Jump to content

Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν υπολογίσεις σε αυτά που λες ότι κάθε εταιρεία πχ σαμμυ δίνει τα update με δέκα χρόνια καθυστέρηση δεν είναι δικαιολογημένη που συμβαίνουν αυτά που συμβαίνουν.Δεν έχει να κάνει σε πόσα μοντέλα απευθύνεται το ανδροϊντ γενικά γιατί η εταιρεία που δίνει το κάθε update , νοιάζεται Μόνο για τις δικές της υλοποιήσεις.Τέλος πάντων συγγνώμη για το οφ τοπικ.Μας έχει μαμησει πολλά τηλ η σαμμυ με τα αργοπορημένα και κακογραμμενα update της.

 

Same Sh1t...Different Day

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα..είμαι καινούργιος στο κινητό και θέλω να ρωτήσω..το κινητό έχει control remote όπως το s6 διότι σε κάποιες φωτογραφίες έχει στο πάνω μέρος το μαύρο σημάδι και σε κάποιες άλλες όχι
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..είμαι καινούργιος στο κινητό και θέλω να ρωτήσω..το κινητό έχει control remote όπως το s6 διότι σε κάποιες φωτογραφίες έχει στο πάνω μέρος το μαύρο σημάδι και σε κάποιες άλλες όχι

Πάνω έχει το πορτάκι για τις κάρτες και ενα μικρόφωνο. Αυτά είναι τα μαύρα "σημαδάκια" που είδες! Δυστυχώς δεν έχει θύρα υπερύθρων.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι έγινε το νιμα του edge? Χάθηκε από τη λιστα.....sos

Πρώτη μέρα θάλασσα φωτεινότητα τέρμα και κάτω από τον ήλιο παρατήρησα το εξής... Σε λευκό φόντο στη μέση τις οθόνης και λίγο πιο κάτω ξεκινάει πλάγια κάτι ροζ κουτάκια και συνεχίζει μέχρι λίγο πιο μεσα.....τι είναι Αυτό? Πάει service? Δεν το κάνει σε όλες τις εφαρμογές με λευκό φόντο

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και εγω αυτο ψαχνω?που πηγε Οεο???

V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, μια ερωτηση μπας και βοηθησετε, εχει επιλογη αυτοματης ενεργοποιησης και απενεργοποιησης της συσκευης ?? λογικα οχι γιατι δεν το βρηκα απλα μηπως μου ξεφυγε!
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό τρελάθηκε η μπαταρία τα έπαιξε μου βγάζει χρήση οθόνης 1000 mbr σύστημα Android άλλα τόσα και το κινητό κρατάει μισή μέρα τη να κάνω ξέρει κάποιος?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι έγινε το νιμα του edge? Χάθηκε από τη λιστα.....sos

Πρώτη μέρα θάλασσα φωτεινότητα τέρμα και κάτω από τον ήλιο παρατήρησα το εξής... Σε λευκό φόντο στη μέση τις οθόνης και λίγο πιο κάτω ξεκινάει πλάγια κάτι ροζ κουτάκια και συνεχίζει μέχρι λίγο πιο μεσα.....τι είναι Αυτό? Πάει service? Δεν το κάνει σε όλες τις εφαρμογές με λευκό φόντο

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=431528

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, γνωριζει κάποιος αν μπορω να επαναφέρω τα σβησμένα μυνηματα μου (sms)?? Ευχαριστω
From N9
Link to comment
Share on other sites

 

γιατί πήγε εκτός;

πιο βολικό είναι εδώ που είναι και τα υπόλοιπα τόπικ που αφορούν την συσκευή.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι έγινε το νιμα του edge? Χάθηκε από τη λιστα.....sos

Πρώτη μέρα θάλασσα φωτεινότητα τέρμα και κάτω από τον ήλιο παρατήρησα το εξής... Σε λευκό φόντο στη μέση τις οθόνης και λίγο πιο κάτω ξεκινάει πλάγια κάτι ροζ κουτάκια και συνεχίζει μέχρι λίγο πιο μεσα.....τι είναι Αυτό? Πάει service? Δεν το κάνει σε όλες τις εφαρμογές με λευκό φόντο

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καμία ιδέα κάποιος?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορούμε να βάλουμε εικονίδιο για τον καιρό στη lockscreen?

