Jump to content

Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά, έχω μεγάλο πρόβλημα με το ίντερνετ από το δίκτυο (ειμαι cosmote). Κάθε μέρα, κάθε τρεις και λίγο δεν έχω ίντερνετ παρ'όλο που έχω καλό σήμα. Πρέπει να κάνω επανεκκίνηση το τηλέφωνο κάθε φορά για να έχω ίντερνετ. Έχει καταντήσει αηδία αυτό το πράγμα. Με τοσα χρήματα που εδωσα εν έτη 2016 να μην έχουμε ίντερνετ στο κινητό? Απαράδεκτο το λιγότερο που μπορώ να πω. Έχετε καμία ιδέα για το πρόβλημα αυτό? Αλλιώς θα μπω στη διαδικασία να το πουλήσω.
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα παιδιά, έχω μεγάλο πρόβλημα με το ίντερνετ από το δίκτυο (ειμαι cosmote). Κάθε μέρα, κάθε τρεις και λίγο δεν έχω ίντερνετ παρ'όλο που έχω καλό σήμα. Πρέπει να κάνω επανεκκίνηση το τηλέφωνο κάθε φορά για να έχω ίντερνετ. Έχει καταντήσει αηδία αυτό το πράγμα. Με τοσα χρήματα που εδωσα εν έτη 2016 να μην έχουμε ίντερνετ στο κινητό? Απαράδεκτο το λιγότερο που μπορώ να πω. Έχετε καμία ιδέα για το πρόβλημα αυτό? Αλλιώς θα μπω στη διαδικασία να το πουλήσω.

Χθες είχε πρόβλημα η cosmote σε όλη την Ελλάδα. Γενικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με το Internet.

Samsung Galaxy S9+,Samsung Galaxy Tab S3.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, έχω μεγάλο πρόβλημα με το ίντερνετ από το δίκτυο (ειμαι cosmote). Κάθε μέρα, κάθε τρεις και λίγο δεν έχω ίντερνετ παρ'όλο που έχω καλό σήμα. Πρέπει να κάνω επανεκκίνηση το τηλέφωνο κάθε φορά για να έχω ίντερνετ. Έχει καταντήσει αηδία αυτό το πράγμα. Με τοσα χρήματα που εδωσα εν έτη 2016 να μην έχουμε ίντερνετ στο κινητό? Απαράδεκτο το λιγότερο που μπορώ να πω. Έχετε καμία ιδέα για το πρόβλημα αυτό? Αλλιώς θα μπω στη διαδικασία να το πουλήσω.

Είχα Και εγώ τα ίδια προβλήματα Αλλά έστρωσε Μόλις άλλαξα κάρτα sim και έβαλα την micro της cosmote...Πριν είχα Μια κομμένη που την είχα κόψει ο ίδιος

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είχα Και εγώ τα ίδια προβλήματα Αλλά έστρωσε Μόλις άλλαξα κάρτα sim και έβαλα την micro της cosmote...Πριν είχα Μια κομμένη που την είχα κόψει ο ίδιος

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Την άλλαξα και την κάρτα αλλά το πρόβλημα συνεχίζει δυστυχώς.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160804/3a2189d92f9ff492c4feb1ac0ee2bab2.jpg

Αυτή η κατάντια στα mb πως το φτιάχνουμε? Δεν γίνετε να κάνει back ups μόνο μέσο wifi???

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το "ανθεκτικό στο νερό" SAMSUNG GALAXY S7 με πιστοποίηση IP68, ανθεκτικό στο νερό μέχρι σε βάθος 1,5 μέτρο για 30 λεπτά κλπ. τελικά δεν είναι και τόσο ανθεκτικό. Πριν λίγες μέρες έπεσε ένα ποτήρι νερό πάνω του και ξαφνικά άρχισε να τρεμοπαίζει η οθόνη και μετά από λίγο δεν λειτουργούσε ούτε η αφή, ούτε η οθόνη! Πως γίνεται λοιπόν ενώ αντέχει σε τέτοιες συνθήκες να μην αντέχει σε ένα ποτήρι νερό? Από την Samsung το μόνο που λένε είναι ότι αν βρεθεί υγρασία δεν το καλύπτει η εγγύηση.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το έβαλα σε πισίνα το είχα μέσα σε βάθος 70 εκατοστά και για καμμία ώρα. Τίποτα δεν έπαθε. Και έβγαλα και φωτο.
Link to comment
Share on other sites

Την άλλαξα και την κάρτα αλλά το πρόβλημα συνεχίζει δυστυχώς.

Πάντως ειδικά για 3/8 και η cosmote αναγνωρίζει πρόβλημα και δίνει 1 giga δώρο

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ειδικά για 3/8 και η cosmote αναγνωρίζει πρόβλημα και δίνει 1 giga δώρο

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι μου ήρθε και μένα το σχετικό μήνυμα και μπράβο τους που το αναγνωρίζουν. Ας ελπίσουμε να μην ξανατυχει.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Ναι μου ήρθε και μένα το σχετικό μήνυμα και μπράβο τους που το αναγνωρίζουν. Ας ελπίσουμε να μην ξανατυχει.

