

http://www.ebay.co.uk/itm/9H-Premium-Tempered-Glass-Film-Screen-Protector-for-Samsung-Galaxy-S7-Edge/152011535339?_trksid=p2045573.c100033.m2042&_trkparms=aid%3D111001%26algo%3DREC.SEED%26ao%3D1%26asc%3D35951%26meid%3Defb24e83e70840a68953d0c39af970c9%26pid%3D100033%26rk%3D3%26rkt%3D4%26mehot%3Dpp%26sd%3D111920300053

Όχι εγώ πήρα κανονικά και πλήρωσα 35.9 με τα μεταφορικά τον φορτιστή που είναι σαν βάση

 

Τώρα που προσπάθησα να πάρω την θήκη μου έκανε και εμένα το ίδιο.δεν ξέρω για πιο λόγο πάντως πρόλαβα τον φορτιστή

Edited by bikiapo
Link to comment
Share on other sites

 

Του έστειλα μήνυμα να μας πει αν πιάνει ΟΛΌΚΛΗΡΗ την οθόνη.

Από μένα μόλις έφυγε παραγγελία για skin slickwraps σε μαύρο carbon.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

μου ηρθε σημερα το gearvr ωραιο gadgetακι εχει τη πλακα του...

η αναλυση ειναι καπως...σαν να βλεπεις τα sub-πιξελ πρασινα κοκκινα κτλ

και καιει παρα πολυ μπαταρια... στο 10 λεπτο εχει φυγει 10%

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...