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο τις τελευταιες αναβαθμισεις του Office Excel δεν μπορω να ανοιξω αρχεια Excel απευθειας απο την καρτα , παει να ανοιξει το excel και μενει εκει. Απο τον αποθηκευτικό χώρο του κινητου κανένα πρόβλημα. Τι φταιει ;;Φοραω Nougat
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις εμπειρια με LineageOS (ex Cyanogen) στο S7? Ενδιαφερομαι πολυ για το κινητο σαν hardware/κοστος αγορας αλλα παντα προτιμουσα τις πιο near stock εκδοχες του Android...

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

δυο ερωτησεις η γραμματοσειρα στην lock screen αλλαζει?με δυσκολευει να τα διαβαζω.

και δευτερον τελικα το μοντ με δυο σιμ και σδ σε απλο s7 edge το εχει κανει κανεις εδω και επαιξε?

Link to comment
Share on other sites

δυο ερωτησεις η γραμματοσειρα στην lock screen αλλαζει?με δυσκολευει να τα διαβαζω.

και δευτερον τελικα το μοντ με δυο σιμ και σδ σε απλο s7 edge το εχει κανει κανεις εδω και επαιξε?

Ενοεις σε dual sim τηλέφωνο ή single sim?

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

se single γιαυτο ειπα μοντα

Απ ότι είχα διαβάσει σε διάφορα sites αυτό είναι μόνο για τα δικαρτα

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

 

Εσείς που είχατε θέματα με τις "χαμένες κλησείς" το επιλύσατε τελικά;

 

Αγόρασα και εγώ πρόσφατα ένα S7 G930A AT&T ξεκλείδωτο και έχω τέτοια προβλήματα... Με VODAFONE, αλλάγμένη SIM, σο κινητό ανοικτό, 3-4 γραμμές σήμα, δεν μπορώ να πάρω τηλέφωνο... Εχω περάσει την τελευταία NOUGAT που έχει βγάλει η ΑΤ&Τ χωρίς κάποια ιδιαίτερη αλλάγη... Το πρόβλημα είναι ξανά υπαρκτό... Εννοείται ότι έκανα reset στις ρυθμισεις του κινητού... Οποτε θέλει να λειτουργήσει, λειτουργεί... Οταν ξυπνήσει μου έρχονται σωρό τα μηνύματα των χαμένων κλήσεων... Για την ωρα χρησιμοποιώ πάλι το S4 mini που έχω εδω και 4 χρόνια! Σκυλί...

Edited by Papalos_
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως έχει σταματήσει να χάνει εδώ και πολύ καιρό.

Μία από τα ίδια.

Μετά το τελευταίο update που έκανα ( πριν ένα μήνα περίπου, δε θυμάμαι καλά, αλλά κάπου τόσο ) τέλος οι χαμένες κλήσεις.

Φτου μη το ματιάσουμε, μη ξεχνιόμαστε..... χα!χα!

Link to comment
Share on other sites

Μία από τα ίδια.

Μετά το τελευταίο update που έκανα ( πριν ένα μήνα περίπου, δε θυμάμαι καλά, αλλά κάπου τόσο ) τέλος οι χαμένες κλήσεις.

Φτου μη το ματιάσουμε, μη ξεχνιόμαστε..... χα!χα!

 

Ποια έκδοση ήτανε το τελευταίο update που έκανες;

Link to comment
Share on other sites

Μετα το τελευταίο update δεν εχει προβλημα με τις κλησεις. εχω ελβετικη ρομ (AUT) G930FXXU1DQD7

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...