Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τα διαβασα αυτα που ειχες γραψει, αλλα που μπορω να τα βρω? ειδικα το destinator (7)

 

 

στο google ta βρηκα ολα εγω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2013490#post2013490

 

@tsifsta Voice Command εννοείς; Αυτό υπάρχει by default.

 

Εννοω φιλε μου πως οταν του λεω ενα ονομα ή καποια εφαρμογη χωρις να εχω αποθηκευσευ καποιον ηχο για αυτο αυτο να τν εχει στη μνημη και να τν ''καταλαβαινει''....Π.χ. οταν του ''λεω'' bluetooth να μου ανοιγει το bluetooth...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά έχω άλλο πρόβλημα. Όταν είμαι σπίτι ανοίγω το wifi για να έχω το msn msgr ανοικτό. Όταν όμως έστω και για λίγο χάνει το σήμα του wifi, τότε μόνο του συνδέεται με GPRS. Υπάρχει κάτι που να σταματάει την αυτόματη σύνδεση του GPRS;
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά έχω άλλο πρόβλημα. Όταν είμαι σπίτι ανοίγω το wifi για να έχω το msn msgr ανοικτό. Όταν όμως έστω και για λίγο χάνει το σήμα του wifi, τότε μόνο του συνδέεται με GPRS. Υπάρχει κάτι που να σταματάει την αυτόματη σύνδεση του GPRS;

Αυτό που χρειάζεσαι, είναι ένα πολύ μικρό και καλό προγραμματάκι, το NoData που είναι και ελεύθερο και θα το βρεις εδώ:D

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που χρειάζεσαι, είναι ένα πολύ μικρό και καλό προγραμματάκι, το NoData που είναι και ελεύθερο και θα το βρεις εδώ:D

 

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.. Μπορεί κάποιος να το ανεβάσει κάπου επειδή στο συγκεκριμένο forum θέλει εγγραφή για να το κατεβάσεις... (φαντάζομαι δεν υπάρχει πρόβλημα μιας και η εφαρμογή είναι δωρεάν...)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.. Μπορεί κάποιος να το ανεβάσει κάπου επειδή στο συγκεκριμένο forum θέλει εγγραφή για να το κατεβάσεις... (φαντάζομαι δεν υπάρχει πρόβλημα μιας και η εφαρμογή είναι δωρεάν...)

Έχεις pm:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εννοω φιλε μου πως οταν του λεω ενα ονομα ή καποια εφαρμογη χωρις να εχω αποθηκευσευ καποιον ηχο για αυτο αυτο να τν εχει στη μνημη και να τν ''καταλαβαινει''....Π.χ. οταν του ''λεω'' bluetooth να μου ανοιγει το bluetooth...

 

Και πως θα καταλαβαίνει την φωνή σου? Πρέπει να το εκπαιδεύσεις πρώτα για να αναγνωρίζει τις εντολές που θα του λες. Το ενσωματωμένο πρόγραμμα κάνει δουλειά αλλά θα πρέπει να περάσεις εσύ τις εντολές για να μάθει τη φωνή σου.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Και πως θα καταλαβαίνει την φωνή σου? Πρέπει να το εκπαιδεύσεις πρώτα για να αναγνωρίζει τις εντολές που θα του λες. Το ενσωματωμένο πρόγραμμα κάνει δουλειά αλλά θα πρέπει να περάσεις εσύ τις εντολές για να μάθει τη φωνή σου.

 

Το Νοκια Nseries μπορουν να τη διαβασουν φιλε μου....:O

Link to comment
Share on other sites

Το Νοκια Nseries μπορουν να τη διαβασουν φιλε μου....:O

 

oOOOopsss :blink: Καλά το bluetooth κλπ το καταλαβαίνω. Το Θανάσης Σκορδομπ@@τσογλου? Μήπως χρειάζεται να βγεις έξω μαζί τους να τους γνωρίσει πρώτα?

Πλάκα κάνω.

Very Impressed !!!

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Είμαι νέος κάτοχος ενός HTC TOUCH και θέλω να μάθω αν υπάρχει πρόγραμμα αντίστοιχο του FullScreenCaller για τα Symbian.

Έχω κάνει μια αναζήτηση στο παρόν θέμα αλλά ένα πρόγραμμα για να δείχνει σε όλη την οθόνη την φώτο αυτού που σε καλεί δεν βρήκα.

 

Επίσης με ποιόν τρόπο μπορώ να έχω διαφορετικό ήχο κλήσης για κάθε επαφή ξεχωριστά ή για κάθε ομάδα που έχω ορίσει στις επαφές;

Link to comment
Share on other sites

Inesoft AddressBook.

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. :)

 

Αυτό το πρόγραμμα κάνει και για τα 2 που ζητάω;

 

EDIT: Είδα στην ιστοσελίδα του προγράμματος ότι τα κάνει και τα 2.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε κάποτε μια εφαρμογή για Symbian που "διάβαζε" σε ποια κυψέλη συνδεόταν το κινητό και βάση αυτής μπορούσες να έχεις το αντίστοιχο προφίλ που επιθυμούσες. Πχ όταν πηγαίνεις στην δουλειά, το κινητό να είναι ρυθμισμένο να "γυρίζει" αυτόματα σε αθόρυβο. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο σε WM ή μήπως ζητάω πολλά;
Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε κάποτε μια εφαρμογή για Symbian που "διάβαζε" σε ποια κυψέλη συνδεόταν το κινητό και βάση αυτής μπορούσες να έχεις το αντίστοιχο προφίλ που επιθυμούσες. Πχ όταν πηγαίνεις στην δουλειά, το κινητό να είναι ρυθμισμένο να "γυρίζει" αυτόματα σε αθόρυβο. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο σε WM ή μήπως ζητάω πολλά;

Σίγουρα είχα πετύχει μια εφαρμογή που το κάνει, αλλά αυτή τη στιγμή μου διαφεύγει. Το PhoneAlarm έχει κάτι ρυθμίσεις για CellID αλλά δεν ξέρω αν δουλεύουν.

Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε κάποτε μια εφαρμογή για Symbian που "διάβαζε" σε ποια κυψέλη συνδεόταν το κινητό και βάση αυτής μπορούσες να έχεις το αντίστοιχο προφίλ που επιθυμούσες. Πχ όταν πηγαίνεις στην δουλειά, το κινητό να είναι ρυθμισμένο να "γυρίζει" αυτόματα σε αθόρυβο. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο σε WM ή μήπως ζητάω πολλά;

 

Communication manager pro λεγεται η εφαρμογη που ψαχνεις.

 

δεν την εχω δοκιμασει ομως...θεωρητικα θα δουλευει... :O :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Communication manager pro λεγεται η εφαρμογη που ψαχνεις.

 

δεν την εχω δοκιμασει ομως...θεωρητικα θα δουλευει... :O :ninja:

 

Thanx, θα το δοκιμάσω!!!

Link to comment
Share on other sites

oOOOopsss :blink: Καλά το bluetooth κλπ το καταλαβαίνω. Το Θανάσης Σκορδομπ@@τσογλου? Μήπως χρειάζεται να βγεις έξω μαζί τους να τους γνωρίσει πρώτα?

Πλάκα κάνω.

Very Impressed !!!

 

Και όμως, πολλά είναι τα τηλέφωνα που αναγνωρίζουν το όνομα που έχεις στον κατάλογο σου χωρίς να αποθηκεύσεις φωνητική εντολή πρώτα. Εκτός από την Σειρά Ν της ΝΟΚΙΑ που και αυτά είναι smartphones την ίδια λειτουργία έχουν και καποια Motorola όπως το V3i.

 

Όπως και να χει, γίνεται και στα WM6, μάλιστα το Χ500+ μου έχει το συγκεκριμμένο πρόγραμμα ενσωματομένο στην ROM. Το πρόγραμμα ονομάζεται CYBERON Voice Commander Settings Version 2.

Link to comment
Share on other sites

"It is all Greek" to Spb Software Users

 

 

St. Petersburg, Russia — September 12th, 2007 — Spb Software House, the leading Windows Mobile software maker, takes steps to meet the needs of its Greek-speaking customers, thoroughly localizing its http://www.spbsoftwarehouse.com online recourse into Greek. The company’s main portal is currently localized into 14 languages, with one more to be added to the list by the end of 2007.

"Our websites are a powerful instrument for not only making our Pocket PC and Smartphone software more popular, understandable, and easy to purchase, but for extending after-sales support to our existing customers," comments the head of the localization group at Spb, Vladimir Nestorovich, - "we localize the products, the portals, the interaction, hence the people using our products are more than just customers, they are a community."

http://www.spbsoftwarehouse.com/about/pressreleases/images/greek.jpg

The company's main support resource — the spbclub.com — is localized into 14 languages as well, with separate full-fledged forums discussions running in Portuguese, Russian, Spanish, French, and German. From the beginning of the year, Spb Software House has managed to attract over 4000 Greek visitors to its website and several hundred speakers of Greek have become Spb customers. With the launch of this new all-Greek portal section, the Spb localization team hopes to further improve the software shopping and use experience for Greek-speaking customers. "We'll keep localizing, we are devoted to internationalization," concludes Vladimir.

Source

Link to comment
Share on other sites

"It is all Greek" to Spb Software Users

....

[/b]

 

Ποιος να είναι πίσω από αυτήν την προσπάθεια;

;)

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τελικά όσο πάει και την συμπαθώ περισσότερο αυτη την εταιρία :-)

Μπράβο τους.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κανενα προγραματακι για HP 2790b που να τρεχει ολα τα αρχεια video?

Υπαρχει κανενα site με προγραμματα σπασεμνα για WM5 ?

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κανενα προγραματακι για HP 2790b που να τρεχει ολα τα αρχεια video?

Υπαρχει κανενα site με προγραμματα σπασεμνα για WM5 ?

 

1)core player

 

2) http://www.ipmart-forum.com

http://i248.photobucket.com/albums/gg174/nithin91/The_Joker_Signature.jpg

 

If you’re good at something, never do it for free...

Link to comment
Share on other sites

an xrisimopiiso terminal services (den thimame an iparxoun sta wm6) tote tha ine les ke xrisimopio to pc san na kathome eki. ego thelo ena programataki wifi to opio na exi koubia koubi volume up/ down, next/previous, ktl pou na ginonte grigora.

 

Το πρόγραμμα που αναζητάς είναι το Salling Clicker,έχει επιλογές για έλεγχο Powerpoint,Media Player,Power Dvd καθώς και για System Volume και για το Mouse!

Close your eyes, look into the dream

Winds of change, will winds of fortune bring...

Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμα που αναζητάς είναι το Salling Clicker,έχει επιλογές για έλεγχο Powerpoint,Media Player,Power Dvd καθώς και για System Volume και για το Mouse!

 

http://www.salling.com/Clicker/windows/

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...