Δοκίμασες Μήπως να είσαι σε δίκτυο 3g και όχι 4g που έτσι και αλλιώς δεν Έχει παντού?

 

 

Σίγουρα θα είναι πιο σταθερό.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!

 

Μου φερανε δωρο απο αμερικη ενα S7 αλλα ειναι branded στην AT&T ..εγω το χρησιμοποιω με vodafone καρτα

το προβλημα ειναι οτι δεν παιρνω αναβαθμισεις..επειδη δεν εχω αμερικανικη καρτα μεσα..μηπως ξερει κανεις

τι πρεπει να κανω ωστε να λαμβανω αναβαθμισεις android?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!

 

Μου φερανε δωρο απο αμερικη ενα S7 αλλα ειναι branded στην AT&T ..εγω το χρησιμοποιω με vodafone καρτα

το προβλημα ειναι οτι δεν παιρνω αναβαθμισεις..επειδη δεν εχω αμερικανικη καρτα μεσα..μηπως ξερει κανεις

τι πρεπει να κανω ωστε να λαμβανω αναβαθμισεις android?

 

υπομονή, η at&t δίνει τμηματικά τα update με βάση το imei της συσκευής και απ ότι είδα το update βγήκε στις 27/7 άρα περιμένεις.

Link to comment
Share on other sites

υπομονή, η at&t δίνει τμηματικά τα update με βάση το imei της συσκευής και απ ότι είδα το update βγήκε στις 27/7 άρα περιμένεις.

 

το διαβασα ναι αλλα μου ειπανε οτι πρεπει να εχεις καρτα AT&T μεσα για να παρεις τις αναβαθμισεις!

Link to comment
Share on other sites

το διαβασα ναι αλλα μου ειπανε οτι πρεπει να εχεις καρτα AT&T μεσα για να παρεις τις αναβαθμισεις!

 

Αν η συσκευή σου ήταν unlocked θα πάρεις κανονικά το update, αν την ξεκλείδωσες εσύ τότε ναι δε θα πάρεις το update.

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν την ξεκλειδωσα εγω απλα εβαλα την καρτα sim της vodafone και δουλεψε..ελπιζω να ερθουν οι αναβαθμισεις
Link to comment
Share on other sites

παιδια SOS μου κολησε το κινητο στην εφαρμογη UNO και εμεινε εκει . εχει ζεματισει και δεν ανταποκρινεται , Ουτε κλεινει με το κουμπι ουτε recovery . Εχει κολησει στην οθονη loading του Uno . Ουτε αν το βαλω στην πριζα δεν κανει κατι ουτε αν δεχτει κληση δεν ακουγεται τπτ.

Να το αφησω ετσι freezαρισμενο μεχρι να σβησει απο μπαταρια φφφφφφφφφφφφφφφφφφ:mad:

 

 

 

SOS ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ την λυση για freezαρισμενο galaxy s7 πατας ταυτοχρονα το κουμπι on of και το volume down για 7 δευτερολεπτα και κανει reset OK φφφ μια ανακουφιση παρακαλω να μπει στην αρχικη σελιδα εαν εχει και αλλος προβλημα

Edited by lambgeo
Link to comment
Share on other sites

παιδια SOS μου κολησε το κινητο στην εφαρμογη UNO και εμεινε εκει . εχει ζεματισει και δεν ανταποκρινεται , Ουτε κλεινει με το κουμπι ουτε recovery . Εχει κολησει στην οθονη loading του Uno . Ουτε αν το βαλω στην πριζα δεν κανει κατι ουτε αν δεχτει κληση δεν ακουγεται τπτ.

Να το αφησω ετσι freezαρισμενο μεχρι να σβησει απο μπαταρια φφφφφφφφφφφφφφφφφφ:mad:

Πάτα power button + volume down ταυτόχρονα για τουλάχιστον 7 δευτερόλεπτα.

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάτα power button + volume down ταυτόχρονα για τουλάχιστον 7 δευτερόλεπτα.

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

ναι φιλε μου το βρηκα και εγω ευχαριστω . Τρομαξα προς το παρον πωπω δεν βγαινει και η μπαταρια ασε

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου το βρηκα και εγω ευχαριστω . Τρομαξα προς το παρον πωπω δεν βγαινει και η μπαταρια ασε

Όλα καλά λοιπον!!

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,θέλω να αγοράσω ένα δεύτερο φορτιστή πρέπει να προσέξω κάτι?

 

Ευχαριστώ..

 

Να ειναι original fast charge...

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160804/3a2189d92f9ff492c4feb1ac0ee2bab2.jpg

Αυτή η κατάντια στα mb πως το φτιάχνουμε? Δεν γίνετε να κάνει back ups μόνο μέσο wifi???

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ρε παίδες ξέρετε κάτι???

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nεος κατοχος του s7 ηθελα να ρωτησω μηπως εχει καμια εφαρμογη η samsung να γραφω μια σημειωση και να βαζω ειδοποιηση οποια μερα θελω και ωρα

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Nεος κατοχος του s7 ηθελα να ρωτησω μηπως εχει καμια εφαρμογη η samsung να γραφω μια σημειωση και να βαζω ειδοποιηση οποια μερα θελω και ωρα

Το S planner?

 

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...